Page 1

Hyundai i40


HYUNDAI i40 Kad ir kokį modelį bepasirinktumėte, sedaną ar universalą, i40 išsiskirs iš kitų automobilių tarpo. Tai išties išbaigta tobulybė, kuriai neįmanoma atsispirti: santūrus stilius, erdvus salonas, puikios valdymo charakteristikos ir taupumas puikiai dera su dinamišku veržlumu ir galia.

i40 dizainas praturtins jūsų stiliaus suvokimą: šis stilius aiškus, tikslingas ir modernus. Jis išreiškia jūsų savitumą, troškimą keliauti savais nepakartojamais keliais. Salonas ir bagažo skyrius yra erdvūs, juose rasite aukščiausios klasės įrangą. Naujausios kartos transmisijos ir varikliai išsiskiria geriausiais degalų taupumo rodikliais tarp šios klasės automobilių. Pravartu žinoti ir tai, kad atliekant Euro NCAP saugumo testus, i40 parodė rezultatą, prilygstantį geriausiems šios klasės automobiliams, gavusiems aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą.


AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KOMFORTAS Kad ir kur bevyktumėte, Hyundai i40 suteiks jums komfortą, ramybę, o visą kelionės laiką jausitės maloniai atsipalaidavę. Salone viešpatauja tyla, automobilis rieda tolygiai ir užtikrintai. Aptakios, elegantiškos i40 kėbulo linijos traukte traukia susižavėjimo kupinus žvilgsnius. Be to, Hyundai i40 išsiskiria kaip vienas taupiausių šios klasės automobilių, pasižymintis didele galia ir mažu teršalų išmetimo lygiu — tokių rezultatų leidžia pasiekti beveik tobulas variklis, pagamintas pritaikius pačias moderniausias technologijas.


ŠI KELIONĖ GALI TĘSTIS IKI BEGALYBĖS Malonūs įspūdžiai išlieka ilgam. Hyundai i40 — tai ištikimas jūsų bičiulis ir palydovas nuostabiose kelionėse, kurios ilgam įsirėžia į atmintį. Patikimas, patogus ir lengvai valdomas i40 tiesiog praryja kelio kilometrus.

Hyundai i40 — tai automobilis tikram vairuotojui! Važiavimas jums suteiks didžiulį malonumą, o idealiai sureguliuota važiuoklė užtikrins puikų sukibimą su kelio danga ir gerą automobilio valdymą manevruojant. Prireikus aplenkti kitą automobilį, variklio galia jūsų tikrai nenuvils.


PASIRENGIMAS STARTUI Pakanka žvilgtelėti į Hyundai i40 prietaisų skydelį, kad įsitikintumėte, jog viskas parengta startui! Visi reguliatoriai ir jungikliai išdėstyti remiantis logika, aiškiai matomi, jais naudotis neįtikėtinai paprasta! Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Darbas atliktas puikiai!


IŠMANIOJI TECHNOLOGIJA Išskirtinė i40 savybė — begalė modernių informacinių technologijų. Bluetooth laisvų rankų įranga turi valdymo balsu funkciją. Juostos laikymosi sistema, perduoda garsinį signalą ir pataiso judėjimo trajektoriją, jeigu automobilis netyčia įvažiuoja į gretimą eismo juostą. Vairuotojui puikiai talkina galinio vaizdo veidrodėlyje įtaisyta vaizdo kamera ir automobilio statymo jutikliai. Sumani pagalbinė automobilio statymo sistema pati ieško tinkamos statymui vietos kelkraštyje ir saugiai pastato automobilį.

Garso atkūrimo sistema Bazinę i40 garso sistemą sudaro radijas/CD/MP3 grotuvas, šeši garsiakalbiai ir mikroantena.

A. Elektroninis stovėjimo stabdys Elektroninis stovėjimo stabdys įjungiamas tiesiog paspaudžiant mygtuką.

A

B. AUX ir USB jungčių lizdai Visuose i40 modeliuose montuojamos AUX ir USB jungtys, prie kurių galima prijungti išorinius muzikos grotuvus. iPod prijungimo laidą galima užsisakyti kaip priedą.

C. Ant vairaračio išdėstyti jungikliai Garso sistemos jungikliai išdėstyti ant vairaračio, todėl jais lengva reguliuoti garsą, perjunginėti radijo stotis nė akimirksniui nenuimant rankų nuo vairo.

Daugiau informacijos apie siūlomą įrangą sužinosite apsilankę tinklalapyje www.hyundai. lt arba pas artimiausią prekybos atstovą.

