Page 43

projekt dla:

Wydawnictwo FORUM Press

Zakres prac: Oferta Przeglądu Rynkowego Utrzymania Ruchu 2011

PRZEGLĄD RYNKOWY UTRZYMANIA RUCHU

produkty / usługi / technologie

2011

2011

PRZEGLĄD RYNKOWY UTRZYMANIA RUCHU

Przegląd rynkowy utrzymania ruchu 2011 Produkty / Usługi / Technologie To kompleksowy przewodnik wspomagający decyzje zakupowe w firmach sektora przemysłowego poszukujących rozwiązań z zakresu diagnostyki, automatyki, bezpieczeństwa produkcji, doboru wyposażenia hal produkcyjnych czy wyboru dostawcy rozwiązań IT. Z jednej strony będzie diagnozować aktualne problemy i tendencje rynkowe w konkretnych obszarach UR, z drugiej zaprezentuje produkty, usługi oraz technologie niezbędne do sprawnego funkcjonowania działów utrzymania ruchu oraz produkcji. Publikacja będzie również źródłem wiedzy rynkowej o aktualnych trendach i preferencjach wyboru, jakimi kierują się decydenci tej branży w poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Przewodnik jednoznacznie odpowie na pytania: • jakie czynniki wewnątrzfirmowe i kryteria oceny oferty decydują o wyborze konkretnych produktów/usług firmy, • jak aktualnie kształtuje się potencjał dostawców podstawowego wyposażenia zapewniającego ciągłość produkcji, • gdzie poszukiwane są źródła optymalizacji decyzji zakupowych przy wyborze wyposażenia działów utrzymania ruchu.

Przeznaczenie Przeglądu – – Kto i w jaki sposób będzie z niego korzystał • Publikacja trafi do 10 000 dyrektorów, szefów i inżynierów utrzymania ruchu, którzy na co dzień podejmują decyzje związane z optymalizacją procesów biznesowych. • To rynkowy przewodnik dla osób decyzyjnych, pokazujący jak kształtuje się ogólnopolska oferta produktów i usług, jakie możliwości dają rozwiązania dostępne na rynku.

Wydawca FORUM Press Sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań www.forum-press.pl

Publikacja przewidziana została na listopad 2011 roku – to moment, w którym zdecydowana większość decydentów, którzy przeczytają ”Przegląd rynkowy utrzymania ruchu 2011”, podejmuje decyzje o wydatkach i zakupach na kolejny rok.

indudesign

© Neliana Kostadinova - Fotolia.com

• Poradnik jest doskonałą platformą komunikacji pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za decyzje zakupowe a dostawcami produktów i usług dla branży utrzymania ruchu.

Dorota Maćkowiak-Cortes Brand Manager tel. +48 (61) 66 55 873, fax: +48 (61) 66 55 806 dorota.mackowiak-cortes@forum-press.com.pl

43

Portfolio indudesign 2014  
Portfolio indudesign 2014  
Advertisement