Page 1

FORD RANGER


1

Jūs esate profesionalas, didžiuojatės tuo, ką darote, ir keliate sau didelius reikalavimus. Kadangi savo pikapą naudojate ir darbui, ir laisvalaikiui, didelius reikalavimus keliate ir jam. Štai kodėl mes privalome Jums pateikti patį geriausią „Ford Ranger“. Mes aiškiai išgirdome kiekvieną jūsų pageidavimą. Mes mylime pikapus. Taigi tučtuojau kibome į darbą! Atkakliai ir ryžtingai, pasitelkdami visas įmanomas priemones, sukūrėme naujus pikapų konstrukcijos standartus. Štai mūsų darbo vaisius. „Ford Ranger“ — meistriškai sukonstruotas, pačioms įvairiausioms sritims pritaikytas automobilis, su kuriuo bus lengva dirbti ir smagu ilsėtis.

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Wildtrak 4x4“, nudažytas „Wildtrak Orange metallic“ spalva.


Tinkamai pasirinktas įrankis paverčia vyrišką darbą vaikišku žaidimu

2

Kad prireikus skubiai nusigautumėte į nuošalią vietą, jums būtina galia, galingas sukimo momentas ir pakankama sukibimo jėga. Pristatome visiškai naują „Ford Ranger“ keturių varančiųjų ratų sistemą.

„Darbo metu man dažnai tenka važiuoti į įvairias nuošalias vietoves – ir aš tikrai žinau, kad mano pikapas manęs nenuvils.“

Visiškai nauja keturių varančiųjų ratų sistema

Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP)

Optimalų „Ford Ranger“ su nauja keturių varančiųjų ratų sistema sukibimą su kelio danga užtikrina elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP). Dalį šios sistemos sudaro tris vairuotojo įjungiamus režimus turinti traukos kontrolės sistema (TCS), kuri užtikrina puikias vairavimo savybes važiuojant bekele arba sniegu.

Ši programa sustiprina stabilumą ir trauką važiuojant puriu arba slidžiu paviršiumi, suderindama stabdymo jėgą su variklio sukimo momento sumažinimu. ESP automatiškai kontroliuoja nusileidimą bekelės šlaitais, neleidžia „Ford Ranger“ riedėti atgal, kai judama įkalne, taip pat ji nuslopina automobilio priekabos siūbavimus. ESP yra standartinė „Ford Ranger“ įranga.

Visiškai atnaujinta variklių gama Visiškai atnaujintas pikapas nusipelno ir visiškai naujų variklių – „Ford Ranger“ Jūsų nenuvils. Galingi ir nauji, sukurti naudojant pačias pažangiausias technologijas 2,2 l ir 3,2 l „Duratorq TDCi“ dyzeliniai varikliai suteikia reikiamą galią ir sukimo momentą kaip tik tuomet, kai jų labiausiai reikia.

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Limited 4x4“, nudažytas „Aurora Blue metallic“ spalva.

3


Kiekvieną darbą geriau padaryti iš karto „Ford Ranger“ turi didžiulę keliamąją galią ir įspūdingą krovinių skyriaus tūrį. Tai reiškia, kad darbui atlikti Jums prireiks mažiau reisų. Mažiau reisų reiškia sutaupytą laiką. O laikas, kaip mes visi žinome, brangiai kainuoja.

4

1.8 m3

„Man reikalingas automobilis, kuriuo galėčiau pervežti didelį ir sunkų krovinį.“

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Regular Cab 4x4“, nudažytas „Thunder metallic“ spalva.

5

Didžiulė keliamoji galia

Įspūdingas krovinių skyriaus tūris

„Ford Ranger“, kuriame montuojami nauji galingi dyzeliniai varikliai, išsiskiria įspūdinga keliamąja galia („XL Regular Cab“ keliamoji galia – 1336 kg).

„Ford Ranger“ sukonstruotas taip, kad būtų efektyvus pagalbininkas darbe, todėl jis turi didelio tūrio krovinių skyrių. Automobilio su vienguba kabina („Regular Cab“) krovinių skyriaus talpa – 1,8 m³).

DIN standartą atitinkantis krovinių tvirtinimas „Ford Ranger“ vidinė ir išorinė krovinių tvirtinimo sistema suderinta su DIN standartu. Ji užtikrina 4000 niutonų krovinio tvirtinimo jėgą. Kai kurių modifikacijų („Limited“ ir „Wildtrak“) krovinių skyriuose gali būti įrengta „C-channel“ krovinio tvirtinimo sistema.


Darbas, kurį automobilis padarys už Jus „Nuvažiuok bet kur. Padaryk bet ką“. Taip trumpai galima apibūdinti „Ford Ranger“ konstrukciją ir jai pritaikytas modernias technologijas, kurios dar labiau padidina pravažumą.

6

7

„Su savo pikapu galiu prasibrauti ten, kur neišdrįsčiau važiuoti net su motociklu.“

Puikiai įveikiamos brastos

Pagalbinė važiavimo nuokalne sistema

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema

„Ford Ranger“ gali įveikti vandens telkinį, kurio gylis siekia 800 mm – todėl lengvai pateksite į sunkiai prieinamas vietoves.

Pagalbinė važiavimo nuokalne sistema (HDC) stačiose nuokalnėse reguliuoja automobilio greitį Jums net neprisiliečiant prie stabdžių arba akseleratoriaus pedalų. Ji veikia važiuojant ne tik į priekį, bet ir atbuline eiga.

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema („Hill Start Assist“) neleidžia automobiliui riedėti šlaitu atgal, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant akseleratoriaus pedalo. Ji veikia važiuojant ne tik pirmyn, bet ir atbuline eiga, todėl idealiai tinka vežant ar velkant sunkų krovinį.

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger RAP Cab XLT 4x4“, nudažytas „Moondust Silver“ spalva.


8

Mes didžiuojamės savo darbu taip pat, kaip Jūs didžiuojatės savuoju

9

Net ir pati smulkiausia detalė „Ford Ranger“ automobilyje sukonstruota taip, kad būtų kuo patikimesnė ir tvirtesnė. Kompanija turi vieną aiškų tikslą – ilgaamžė kokybė.

„Aš keliu sau didelius reikalavimus, todėl daug tikiuosi ir iš savo pikapo.“

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Limited 4x4“, nudažytas „Copper Red metallic“ spalva.

6 laipsnių automatinė transmisija

84 000 kartų užtrenktos durys

Tolygiai veikianti 6 laipsnių automatinė transmisija su įdiegta nuoseklaus mechaninio pavarų perjungimo galimybe – tai kokybės, kuria išsiskiria kiekviena „Ford Ranger“ konstrukcijos detalė, dalis.

Automobilio bandymai, pradedant transmisija ir baigiant jo durelėmis, užtikrina „Ford Ranger“ patvarumą. Dėmesio sutelkimas į kiekvieną detalę leido prailginti techninio aptarnavimo intervalus iki 30 000 km ridos arba 2 metų eksploatacijos.

Išbandytas ekstremaliausiomis sąlygomis „Ford Ranger“ buvo išbandytas pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis: didžiuliame -40 °C siekiančiame šaltyje ir 4500 m aukštyje, kur deguonies kiekis gerokai mažesnis nei žemumose, taip pat alinančiame +50 °C karštyje, ilgomis ir stačiomis įkalnėmis velkant maksimaliai pakrautas priekabas.


Malonus vairavimas su bet kokiu kroviniu 10

Saugumas be kompromisų

„Ford Ranger“ sukonstruotas taip, kad vairuotojas ir keleiviai jaustųsi jame tarsi jaukiame lengvajame automobilyje, todėl išliksite ramūs gabendami net ir patį brangiausią Jums krovinį.

Ford Ranger gavo aukščiausią 5 žvaigždučių Euro NCAP saugumo įvertinimą.

11

3 5 1

8 7

6 2 4 9

Išmanioji apsaugos sistema (IPS) „Ford Ranger“ plieniniame saugos karkase įrengta visapusiška oro pagalvių sistema, trijų taškų saugos diržų įtempikliai, sustumiama vairo kolonėlė ir įtraukiami pedalai. Visa sistema pradeda veikti per sekundės dalelę.

10

„Ford Ranger“ IPS sistemą sudaro: 1. 2. 3. 4. 5.

Vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvės Vairuotojo ir priekinio keleivio šoninio smūgio saugos oro pagalvės* Šoninės užuolaidinės saugos oro pagalvės pirmosios ir antrosios eilės sėdynėms* Vairuotojo kelių saugos oro pagalvė Priekinių sėdynių saugos diržų įtempikliai, krūvį ribojančios įtraukimo ritės ir reguliuojamo aukščio įtvarai 6. Sustumiama vairo kolonėlė ir įtraukiami pedalai, skirti optimaliai vairuotojo kelių ir pėdų apsaugai 7. Tvirta kompiuteriu optimizuota kėbulo struktūra su ypač standžia saugos cele ir gniuždomomis zonomis 8. Signalas, primenantis vairuotojui ir priekiniam keleiviui apie būtinybę užsisegti saugos diržus 9. Sėdynės, apsaugančios keleivius nuo išslydimo iš saugos diržo avarijos metu 10. Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) su elektronine stabdymo jėgos paskirstymo funkcija (EBD), avarinio stabdymo pagalbinė sistema (EBA) ir apkrovos paskirstymo kontrolės sistema (LAC) – suderinta su elektronine stabilumo programa (ESP)

Pastaba: Jei „Ford“ automobilyje įrengta priekinio keleivio saugos oro pagalvė, prie priekinės keleivio sėdynės draudžiama tvirtinti vaiko kėdutę. Saugiausia vieta vaikui – prie antros eilės sėdynės pritvirtinta kėdutė. u

* Neįrengiama su vientiso tipo sėdynėmis.

„Nuostabu, kai vairuodamas pikapą gali jaustis taip pat patogiai ir saugiai, kaip ir lengvajame automobilyje.“

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Limited 4x4“, nudažytas „Moondust Silver metallic“ spalva.

Didžiulė erdvė kojų ir pečių lygyje „Ford Ranger“ vidus suprojektuotas taip, tarsi tai būtų šeimyninis automobilis: didžiulė erdvė vairuotojui ir suaugusiems keleiviams, kad jie galėtų įsitaisyti kuo patogiau.

Šoninės saugos oro užuolaidos

Vairuotojo kelių saugos oro pagalvė

Išsiskleidžia galvos lygyje. Jos skirtos apsaugoti vairuotoją ir keleivius nuo sužalojimų šoninio smūgio metu (neįrengiamos modeliuose su vientisomis sėdynėmis).

Apsaugo kelius, kad jų nesužalotų vairo kolonėlė.

Sustumiama vairo kolonėlė ir įtraukiami pedalai Sustumiama kolonėlė ir įtraukiami pedalai sumažina vairuotojo sužeidimo galimybę priekinio smūgio metu.

Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) Staiga stabdant, ši sistema neleidžia ratams užsiblokuoti, todėl vairuotojui lengviau suvaldyti automobilį kilus avarinei situacijai.


Stabilus ir tolygus judėjimas siaurame kelyje 12

Įsisiūbavusi priekaba gali būti pavojinga. Štai kodėl „Ford Ranger“ įmontuota sudėtinga elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) kartu su modernia standartine priekabos siūbavimo kontrolės sistema.

13

Pilnas pasyviosios ir aktyviosios saugos elementų paketas užtikrins Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą.

„Mano galingas „Ford Ranger“ rieda taip tolygiai, kad aš pamirštu, jog velku priekabą.“

Didžiulė velkamoji galia

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Wildtrak 4x4“, nudažytas „Wildtrak Orange metallic“ spalva.

33

g 50k

„Ford Ranger“ gali vilkti tikrai didelę priekabą: maksimalus velkamos priekabos svoris (su stabdžiais) net 3350 kg. („4x4“ modifikacija).

Elektroninis varančiųjų ratų režimo perjungimas važiuojant Galite dviejų varančiųjų ratų režimą perjungti į keturių varančiųjų ratų režimą (ir atvirkščiai) vienu mygtuko spustelėjimu nestabdant automobilio.

Galinio vaizdo kamera Įjungus atbulinę pavarą, ši kamera automatiškai perduos vaizdą į galinio vaizdo veidrodėlį. Kameros vaizde rodomos ženklinimo linijos padeda vairuotojui nustatyti automobilio judėjimo kryptį pagal vairaračio pasukimo kampą (Standartinė „Wildtrak“ įranga).

Elektroninė stabilumo programa (ESP)Ø Padeda išlaikyti stabilumą esant sudėtingoms eismo sąlygoms.

Traukos kontrolės sistema (TCS) Padeda vairuoti automobilį sunkiomis važiavimo sąlygomis, pasirinkus vieną iš trijų režimų.

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema Ši sistema išlaiko įjungtus stabdžius iki automobiliui pradedant judėti stačia įkalne ir neleidžia jam riedėti atgal.

Pagalbinė važiavimo nuokalne sistema Automatiškai parenka saugų greitį leidžiantis stačiu šlaitu, kai važiuojate bekele.

Apkrovos pritaikymo kontrolės sistema (LAC) Ši sistema reguliuoja ESP sistemos darbą pagal tai, ar automobilis yra be krovinio, iš dalies pakrautas ar maksimaliai pakrautas.

Avarinio stabdymo pagalbos sistema (EBA) Ši sistema sustiprina stabdymo jėgą, padidindama slėgį stabdžių sistemoje, kai automobilis staigiai stabdomas kilus avarinei situacijai.

Avarinio stabdymo įspėjimas Stabdant avariniu režimu, stabdžių žibintai automatiškai pradeda mirksėti.

Apsivertimo pavojų sumažinanti sistema Ši sistema nustato potencialiai pavojingą važiavimo situaciją ir įjungia ESP, kuri atkuria važiavimo stabilumą.

Priekabos siūbavimo kontrolės sistema Aptikusi priekabos siūbavimą, ši sistema sumažina variklio sukimo momentą ir įjungia visų ratų stabdžius padėdama suvaldyti automobilį (žr. žemiau).


Patikimas ryšys: sėkmingų santykių pagrindas 14

Jeigu norite pirmauti versle, turite naudoti patikimą ryšį. Štai kodėl „Ford Ranger“ mes įdiegėme pačias naujausias ryšių sistemas ir palydovinės navigacijos technologijas.

15

Valdymo balsu sistema Ši technologija leidžia valdyti su „Bluetooth®“suderintą mobilųjį telefoną, garso, SD navigacijos ir oro kondicionavimo sistemas balsu. (Standartinė „XLT“, „Limited“ ir „Wildtrak“ įranga)

„Aš turiu būti pasiekiamas bet kuriuo paros metu ir tiksliai žinoti, kur vykti.“

Pagrindinėje nuotraukoje pavaizduotas „Ford Ranger Double Cab Wildtrak“, nudažytas „Wildtrak Orange metallic“ spalva.

Pastaba: „Bluetooth®“ yra „Bluetooth SIG, Inc.“ prekės ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company Limited“ bei su ja susijusių kompanijų tikslais yra licencijuotas. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams. Pastaba: Vairuotojui draudžiama naudotis mobiliuoju telefonu kai vairuojama.

„Bluetooth®“srautinis garso duomenų siuntimas Galite atsisiųsti muziką iš „Bluetooth®“ sistemą turinčio mobiliojo telefono ir klausytis jos per automobilio garso sistemą, taip pat valdyti mobilųjį telefoną. (Standartinė „XLT“, „Limited“ ir „Wildtrak“ įranga)

USB jungtis USB jungtis leidžia klausytis įrašų iš USB laikmenos arba USB jungtį turinčio skaitmeninio leistuvo per „Ford Ranger“ garso sistemą (standartinė „XLT“, „Limited“ ir „Wildtrak“ įranga). Galimas specialus „iPod®“ prijungimo kabelis (priedas).

Radijo CD/SD navigacijos sistema su 5 colių daugiafunkciniu ekranu Šios sistemos funkcijas sudaro pranešimų centras su žemėlapių peržiūra, akustinis ir vaizdinis maršruto vadovas, dinamišką navigaciją palaikančios RDS-TMC funkcijos (TMC nuolat perduoda informaciją apie eismo sąlygas į navigacijos įrenginį), SD kortelė su išsamiu Europos žemėlapiu, į kurį įtraukti ir išsamūs duomenys apie lankytinas vietas, CD grotuvas ir 5 colių daugiafunkcinis ekranas. (standartinė „Wildtrak“ įranga).


XL „Ford Ranger XL“ – tai puikus, sunkiam darbui pritaikytas modelis su įdiegtomis naujausiomis technologijomis, galintis susidoroti su pačiais sunkiausiais verslo iššūkiais.

16

Pastaba: Jei „Ford“ automobilyje įrengta priekinio keleivio saugos oro pagalvė, prie priekinės keleivio sėdynės draudžiama tvirtinti vaiko kėdutę. Saugiausia vieta vaikui – prie antros eilės sėdynės pritvirtinta kėdutė.

u

17

Nuotraukoje parodytas modelis yra „Ford Ranger Double Cab XL 4x4“, nudažytas „Sea Grey metallic“ spalva.