B

C


i40 ATVERIA NAUJAS GALIMYBES Įlipę į automobilį, iš karto pasinersite į neužmirštamų malonumų pasaulį. Jo salonas — vienas erdviausių šioje klasėje. Kokybiškose, patogios formos sėdynėse ypač malonu sėdėti. Dabar sėdynės dar patogesnės, nes jas galima reguliuoti įvairiomis kryptimis — i40 galima reguliuoti net galinių sėdynių atlošų pokrypį. Be to, galinės sėdynės atlošas gali būti sulankstomas dalimis santykiu 60:40. Priekinės sėdynės turi reguliuojamą trijų pakopų šildytuvą, taip pat šildytuvas yra įtaisytas ir kraštinėse galinėse sėdynėse (išskyrus modelius su 1,6 GDI varikliu ir Limited).

JUODOS IR SMĖLIO SPALVŲ DERINYS

JUODOS SPALVOS VIDINĖ APDAILA

Du rudos spalvos atspalviai sutiekia prietaisų skydui madingos įvairovės įspūdį. Sėdynės — elegantiškos smėlio spalvos!

Vidinė neutralios juodos spalvos apdaila visuomet atrodys stilingai.

VAIRUOTOJO SĖDYNĖ REGULIUOJAMA ELEKTRA Sėdėdamas ant elektra reguliuojamos sėdynės, kuri yra standartinės (Style) šio modelio įrangos dalis, bet kuris vairuotojas labai greitai ir paprastai nustatys važiavimui tinkamą sėdynės padėtį. Elektros sistema leidžia ne tik reguliuoti horizontalią sėdynės padėtį, jos aukštį ar atlošo pokrypį, bet ir keisti juosmens atramos apimtį.

PORANKIS SU DĖTUVE Dėtuvėje tarp priekinių sėdynių pakanka vietos susidėti įvairioms smulkmenoms.

Daugiau informacijos apie siūlomą įrangą sužinosite apsilankę tinklalapyje www.hyundai.lt arba pas artimiausią prekybos atstovą.


ERDVĖS PRAPLĖTIMAS Hyundai i40 universalo kėbulu pakeičia ankstesnę universalų vidaus erdvės koncepciją. Priešingai nei įprastuose automobiliuose universalo kėbulu, šiame modelyje yra daugiau vietos keleiviams ir bagažui.

Hyundai sukūrė itin talpų automobilį, kuris visais rodikliais lenkia kitus šios klasės automobilius. Palenkus galinės sėdynės atlošą pirmyn ir nuleidus jį žemyn, sukuriama 1719 l talpos erdvė bagažui su plokščiu dugnu. Krovinį į žemą i40 sedano bagažo skyrių įkelsite be jokio vargo. Bagažo skyrius išsiskiria talpumu ir siekia net 525 litrus. Į dvi dalis padalintas galinių sėdynių atlošas gali būti sulakstomas santykiu 60:40, todėl automobilyje galima vežti ir didelių gabaritų krovinius.

А. Elektra valdomas bagažo skyriaus dangtis

Bagažo pakrovimą ir iškrovimą gerokai supaprastina elektra valdomas bagažo skyriaus dangtis.

A

B

C

D

В. i40 sedanas

Pakėlus galinės sėdynės atlošą į įprastą padėtį, sedano bagažo skyriaus tūris 525 l.

С. Lygios grindys

Galinės sėdynės atlošą galima nulenkti taip, kad jis atsidurtų viename lygyje su grindimis. Tokiu būdu automobilyje sukuriamas 1719 litrų talpos bagažo skyrius su lygiomis grindimis, kuriuo lengva ir patogu naudotis.

D. Bagažo skyrius

Universale tarp salono ir bagažo skyriaus yra skiriamasis tinklelis, kuris patikimai sulaiko bagažą ir krepšius nuo judėjimo galinėje automobilio dalyje. Po bagažo skyriaus grindų danga yra dar vienas, nuo smalsių žvilgsnių paslėptas skyrius. Bagažo skyriaus įrangą taip pat sudaro bagažo tinklelis, bagažo tvirtinimo kilpos ir grindų danga. Daugiau informacijos apie siūlomą įrangą sužinosite apsilankę tinklalapyje www.hyundai.lt arba pas artimiausią prekybos atstovą.


GALIMYBĖ MATYTI IR BŪTI MATOMU Saugumas — tai svarbiausias kriterijus, į kurį buvo atsižvelgta gaminant

i40 žibintus. Į visų modelių standartinę įrangą įtraukti šviesos diodų (LED) dienos žibintai, kurie įsijungia automatiškai užvedus variklį. Automatiškai įjungiami posūkio apšvietimo žibintai, pagerina matomumą, nukreipdami šviesos srautą posūkio kryptimi.

