Page 8

D

POZNAJ SWOJEGO DORADCĘ SPECJALISTĘ DO TWOICH USŁUG Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem! Słynna sentencja Thomasa Mertona ma swoje zastosowanie również, a może przede wszystkim, na rynku pracy. Właśnie dlatego ścieżką prowadzącą Cię do zatrudnienia będziesz szedł razem ze swoim doradcą. Możesz mu całkowicie zaufać, to prawdziwy specjalista w swoim fachu - pośrednik pracy i doradca zawodowy w jednej osobie.

STRONA

10

Swojego osobistego doradcę poznasz wkrótce po rejestracji. Na pierwszym spotkaniu ustalicie najważniejsze zasady współpracy oraz cele jakie zamierzacie razem osiągnąć. Potem przyjdzie czas na rzetelną analizę Twoich mocnych i słabych stron. Poznasz swoje talenty, a także obszary które wymagają dalszej pracy. Gdy wszystko będzie już jasne stworzony zostanie dla Ciebie zindywidualizowany profil wsparcia oraz Indywidualny Plan Działania (IPD). Dzięki temu poruszanie się po rynku pracy będzie jeszcze łatwiejsze i skuteczniejsze.

Jeśli masz pytania, nie bój się ich zadawać. Doradca klienta, to swoisty concierge, osobisty doradca, który jest do Twojej dyspozycji gdy go potrzebujesz. Możesz się z nim skontaktować mailowo, telefonicznie lub osobiście.

katalognr.pdf  
katalognr.pdf