XL standartinė įranga ■ ■

■ ■ ■

■ ■ ■

„Ford Easy-Fuel“

6 laipsnių mechaninė transmisija

Neleidžia įpilti netinkamo kuro. (Standartinė įranga)

Mažesnės degalų sąnaudos ir greitesnis įsibėgėjimas iš vietos su pilnai pakrautu automobiliu. (Standartinė įranga)

Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) Turi ratų sukibimo kontrolės sistemą ir avarinio stabdymo pagalbinę sistemą (EBA). (Standartinė įranga)

16 colių plieniniai ratlankiai Sidabrinės priekinės grotelės su chromo apvadu Galiniai purvasargiai Rankinis galinio borto užrakinimas Vidinis DIN standartą atitinkantis krovinių tvirtinimas „Ford Easy-Fuel“ 6 laipsnių mechaninė transmisija Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) su ratų sukibimo kontrolės sistema (TCS) ir avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA) Elektroninis varančiųjų ratų režimo keitimas automobiliui važiuojant

■ ■

■ ■ ■

Elektra valdomi šildomi išoriniai veidrodėliai Elektra valdomi priekiniai langai Palaipsniui užgęstantis salono apšvietimas lir salono apšvietimas atidarius duris AUX (papildomo) garso įrenginio įvesties 3,5 mm lizdas Daugiafunkcinis ekranas Antrasis maitinimo lizdas prietaisų skyde Vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvėsu, šoninės saugos oro pagalvės, šoninės saugos oro užuolaidos ir vairuotojo kelių saugos oro pagalvė

ISOFIX vaiko kėdutės tvirtinimas (tik „Double Cab“) Durų užrakinimas automobiliui pajudėjus (valdomas vairuotojo) Pasyvioji apsaugos nuo vagystės sistema (PATS)

Pasirenkama įranga ■ ■

Oro kondicionierius Kablys su 13 kaištelių „Euro“ jungtimi ir 12 V pagalbiniu maitinimo lizdu Skaitmeninio tachografo pritaikymo komplektas (tik „4x4“ modeliams)

Septynios saugos oro pagalvės

Užrakinamas galinis bortas

Durų užrakinimas automobiliui pajudėjus

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)


„XLT“ „Ford Ranger XLT“ – komfortiškesnis ir su papildomais patogumais.

18

19

Nuotraukoje parodytas modelis yra „Ford Ranger Double Cab XLT 4x4“, nudažytas„Colorado Red“ spalva.

Standartinė įranga (papildomai prie XL) ■ ■ ■

■ ■

■ ■

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Automatiniai priekiniai žibintai

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

Elektra valdomi ir šildomi išoriniai veidrodėliai su chromo apdaila (Standartinė įranga)

16 colių lengvojo lydinio ratlankiai Chromuotos priekinės grotelės Automatiniai priekiniai žibintai ir automatiniai valytuvai su lietaus jutikliu Priekiniai rūko žibintai Veidrodėlių gaubtai su chromo apdaila ir chromuotos durų rankenos Poliruoto nerūdijančio plieno šoniniai slenksčiai Dugno įklotas su apsaugine šonine sienele ir 12 V maitinimo lizdu Šildomas priekinis stiklas Oro kondicionierius

Šildomas priekinis stiklas (Standartinė įranga)

■ ■ ■

■ ■

Automatiškai pritemstantis galinio vaizdo veidrodis Didelis daugiafunkcinis ekranas Pastovaus greičio palaikymo sistema „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga su balso valdymo sistema bei USB jungtimi USB ir „Bluetooth®“ srautinis garso duomenų siuntimas Oda aptrauktas vairaratis su nuotoliniu garso aparatūros valdymu 4 kryptimis reguliuojama vairuotojo sėdynė su reguliuojama juosmens atrama Grindų kilimėliai Apsauginė signalizacija su tūrio jutikliu

Automatiniai valytuvai su lietaus jutikliu (Standartinė įranga)

Papildoma įranga ■

Kablys su 13 kaištelių „Euro“ jungtimi ir 12 V pagalbiniu maitinimo lizdu Skaitmeninio tachografo pritaikymo komplektas

Pastaba: „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Pastaba: Vairuotojui draudžiama naudotis mobiliuoju telefonu kai vairuojama.

Daugiafunkcinis ekranas (Standartinė įranga)


„Limited“ „Ford Ranger Limited“ savo įranga prilygsta daugeliui prestižinių lengvųjų automobilių.

20

21

Nuotraukoje parodytas modelis yra „Ford Ranger Double Cab Limited 4x4“, nudažytas „Ocean metallic“ spalva.

Standartinė įranga (papildomai prie XLT) ■ ■

■ ■

Dviejų zonų oro kondicionierius su elektroniniu automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) (Standartinė įranga)

Statymo atstumo jutikliai (Standartinė įranga)

8 kryptimis elektra valdoma vairuotojo sėdynė su juosmens atramos reguliavimu (Standartinė įranga)

17 colių lengvojo lydinio ratlankiai Sparnų grotelės su šoniniais posūkių rodikliais ir chromuotu apvadu Poliruoto nerūdijančio plieno šoniniai slenksčiai Chromuotas plieninis galinis buferis su laipteliu „C-channel“ krovinio tvirtinimo sistema Tamsinti galinių langų stiklai Elektra valdomi užlenkiami išoriniai veidrodžiai

„C-channel“ krovinio tvirtinimo sistema (Standartinė įranga)

■ ■

■ ■ ■ ■

■ ■

Šaldoma daiktadėžė centrinėje konsolėje Dviejų zonų oro kondicionierius su elektroniniu automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) Elektra valdomi langai Didelis spalvotas daugiafunkcinis ekranas „Ranger“ grindų kilimėliai 8 kryptimis elektra valdoma ir šildoma vairuotojo sėdynė su juosmens atramos reguliavimu Odinė sėdynių apdaila Statymo atstumo jutikliai

Galinis bamperis ir įmontuotas laiptelis (Standartinė įranga)

Pasirenkama įranga ■

Kablys su 13 kaištelių „Euro“ jungtimi ir 12 V įtampos pagalbiniu maitinimo lizdu Skaitmeninio tachografo pritaikymo komplektas

Didelis spalvotas daugiafunkcinis ekranas (Standartinė įranga)


„Wildtrak“ „Ford Ranger Wildtrak“ – tai paminklas drąsiam stiliui ir novatoriškom technologijom.

22

23

Nuotraukoje parodytas modelis yra „Ford Ranger Double Cab Wildtrak 4x4“, nudažytas „Orange metallic“ spalva.

Standartinė įranga (papildomai prie „Limited“ įrangos) ■

■ ■

■ ■

Radio/CD/SD-navigation system with 5" colour matrix display (Standartinė įranga)

Galinio vaizdo kamera (Standartinė įranga)

18 colių specialiai apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai (Standartinė įranga)

18 colių specialiai apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai „Titanium“ priekinės grotelės Elektra valdomi užlenkiami išorės veidrodėliai su juodais korpusais ir šoniniais LED posūkių rodikliais Kėbulo spalvos priekinis bamperis Užrakinamas susukamas krovinių skyriaus dangtis* Kėbulo spalvos galinis bamperis su laipteliu Poliruoto nerūdijančio plieno šoniniai slenksčiai

■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■

Juodos durų ir galinio borto rankenos Aliuminės stogo išilginės sijos Sparno grotelės su „Wildtrak“ logotipu Spalvota palydovinė navigacijos sistema Galinio vaizdo kamera „Ice Blue“ vidaus apšvietimas Oda aptrauktas vairas „Wildtrak“ grindų kilimėliai „Wildtrak“ sėdynių apdaila

Papildoma įranga ■

Nuimamas užrakinamas susukamas krovinių skyriaus dangtis Kablys su 13 kaištelių „Euro“ jungtimi ir 12 V įtampos pagalbiniu lizdu Skaitmeninio tachografo pritaikymo komplektas

*Tiekėja „Edstrom“. Atkreipkite dėmesį į tai, kad priedai su tiekėjo prekių ženklais yra tiekiami su tiekėjo nustatyta garantija, kuri suteikiama pagal konkretaus tiekėjo nustatytas garantijos sąlygas. Tokiems priedams „Ford“ garantijos netaiko.

„Ice Blue“ vidaus apšvietimas

„Wildtrak“ logotipas

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

Integruotas susukamas ir užrakinamas krovinių skyriaus dangtis (Standartinė įranga)


Modelių gama Plati „Ford Ranger“ modifikacijų gama patenkins kiekvieno vartotojo poreikius.