A. Sutemus, šviesos jutiklis automatiškai įjungia priekinius projekcinius žibintus. B. Standartinėje automobilio įrangoje yra tiek priekiniai, tiek galiniai rūko žibintai. C. Gerai pastebimoje automobilio vietoje įmontuoti papildomi STOP žibintai. D. Stilingi galiniai LED žibintai. Staigiai stabdant, pradeda mirksėti automobilio stabdžių žibintai, kuriuos įjungia perspėjimo sistema, įspėdama įkandin važiuojančius vairuotojus apie staiga kilusį pavojų. Kaip papildoma įranga, Style komplektacijoje gali būti montuojami priekiniai ksenoniniai žibintai su apiplovimu. A

B

C

D


SU PILNU BAKU NUVAŽIUOSITE KUR KAS TOLIAU Naujos kartos varikliai sukonstruoti taip, kad su pilnu baku automobilis įveiktų kur kas didesnį atstumą nei ankstesni modeliai. Šešių laipsnių pavarų dėžė, moderni ISG tec hnologija ir bepakopė dujų skirstymo fazių keitimo sistema — tai tik keli techninių sprendimų pavyzdžiai, leidžiantys varikliui iki galo išnaudoti visą degalų energiją.

А. Šešių pakopų automatinė pavarų dėžė Tolygiai ir tyliai perjungianti pavaras, šešių laipsnių automatinė transmisija suteikia važiavimui daugiau komforto.

Galite rinktis i40 su nauju, taupiu 1,6 l tūrio varikliu su tiesioginiu įpurškimu. Vien tik iš aliuminio pagaminta konstrukcija yra patikimesnė, ji sumažina triukšmo ir vibracijos lygį. Bepakopė vožtuvų eigos reguliavimo sistema (CVVT) padeda pasiekti maksimalią 99 kW (135 AG) galią 164 Nm/4850 apsuk./min sukimo momentą. Antrasis variklis, kurį galite pasirinkti, yra 2,0 l benzininis variklis. Jo maksimali galia yra 130 kW (177 A.G.), o sukimo momentas 213 Nm/4700 apsuk./min. Variklių asortimentui taip pat priklauso 1,7 l dyzelinis variklis, kuriame montuojama kintamos geometrijos turbina ir kietųjų dalelių filtras. Šis variklis gali pasiekti: 85 kW (115 AG) arba 100 kW (136 AG) galią. CO2 emisija mažesnės galios dyzelinio variklio išmetamosiose dujose tesiekia vos 113 g/km, o tai mažiausias rodiklis klasėje.

С. Pavarų perjungimas ant vairaračio i40 su automatine transmisija vairuotojas gali pats perjunginėti pavaras. Pavarų perjungimo svirtelės įtaisytos ant vairaračio.

B. Šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė

D. Beraktė užvedimo sistema Jeigu turite išmanųjį pultelį, i40

Kai kurie vairuotojai nori pavaras perjunginėti patys. Tą bus malonu daryti turint tyliai ir tolygiai veikiančią šešių laipsnių Hyundai mechaninę transmisiją.

variklį galėsite užvesti mygtuko spustelėjimu (Style modleių standartinė įranga).

A

C

B

D


TVIRTAS KORPUSAS IR MODERNI SAUGOS ĮRANGA

Tvirta kėbulo konstrukcija

Hyundai bendrovė pagrįstai laikoma didžiausią dėmesį saugumui skiriančia automobilių gamintoja. Nuosava metalurgijos gamykla, tiekianti automobilių gamybai kokybišką plieną ne tik užtikrina Hyundai automobilių saugumą, bet ir jų lengvumą, o tai garantuoja mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Siekiant užtikrinti tvirtumą, potencialiai pavojingose kėbulo vietose naudojamas itin tvirtas plienas, leidžiantis užtikrinti susidūrimo metu didesnį vairuotojo ir keleivių saugumą. Atliekant avarinius Euro NCAP bandymus, i40 gavo aukščiausią įvertinimą — penkias žvaigždutes, o jo aktyvios ir pasyvios saugos sistemos netgi viršijo 2011 metams nustatytus Euro NCAP reikalavimus. Šio modelio rezultatai buvo vieni geriausių klasėje: 92 % suaugusių keleivių saugos kategorijoje ir maksimalus taškų kiekis šoninio susidūrimo atveju. Be to, pagyros susilaukė sėdynės ir galvos atramos, o priekinis bamperis gavo geriausią įvertinimą už veiksmingą pėsčiųjų kojų apsaugą.

