Page 1

ĀDAS KOPŠANA


INSTITUT ESTHEDERM PARIS IZCILĪBA


3

MŪSU MISIJA:

ATKLĀT ĀDAS DABISKO POTENCIĀLU Kopš dibināšanas 1978.gadā, Institut Esthederm Paris zinātniskās laboratorijas ir pētījušas ādai piemītošās funkcijas, lai radītu ļoti īpašus produktus tās kopšanai. Šie līdzekļi stimulē ādas dabisko spēju saglabāt iekšējo līdzsvaru, pielāgojoties jebkādiem vides un laika izaicinājumiem. Visu Institut Esthederm Paris produktu sastāva pamatā ir celulārais ūdens – ādas šūnās esošā ūdens līdzinieks. Tas ir galvenais šūnu enerģijas un jaunības avots. Celulārais jeb šūnu ūdens veicina šūnu aktivitāti un veselību un nodrošina vislabvēlīgāko vidi ādas kopšanas līdzekļu iedarbīgumam. JAUNĪBAS SAGLABĀŠANAS PROFESIONĀĻI Institut Esthederm Paris produktu mērķis ir saglabāt ādas jauneklīgumu, pastāvīgi kontrolējot galvenos novecošanās faktorus, neatkarīgi no vides un dzīvesveida ietekmes. Šāda visaptveroša pieeja palīdz ādai pilnvērtīgi izmantot savus dabiskos resursus un ilgāk saglabāt jaunību. Visos Institut Esthederm Paris ādas kopšanas produktos izmantotais patents – TIME CONTROL SYSTEM – palēnina bioloģiskās novecošanas faktorus un ir jaunības saglabāšanas pamats.

SKAISTUMKOPŠANAS PROFESIONĀĻI Institut Esthederm unikālā un profesionālā pieeja skaistumkopšanas procedūrām nodrošina dabīgu ādas skaistuma un veselības saglabāšanu. Lai iegūtu optimālus, noturīgus un dabīgus rezultātus, Institut Esthederm iesaka mājās lietojamos ādas kopšanas līdzekļus kombinēt ar profesionālām skaistumkopšanas procedūrām, ko veic mūsu sadarbības partneri – sertificēti ādas kopšanas speciālisti.


CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS IZSMIDZINĀTĀJS

PAMATA KOMPONENTS JAUNĪBAS SAGLABĀŠANAI


5

VISU INSTITUT ESTHEDERM PRODUKTU SASTĀVA PAMATĀ… CELULĀRAIS (ŠŪNU) ŪDENS - ĀDĀ ESOŠĀ ŪDENS LĪDZINIEKS Celulārais ūdens – šūnu enerģijas avots un pamata komponents jaunības saglabāšanai – uzlabo šūnu vielmaiņu un ādas kopšanas līdzekļu iedarbīgumu. Āda tiek mitrināta, atdzīvināta, kļūst veselīgi starojoša un sagatavota turpmākai kopšanai.

KOSMĒTISKO PRODUKTU SASTĀVA PAMATKOMPONENTS IR ŪDENS Mineralizēts (termālais) ūdens Tiek izmantots dermatoloģijā un dažādu ādas slimību ārstēšanai. Demineralizēts (destilēts) ūdens Plaši izmantots kosmētikā, bet nenodrošina optimālu šūnu vidi. Celulārais (šūnu) ūdens Radīts, lai nodrošinātu īpašu saderību ar ādu un aktīvo sastāvdaļu iedarbīgumu.

MINERALIZĒTS (TERMĀLAIS) ŪDENS DEMINERALIZĒTS (DESTILĒTS) ŪDENS Ūdenī ir pārāk bagātīgs minerālu Ūdenī trūkst minerālu, sastāvs, šūnas mirst šūnas sairst

ĀDAS ŪDENS (KONTROLPARAUGS) Šūnas dzīvo savā dabiskajā vidē

CELULĀRAIS (ŠŪNU) ŪDENS Šūnas dzīvo tā, it kā atrastos savā dabiskajā vidē

CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS IZSMIDZINĀTĀJS Ieteicams lietot 1-3 reizes dienā, lai piešķirtu ādai enerģiju un vitalitāti. Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātāju lieto pirms ādas kopšanas līdzekļu uzklāšanas, lai pastiprinātu to iedarbību vai pēc dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, lai to fiksētu. Lietošana: uzsmidzina uz sejas un ķermeņa un ļauj uzsūkties, viegli iepliķējot.


UV INCELLIUM IZSMIDZINĀTĀJS

AIZSARDZĪBA PRET AGRESĪVU ĀRĒJĀS VIDES IEDARBĪBU


7

ŠŪNU AIZSARDZĪBA IKDIENĀ PRET ĀRĒJĀS VIDES IZRAISĪTU NOVECOŠANOS UV inCELLIUM ir patentēta tehnoloģija, kas uzlabo ādas šūnu dabisko pašaizsardzību pret vides agresīvajiem faktoriem un aizsargā no fotonovecošanās. Tiek saglabāta ādas jaunība un vitalitāte. Var lietot jebkurā dienas laikā. Lietošana: uzsmidzina uz sejas un ķermeņa un ļauj uzsūkties, viegli iepliķējot. Brīdinājums: nesatur organiskos, ķīmiskos un minerālos saules aizsargfiltrus. Nevar lietot kā saules aizsarglīdzekļu aizstājēju, ilgstoši uzturoties saulē.


