Page 54

DE VENEN INTO BUSINESSCLUB

DEZE BEDRIJVEN ZIJN REEDS LID VAN DE VENEN INTO BUSINESSCLUB: Van Beek

J u w e l i e r Dorpsstraat 36 • 3641 EC Mijdrecht

Bébouw Midreth www.bebouw.nl

Juwelier van Beek Telefoon 0297 - 28 91 76 www.juweliervanbeek.nl www.juweliervanbeek.nl

Roadworks www.roadworks.tv

Schadenet Kranenburg www.schadenetkranenburg.nl

Promofessionals www.promofessionals.nl

Feka ICT & Office www.feka.nl

Timmerfabriek Rekri B.V. www.rekri.nl

Bob Nisters www.bobnisters.com

Brouwer Sign www.brouwersign.nl

Hendrikx advocaten www.hendrikxadvocaten.nl

Fronik Infra B.V. www.fronikbv.nl

Instituut Périne www.perine.nl

Van Dam bedrijfsdiensten www.vandambv.nl

Fanoy Forsthövel www.fanoyforsthovel.nl

Spelt Bedrijven www.spelt.nl

Eigenwijz Advies www.eigenwijzadvies.nl

Van Walraven www.vanwalraven.com

Jumbo Nieuwkoop www.facebook.com/jumbonieuwkoop

Wintours www.wintours.nl

PRWORKS www.prworks.nl

Klaas Kleijn Administratiekantoor B.V. www.klaaskleijn.nl

Werkreturn www.werkreturn.nl

d’Hersigny Bedrijfskleding en d’Hersigny Textiles www.dhersigny.nl

Korver Makelaars O.G. B.V. www.korvermakelaars.nl

ting

easy connec

van der Wilt VERWARMING EN AIRCONDITIONING

P.A. van Rooyen Top Movers www.pavanrooyen.nl

Raad-Huis makelaardij o.z. BV www.raad-huis.nl

Meijer den Braber VOF www.mdbfinancieel.nl

KBA Automatisering www.kba.nl

Van der Wilt www.vderwilt.nl

Haaxman Lichtreclame BV www.haaxman.com

Aannemersbedrijf Krimp B.V. www.krimp.nl

Netsquare www.netsquare.nl

Autobedrijf Van Rijn www.autobedrijfvanrijn.nl

Kroes & Partners www.kroesenpartners.nl

BRABEBO www.brabebo.nl

De Vlinder www.devlinderteraar.nl

Alblas Verkeersschool www.alblas.net

Het VerkeersCollege www.verkeerscollege.com

Architektenen ingenieursbureau www.hwvanderlaan.nl

KTL Nederland BV www.ktl-nederland.eu

Brouwer Transport & Logistiek www.brtl.nl

Gewoon Anders www.gewoon-anders.net TLSS_LOGO_VECTOR_100x100mm_01-12-2012 copy.pdf 1 1/12/2011 10:44:43

Verus Zakelijk Advies www.veruszakelijkadvies.nl

Den Ouden Wonen www.denoudenwonen.nl

i n t e r n e t

Jachthaven Winkeloord www.winkeloord.nl

CMYK C:20 M:97 Y:4 K:16

&

PMS 241U

Event Station www.eventstation.nl

AccountingHUB b.v. www.accountinghub.nl

Team Lean Six Sigma www.teamlss.nl

Andriessen Groep www.tba-ten.nl

Accountantskantoor Van ‘t Hul www.vanthul.nl

CC Facilities www.ccfacilities.nl

Van der Helm Woningen Bedrijfsmakelaars B.V. www.vanderhelmmakelaardij.nl

r e c l a m e

Tribble www.tribble.nl

PMS 241C

Thexton Armstrong Farmer www.tamkb.nl/ Kantoren/Mijdrecht

CMYK C:58 M:47 Y:44 K:37

PMS 425C

PMS 425U

Toyota Van Ekris B.V. www.vanekris.nl

A2 bedrijfsmakelaars www.a2bedrijfsmakelaars.nl

Rabobank Rijn en Veenstromen www.rv.rabobank.nl

Centrum voor Bedrijfsoverdracht www.cvbinfo.nl

TWEED, online & offline design www.tweed.nl

Slingerland Tours www.slingerlandtours.nl

Scholten BHV www.deverbandkoffer.nl

Bardigo, smart hospitality www.bardigo.nl

Net Products www.net-products.nl

Bouwbedrijf Gebr. van Scheppingen BV www.scheppingenbouw.nl

Van Zijtveld Accountants www.zijtveldaccountants.nl

Vida Makelaars O.G. www.vidamakelaars.nl

Schildersbedrijf

van Zuylen b.v.

VERF GLAS

Café - Restaurant

BEHANG

DE EENDRACHT

Reurings Onroerend Goed www.reuringsonroerendgoed.nl

G. Brouwer & Zn B.V. www.gbrouwer.nl

Schildersbedrijf Van Zuylen B.V. www.schildersbedrijfvanzuylen.nl

Maet Advocaten www.maet.nl

Bangarage Mijdrecht B.V. www.bangarage.nl

Café Restaurant De Eendracht www.deeendracht-abcoude.nl

Smart development www.smartdevelopment.nl

Restaurant Boven Water www.boven-water.nl

Rosa Underwear m/v www.rosa-underwear.nl

Villa Oldenhoff www.villaoldenhoff.nl

ERON Communicatie B.V. www.eron.nl

Bastax Advies B.V. www.bastaxadvies.nl

OMAN BEVEILIGING

Accent Financieel Advies www.accentfa.nl

H&R Products www.hr-products.nl

Kasius Schilders www.kasiusschilders.nl

zand

de Rooij

grind

zand en grindhandel b.v.

siergrind / split erfverhardingen

HGT Geveltechniek www.geveltechniek.nl

PR SUPPORT www.prsupport.nl

De Rooij Zand & Grindhandel wegenbouwmaterialen www.derooijzand.nl Vrachtwagens met of zonder kraan grond- en

Nationaal & Internationaal Transport

www.derooijzand.nl Thuisbezorgd of zelf af te halen: Bigbag - 25kg zakjes of los.

54

DE VENEN INTO BUSINESS

Vosselman Buiten www.vosselmanbuiten.nl

Oostzijde 61 • 1426 AG DE HOEF Tel. 0297 - 593 202 • info@derooijzand.nl

ABS Autoherstel Van der Weijden/ Bosch Car Service Nieuwkoop www.autoschadevanderweijden.nl

Homan Beveiliging www.homan-beveiliging.nl

Mijdrechtse Zonwering Specialist www.mijdrechtzonwering.nl

Profile for INTO Business

De Venen INTO business Lente 2016  

Lees alles over: BDO, Ik organiseert het wel, Smit Schoenen, Poldersport De Kwakel, Aannemingsmaatschappij VOBI BV, Kroes & Partners Notaris...

De Venen INTO business Lente 2016  

Lees alles over: BDO, Ik organiseert het wel, Smit Schoenen, Poldersport De Kwakel, Aannemingsmaatschappij VOBI BV, Kroes & Partners Notaris...