Siekiant kėbului suteikti daugiau patikimumo ir tvirtumo, kritinėse jo vietose naudojamas ypač tvirtas plienas, užtikrinantis gerokai didesnį vairuotojo ir keleivių saugumą eismo įvykio metu.

Išmanioji pagalbinė automobilio pastatymo sistema Smart Park i40 pats pasirinks stovėjimo vietą. Jums tereikia įjungti atbulinę pavarą: elektrinio vairavimo mechanizmo valdymą perima jutikliai ir išmanioji technologija. O jums lieka tik kontroliuoti stabdžius, sankabą ir transmisiją (modelių Style papildoma įranga, išskyrus automobilius su 1,6 GDI varikliu).

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema Važiavimo juostos laikymosi ir kontrolės sistemos vaizdo kamera ir kompiuteris stebi kelkraščius ir kelio žymes, dalijančias kelią į eismo juostas. Jeigu automobilis nukrypsta į gretimą juostą arba atsiduria per arti kelkraščio, ši sistema pasuka vairą priešinga kryptimi ir perduoda įspėjamąjį signalą vairuotojui.

Posūkio rodikliai su persirikiavimo funkcija Įprastų mechaniniu būdu įjungiamų posūkio rodiklių mirkčiojimas po persirikiavimo išjungiamas pasukant vairaratį priešinga kryptimi. Speciali persirikiavimo funkcija leidžia įjungti posūkio rodiklius švelniu prisilietimu prie svirtelės. Taip įjungtas rodiklis sumirksi tris kartus. Daugiau informacijos apie siūlomą įrangą sužinosite apsilankę tinklalapyje www.hyundai.lt arba pas artimiausią prekybos atstovą.

Pagalbinė stabdymo sistema (BAS) Moderni elektroninė sistema nuolat stebi kelio dangos būklę ir pagal ją akimirksniu pakeičia automobilio svorio paskirstymą ir optimalią stabdymo jėgą, kad saugiai sustabdytų automobilį išlaikydama kiek įmanoma trumpesnį stabdymo kelią.


Aukščiausias įvertinimas EuroCarBody 2011 konkurse Hyundai i40 universalas EuroCarBody 2011 konkurse pelnė prestižinį aukso prizą, kuriuo apdovanoja viso pasaulio automobilių pramonės specialistai. Žiuri teigiamai įvertino novatoriškas i40 medžiagų ir saugos technologijas, tikslingą konstruktorių darbą, žymius laimėjimus kuriant medžiagas ir gamybos proceso efektyvumą.

А. Devynios oro pagalvės i40 turi net devynias saugos oro pagalves: kartu su priekinėmis saugos oro pagalvėmis automobilis turi po dvi saugos oro užuolaidas iš abiejų pusių, šonines saugos oro pagalves priekyje ir gale, ir papildomą oro pagalvę, saugančią vairuotojo kelius.

В. Vairuotojo kelius apsauganti oro pagalvė Ant vairo kolonėlės įtaisyta naujovė — oro pagalvė, apsauganti vairuotojo kelius ir kojas eismo įvykio metu.

С. Pagalbinė pajudėjimo įkalne sistema Pajudėti iš vietos įkalne dažnai būna sudėtinga.

A

Įvykus susidūrimui, tvirta priekinė kėbulo dalis efektyviai sugeria smūgio jėgą.

B

D

C

Tokiu atveju praverčia pajudėjimo įkalne pagalbinė sistema, kuri neleis automobiliui riedėti atgal.

D. Elektroninė stabilumo kontrolė (ESC)

Stabilumo kontrolės sistema įsijungia, jeigu, staiga stabdant automobilį arba staiga pasukus jo vairaratį, automobilis tampa sunkiai suvaldomas. ESC sistema kontroliuoja ratų sukimosi greitį, automobilio judėjimo trajektoriją, vairo pasukimo kampą ir pedalų naudojimą. Prireikus, ši sistema aktyviai reguliuoja variklio sukimo momentą ir optimaliai paskirsto stabdymo jėgą.


TECHNINIAI DUOMENYS Blue DriveTM 1.6 GDI 6MT

i40 Sedanas

Visi modeliai

2.0 GDI 6MT

Blue DriveTM 1.7 CRDi 85kW 6MT

2.0 GDI 6AT

Comfort

Style

Comfort

Style

Visi modeliai

Blue DriveTM 1.7 CRDi 100kW 6MT Comfort

1.7 CRDi 100kW 6AT Style

Comfort

Style

Variklis Darbinis tūris

cm3

Suspaudimo laipsnis Vožtuvų skaičius Didžiausia galia Didžiausias sūkio momentas

kW (AG) / rpm Nm / rpm

Didžiausias greitis Įsibėgėjimas 0 - 100 km / val.