ATTĪROŠĀ KOPŠANA


OSMOCLEAN TAVĀS ROKĀS INSTITŪTA PROFESIONĀLĀS ZINĀŠANAS PAR ATTĪROŠO KOPŠANU OSMOCLEAN ir attīrošu un dabisko ādas līdzsvaru atjaunojošu kopšanas līdzekļu līnija. Šīs līnijas produktos tiek izmantoti divi Institut Esthederm Paris zinātniskie patenti: ĀDAS LĪDZSVARA SISTĒMAS PATENTS ǩ Boldo auga ekstrakts stimulē ādas dabisko aizsardzību pret patogēno mikrofloru. ǩ Fruktooligsaharīdi veicina ādai labvēlīgo baktēriju dzīvi (saprofīto mikrofloru), kas ir būtiska ādas ekosistēmai. CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS PATENTS ǩ Stimulē vitālās funkcijas un šūnu enerģētisko aktivitāti. SPĒCĪGAS IEDARBĪBAS ATTĪROŠĀ BĀZE HARMONIJĀ AR ĀDU ǩ Nodrošina efektīvu attīrīšanu, emulģējot un atbrīvojot no netīrumiem. ǩ Iedarbojas nevainojamā harmonijā ar ādu, nebojājot tās trauslo hidrolipīdu slāni.

PROFESIONĀLA ĀDAS ATTĪRĪŠANA UN SAGATAVOŠANA TURPMĀKAI KOPŠANAI MĀJĀS Institut Esthederm Paris īpašā ādas attīrīšanas metode ir būtisks pirmais solis ceļā uz noturīgu rezultātu. Āda tiek nevainojami sagatavota turpmākai kopšanai. 1. DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA: Plaša spektra produktu līnija kosmētikas noņemšanai 2. DZIĻĀ ATTĪRĪŠANA: Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis 3. MAIGĀ LOBĪŠANA: Attīroša loboša maska

9


10

OSMOCLEAN 1. DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA PLAŠA SPEKTRA PRODUKTU LĪNIJA KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANAI VISIEM ĀDAS TIPIEM. Institut Esthederm dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļi saglabā ādas dabisko līdzsvaru, atjauno šūnu enerģiju un nodrošina attīrošu kopšanu ideālā harmonijā ar ādu.

CALMING CLEANSING MILK

ALCOHOL FREE CALMING LOTION

PURE CLEANSING FOAM

PURE CLEANSING GEL

NOMIERINOŠS ATTĪROŠS PIENIŅŠ

SPIRTU NESATUROŠS NOMIERINOŠS LOSJONS

ATTĪROŠAS PUTAS

ATTĪROŠS GĒLS

HIGH TOLERANCE MAKE-UP REMOVER KOSMĒTIKAS NOŅĒMĒJS ĪPAŠI JUTĪGAI ĀDAI – ŪDENSNOTURĪGAM GRIMAM


11

2. DZIĻĀ ATTĪRĪŠANA GENTLE DEEP PORE CLEANSER MAIGS PORU DZIĻĀS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS Krēms, kurā apvienotas Institut Esthederm Paris profesionālās zināšanas par ādas attīrošu kopšanu un ultramodernas tehnoloģijas. Produktam ir unikāla tekstūra un īpašs lietošanas veids, kas nodrošina tā efektīvo iedarbību: maigu, bet ļoti dziļu poru attīrīšanu. Šis krēms strādā gluži kā poru putekļsūcējs jeb vakuumtīrīšana. Iemasējot to ādā, netīrumi no porām tiek absorbēti. Āda atgūst svaigumu un komforta sajūtu. Lietošana: taukainai ādai - trīs reizes nedēļā, sausai un jutīgai ādai - reizi nedēļā.

a. Uzklāj nelieliem punktiņiem uz sejas un kakla. b. c. Masē maigi apļojot (nespiež un neberž) līdz krēms sabiezē un kļūst balts (neskart acu zonu). Rūpīgi noskalo ar ūdeni.

a

b

c

3. MAIGĀ LOBĪŠANA LIGHTENING BUFFING MASK ATTĪROŠA LOBOŠA MASKA Biezs krēms bez abrazīviem graudiņiem. Produkts apvieno sevī maigi attīroša pīlinga līdzekļa un kopjošas maskas efektus. Tā aktīvās sastāvdaļas nokļūst dziļi ādā, uzsūc tauku dziedzeru izdalīto sebumu, noloba atmirušās šūnas un likvidē virsmas nepilnības. Āda kļūst maiga un gluda, iegūst vienmērīgu toni un veselīgu mirdzumu. a. Uzklāj plānu, vienmērīgu kārtu, virzoties no kakla līdz pierei. Atstāj uz dažām minūtēm. b. Notīrīšanu sāk ar vieglām, izlīdzinošām, kustībām vizienā no kakla uz augšu.

a

b

c

c. Seju tīra ar izlīdzinošām kustībām no centra uz sāniem. Lai veicinātu nolobīšanu, rūpīgāk paberž problēmzonas. Maigi noņem no acu zonas.