24

25

Ranger

XL

„XLT“

„Limited“

„Wildtrak“

Standartinė įranga

Papildomai prie Ranger

Papildomai prie „XL“ įrangos

Papildomai prie „XLT“ įrangos

Papildomai prie „Limited“ įrangos

■ ■ ■ ■

Rankiniu būdu valdomi šoniniai veidrodėliai 4 kryptimis valdoma vairuotojo sėdynė Nerakinamas bagažo skyrius Be modelio ženklų gale

■ ■

■ ■

Kėbulo tipai ■

Regular Cab 4x4

Dyzelinis ■

2.2 Duratorq TDCi 92 kW (125 AG), 6-laipsnių mechaninė transmisija

6 laipsnių mechaninė transmisija Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) „Ford Easy-Fuel“ Elektra valdomi priekiniai langai, AUX (papildomo) garso įrenginio įvesties 3,5 mm lizdas Elektra valdomi ir šildomi išoriniai veidrodėliai

■ ■ ■

Kėbulo tipai ■ ■ ■

„Regular Cab“ (4x4) „Rap Cab“ (4x4) „Double Cab“ (4x4)

16 colių lengvojo lydinio ratlankiai Šildomas priekinio lango stiklas Elektra valdomi ir šildomi išoriniai veidrodėliai, su chromo apdaila „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga su balso valdymo sistema ir USB jungtimi Oda aptrauktas vairaratis su nuotoliniu garso aparatūros valdymu Pastovaus greičio palaikymo sistema

■ ■

■ ■

Kėbulo tipai ■ ■

„Rap Cab (4x4) „Double Cab“ (4x4)

„2.2 Duratorq TDCi“, 88 kW (125 AG), 6 laipsnių mechaninė transmisija „2.2 Duratorq TDCi“, 110 kW (150 AG), 6 laipsnių mechaninė transmisija

Note „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Note Draudžiama naudotis mobiliuoju telefono kai vairuojama Parodyti modeliai (kairėje pusėje) yra „Ford Ranger Regular Cab XL 4X4“, nudažytas „Moondust Silver“ spalva, (viduryje) „Ford Ranger Rap Cab 4x4 XLT“, nudažytas „Thunder“ spalva ir (dešinėje pusėje) „Ford Ranger Double Cab Limited 4x4“, nudažytas „Panther Black“ spalva .

4x4

Variklis ■

Dyzelinis „2.2 Duratorq TDCi“, 110 kW (150 AG), 6 laipsnių mechaninė ir pasirinktinai montuojama 6 laipsnių automatinė transmisija

■ ■

„Rap Cab“ (4x4) „Double Cab“ (4x4)

Varikliai ■ Dyzelinis „2.2 Duratorq TDCi“, 110 kW (150 AG), 6 laipsnių mechaninė ir pasirinktinai montuojama 6 laipsnių automatinė transmisija „3.2 Duratorq TDCi“, 147 kW (200 AG), 6 laipsnių mechaninė transmisija

18 colių specialiai apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai Integruotas susukamas ir užrakinamas krovinių skyriaus dangtis Spalvotas palydovinės navigacijos sistemos ekranas Galinio vaizdo kamera „Ice Blue“ vidaus apšvietimas

Kėbulo tipai ■

Kėbulo tipai ■

Varikliai ■ Dyzelinis

17 colių lengvojo lydinio ratlankiai 8 kryptimis elektra valdoma vairuotojo sėdynė su juosmens atramos reguliavimu Elektra valdomi, užlenkiami išoriniai veidrodžiai Dviejų zonų oro kondicionierius su elektroniniu automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) Didelis spalvotas daugiafunkcinis ekranas Statymo atstumo jutikliai

„Rap Cab“ (4x4) „Double Cab“ (4x4)

Varikliai ■ Dyzelinis „2.2 Duratorq TDCi“, 110 kW (150 AG), 6 laipsnių mechaninė transmisija (tik „Double Cab“) „3.2 Duratorq TDCi“, 147 kW (200 AG), 6 laipsnių mechaninė ir pasirinktinai montuojama 6 laipsnių automatinė transmisija


Padidintas universalumas

Parrot® Bluetooth® laisvų rankų įrangos pagalba prijungsite ryšį palaikantį mobilųjį telefoną.

26

Degalus naudojantis šildytuvas

27

Aliumininis bagažo skyriaus stogas (Style-X)

Pašildo variklį lengvesniam užvedimui.

Kietas krovininės dalies stogas (Style-X)

Kietas krovinių skyriaus dangtis apsaugos krovinį nuo pašalinių žvilgsnių.

Galima tik su Double Cab ir Rap Cab modeliais. Kietas stogas ne tik gražiai atrodo, tačiau kartu ir saugo Jūsų krovinius.

Kietas stogas su langais.

18" 6x2-stipinų lengvojo lydinio ratlankiai(Style-X) Su 265/60R18 padangomis

Kietas stogas be langų

Bagažo skyrius (Style-X) Atspari įbrėžimams bagažo skyriaus danga.

Užrakinamos ratų veržlės

Tempimo kablys

Pastaba: „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams.

Dėl platesnės informacijos susisiekite su Ford atstovu Lietuvoje.

Pastaba: Vairuotojui draudžiama naudotis mobiliuoju telefonu kai vairuojama.

Kietas krovinių skyriaus stogas (Style-X)

Minkštas bagažo skyriaus dangtis* Padeda apsaugoti jūsų krovinį nuo lietaus bei dulkių.

Sutraukiamas bagažo skyriaus dangtis* Itin stiprus dvigubas bagažo skyriaus užraktas apsaugos Jūsų krovinius.

Mobili navigacinė sistema Palikite žemėlapius ir naudokitės intuityvia GPS navigacine sistema.


„Ford ECOnetic“ technologija 28

„Ford ECOnetic“ technologijos kūrėjai stengiasi, kad automobilių eksploatavimas būtų kuo pigesnis. Jie siekia sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisijas, išlaikydami stilių, geras eksploatacines savybes ir puikią važiavimo kokybę.

29

Įsigykite jau dabar už prieinamą kainą Puikūs rezultatai, gauti didinant variklių efektyvumą, ir kitos žemiau išvardytos naujovės užtikrina geresnes eksploatavimo savybes ir mažesnį degalų sunaudojimą. Prie taupaus važiavimo prisideda ir tinkamai priderintas vairavimo stilius*. Dauguma naujausių technologijų yra pritaikytos „Ford Transit ECOnetic“ modeliui, kuris turi įspūdingą 173 g/km CO2 emisiją, dėl kurios nė kiek nesumažėja jo galia ir nepablogėja eksploatacinės savybės. „Ford ECOnetic“ technologijų iniciatyva neseniai buvo dar labiau išplėsta.

Kurkime švaresnį rytojų „Ford“ kompanijoje mes tyliai ir santūriai dirbame, kad sumažintumėme mūsų neigiamą poveikį aplinkai. Pavyzdžiui, Bridžende (Bridgend), Velse, įsikūrusios variklių gamyklos stogo danga iš saulės baterijų/fotoelementų plokščių sukuria pakankamai energijos apšviesti 10 000 kv. metrų plotą. Be to, beveik 300 Europoje pagaminamų „Ford“ automobilių detalių yra gaminamos iš pakartotinai panaudotų nemetalinių medžiagų – tokiu būdu į aplinką kasmet nepatenka apie 17 000 tonų atliekų, o tai leidžia sumažinti sąvartynų plotus.

Daugiau informacijos rasite tinklalapyje www.ford.lt *„Ford ECOnetic“ technologijos diegiamos tam tikros „Ford“ komercinių transporto priemonių kategorijos modeliuose. Daugiau informacijos jums suteiks įgaliotasis „Ford“ atstovas CVS

Išmanusis regeneracinis įkrovimas Automobilio akumuliatorius pakraunamas pačiu efektyviausiu būdu – papildomai nenaudojant kuro.

„Ford Auto-Start-Stop“ Ši sistema automatiškai išjungia variklį automobiliui sustojus ir vėl jį sklandžiai įjungia, kai turite pradėti važiuoti. Taip sumažinamas degalų sunaudojimas ir CO2 emisijos net iki 10 procentų.

Naujieji „Duratorq TDCi Stage V“ varikliai

Pavarų perjungimo indikatorius

Sukonstruoti taip, kad atitiktų griežtus ES „Stage V“ emisijų standartus, šie ypač ekonomiški varikliai išsiskiria įspūdinga galia ir galingu sukimo momentu, o jų priežiūros intervalas kai kuriuose modeliuose yra net 50 000 km arba 2 metai.

Šviesadiodis indikatorius prietaisų skydelyje jus įspės, kada reikia perjungti pavarą. Tai padės jums ne tik sutaupyti daugiau degalų, bet ir patobulinti vairavimo stilių (diegiama modeliuose su dyzeliniais varikliais).


