Page 1

IZVĒLIES TOYOTA ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

NĒ neoriģinālām rezerves daļām

1 Eļļas filtrs

Īpaši izstrādāts eļļas filtrs speciāli iekraušanas tehnikas dzinējiem, paaugstinot dzinēju resursu un nodrošinot to augstāku darba efektivitāti.

2 Gaisa filtrs Optimālais filtrācijas elementu biezums un platība nodrošina lielisku gaisa filtrācijas efektivitāti un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku

Ūdens sūknis

3 Eļļas filtrs

2

1 Gaisa filtrs

3 Ūdens sūknis Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un detaļām, nodrošinot ilgstošu, efektīvu ūdens sūkņa darbību.

4 Bremžu loks 1

Toyota platie, pastiprinātie un biezākie bremžu loki un to uzlikas, nodrošina lielisku tehnikas kustības drošību un tehnikas darba efektivitāti.

5 Radiatoru šļūtene

5 1 Radiatoru šļūtene

6 Starteris

Izgatavota no ļoti elastīgiem un izturīgiem materiāliem, paaugstinot tehnikas tehnisko kvalitāti un izturību. Paredzēta katram iekraušanas tehnikas modelim.

4 Bremžu loks

6 Starteris 1

Izstrādāts individuāli katra dzinēja modeļa parametriem, nodrošinot ātru dzinēja iedarbināšanu.

7 Hidrauliskais eļļas sūknis 1

Paredzēts vienmērīgai un sabalansētai eļļas padevei pacelšanas mehānismam, un nepārtraukta augsta eļļas spiediena uzturēšanai pie dažādam tehnikas darba slodzēm.

8 Cilindru O/H komplekts

7

Hidrauliskais eļļas sūknis

8 Cilindru O/H komplekts 1

Izgatavots no materiāliem ar augstu siltuma un eļļas izturību, nodrošinot hidraulikas elementu ilgstošo darbību.

Tāpat kā Jūsu ticība savam darbam ir ļoti svarīga Jūsu biznesam, tā Toyota Oriģinālās detaļas ir svarīgas Jūsu Toyota iekrāvējiem. Oficiālais partneris EU-OSHA kampaņai

rezerves_dalas_reklama  
rezerves_dalas_reklama  

Paredzēts vienmērīgai un sa- balansētai eļļas padevei pacelšanas mehānismam, un nepārtraukta augsta eļļas spiediena uzturēšanai pie dažādam...

Advertisement