ATTĪROŠA KOPŠANA


PROFILAKTISKA NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA


13

INSTITUT ESTHEDERM KOPŠANAS LĪDZEKĻI MĀCA ĀDAI BŪT SAVA SKAISTUMA NOTEICĒJAI CELULĀRAIS KONCENTRĀTS – FUNDAMENTĀLS SERUMS

Pastiprina Institut Esthederm profilaktisko ādas kopšanas līdzekļu efektivitāti.

MITRINĀŠANA - ENERĢIJA Apgādā ādu ar enerģiju, pateicoties celulārā (šūnu) ūdens labvēlīgajai iedarbībai. Divas mitrinošas tekstūras - krēms un gēls - nogurušai, stresa ietekmētai, blāvai ādai.

CELLULAR WATER

DZIĻA MITRINĀŠA Atjauno ūdens līdzsvaru intensīvai un dziļai ādas šūnu apūdeņošanai, lai tā kļūtu tvirta, maiga un zīdaina.

HYDRA SYSTEM

AIZSARGĀJOŠA MITRINĀŠANA Aktīvi aizsargā ādu, kas pakļauta agresīviem ārējās vides faktoriem.

PROTECTIVE CARE

BAROŠANA Nodrošina nepieciešamos elementus, lai uzturētu ādas barošanas līdzsvaru un jauneklīgumu.

NUTRI SYSTEM

ATTĪRĪŠANA Neitralizē spīdumu un normalizē tauku dziedzeru izdalījumus, vienlaikus uzturot ādas jauneklīgumu.

PURE SYSTEM

JUTĪGUMS Nomierina un sniedz komfortu jutīgai ādai, lai tā labāk saglabātu savu jaunības potenciālu.

SENSI SYSTEM


CELULĀRAIS KONCENTRĀTS

DABĪGS SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU EFEKTIVITĀTES PASTIPRINĀTĀJS


15

IEDARBOJAS UZ ŠŪNU PAMATFUNKCIJĀM, LAI UZLABOTU ŠŪNU DZĪVES CIKLU Ādas izskats liecina par ādu veidojošo šūnu stāvokli. Šūnu dzīves cikla līdzsvara zudums izpaužas kā ādas virskārtas disfunkcijas: dehidrācija, hiperseboreja, pārmērīgs jutīgums, strukturālas izmaiņas. CELLULAR CONCENTRATE – FUNDAMENTAL SERUM CELULĀRAIS KONCENTRĀTS - FUNDAMENTĀLS SERUMS Celulārais koncentrāts ir universāls skaistas ādas pamata serums. Tas pārprogrammē ādas šūnu pamatfunkcijas, atjauno līdzsvaru, novērš ādas disfunkcijas (dehidrāciju, hiperseboreju u.c.), un pastiprina citu profilaktisko ādas kopšanas līdzekļu iedarbību. Āda iegūst dabisku, acīmredzamu un ilgtspējīgu skaistumu – kļūst veselīga, maiga, stingra un mirdzoša. Lai iegūtu optimālus rezultātus, Celulārais koncentrāts jālieto pirms citiem Institut Esthederm profilaktiskajiem ādas kopšanas līdzekļiem.

REZULTĀTI: ĀDAS TEKSTŪRA IR IEVĒROJAMI GLUDĀKA ĀDA IR VESELĀKA UN MIRDZOŠĀKA

PIRMS LIETOŠANAS

* Celulārā koncentrāta lietošana 28 dienas, divas reizes dienā. 18 brīvprātīgie. Optisko sejas atveidojumu fotogrāfijas.

PĒC 28 DIENU LIETOŠANAS*


CELLULAR WATER CREAM & GEL MITRINĀŠANA, KURAS PAMATĀ IR ĀDAS ŠŪNU ŪDENS


17

DIVAS CELULĀRĀ JEB ŠŪNU ŪDENS TEKSTŪRAS, LAI MITRINĀTU NOGURUŠU, STRESA IETEKMĒTU, BLĀVU ĀDU ŪDENS IR VISSVARĪGĀKAIS FAKTORS ĀDĀ DABISKI NOTIEKOŠO PROCESU LĪDZSVARAM LABI MITRINĀTA ĀDA ILGĀK SAGLABĀ JAUNĪBU. Ūdens ir galvenā kosmētisko līdzekļu sastāvdaļa. Tas veido aptuveni 70% no produktu sastāva. Tāpēc ūdens kvalitātei ir būtiska nozīme ādas mitrināšanā. Institut Esthederm ādas kopšanas zinātnes pamata sastāvdaļa - celulārais jeb šūnu ūdens - tiek piedāvāts divos produktos ideālā harmonijā ar ādu: CELLULAR WATER CREAM CELULĀRĀ ŪDENS KRĒMS Īpaši maigs, ādas enerģiju uzlabojošs krēms. Krēms sniedz komfortu dehidrētai ādai, dziļi mitrina, atdzīvina un bagātina ar enerģiju. Āda ir maiga un ilgstoši mitrināta. CELLULAR WATER GEL CELULĀRĀ ŪDENS GĒLS Īpaši viegls, ādas enerģiju uzlabojošs gēls. Gēls ātri uzsūcas un rada brīnišķīgu svaiguma sajūtu. Āda ir dziļi mitrināta, bagātināta ar enerģiju un izstaro veselību.