Specifikacijos Duomenys apie variklį

30

Variklis

Manevringumas Single Cab 4x4

RAP Cab 4x4

Double Cab 4x4

A

Prošvaisa (nepakrauto) – mm

229

229

229

B

Užvažiavimo kampas (nepakrauto)

28

28

28

C

Nuvažiavimo kampas (nepakrauto)

28

28

28

Išilginio pravažumo kampas (tik 4x4)

25

25

25

E

Brastos gylis – mm

800

800

800

Apsisukimo skersmuo – m (vidinis)

12.4

12.4

12.4

Emisi Maksi jos mali lygis galiaØ

Single RAP RAP RAP Cab Cab 4x4 Cab 4x4 Cab XLT „Limited“

RAP Cab Double „Wildtrak“ Cab 4x4

Double Cab XLT

Double Cab „Limited“

Double Cab „Wildtrak“

Maksi Regular Regular RAP malus Cab 4x4 Cab 4x4 Cab sukimo XL 4x4 mome ntasØ

2,2 „Euro Duratorq V“ TDCi 2198 cm3

92 kW (125 AG)

330 Nm 6 laipsni ų mechan inė

2,2 „Euro Duratorq V“ TDCi 2198 cm3

110 kW (150 AG), kai 3700 min-1 (aps./ min)

375 Nm, kai 1500 min-1 (aps./ min)

3,2 „Euro Duratorq V“ TDCi 3127 cm3

147 kW (200 AG), kai 3000 min-1 (aps./ min)

470 Nm, kai 2750 min-1 (aps./ min)

Matmenys Ø

31

6 laipsnių mechan inė

RAP Cab 4x4 XL

RAP Cab, tik XLT 4x4

RAP Cab, tik „Limited“ 4x4

RAP Cab, Double Double tik Cab, Cab, „Wildtrak“ 4x4 4x4 LX 4x4

6 laipsn ių mech aninė

Double Cab, tik XLT 4x4

Double Cab, tik „Limited“ 4x4

6 laipsnių mechan inė, pasirink tinai 6 laipsnių automa tinė

6 laipsnių mechan inė, pasirinktin ai 6 laipsnių automati nė

Double Cab, tik „Wildtrak“ 4x4

6 laipsnių mechan inė 6 laipsn ių mech an inė

6 laipsnių mechan inė, pasirink tinai 6 laipsnių automa tinė

6 laipsnių mechan inė, pasirinktin ai 6 laipsnių automati nė 6 laipsnių mechan inė

6 laipsnių mechan inė

6 laipsnių mechan inė, pasirinktinai 6 laipsnių automati nė

6 laipsnių mechan inė

6 laipsnių mechan inė, pasirinktinai 6 laipsnių automati nė

Išbandyta pagal SAE J1349.

Išoriniai matmenys (mm) Bendras ilgis

5274

5359

5359

5359

5359

5359

5359

5359

5359

Bendras plotis

1850

1850

1850

1850

1850

1850

1850

1850

1850

Bendras aukštis (be apkrovos)

1806

1806

1804

1815

1716

1815

1815

1815

1815

Priekinių ratų tarpvėžė

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

Galinių ratų tarpvėžė

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

Tarpuratis

3220

3220

3220

3220

3220

3220

3220

3220

3220

Regular Cab

Krovinių skyriaus ilgis (prie grindų)

2317

1847

1847

1847

1847

1560

1549

1549

1549

2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

Krovinių skyriaus plotis (prie grindų)

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

1560

RAP Cab (kartu su XLT ir „Limited“)

Krovinių skyriaus gylis

511

511

511

511

511

511

511

511

511

Krovinio erdvė tarp ratų arkų

1139

1139

1139

1139

1139

1139

1139

1139

1139

Pakrovimo aukštis (be apkrovos)

835

835

835

835

835

835

835

835

835

Vidaus matmenys (mm)

Degalai, techninės savybės ir emisija CO2 emisija (g/km)ØØ

Degalų sąnaudos (l/100 km)ØØ Mieste Užmiestyje Vidutinės

199

8.3

7.2

7.6

175

13,9

2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

199

8.3

7.2

7.6

175

14,4

2.2 Duratorq TDCi (150 AG (110 kW)) 4x4

219

9,7

7.5

8,3

175

11,8

2.2 Duratorq TDCi (150 AG(110 kW)) 4x4 Automatinė

248

11,9

8,0

9,4

175

12,4

Maks. greitis Įsubėgėjimas km/h 0-100 km/h

Double Cab (kartu su XLT, „Limited“ ir „Wildtrak“)

Priekyje

2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

199

8,3

7,2

7,6

175

14,9

Efektyvus vidaus aukštis

1024

1024

1024

1024

1024

1022

1022

1022

1022

2.2 Duratorq TDCi (150 AG(110 kW)) 4x4

224

10,1

7,7

8,5

175

12,3

Maksimali efektyvi erdvė kojoms

1058

1058

1058

1058

1058

1058

1058

1058

1058

2.2 Duratorq TDCi (150 AG(110 kW)) 4x4 Automatinė

248

11,9

8,0

9,4

175

12,6

3.2 Duratorq TDCi (200 AG (147 kW)) 4x4

249

12,0

8,1

9,5

175

10,3

3.2 Duratorq TDCi (200 AG (147 kW)) 4x4 Automatinė

274

13.1

8,9

10,4

175

10,4

Gale Efektyvus vidaus aukštis

938

938

938

938

975

975

975

975

Maksimali efektyvi erdvė kojoms

796

796

796

796

902

902

902

902

Visi matmenys atitinka gamintojo nustatytas ribas ir siejasi su minimaliais reikalavimais modeliui

„Ford“ testavimo rodikliai. Visi CO2 emisijų rodikliai pateikti g/km, o degalų sąnaudų rodikliai l/100 km yra paimti iš oficialiai patvirtintų bandymų, atliktų pagal EEC direktyvą 1999/100/EC. CO2 emisijų ir degalų sąnaudų bandymų rodikliai parodyti schemoje nenumato ir nesuteikia jokių garantijų dėl automobilio teršalų emisijų ir degalų sąnaudų. Visi rodikliai yra paremti bandymais, kurie buvo atlikti su automobiliais, turinčiais standartinius ratus ir padangas; pasirinktinai įsigyjami ratai arba priedai gali turėti įtakos automobilio teršalų emisijai ir jo degalų sąnaudoms. Pastaba: Visi automobiliai, jeigu nenurodyta kitaip, yra su mechaninėmis 6 laipsnių transmisijomis. 1)Galimas nuo 2011 gruodžio mėnesio. Ø

ØØ


Specifikacijos 32

Modelis, svoris ir apkrovos

Mechaninės savybės Neto naudingoji apkrovaØ

Bruto naudingoji apkrovaØØ

Didž. priekinės ašies apkrova

Nuosava Didž. galinės Bruto transporto s svoris ašies priemonės (kg)◆ apkrova svoris (kg)

Galinės ašies perdavimų skaičius

Maks. velkamos priekabos svoris (su stabdžiais/be stabdžių)

Didž. GTM (kg)

Regular Cab

Regular Cab XL

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

Hidrauliniai su vakuuminiu stiprintuvu ir apkrovos paskirstymo vožtuvu

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Oru aušinami priekinių stabdžių diskai. galiniai stabdžiai būgniniai

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Galinė – „Berlin eye“ su lakštinėmis lingėmis a ir dvigubo veikimo amortizatoriais

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Elektroniškai valdoma 4x4 režimų perjungimo sistema

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Stabdžiai

Single Cab 2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

1265

1340

1480

1850

3200

1860

3.31

1600 (750)

4800

1115

1190

1480

1850

3200

2085

3.31

1600 (750)

4800

4 ratų stabdžių antiblokavimo sistema ir ESP (elektroninė stabilumo programa)

2.2 Duratorq TDCi (150 AG (110 kW)) 4x4

1179

1254

1480

1850

3200

1946

3.55

3350 (750)

5950

Degalų bakas

2.2 Duratorq TDCi (150 AG (110 kW)) 4x4 automatinė transmisija

1113

1188

1480

1850

3200

2012

3,73

3350 (750)

5950

80 l

3.2 Duratorq TDCi (200 AG (147 kW)) 4x4

1053

RAP Cab (kartu su XLT ir „Limited“) 2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

33

1128

1480

1850

3200

2072

3.55

3350 (750)

5950

Double Cab (kartu su XLT, „Limited“ ir „Wildtrak“)

Vairo mechanizmas Su stiprintuvu

2.2 Duratorq TDCi (125 AG (92 kW)) 4x4

1104

1179

1480

1850

3200

2021

3,31

1600 (750)