1 591

1 999

1 685

1 685

11.0 : 1

11.5 : 1

17.0 : 1

17.0 : 1

16

16

16

16

99 (135) / 6 300

131 (178) / 6 500

85 (115) / 4 000

100 (136) / 4 000

260 / 1 250 - 2 750

320 / 2 000 - 2 500

km/val.

164 / 4 850 197

212

214 / 4 700 209

192

201

325 / 2 000 - 2 500 197

s

11,3

9,5

10,0

12,3

10,3

11,6

Degalų sąnaudos CO2 tarša Mieste

l / 100 km

7,6

9,0

9,4

10,4

10,5

5,3

5,3

7,2

7,6

Užmiestyje

l / 100 km

5,1

5,6

5,9

5,9

6,1

3,7

4,1

4,8

5,1

Bendras

l / 100 km

6,0

6,8

7,2

7,5

7,7

4,3

4,5

5,6

6,0

g / km

140

159

169

176

179

113

119

149

159

CO2 tarša, (bendra)

Važiuoklė Stabdžiai Pakaba

Priekiniai

Aušinami diskiniai stabdžiai

Galiniai

Diskiniai stabdžiai

Priekiniai

McPherson, dujiniai amortizatoriai

Galiniai

Daugiasvirtė, dujiniai amortizatoriai

Ratlankiai

7.0J x 16

7.0J x 16

7.5J x 17

7.0J x 16

7.5J x 17

7.0J x 16

7.0J x 16

7.0J x 16

7.5J x 17

Padangos

205/60R16

205/60R16

215/50R17

205/60R16

215/50R17

205/60R16

205/60R16

205/60R16

215/50R17

Masė ir talpos Masė be krovinio (mažiausia - didžiausia)*

kg

1 470 - 1 609

1 495 - 1 649

1 516 - 1 670

1 560 - 1 713

1 570 - 1 723

1 589 - 1 734

Didžiausia leidžiamoji masė

kg

2 030

2 050

2 080

2 120

2 120

2 150

Priekabos be stabdžių masė

kg

600

700

700

700

700

700

Priekabos su stabdžiais masė

kg

1 300

1 500

1 500

1 500

1 800

1 500

Degalų bako talpa

l

70

Bagažinės talpa

l

503

* Pagal transporto priemonės tipo patvirtinimo sertifikatą. Parengto automibilio svoris priklauso nuo įrangos


TECHNINIAI DUOMENYS Blue DriveTM 1.6 GDI 6MT

i40 Wagon

Visi modeliai

2.0 GDI 6MT

Blue DriveTM 1.7 CRDi 85kW 6MT

2.0 GDI 6AT

Comfort

Style

Comfort

Style

Visi modeliai

Blue DriveTM 1.7 CRDi 100kW 6MT Comfort

1.7 CRDi 100kW 6AT Style

Comfort

Style

Variklis Darbinis tūris

cm3

Suspaudimo laipsnis Vožtuvų skaičius Didžiausia galia Didžiausias sūkio momentas

kW (AG) / rpm Nm / rpm

Didžiausias greitis

1 591

1 999

1 685

1 685

11.0:1

11.5 : 1

17.0:1

17.0:1

16

16

16

16

99 (135) / 6 300

130 (177) / 6 500

85 (115) / 4 000

100 (136) / 4 000

164 / 4 850

213 / 4 700

260 / 1 250 - 2 750

325 / 2 000 - 2 500

km/val.