MITRINĀŠANA ENERĢIJA


18

HYDRA SYSTEM DZIĻA MITRINĀŠANA: LABI APŪDEŅOTAS ŠŪNAS AIZKAVĒ ĀDAS NOVECOŠANOS MŪSU HYDRA SYSTEM PRODUKTI NODROŠINA IDEĀLU ŪDENS LĪDZSVARU ĀDĀ. TĀ IR DZIĻI MITRINĀTA, TVIRTA, MAIGA UN ZĪDAINA. AQUA DIFFUSION CARE MITRINOŠS KRĒMS Līdzeklis, kas uzlabo ādas šūnu apūdeņošanas dabisko procesu un palīdz atjaunot ūdens līdzsvaru. Saglabā jauneklīgu ādu un aizkavē novecošanos. Pieejams arī fluīda veidā: AQUA DIFFUSION FLUID MITRINOŠS FLUĪDS AQUA DIFFUSION EYE CONTOUR MITRINOŠS GĒLS ACU ZONAI Gēls, kas uzklājot maina tekstūru un kļūst vieglāks, lai panāktu nepārspējamu atsvaidzinošu efektu. Dziļi mitrina un cīnās ar pirmajām novecošanās pazīmēm – dehidrācijas radītām smalkām līnijām, tūsku un tumšiem lokiem.

DZIĻA MITRINĀŠANA


19

PROTECTIVE CARE ĀDAS AIZSARDZĪBA IKDIENĀ ĀDAS KOPŠANA UN AIZSARDZĪBA NO UV STARIEM UN PIESĀRŅOJUMA. Āda kā iekšējās un ārējās vides saskares virsma tiek pakļauta dažādiem agresīviem ārējās vides faktoriem: vējam, saulei, temperatūrai, piesārņojumam, mikroorganismiem un citiem. Institut Esthederm aizsargājošie kopšanas līdzekļi stiprina ādas dažādos aizsargmehānismus, palīdz adaptēties ārējā vidē un pasargā no priekšlaicīgas novecošanās. Šie produkti satur patentēto UV inCELLIUM tehnoloģiju, kas uzlabo ādas šūnu dabisko pašaizsardzību pret vides agresīvajiem faktoriem un aizsargā pret fotonovecošanos. CITY CREAM - GLOBAL DAY CREAM AIZSARGĀJOŠS DIENAS KRĒMS Stiprina ādas aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem un ārējās vides piesārņojumu. Aizsargā ādu no kaitīgajiem UVA un UVB stariem (titāna minerālfiltrs). Darbojas kā bioloģisks vairogs ādas vispārējai aizsardzībai. Uztur ādas līdzsvaru un komfortu visas dienas garumā. Sniedz veselīgu mirdzumu un saglabā jaunību. Lieliska bāze dekoratīvajai kosmētikai. ESSENTIAL TINTED DAY CARE - ACTIVE DE JOUR AIZSARGĀJOŠS DIENAS KRĒMS AR TONI Ikdienas ādas kopšanas līdzeklis ar daudzpusēju iedarbību. Aizsargā no ārējās vides kaitīgās iedarbības un palīdz saglabāt iekšējo līdzsvaru, tādējādi novēršot ādas disfunkciju parādīšanos. Viegla, netaukaina tekstūra ar dabīgi tonējošiem pigmentiem.

AIZSARGĀJOŠA MITRINĀŠANA


NUTRI SYSTEM BARO ĀDU UN ATJAUNO TĀS VITALITĀTI


21

NODROŠINA INTENSĪVU ŠŪNU BAROŠANU, LAI SAGLABĀTU ĀDAS LĪDZSVARU UN JAUNĪBU

ROYAL JELLY VITAL CREAM VITALIZĒJOŠS KRĒMS AR PERU PIENIŅU Krēms ar augstu bišu māšu peru pieniņa koncentrāciju nodrošina intensīvu ādas barošanu, mitrināšanu un atjauno vitalitāti. Āda tiek tonizēta, spēcināta un kļūst noturīgāka pret agresīvajiem ārējās vides faktoriem.

BAROŠANA


PURE SYSTEM SAUDZĪGI ATTĪRA UN NODROŠINA ĀDAS LĪDZSVARU


23

NEITRALIZĒ SPĪDUMU UN ILGSTOŠI NORMALIZĒ PĀRMĒRĪGU SEBUMA VEIDOŠANOS, VIENLAIKUS SAGLABĀJOT ĀDAS JAUNĪBU PURE ĀDAS KOPŠANAS SISTĒMA NOVĒRŠ PĀRMĒRĪGUS TAUKU DZIEDZERU IZDALĪJUMUS (SEBUMU), NEAPDRAUDOT ĀDAS DABISKO AIZSARDZĪBU.

