Page 40

38

Інформування про реформи: практичні рекомендації та українські практики

Реагування SMM-ника твітеракаунту Мінкультури виявилось найневдалішим з усього, що можна було обрати — вона почала «банити» користувачів. Почалися масові скарги на блокування доступу твітерян до акаунтів (за півгодини побачив щонайменше 30 таких скарг). SMM-ниця Міністерства культури навіть відправила у бан відому поетесу — Олену Герасим’юк.

Цей приклад демонструє, що хоча формально увага до діяльності конкретного відомства може бути збільшена навіть коштом порушення стандартів комунікування, однак негативи розголосу перекривають потенційний позитивний ефект. В цьому конкретному випадку відповідальний за твітеракаунту Мінкультури порушив майже всі можливі правила ведення акаунту держустанови чи офіційної структури в соцмережі — перманентна ввічливість, ігнорування очевидно образливих випадів, намагання спершу розібратись у ситуації, а вже потім активно реагувати, бажання визнати помилку і тим самим зняти частину проблеми.

Інформування про реформи: практичні рекомендації та українські практики  

Посібник містить практичні поради з комунікації реформ, вибору каналів інформування аудиторії та спікерів. Тут також розглянуто приклади та...

Advertisement