4800

Vairaračio kolonėlė – reguliuojamo pokrypio a ir aukščio

2.2 Duratorq TDCi (150 AG (110 kW)) 4x4

1077

1152

1480

1850

3200

2048

3.55

3350 (750)

5950

Pakaba

2.2 Duratorq TDCi (150 AG (110 kW)) 4x4 automatinė transmisija

1062

1137

1480

1850

3200

2063

3.73

3350 (750)

5950

3.2 Duratorq TDCi (200 AG (147 kW)) 4x4

1052

1127

1480

1850

3200

2073

3.55

3350 (750)

5950

Priekinė – nepriklausoma dvigubo išsišakojimo su torsiono strypu, vamzdiniai dvigubo veikimo amortizatoriai ir skersinis stabilizatorius

3.2 Duratorq TDCi (200 AG (147 kW)) 4x4, automatinė transmisija

1042

1117

1480

1850

3200

2083

3.73

3350 (750)

5950

Ø Neto naudingoji apkrova = bendroji automobilio masė, atėmus nuosavą svorį ir 75 kg vairuotojo svorį. ØØBruto naudingoji apkrova = bendroji transporto priemonės masė, atėmus nuosavą svorį. GVM = bendroji transporto priemonės masė. Bendroji leistina automobilio masė - t.y. su kėbulu, naudingąja apkrova, pagalbinėmis detalėmis, degalais, alyva, vandeniu, vairuotoju ir ekipažu. ◆Nuosavas svoris = visiškai sukomplektuotos transporto priemonės ir įrangos, įskaitant degalus ir vandenį, tačiau be naudingos apkrovos, vairuotojo ir be ekipažo, svoris. Šioje brošiūroje nurodytas bazinių modelių su minimalia įranga nuosavas svoris, kuris priklauso nuo gamintojo nustatytų normų. „XLT“, „Limited“ ir „Wildtrak“ nuosavos masės yra didesnės, o jų naudingosios apkrovos yra mažesnės dėl gausesnės standartinės įrangos. Bet kokie papildomi automobilio priedai atitinkamai sumažins naudingąją apkrovą. GTM = bruto sąstato svoris. Tai bendras viso automobilio svoris (žr. GVM) kartu su priekaba ir kroviniu. Šių talpų priekabos turi būti naudojamos tik su apibrėžtomis GTM ribomis. Priklausomai nuo transmisijos, komplektacijos ir automobiliui nustatytos naudingosios apkrovos, transporto priemone gali būti draudžiama vilkti priekabas su nurodytomis maksimaliomis charakteristikomis. Velkamų priekabų bruto masė turėtų būti mažesnė už automobilio bruto masę arba jai lygi. 1) Galima nuo 2011 gruodžio mėn.

Transmisija Hipoidinis diferencialas – priekinis ir galinis

a = standartinė įranga; b = pasirenkama įranga už papildomą kainą.


Specifications 34

Saugumas ir apsauga

Išorės ypatybės Regular Cab

Regular Cab XL

Regular Cab

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

Nesiblokuojantys stabdžiai – elektroniniai, 4 a ratai

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Išoriniai veidrodėliai – mech. valdomi, juodos spalvos

Elektroninė stabilumo programa (ESP) su a avarinio stabdymo šviesomis (EBL), stabdymo posūkiuose kontrolės sistema (CBC), variklio traukos sukimo momento kontrolės sistema (EDC), avarinio stabdymo sistema (EBA), apkrovos pritaikymo valdymo sistema (LAC), riedėjimo nuokalne kontrolės sistema (HDC) (tik 4x4), pajudėjimo įkalne pagalbos sistema (HSA), priekabos siūbavimo kontrolės sistema (TSA) ir apsivertimo pavojų sumažinanti sistema (ROM).

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Išoriniai veidrodėliai – el. valdomi, juodos spalvos, šildomi

Avarinio stabdymo įspėjimo sistema staigiai stabdant mirksi posūkių žibintai

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Perjungiamoji trijų pakopų sukibimo kontrolės sistema su variklio ir stabdžių sąveikos reguliavimu

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Saugos oro pagalvės – vairuotojo ir priekinio a keleivio

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Durų ir galinio borto rankenos – juodos spalvos

Saugos oro pagalvės – šoninės pagalvės1)

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Saugos oro pagalvės – krūtinės ląstos oro pagalvės1)

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Durys – Dvejos kabinos šoninės galinės durys, atsidarančios į išorę be centrinio statramsčio

Saugos oro pagalvės – vairuotojo kelių apsaugos oro pagalvės

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Saugos oro pagalvė – priekinio keleivio oro pagalvės jungiklis

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Priekinis bamperis – kėbulo spalvos

Priminimo apie neprisegtą saugos diržą signalas – vairuotojo ir priekinio keleivio

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Priekinis bamperis – kėbulo spalvos su apdaila apatinėje dalyje

Šoninio smūgio apsauginės durų sijos, plieninis saugos karkasas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Centrinis viršuje įmontuotas stabdymo žibintas (CHMSL)

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a a

a a a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Išoriniai veidrodėliai – užlenkiami, su žemyn nukreiptu apšvietimu

a

Durų ir galinio borto rankenos – vienspalvės, a juodos spalvos

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Apsauginė signalizacija

b

b

b

b

b

b

b

b

b

b

b

b

Galinis bamperis – plieninis, kėbulo spalvos, su laipteliu

Užraktai – nuotolinis centrinis užraktas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Priekinės grotelės – sidabro spalvos

a

a

a

a

a

a

a

Užraktai – galinių durų vaikų apsaugos

a

a

Užraktai – galinio borto užraktas

a a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a = standartinė įranga;, b = pasirenkama įranga už papildomą kainą. 1) Neįrengiama su daugiavietėmis sėdynėmis.

a

a a

a

a

a

a

Šildomas galinis langas

a

a

Purvasaugiai – priekiniai

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Langų apvadų ryški apdaila „Metallic“ spalva

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

b

b

b

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

b

b

a

a

a

a

a b

b

b

b

a

b

b

a

a

Apsauginis kabinos strypas – sudėtinis, aerodinaminis

b

a

a a

a

a

a

b

a a

Apsauginiai kabinos strypai – chromuoti, vamzdiniai

Priekinių sparnų grotelės su logotipu

a

a b

Šoniniai slenksčiai – poliruoti nerūdijančio plieno, per visą ilgį

Priekinių sparnų grotelės – su chromuotu apvadu ir posūkių rodikliais

a

a

Šoninai slenksčiai – poliruoti nerūdijančio plieno, per visą ilgį

Priekinių sparnų grotelės su posūkių rodikliais

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Tamsinti stiklai – galiniai

a

a a

a

Tonuoti stiklai

a

a

a

a

a a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

Purvasaugiai – galiniai a

a a

a

Priekinės grotelės – „Wildtrack“

Užraktai – 2 atlenkiami rakteliai

a

a

a

Priekinės grotelės – chromuotos

a

a

a

a

Galinis bamperis – plieninis, su laipteliu a

a

a

Galinis bamperis – su strypais, juodas

a

a

a

a a

Priekinis bamperis – saugantis pėsčiųosius

a

a

a

a

a

a

a

a

Priekinis bamperis – su „Aero Lip“ taupesniam degalų naudojimui

a

a a

a

a

a

a

Priekinis bamperis – sportinio stiliaus

a

a a

Stogo skersiniai – su aliuminio apdaila

a

a

a

a

Durų ir galinio borto rankenos – su chromo apdaila

Priekinis bamperis – juodas

a

a

Galinis bamperis – su strypu, chromuotas

a

a

Išoriniai veidrodėliai – el. valdomi, juoda apdaila, su posūkio rodiklių indikatoriais, šildomi

a

Identifikacinis numeris (VIN) - matomas

a

Išoriniai veidrodėliai – el. valdomi, cromo apdaila, su posūkio rodiklių indikatoriais, šildomi

PATS imobilizatorius

Užraktai – padidinto saugumo, apsaugoti, sustiprinto montavimo; vairo kolonėlės užraktas

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

Išoriniai veidrodėliai – el. valdomi, chromo apdaila, šildomi

Apsauga

Užraktai – 1 atlenkiamas raktelis ir 1 standartinis raktelis)

