Page 40

projekt dla:

EVIO / Technologie dla oper atorów usług cyfrowych

Zakres prac:

Broszura

Hybrydowy odbiornik cyfrowej telewizji HD ADB-2840

Spis treści

O firmie

O firmie / 2

Jakiś nagłówek

Inne hasło

Firma EVIO Sp. z o. o. powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania technologiczne dla niezależnych operatorów telewizji kablowej oraz firm oferujących usługę dostępu do internetu posiadających uprawnienia telekomunikacyjne, pozwalające na świadczenie pełnego pakietu usług.

Dzięki minimalizacji nakładów finansowych i optymalizacji infrastruktury po stronie operatora, wzrasta wartość jego firmy i konkurencyjność na rynku lokalnym. Długofalowa współpraca z EVIO jest gwarantem stałego dostępu do najwyższej jakości produktów i usług. Oferowana przez nas technologia, finansowanie i serwis w bezpieczny sposób zwiększają przychody operatora i zaspokajają rosnące potrzeby abonentów.

Usługi międzyoperatorskie / 3 Jak działamy / 4 Korzyści ze współpracy / 5 Partnerzy strategiczni / 6

Dekodery telewizji cyfrowej produkowane przez naszego partnera, firmę ADB, w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem firmy VIDIOM SYSTEMS dają Państwu gwarancję dostępu do produktów najwyższej jakości. Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań oraz nowatorskie na rynku narzędzia finansowe wspomagające działalność operatorów kablowych, zapewniające większą efektywność kosztową, krótsze terminy realizacji wdrożeń oraz oszczędność czasu i pracy z tym związanej. Podstawą oferty EVIO jest usługa triple-play, tzn. telewizja-internet-telefon, świadczona na poziomie międzyoperatorskim. Dzięki użyciu hybrydowego STB, adresatami usługi są zarówno operatorzy telewizji kablowej, jak i ISP.

Nasza oferta skierowana jest również do operatorów ISP, którym zapewniamy dostarczenie treści telewizyjnych w spersonalizowanych pakietach, odpowiednie urządzenia oraz modele finansowania. Oferowane przez nas rozwiązania są w pełni skalowalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb operatora. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zapraszamy do skontaktowania się z nami. Naszą misją jest uzyskać efekt, aby to drobni i średni operatorzy, często działający od lat na rynku telewizji kablowej, stali się modelowymi przykładami cyfryzacji swoich sieci, a nie byli zagrożeni przejęciem ich w ramach licznych konsolidacji obserwowanych na rynku.

© WavebreakMediaMicro - Fotolia.com

indudesign

Nasze kompletne rozwiązania pozwalają, obok dystrybucji cyfrowego sygnału telewizyjnego, również na świadczenie nowoczesnych usług multimedialnych, takich jak wideo na żądanie (VoD i PushVoD), interaktywne systemy przesyłania reklam, quizów oraz wszelkiego rodzaju usług internetowych.

40

2

Portfolio indudesign 2014  
Portfolio indudesign 2014  
Advertisement