195

212

208

190

200

190

s

11,6

9,7

10,8

12,9

10,6

12,0

Mieste

l / 100 km

7,6

9,0

9,4

10,4

10,5

5,3

5,3

7,2

7,6

Užmiestyje

l / 100 km

5,1

5,6

5,9

5,9

6,1

3,7

4,1

4,8

5,1

Bendras

l / 100 km

6,0

6,8

7,2

7,5

7,7

4,3

4,5

5,6

6,0

g / km

140

159

169

176

179

113

119

149

159

Įsibėgėjimas 0 - 100 km / val. Degalų sąnaudos CO2 tarša

CO2 tarša, (bendra) Važiuoklė Stabdžiai Pakaba

Priekiniai

Aušinami diskiniai stabdžiai

Galiniai

Diskiniai stabdžiai

Priekiniai

McPherson, dujiniai amortizatoriai

Galiniai

Daugiasvirtė, dujiniai amortizatoriai

Ratlankiai

7.0J x 16

7.0J x 16

7.5J x 17

7.0J x 16

7.5J x 17

7.0J x 16

7.0J x 16

7.0J x 16

7.5J x 17

Padangos

205/60R16

205/60R16

215/50R17

205/60R16

215/50R17

205/60R16

205/60R16

205/60R16

215/50R17

Masė ir talpos Masė be krovinio (mažiausia - didžiausia)*

kg

1 470 - 1 609

1 495 - 1 649

1 516 - 1 670

1 560 - 1 713

1 570 - 1 723

1 589 - 1 734

Didžiausia leidžiamoji masė

kg

2 030

2 050

2 080

2 120

2 120

2 150

Priekabos be stabdžių masė

kg

600

700

700

700

700

700

Priekabos su stabdžiais masė

kg

1 300

1 500

1 500

1 500

1 800

1 500

Degalų bako talpa

l

70

Bagažinės talpa Galinės sėdynės atlenkimas

l

553

Galinės sėdynės nulenkimas

l

1 719

*Pagal transporto priemonės tipo patvirtinimo sertifikatą. Parengto automibilio svoris priklauso nuo įrangos


KĖBULO SPALVOS

Sedano ir universalo kėbulai dažomi 12 madingų spalvų.

Įprasta spalva

Metallic arba perlamutro spalvos

CREAMY WHITE

WHITE CRYSTAL

SLEEK SILVER

GLACIER

TITANUM SILVER

STONE GREY

PHANTOM BLACK

ECO BEIGE

RED MERLOT

WHITE CRYSTAL BLUE SPIRIT

OCEAN VIEW

BLUE VELVET TOTAL BLACK

SĖDYNIŲ IR VIDAUS APDAILA

MATMENYS

Siekiant harmoningos visumos, vidaus spalvos yra derinamos su kėbulo spalvomis. Style lygio modeliuose odos apdaila sudaro dalį papildomos įrangos.

matavimo vienetai: mm

1 470

UNIVERSALAS

SMĖLIO SPALVOS TEKSTILĖ 1 579–1 591

1 585–1 597

920

1 815

2 770

1 080

4 770

SMĖLIO SPALVOS ODA

1 470

SEDANAS

JUODA TEKSTILĖ

1 579–1 591

JUODA ODA

1 585-1 597 1 815

920

2 770 4 740

1 050


DAUGYBĖ MALONIŲ SMULKMENŲ Kaip padaryti, kad puiki Hyundai i40 universalo įranga taptų dar tobulesnė? Atsakymas paprastas: pasirenkant technines detales ir papildomą įrangą, su kuria kasdieniai pasivažinėjimai šiuo automobiliu taps dar patogesniais, o laikas praleistas prie vairo malonesniu.

Po stikliniu stogu Style lygio modeliuose (išskyrus modelius su varikliu 1,6 GDI) įrengiamas panoraminis stogas, pagamintas iš trisluoksnio stiklo, pro kurį į automobilio vidų patenka šviesa ir šviežias oras. Dar daugiau patogumo suteikia elektra darinėjama priekinė stiklinio stogo dalis ir elektra valdomas stiklo užtemdymas.

Šoniniai veidrodėliai Šoninių automobilio veidrodėlių korpusai yra kėbulo spalvos. Jie užlenkiami, aerodinaminės formos, valdomi elektra ir yra šildomi. Ant šoninių veidrodėlių yra LED posūkio rodikliai. 16 colių lieti ratlankiai Į visų i40 Comfort lygio taip pat į Style lygio Blue DriveTM modelių įrangą įeina stilingi 16 colių lieti ratlankiai.

Daugiau informacijos apie siūlomą įrangą sužinosite apsilankę tinklalapyje www.hyundai.lt arba pas artimiausią prekybos atstovą.

Priekinio stiklo pašildymo ir kondensato šalinimo sistema Priekinio stiklo apatinio pakraščio šildytuvas nutirpdo ledą nuo stiklų ir valytuvų. Bazinę automobilio su automatine klimato nustatymo sistema įrangą taip pat sudaro lietaus jutiklis, kuris valdo valytuvų darbą, ir kondensato šalinimo sistema, kuri aptinka susikaupusią ant stiklo drėgmę ir ją pašalina, automatiškai nukreipdama oro srautą į reikiamą vietą. 17 colių lieti ratlankiai Style lygio modeliai (išskyrus Blue DriveTM modelius) turi 17 colių lengvo lydinio ratlankius.