PURE CONTROL CARE CREAM KORIĢĒJOŠS KRĒMS TAUKAINAI ĀDAI Kopšanas līdzeklis, kas attīra un normalizē taukainu ādu, iedarbojoties uz ādas tauku dziedzeru izdalījumu kvalitāti un kvantitāti. Samazina ādas spīdumu, novērš poru aizsprostojumus un pūtītes.

PORE REFINER CONCENTRATE PORAS SAVELKOŠS KONCENTRĀTS Aktīvs koncentrāts, kas sašaurina poras. Āda kļūst gludāka, tīrāka un matēta.

ATTĪRĪŠANA


SENSI SYSTEM NOMIERINA UN SNIEDZ KOMFORTU JUTĪGAI ĀDAI, LAI TĀ LABĀK SAGLABĀTU SAVU JAUNĪBAS POTENCIĀLU


25

SARGĀ JUTĪGU ĀDU NO IEKAISUMA UN AIZKAVĒ PRIEKŠLAICĪGU NOVECOŠANOS

CALMING BIOMIMETIC CREAM NOMIERINOŠS BIOMIMĒTISKS KRĒMS Unikāls sastāvs, kas ļauj atgūt komfortu pat īpaši jutīgai un reaktīvai ādai.

Dermatoloģiski pārbaudīts.

CALMING EYE CONTOUR CREME NOMIERINOŠS KRĒMS ACU ZONAI Nomierinošs krēms, kas īpaši izstrādāts jutīgu ādas tipu maigajai acu zonai.

Dermatologu un oftalmologu pārbaudīts.

JUTĪGUMS


ĀDAS JAUNĪBAS POTENCIĀLA SAGLABĀŠANA UN NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA


27

INSTITUT ESTHEDERM KOPŠANAS LĪDZEKĻI MĀCA ĀDAI BŪT SAVA SKAISTUMA NOTEICĒJAI DERM REPAIR SERUMS

Augsti koncentrēts ādas pamatstruktūru atjaunojošs serums – ādas arhitekts.

PIRMĀS NOVECOŠANĀS PAZĪMES, DETOKSIFIKĀCIJA Atjauno ādas dabisko mirdzumu.

TIME TECHNOLOGY

GRUMBAS, MIRDZUMS, ĀDAS STRUKTŪRA Visaptveroša, aktīva dziedināšana un struktūras atjaunošana, lai āda kļūtu gluda un mirdzoša.

ACTIVE REPAIR

GRUMBAS, TVIRTUMS, SEJAS OVĀLS Acumirklīga un noturīga divkārša iedarbība: izlīdzina grumbas un atjauno sejas ovālu.

LIFT & REPAIR

NOBRIEDUSI ĀDA, GRUMBAS, TVIRTUMS, BLĪVUMS Atjauno nobriedušas ādas dzīvīgumu un funkcijas, kas raksturīgas jaunai ādai.

CYCLO SYSTEM

VIENMĒRĪGS SEJAS TONIS Balinoša ādas kopšanas līnija jauneklīgas ādas saglabāšanai.

WHITE SYSTEM


ĀDAS ARHITEKTS MĀCA ĀDAI DABĪGI PAŠATJAUNOTIES


DERM REPAIR

ATJAUNOJOŠA KOPŠANA VISIEM ĀDAS TIPIEM DERM REPAIR Atjaunojošs serums ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju - ekskluzīva REPAIR tehnoloģija. Dziļi iesūcas ādā, lai nostiprinātu tās balsta struktūru un pastāvīgi dziedētu mikrobojājumus, pirms tie pārvēršas grumbās. Tā šķidrā un vieglā tekstūra veicina aktīvo vielu ātru uzsūkšanos. Lai panāktu maksimālu iedarbīgumu, lietojiet Derm Repair atjaunojošo serumu pirms citiem Institut Esthederm ādas jaunību saglabājošajiem kopšanas līdzekļiem 4 līdz 6 nedēļu kursa veidā, no rīta un vakarā. Vai arī pamīšus ar citu serumu, ko jau izmantojiet. ZINĀTNISKI PIERĀDĪTA PRETGRUMBU IEDARBĪBA* (Visia CIREC CAS Metode) Grumbu dziļums samazinās:* 20,95% pēc 8 nedēļu lietošanas 28,94% pēc 12 nedēļu lietošanas

*Izmēģinājums veikts 20 sievietēm vecumā no 41 līdz 61 gadam, lietojot divas reizes dienā, 12 nedēļas.

29


TIME TECHNOLOGY IZVADA TOKSĪNUS UN BAGĀTINA AR ENERĢIJU


31

MIRDZOŠA UN JAUNEKLĪGI STAROJOŠA ĀDA TIME TECHNOLOGY CREAM TIME TECHNOLOGY KRĒMS Īpaši maigs krēms ar pērļu minerāliem novērš un koriģē pirmās novecošanās pazīmes un uzlabo ādas toni. Produktā izmantotā biotehnoloģija uzlabo ādas spēju pašatjaunoties un nodrošina optimālu šūnu enerģiju. Acumirklī piešķir ādai veselīgu toni un ilgtermiņā atjauno jauneklīgu starojumu.