Regular Cab XL

Dizainas

Saugumas

Vairo kolonėlė – sustumiama priekinio smūgio metu

35

a

a a

a

a

a a

a

a


Specifications 36

Išorės ypatybės

Vidaus įranga Regular Cab

Regular Cab XL

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

XLT ženklelis – pritvirtintas prie galinio borto

a

„Limited“ ženklelis – pritvirtintas prie galinio borto

a a

„Wildtrak“ ženklelis – šoninis ir galinis a

a

a

a

Lengvojo lydinio – 16"x7 ratai su 255/70 R16 „All Terrain“ padangomis

a

Lengvojo lydinio – 17"x8 ratai su 265/65 R17 „All Terrain“ padangomis

a

a

a

a

a

a

Lengvojo lydinio atsarginis ratas su ratų keitimo įrankių komplektu

a

a

Durų apdaila – harmoningai suderinta su porankiais, dėtuvėmis ir garsiakalbių grotelėmis

a

Grindų kilimėliai – vairuotojo guminis kilimėlis a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Grindų kilimėliai – vairuotojo neausto audeklo kilimėlis

Halogeniniai priekiniai žibintai, šoniniai žibintai, atbulinės eigos žibintas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Grindų kilimėliai – su „RANGER“ logotipu

Priekiniai žibintai su juodais apvadais

a

a

a

a

a a

a

Priekiniai rūko žibintai

a

a

a

a

a

a a

a

a

a

a

Galinis rūko žibintas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Dienos žibintai

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Statymo atstumo jutikliai – galiniai

a

Galinio vaizdo kamera (vaizdas rodomas galinio vaizdo veidrodėlyje)

a a

a

a

a

a

a a

a

Valytuvai – automatiniai su lietaus jutikliu

a

a

a

a

a

a

Priekinis stiklas – šildomas priekinis stiklas su šildomais purkštukais

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Krovinių skyrius – plieninis, dvigubos a dangos, su 2 padėčių nuleidžiamu galiniu bortu, paaukštintomis šoninėmis sienelėmis ir su angomis vidinėje sparnų dalyje Galinio borto užraktas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Krovinių skyrius – su DIN suderinti išoriniai krovinio tvirtinimo kabliai*

a

a

a

a

a

Krovinių skyrius – su DIN suderinti vidiniai krovinio tvirtinimo kabliai*

a

a

a

a

a

a

Krovinių skyrius – krovinių skyriaus turėklų prailginimas su šoninių turėklų prikabinimo sistema

a

a

a

a

a

a

a

a

a+

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Krovinių skyrius – „C – channel“ krovinių išdėstymo ir tvirtinimo sistema Kėbulo danga su apsaugine šonine sienele ir su 12 V maitinimo lizdu

a

a

a

a

a

Ištraukiamas užrakinamas dangtis „Wildtrak“

a

a

a

a

a

a

a b

b

a

a b

b

b

b

a = standartinė įranga; b = pasirenkama įranga už papildomą kainą. *Tvirtinimo kilpos atitinka standartą DIN 75410.

b

b

b

a

a

a

a

a

a a a

a a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

Vidinė slenksčių apdaila – chromuota, apšviesta su „Ranger“ logotipu

a

a

a

a

a

Vidinė slenksčių apdaila – chromuota, apšviesta, su „Wildtrak“ logotipu

a a

a

a

a

Vairaratis – aptrauktas oda su grafito ir plieno intarpais, su nuotoliniu garso aparatūros ir pastovaus greičio palaikymo sistemos valdymu

a a

a

Vairaratis – aptrauktas oda su „Wildtrak“ oranžiniais dygsniais ir „tinted charcoal“ spalvos intarpais, su nuotoliniu garso aparatūros ir pastovaus greičio palaikymo sistemos valdymu

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas su daugiafunkciniu ekranu, suderinamas su MP3, 2 eilučių ekranas, keturi garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos valdymas ir AUX jungtis išoriniams garso atkūrimo įrenginiams

a

a a

a

a

a a

Vidinė slenksčių apdaila – poliruoto plieno

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas su spalvotu daugiafunkciniu ekranu, suderintas su MP3 (keturi paprasti garsiakalbiai ir du aukšto dažnio garsiakalbiai), nuotolinis garso sistemos valdymas, AUX ir USB jungtys išoriniams muzikos įrenginiams, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga, „Bluetooth®“ garso duomenų srautinis perdavimas ir valdymo balsu sistema

a

a

a

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas su daugiafunkciniu ekranu, suderinamas su MP3, 2 eilučių ekranas, du garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos valdymas ir AUX jungtis išoriniams garso atkūrimo įrenginiams

a a

a

Pavarų perjungimo svirtis – aptraukta oda su chromuotu intarpu

Vairaratis – 4 stipinų

a

Garso ir ryšio sistemos

Krovinių skyrius

Kablys – integruotas į galinį bamperį (montuojamas gamykloje, 3,3t)

a

Grindų kilimėliai – su „Wildtrak“ logotipu

Priekiniai žibintai su šviesios spalvos apvadais

Kablys (montuojamas gamykloje, 3,3t)

a

Grindų danga – kiliminė

„Ford Easy-Fuel“ degalų papildymo sistema a be dangtelio

Skaitmeninio tachografo įrengimo paketas

a

Durų apdaila – odiniai intarpai

Grindų danga – viniplasto

Komforto įranga

Valytuvai – priekiniai, reaguojantys į greitį, veikiantys su pertrūkiais

a

Durų apdaila – odiniai intarpai su oranžiniais dygsniais

a

a

a a

Durų apdaila – aukščiausios kokybės audeklo intarpas a

a

a

Garso įrengos apdaila – su tamsios spalvos apdaila

Durų apdaila – audeklo intarpas a

a

a

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

Durų apdaila – chromuoti langų jungikliai ir chromuotos vidinės durų rankenos

a

Lengvojo lydinio – 18"x8 specialaus dizaino ratai su 265/60 R18 „All Terrain“ padangomis Atsarginis plieninis ratas su ratų keitimo įrankių komplektu

a

a

Regular Cab XL

Garso įrengos apdaila – su sidabrine apdaila

a a

a

Regular Cab Dizainas

Ratai Plieniniai – 16"x7 ratai su 255/70 R16 „All Terrain“ padangomis

37

a


Specifications 38

Vidaus įranga

Vidaus įranga Regular Cab

Regular Cab XL

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas su spalvotu daugiafunkciniu ekranu, suderintas su MP3, 4,2" spalvotas ekranas, šeši garsiakalbiai (keturi paprasti garsiakalbiai ir du aukšto dažnio garsiakalbiai), nuotolinis garso sistemos valdymas, AUX ir USB jungtys išoriniams muzikos įrenginiams, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga, „Bluetooth®“ garso duomenų srautinis perdavimas ir valdymo balsu sistema

a

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas su navigacine sistema su spalvotu daugiafunkciniu ekranu, suderintas su MP3, 5" spalvotas ekranas, šeši garsiakalbiai (keturi garsiakalbiai ir du aukšto dažnio garsiakalbiai), nuotolinis garso sistemos valdymas, AUX ir USB jungtis išoriniams muzikos įrenginiams, „ Bluetooth®“ laisvų rankų įranga, „Bluetooth®“ garso duomenų srautinio perdavimo sistema ir valdymo balsu sistema

b

b

a

Regular Cab XL

RAP RAP RAP RAP Cab RAP Cab Double Double Double Double Double Cab Cab Cab Cab „Limited“ „Wildtrak“ Cab Cab Cab Cab XL XLT XL XLT „Limited“ „Wildtrak“ a

a

a

a

a

Durų atidarymo metu įsijungiantis salono apšvietimas – priekiniams keleiviams, viršutinis, su pritemdymo funkcija

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Durų atidarymo metu įsijungiantis salono apšvietimas – salono apšvietimo sistema (durų atidarymo metu įsijungiantis salono apšvietimas ir žemyn nukreiptos šoninių veidrodėlių lemputės (jeigu įrengtos), užsidegančios, kai automobilis atrakinamas)

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Durų atidarymo metu įsijungiantis salono apšvietimas – „Ice Blue“ salono apšvietimas

Klimato kontrolė Oro kondicionierius – mechaninis, neturintis anglies fluoridų (CFC) mišinio.

b

b

a

b

b

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Daiktadėžė – užrakinama

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Daiktadėžė – apšviečiama

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Rankenėlės – priekyje

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

a

a

a

a

a

a

a

Rankenėlės – gale, dvi

a a

a

b

Prietaisai – spidometras, degalų lygio rodiklis, vandens temperatūros rodiklis ir tachometras

a

a

Prietaisai – kelionės kompiuteris (rodo degalų likutį, vidutines degalų sąnaudas, momentines degalų sąnaudas, vidutinį greitį, lauko temperatūrą)

a

Perspėjamasis alyvos slėgio indikatorius, krypties indikatorius, vandens degaluose indikatorius, tolimųjų šviesų indikatorius, uždegimo/ generatoriaus indikatorius, stabdžių gedimo indikatorius, oro pagalvių indikatorius, švytintys prijungimo lizdai, laisvos stebulės indikatorius, galinio rūko žibinto indikatorius ir garsinis signalas įspėjantis apie įjungtas šviesas

a

b

b

b

b

a

a

a

a

b

b

b

b

a

a

a

a

Komforto įranga

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Dėtuvės – gale a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Dėtuvės – vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynės atlošuose Skydeliai nuo saulės – du, su kvitų laikikliais vairuotojo pusėje

a

a

a

a

Skydeliai nuo saulės – su veidrodėliu keleivio pusėje Langai – priekiniai, valdomi elektra

a

a

a

a

Langai – galiniai, valdomi elektra

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a a

a

Sėdynės ir saugos diržai a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Priekinės sėdynės – pokrypio reguliavimas, su juosmens atramos reguliavimu ir su reguliuojamo aukščio galvos atramomis.