Ryškiai šviečiantis prietaisų skydelis (Supervision Cluster) su informaciniu DOT LCD ekranu Prietaisų skydelio Supervision Cluster LCD ekrane vaizdas yra aiškus ir ryškus. O mėlynas apšvietimas neerzina akių ir leidžia lengvai perskaityti informaciją. Informacinis kompiuteris pateikia naudingą informaciją apie kelionę, įskaitant nuvažiuotą atstumą ir atstumą, kurį galima nuvažiuoti iki kito degalų papildymo.

Informacinis kompiuteris pateikia naudingą informaciją apie kelionę, įskaitant nuvažiuotą atstumą ir atstumą, kurį galima nuvažiuoti iki kito degalų papildymo.

Pastovaus greičio palaikymo sistema ir Bluetooth laisvų rankų sistema Pastovaus greičio palaikymo sistemos, greičio ribotuvo ir Bluetooth balsu valdomos laisvų rankų įrangos jungikliai patogiai išdėstyti ant vairaračio. Bluetooth sistema, kuri įtraukta į Comfort ir Style modifikacijos standartinę i40 komplektaciją ir papildomą Limited modelių įrangą, suteikia dar daugiau saugumo.

Vairo šildytuvas Į bazinę Style lygio įrangą įtrauktas ir vairo šildytuvas. Tai ypač maloni funkcija per žiemos šalčius.


Galinio vaizdo kamera Galinio vaizdo kamera perduoda vaizdą į navigacinės sistemos 6,5 colių ekraną (papildoma įranga). Sistema taip pat padeda pastatyti automobilį.

Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis ir galinio vaizdo kameros ekranas Style modelio veidrodėlyje įtaisytas 3,5 colių galinio vaizdo kameros ekranas.

Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės įranga Automatinė klimato kontrolės įranga keleivio pusėje palaiko keleivio pasirinktą temperatūrą.

Oro kondicionierius Oro kondicionierius komplektuojamas Limited ir Comfort modeliuose.

Automatinis žibintų įjungimas Sutemus, automobilyje įrengta automatinio įjungimo funkcija automatiškai įjungia žibintus.

Sėdynių šildytuvai Priekinėse sėdynėse įtaisytas trijų pakopų reguliuojamas šildytuvas. Automobilyje taip pat gali būti šildomos ir kraštinės galinės sėdynės (išskyrus modelį su 1,6 GDI varikliu).

Porankis su stiklinių laikikliu Galinės sėdynės viduryje yra patogus porankis su laikikliu buteliams arba stiklinėms.

ISOFIX tvirtinimo taškai Ant galinės sėdynės yra ISOFIX tvirtinimo taškai, prie kurių galima tvirtinti dvi vaikiškas kėdutes.


GARANTIJA Hyundai lengviesiems automobiliams, visureigiams ir padidintos talpos universalams suteikia penkerių metų garantiją be ridos apribojimų su sąlyga, kad automobilio techninė priežiūra bus atliekama pagal gamintojo ir importuotojo rekomenduojamą grafiką įgaliotuose Hyundai serviso centruose, ir kad garantiniam remontui bus naudojamos tik originalios Hyundai detalės. Jeigu automobilis buvo naudojamas kaip taksi, jam taikoma dvejų metų garantija be ridos apribojimų.

PAGALBOS KELYJE PASLAUGOS Hyundai pagalbos kelyje paslauga suteikiama visiems patekusiems į bėdą vairuotojams Lietuvos keliuose visą parą bet kurią metų dieną. Jeigu kelionę nutraukiatechninis gedimas, Hyundai organizuoja automobilio išgabenimą iš įvykio vietos ir suteikia kitas būtinas paslaugas. Pakanka vieno telefono skambučio, ir jums bus suteiktas pakaitinis automobilis arba užsakytas kambarys viešbutyje. Pagalba organizuojama nemokamai, tačiau už užsakytą vilkiką ar kitą užsakytą paslaugą susimoka pats automobilio savininkas.

TECHNINĖ KONTROLĖ Techninė kontrolė — tai savanoriška kontrolė, vykdoma laikotarpiu tarp reguliariai atliekamos techninės priežiūros. Vienkartinė techninė kontrolė Hyundai atstovybėje tarp dviejų reguliariai atliekamų techninių priežiūrų atliekama nemokamai (per 5 metų laikotarpį arba iki 100 000 km ridos). Patikra vykdoma nemokamai, tačiau už įpiltus skysčius ir priedų keitimą (pavyzdžiui, lempučių arba valytuvų keitimą) savininkas sumoka pagal kainoraštį.