TIME CONTROL SYSTEM TEHNOLOĢIJA Patentēta tehnoloģija, kas nodrošina optimālu šūnu enerģētisko vidi un vielmaiņu, uzlabo ādas spēju cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un stiprina balstaudus.

PIRMĀS NOVECOŠANAS PAZĪMES, DETOKSIFIKĀCIJA


ATJAUNOTA, GLUDA UN MIRDZOŠA ĀDA


33

ACTIVE REPAIR TRĪSKĀRŠA PRETGRUMBU IEDARBĪBA, ATJAUNOTA ĀDAS STRUKTŪRA, MIRDZUMS ACTIVE REPAIR LĪNIJAS PRODUKTOS IZMANTOTAS ĪPAŠAS TEHNOLOĢIJAS, KAS NOSTIPRINA DERMU, DABĪGI ATJAUNO UN IZLĪDZINA ĀDAS STRUKTŪRU UN UZLABO SEJAS TONI. WRINCLE CORRECTION CREAM GRUMBAS KORIĢĒJOŠS KRĒMS Atjauno ādas struktūru un atdzīvina to, vienlaikus nodrošinot veselīgu mirdzumu. Pieejams arī bagātīgāka krēma veidā sausai un īpaši sausai ādai: RICH WRINKLE CORRECTION CREAM GRUMBAS KORIĢĒJOŠS BAGĀTĪGS KRĒMS RESTRUCTURING EYE CONTOUR KORIĢĒJOŠS KRĒMS ACU ZONAI Grumbas – pietūkums – tumšie loki. Izmantotā REPAIR tehnoloģija atjauno un nostiprina trauslo un maigo ādu ap acīm. Acīmredzami samazinās pietūkums, grumbas un tumšie loki. EKSKLUZĪVA REPAIR TEHNOLOĢIJA + STRUKTŪRU ATJAUNOJOŠS KOMPLEKSS + MIRDZUMA KOMPLEKSS Ar augstu atjaunojošo aktīvo vielu koncentrāciju (tetrapeptīdi un Āzijas centīlija) REPAIR* tehnoloģija novērš grumbu veidošanos un nostiprina ādas balsta struktūru, samazinot esošās grumbas. *Stimulē kolagēna šķiedru sintēzi, optimālu darbību un elastīna funkcijas.

GRUMBAS, MIRDZUMS, ĀDAS STRUKTŪRA


LIFT & REPAIR IZLĪDZINA GRUMBAS, ATJAUNO SEJAS OVĀLU


35

DIVKĀRŠA IEDARBĪBA: SAVELK UN NOSTIPRINA LIFT & REPAIR ĀDAS KOPŠANAS PRODUKTU LĪNIJA IEDARBOJAS DIVOS POSMOS: NEKAVĒJOTIES SAVELK UN IZLĪDZINA ĀDAS MIKRORELJEFU, DZIĻI ATJAUNO STRUKTŪRU UN NOSTIPRINA ĀDU. ABSOLUTE TIGHTENING SERUM ABSOLŪTI SAVELKOŠS SERUMS Augsti koncentrēts, spēcīgas iedarbības ādas kopšanas līdzeklis, kas acumirklī tonizē un savelk ādu. Smalkās līnijas un grumbas izlīdzinās un sejas ovāla kontūra atjaunojas. ABSOLUTE SMOOTHING CREAM ABSOLŪTI IZLĪDZINOŠS KRĒMS Nostiprina sejas ovālu, nekavējoties maina grumbu un smalko līniju izskatu. Āda kļūst gluda, tvirta un mirdzoša. EYE CONTOUR SMOOTHING CARE IZLĪDZINOŠS GĒLS ACU ZONAI Nodrošina acu zonas ādas savilkšanu, samazina un izlīdzina grumbas un „vārnu kājiņas”. Novērš noguruma pazīmes. Āda acu zonā tiek atjaunota un nostiprināta. EYE CONTOUR LIFT PATCHES ATJAUNOJOŠAS PLĀKSNĪTES ACU ZONAI Neatliekamā palīdzība nogurušām acīm.

EKSKLUZĪVĀ LIFT TEHNOLOĢIJA + REPAIR TEHNOLOĢIJA Divas unikālas tehnoloģijas dabiskai ādas atjaunošanai. Ādas virsējā slāņa liftings un dziļāko balsta struktūru nostiprināšana.