a

Priekinės sėdynės – vairuotojo sėdynės mechaninis aukščio reguliavimas, poslinkio pirmyn ir atgal reguliavimas, atlošo kampo ir pokrypio reguliavimas (kartu su juosmens atramos reguliavimu)

Pastovaus greičio palaikymo sistema (diegiama kartu su vairaratyje montuojama garso aparatūros valdymo sistema ir vairuotojo oro pagalve)

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Galinės sėdynės – atverčiamos a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Valdymo svirtelės – prie vairo kolonėlės montuojamos žibintų įjungimo, indikatorių, plovimo/valymo funkcijų įjungimo svirtelės

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Priedų maitinimo lizdas (12V) – priekyje du lizdai

a

a

a

a

Priedų maitinimo lizdas (12V) – gale vienas lizdas

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Sėdynės – aptrauktos audeklu Saugos diržai – priekiniai, 3 taškų (ELR) su automatinėmis įtraukimo ritėmis ir apkrovų ribotuvais

Saugos diržai – galiniai, du 3-taškų (ELR) įstriži, su inercinėmis ritėmis, turinčiomis griebtuvus

a

a

a = standartinė įranga; b = pasirenkama įranga už papildomą kainą;

a

a

a

a

a

a

a

Saugos diržai – priekiniai, vairuotojo ir keleivio, reguliuojami pečių aukštyje su „D“ žiedais

a

a

a

a

a

b

a

a

a

b

a

a

a

a

a

a

a

b

a

Galinė sėdynė – su ISOFIX laikikliais

a

a

b

a

a

a

a

b

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Saugos diržai – galiniai, trys 3 taškų (ELR) įstriži, su inercinėmis ritėmis, turinčiomis griebtuvus

Centrinė konsolė – priekinė, turinti dvigubą dangtelį su monetų dėžute ir dviejų puodelių laikikliais

a

a

a

a

Centrinė konsolė – viršuje, su salono apšvietimu ir akinių laikikliu

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Centrinė konsolė – „Premium“ apdaila

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Sėdynės – aptrauktos oda

Porankis – pritvirtintas prie centrinės konsolės, su dėtuve

Centrinė konsolė – priekinė šaldoma daiktadėžė

a

Galinės sėdynės – trivietės, su reguliuojamo aukščio galvų atramomis ir centriniu porankiu Be galinių sėdynių

a

a

Elektra valdoma vairuotojo sėdynė Šildomos priekinės sėdynės

Reguliuojamas priekinių žibintų spindulio aukštis

Viršutinė konsolė

a

Galinio vaizdo veidrodis – su automatine pritemdymo funkcija, (elektrochromatinis)

Dėtuvė – priekinės keleivio sėdynės atloše b

a

Salono apšvietimas su dėtuvės apšvietimu

Dėtuvės – priekinių durų dėtuvės

Oro kondicionierius – dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema (DEATC) Programuojamas autonominis šildytuvas

Regular Cab Puodelių laikikliai – gale

a

a

39

a

a

a


Spalvos ir apdaila Pasirinkite savo „Ford Ranger“ spalvą ir apdailą – tegul jis tampa jūsų automobiliu!

40

41

Frozen White

Moondust Silver

Ocean1)

Panther Black

Solid body colour

Metallic body colour*

Metallic body colour*

Metallic body colour*

Colorado Red1)

Thunder1)

Performance Blue1)

Wildtrak Orange2)

Solid body colour

Metallic body colour*

Metallic body colour*

Metallic body colour*

Copper Red1)

Sea Grey

Metallic body colour*

Metallic body colour*

* Kėbulas nudažomas „Metallic“ spalvomis už papildomą kainą. ** Odos apdaila įeina į pasirenkamą paketą, už jį reikia mokėti papildomai. 1)

Variantas nesiūlomas „Wildtrak“ modeliui.

2)

Tik „Wildtrak“.

„Ford Ranger“ automobiliui suteikiama „Ford Perforation“ garantija 6 metams nuo pirmosios registracijos. Priklausomai nuo nustatytų sąlygų. Pastaba: Automobilių iliustracijos skirtos tik tam, kad pirkėjas susipažintų su galimomis modelio spalvomis. Iliustracijos neatspindi dabartinių techninių savybių. Šioje brošiūroje pavaizduota automobilių spalva ir apdaila gali skirtis nuo originalo dėl spausdinimo proceso galimybių ribotumo.

Ranger XL

XLT

Limited

„Wildtrak“

„Limewire“ audeklas, „River Rock“ spalva (sėdynės intarpas) „Pulse“ audeklas, „River Rock“ spalva (sėdynės atraminiai kraštai)

„Catalyst“ audeklas, „River Rock“ spalva (sėdynės intarpas) „Catalyst“ audeklas, „River Rock“ (sėdynės kraštai)

„Soho Grain“ oda, „River Rock“ spalva (sėdynės intarpas)** „Ford Mini“ perforuotas audeklas „River Rock“ spalva (sėdynės atraminiai kraštai)

„Journey Grain“ oda, „Ebony“ spalva (sėdynės intarpas)** „Endurance“ audeklas, „Ebony“ spalva (sėdynės atraminiai kraštai)


MY 2012.5 LTU lt

Iliustracijos, aprašymai ir specifikacijos. Šis bukletas buvo teisingas jo spausdinimo metu. Tačiau “Ford” politika – nuolat rūpintis produktų tobulinimu. Todėl pasiliekama teisė bet kuriuo metu pakeisti modelių ir atskirų detalių, pavaizduotų ir aprašytų šiame leidinyje, specifikacijas, spalvas ar kainas. Dėl naujausios informacijos visuomet kreipkitės į savo “Ford” atstovą. Papildoma įranga. Jeigu šiame leidinyje elementas yra apibūdintas kaip ‘Papildomai pasirenkamas elementas’ ar 'Papildomai pasirenkamos detalės/paketas’ir pan., reiškia jis neįeina į standartinę transporto priemonės komplektaciją ir už jį reikia mokėti papildomai, nebent yra aiškiai nurodyta kitaip. Galimos visos modelių ir spalvų kombinacijos. Pastaba. Kai kurie šiame buklete vaizduojami automobiliai dar negaminami ir yra sukurti kompiuteriu, todėl galutinis automobilio dizainas/priedai gali kai kuriais aspektais skirtis. Be to, kai kurie pavaizduoti automobilių elementai gali būti pasirinktini. Pastaba. Šiame lankstinuke yra ir originalių „Ford“ priedų ir mūsų tiekėjų produktų. ✚Šiuos priedus kruopščiai atrenka tiekėjas; jiems nėra taikoma „Ford“ garantija, tačiau jiems garantiją suteikia pats tiekėjas; informaciją apie šią garantiją Jums suteiks „Ford“ tarpininkas. Pastaba.„Bluetooth® “ yra „ Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company“ tikslais yra licencijuotas. „iPod“ žodinis prekės ženklas ir logotipai yra „Apple Inc.“ nuosavybė. Kiti prekių ženklai yra atitinkamų jų savininkų nuosavybė.

Kai ši brošiūra bus nebereikalinga, atiduokite ją perdirbti.

Inchcape Motors Vilnius Laisvės pr. 137 tel. (8-5) 2168226 vilnius@inchcape.lt Inchcape Motors Kaunas Islandijos pl. 31 tel. (8-37) 409111 kaunas@inchcape.lt

Inchcape Motors Klaipėda Žiedo g. 2, Sudmantai Klaipėdos raj. tel. (8-46) 347568 klaipeda@inchcape.lt

Išleido „Ford Motor Company Limited“, Brentvudas, Eseksas, Anglija. Registracijos Anglijoje Nr. 235446. BJN 201834. FoE Y44Q. PN 277501/0312/0.1m/LTU lt. March 2012. © Ford Motor Company Limited. www.ford.lt

Ford RANGER katalogas  

Pažinkite RANGER ir jo galimybes. ford.lt

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you