Garantija be ridos apribojimo MET

HYUNDAI ŽALIASIS VAIRUOTOJO SĄJUNGININKAS Bendrovės Hyundai Motor Company veiklos, kuria siekiama sukurti švarią aplinką, rezultatai lydi Hyundai automobilius nuo jų projektavimo pradžios iki eksploatacijos pabaigos. Automobiliai gaminami gamyklose, kurios atitinka aplinkos vadybos sistemos įgyvendinimo standartą ISO 14001. Transporto priemonėse diegiamos pačios naujausios technologijos, padedančios sumažinti anglies dvideginio išmetimą į aplinką. Visi automobiliai Hyundai sukonstruoti taip, kad jų antrinis perdirbimas būtų kuo paprastesnis. Kitaip tariant, didžioji panaudotų resursų dalis gali būti naudojama pakartotinai kaip žaliavų arba energijos šaltinis.

BLUE DRIVE Hyundai stengiasi išsiveržti į pirmaujančias pozicijas tarp automobilių gamintojų ekologiškų technologijų kūrimo srityje. Blue Drive TM — tai ilgalaikio Hyundai bendrovės plėtros plano dalis: palaipsniui pereiti prie ekologiško transporto, neišmetančio kenksmingų teršalų ir veikiančio tik naudojant atsinaujinančius energijos išteklius. Programa Blue Drive TM siekiama sumažinti žalingą poveikį aplinkai ir padidinti variklių efektyvumą.

AUTOMATINĖ VARIKLIO IŠJUNGIMO IR ĮJUNGIMO SISTEMA (ISG) ISG sistema automatiškai užgesina variklį, kai įjungiama laisva pavara, o sankabos pedalas atleidžiamas, pavyzdžiui, sustojus prie šviesoforo arba patekus į spūstį. Kai tik vairuotojas dar kartą nuspaudžia sankabos pedalą, variklis įsijungs ir bus galima toliau tęsti kelionę. Šis paprastas sprendimas leidžia sutaupyti didelį kiekį degalų. ISG sistema įtaisyta i40 automobiliuose su mechanine transmisija: modeliai su 1,7 CRDI dyzeliniu varikliu sunaudoja vos 4,3–4,5 l/100 km, o jų išmetamas CO2 kiekis siekia vos 113–119 g / km.


New Thinking. New Possibilities. HYUNDAI — tai kur kas daugiau nei automobilių gamyba. Mes kuriame naujas galimybes, ir tai nėra tik tušti pažadai. Tai mūsų vizijos esmė ir mūsų koncepcija, atsispindinti visose mūsų mintyse ir darbuose. Jos vedami mes nuolat ieškome ir randame naujus techninius, technologinius ir konstrukcinius sprendimus savo automobiliams.

turėtų būti. Atsakymas Ne" mūsų " netenkina, jis tik verčia ieškoti naujų sprendimų. Mes esame naujovių maniakai todėl, kad gyvenimas nestovi vietoje. Gyvenimas — tai nepertraukiamas judėjimas ir vystymasis. Ir mes tikime tuo, kad kurdami naujas galimybes mes kuriame geresnę ateitį, kad galėtume imti iš gyvenimo visa, kas geriausia.

Mūsų nedomina tai, kas yra dabar. Mus domina tai, kas

Hyundai Motor Baltic www.hyundai.lt Copyright © 2014 Hyundai Motor Europe. All Rights Reserved. Šiame buklete visi įrangos piešiniai, nuotraukos ir aprašymai pateikti remiantis pačia naujausia informacija ir iliustruota medžiaga, kuria šiuo metu disponuoja tarptautinė žiniasklaida. Dėl techninių priežasčių buklete pavaizduoti gaminiai ir jų spalvos gali skirtis nuo faktinių gaminių ir jų spalvų. Šiame buklete aprašyta įranga gali būti keičiama ir skirtis nuo tikrovėje naudojamos įrangos. Hyundai Motor Baltic OY pasilieka teisę bet kada keisti gaminius, įrangą ir technines charakteristikas be išankstinio perspėjimo. Daugiau informacijos apie gaminius, galimybes juos įsigyti ir papildomą įrangą jums suteiks vietiniai Hyundai atstovai.

Garantija be ridos apribojimo MET

Hyundai i40 katalogas  

Atraskite i40 ir jo galimybes. inchcape.lt/hyundai

Hyundai i40 katalogas  

Atraskite i40 ir jo galimybes. inchcape.lt/hyundai

Advertisement