GRUMBAS, TVIRTUMS, SEJAS OVĀLS


CYCLO SYSTEM BAGĀTINOŠA KOPŠANA NOBRIEDUŠAI ĀDAI


37

UNIVERSĀLA ATJAUNOJOŠA ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMA NOBRIEDUŠAI ĀDAI IKDIENAS UN INTENSĪVAS 21 DIENAS KOPŠANAS PROGRAMMA, KAS NODROŠINA PILNĪGU UN IEDARBĪGU ATBILDES REAKCIJU UZ HORMONĀLO PĀRMAIŅU REZULTĀTĀ ĀDĀ NOTIEKOŠĀM IZMAIŅĀM (BLĪVUMA, TVIRTUMA UN APJOMA ZUDUMS, GRUMBAS, SAUSA, PLĀNA UN BLĀVA ĀDA). 21-DAY YOUTH CONCENTRATE JAUNĪBAS KONCENTRĀTS 21 DIENAI - Uzlabots sastāvs! Jaunā ādā šūnas pastāvīgi atjaunojas 21 dienas cikla ietvaros. Šis līdzeklis ar aktīvo vielu unikālo koncentrāciju (patentētā CYCLO SYSTEM) atjauno blīvumu, apjomu un funkcijas, kas raksturīgas jaunai ādai. YOUTH CREAM FACE JAUNĪBAS KRĒMS SEJAI - Uzlabots sastāvs! Bagātīgs, izlīdzinošs krēms. Atjauno hormonālo pārmaiņu novājinātas ādas šūnu dzīves ciklu un funkcijas, kādas raksturīgas jaunībā. Uzlabo ādas struktūru un elastību. Āda atgūst apjomu, blīvumu un mirdzumu. YOUTH CREAM NECK AND DECOLLETE JAUNĪBAS KRĒMS KAKLAM UN DEKOLTĒ - Uzlabots sastāvs! Ādas jaunību saglabājošs krēms. Atjauno un nostiprina īpaši maigo kakla un dekoltē zonu. EYE CONTOUR YOUTH CREAM JAUNĪBAS KRĒMS ACU ZONAI Īpaši zīdains krēms nomierina un atjauno delikāto ādu acu zonā. Samazina pietūkumu un tumšos lokus, izlīdzina grumbiņas. Āda kļūst blīvāka, elastīgāka un mirdzošāka.

PATENTĒTAIS CIKLANOLS (novērš hormonālo pārmaiņu radītās sekas) Patentētais ciklanols, kura sastāvs ir bagāts ar izoflavoniem un ferulskābes atvasinājumiem, pastiprina kalogēna sintēzi un ierobežo tā sairšanu. Nobriedusi āda tiek dziļi mitrināta, atjaunojas tās blīvums un izlīdzinās grumbas.

NOBRIEDUSI ĀDA, GRUMBAS, TVIRTUMS, BLĪVUMS


NEVAINOJAMS SEJAS TONIS


39

WHITE SYSTEM BALINOŠA ĀDAS KOPŠANAS LĪDZEKĻU LĪNIJA, KAS SAGLABĀ ĀDAS JAUNEKLĪGUMU BRIGHTENING CLEANSING FOAM BALINOŠAS ATTĪROŠAS PUTAS Pirmais solis ceļā uz nevainojamu ādas toni. Maigi noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus. Nevienmērīga pigmentācija tiek pakāpeniski samazināta. Ādas tonis kļūst gaišāks, vienmērīgāks un mirdzošāks. WHITENING ESSENCE BALINOŠS SERUMS Izcili iedarbīgs serums ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju. Efektīvi koriģē un novērš nevienmērīgu pigmentāciju. Maigi noloba ar melanīnu pilnās atmirušās ādas šūnas. Piešķir sejai tūlītēju mirdzumu un pakāpeniski izlīdzina ādas toni. Ilgstoši noturīgs rezultāts. WHITENING REPAIR DAY CREAM BALINOŠS ATJAUNOJOŠS DIENAS KRĒMS Vieglas konsistences fluīdveida krēms. Iedarbojas uz visām novecošanās pazīmēm: pigmentācija, grumbas, elastības un blīvuma zudums. Pakāpeniski novērš nevienmērīgu pigmentāciju, nostiprina ādas balsta struktūru, nodrošina ādas atjaunošanos, izlīdzina grumbas. Pievienotais pērļu ekstrakts izgaismo sejas vaibstus, lai āda uzreiz izskatītos jaunāka un mirdzošāka. Aizsargā no UV stariem (titāna minerālfiltrs). WHITENING REPAIR NIGHT CREAM BALINOŠS ATJAUNOJOŠS NAKTS KRĒMS Krēmveida konsistence, kas ātri absorbējas. Samazina pigmenta plankumu izmēru un intensitāti. Stimulē šūnu vitālās funkcijas un enerģētisko aktivitāti. Āda kļūst elastīgāka, tvirtāka un gludāka. Atjaunojas sejas ovāla kontūras.

VIENMĒRĪGS SEJAS TONIS


INSTITUT ESTHEDERM PARIS SKAISTUMKOPŠANAS SALONOS


SKAISTUMKOPŠANAS PROCEDŪRAS ĪPAŠA ĀDAS KOPŠANA, KAS DABĪGI SAGLABĀ ĀDAS JAUNĪBAS POTENCIĀLU ZINĀTNISKI PIERĀDĪTI SASTĀVI Pirmkārt, Institut Esthederm Paris balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pārbaudītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm Paris profesionālās zināšanas par ādā dabiski noritošajiem procesiem. Kombinācijā ar mūsu ekskluzīvajām manuālajām procedūrām, tiek panākts tūlītējs un noturīgs rezultātus. MANUĀLĀS PROCEDŪRAS Attīra, tonizē, apgādā ar enerģiju, atjauno, nostiprina... Profesionālās un ar īpašumtiesībām aizsargātās Institut Esthederm Paris procedūras balstās uz zināšanām par fizioterapiju, osteopātiju, holistisko un estētisko medicīnu. ĪPAŠI JUTEKLISKA KOPŠANA Lai nodrošinātu unikālu holistisku pieeju, manuālajās skaistumkopšanas procedūrās tiek izmantotas izsmalcinātas tekstūras un vieglas, patīkamas smaržas, kas sniedz optimālu labsajūtu un izcilu komfortu.

MŪSU MĒRĶIS – PILNVĒRTĪGI FUNKCIONĒJOŠA ĀDA, MŪSU ZINĀŠANAS - ESTĒTIKA KOMPLEKSA PIEEJA SKAISTUMKOPŠANAI Institut Esthederm Paris profesionālās skaistumkopšanas procedūras ietver trīs soļus: 1. Individuāla un kompetenta ādas diagnostika. 2. Skaistumkopšanas procedūra, kas izvēlēta atbilstoši ādas vajadzībām, lai sasniegtu tūlītēju un acīmredzamu rezultātu. 3. Individuāli rekomendēti ādas kopšanas līdzekļi, kas būtiski paildzina kosmētiskajā procedūrā iegūtos rezultātus. SALONA PROCEDŪRAS

41


UNIVERSĀLA ĀDAS KOPŠANA

ĀDAS SAGATAVOŠANA

PROFILAKTISKA NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA

OSMOCLEAN

CELLULAR WATER - mitrināšana, enerģija

Dekoratīvās kosmētikas noņemšana

Cellular Water Gel Celulārā ūdens gēls

High-Tolerance Alcohol Free Make-up Remover Calming Lotion

Cellular Water Cream Celulārā ūdens krēms

HYDRA SYSTEM - dziļa mitrināšana

Kosmētikas noņēmējs Spirtu nesaturošs īpaši jutīgai ādai nomierinošs losjons

Aqua Diffusion Fluid Mitrinošs fluīds

Calming Cleansing Milk Nomierinošs attīrošs pieniņš

Aqua Diffusion Eye Contour Mitrinošs gēls acu zonai

Attīrošas putas

Essential City Cream Global Day Care Aizsargājošs dienas krēms Day Care

Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs

Attīrošs gēls

Mitrinošs krēms

PROTECTIVE CARE - aizsargājoša mitrināšana

Pure Cleansing Foam

Cellular Water Spray

Pure Cleansing Gel

Aqua Diffusion Care

Essential Tinted Day Care Active De Jour Aizsargājošs dienas krēms

NUTRI SYSTEM -barošana

Whitening Cleansing Foam Balinošas attīrošas putas

Cellular Concentrate

OSMOCLEAN Dziļā tīrīšana

Celulārais koncentrāts Fundamentāls serums

Royal Jelly Vital Cream

Vitalizējošs krēms ar peru pieniņu

SENSI SYSTEM - jutīgums

Gentle Deep Pore Cleanser

Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis

UV inCellium Sray

OSMOCLEAN Maigā lobīšana

Calming Biomimetic Cream Nomierinošs biomimētisks krēms

Calming Eye Contour Cream Nomierinošs krēms acu zonai

PURE SYSTEM - attīrīšana

UN inCellium izsmidzinātājs

Lightening Buffing Mask Attīroša loboša maska

Pure Control Care Cream Pore Refiner Concentrate

Koriģējošs krēms taukainai ādai

Poras savelkošs koncentrāts


43

NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA UN KORIĢĒŠANA TIME TECHNOLOGY - pirmās novecošanās pazīmes, detoksifikācija, enerģija

Time Technology Cream Time Technology krēms

ACTIVE REPAIR - grumbas, mirdzums, ādas struktūra

Wrinkle Correction Cream Grumbas koriģējošs krēms

Wrinkle Correction Rich Cream Grumbas koriģējošs bagātīgs krēms

Eye Contour Care

Koriģējošs krēms acu zonai

LIFT & REPAIR - grumbas, tvirtums, apjoms, sejas ovāla kontūras

` Derm Repair

Atjaunojošs serums

Absolute Tightening Serum Absolūti savelkošs serums

Absolute Smoothing Cream

Eye Contour Smoothing Care

Absolūti izlīdzinošs krēms

Izlīdzinošs gēls acu zonai

Eye Contour Lift Patches Instant

Atjaunojošas plāksnītes Repulp Maskacu zonai

CYCLO SYSTEM - nobriedusi āda, grumbas, tvirtums, blīvums

Youth Concentrate 21 Days Treatment

Youth Cream Face

Eye Contour Youth Cream

Youth Cream Neck and Decollete

Jaunības koncentrāts 21 dienai

Jaunības krēms sejai

Jaunības krēms acu zonai

Jaunības krēms kaklam un dekoltē

WHITE SYSTEM - vienmērīgs sejas tonis

Whitening Essence Balinošs serums

Whitening Repair Day Care Balinošs atjaunojošs dienas krēms

Whitening Repair Night Care Balinošs atjaunojošs nakts krēms

Eye Contour Lift Patches


Izplatトォtト)s: SIA Remedica, Kleistu 24, Rトォga, tel.: +371 22075272, e-pasts: info@remedica.lv www.esthederm.lv www.facebook.com/esthedermLV

Institut Esthederm Paris katalogs  

Sejas ādas kopšanas produktu katalogs (2015)