Page 1

FORD C-MAX

FORD GRAND C-MAX


1

Feel the difference Pasaulyje, kuriame gausu prekių su identiškomis savybėmis, naujausi „Ford“ modeliai yra išskirtiniai. Kiekvienas modelis – tai unikalaus dizaino ir stulbinančių technologijų derinys, galintis priklausyti jums. Išbandykite mūsų automobilį ir pajuskite, kuo jis skiriasi nuo kitų.

2-9 Ford kinetic Design

10-13 Quality

14-15 Green

16-17 Safe

18-19 Smart

20-27 Išsirinkite „Ford C-MAX“

Mūsų modeliai, įkūnijantys „Ford“ kinetinį dizainą, užburia savo žavesiu. Drąsios, dinamiškos linijos sukuria energingo judėjimo įspūdį.

Mūsų suprojektuotame ir pagamintame „Ford“ automobilyje puikiai jausitės daugelį metų nuo pat jo įsigijimo dienos. O ir vairuoti jį bus be galo malonu.

Pritaikydami pažangią „Ford ECOnetic“ technologiją, mes kuriame automobilius, kurie ne tik taupiai naudoja degalus, bet ir išsiskiria mažomis CO2 emisijomis, dėl ko žymiai atpinga jų eksploatacija.

„Ford“ išmaniajai saugos sistemai pritaikytos modernios technologijos, padėsiančios jums išvengti nelaimingų atsitikimų kelyje, o jeigu tokia nelaimė ir nutiks, jos patikimai jus apsaugos.

Automobiliai, kurie patys suranda stovėjimo vietą, priekinio stiklo valytuvai, kurie žino, kada pradeda lyti – tai tik keli jūsų gyvenimą palengvinsiantys „Ford“ sprendimai.

a „Ambiente“ a „Trend“ a „Titanium“

28-35 Pasirinkite papildomą įrangą a a a a

Pageidaujami priedai Ratlankiai Informacija ir pramogos Dar daugiau

37-43 Specifikacijos

44-45 Spalva ir apdaila


2

3

Padarykite daug daugiau

Naujajam „Ford Grand C-MAX“ tai tarsi įgimta. Stumdomosios galinės durys ir galimybė pasirinkti penkias arba septynias sėdynes – patogiam šeimyniniam gyvenimui. Pavaizduotas „Dark Micastone metallic“ spalvos „Ford Grand C-MAX Titanium“ su tamsintais langų stiklais, sidabro spalvos stogo bagažinės išilginėmis sijomis, fiksuotu panoraminiu stogu, „Bi-xenon“ priekiniais žibintais ir „Active Park Assist“ programa.


4

5

Puikiai pritaikytas interjeras

Erdvus, visapusiškai apgalvotas „Ford Grand C-MAX“ salonas pilnas naujovių. Nulenkite vidurinę antros eilės sėdynę ir lengvai prieisite prie trečios eilės sėdynių. Elektrinis stumdomųjų durų užraktas, kad vaikai neatidarytų durų, bei visų galinių sėdynių saugos diržų priminimai padės jums užtikrinti šeimos saugumą. Pavaizduotas „Ford Grand C-MAX“ su galinio vaizdo kamera.


6

7

Važiuokite daug toliau

Dėl „Ford ECOnetic“ technologijos modeliai „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ degalus naudoja ekonomiškiau, negu galima tikėtis iš tokių erdvių automobilių. Nesvarbu, ar tai būtų „Ford PowerShift“ transmisija, „EcoBoost“ ekonomiški benzininiai varikliai ar pažangūs „Duratorq TDCi“ dyzeliniai varikliai – degalų užteks daug didesniam atstumui*. Pavaizduotas „Dark Micastone metallic“ spalvos „Ford Grand C-MAX Titanium“ su 17 colių 15 stipinų lengvo lydinio ratais, „Ford Key-Free“ berakte sistema, sidabro spalvos stogo išilginėmis sijomis, tamsintais stiklais, galiniais statymo jutikliais ir „Hill Start Assist“. *Degalų sunaudojimo ir našumo lentelėje specifikacijų skyriuje rasite informacijos apie degalų ekonomiją ir CO2 emisiją.


8

9

Pritraukite daugiau žvilgsnių

Naujasis „Ford C-MAX“ nėra tik įvairiai veiklai skirta transporto priemonė. Ji kartu ir naujausias „Ford“ kinetinio dizaino raidos įrodymas. Trumpai tariant, tai puikus stiliaus ir praktiškumo derinys. Pavaizduotas „Limelight metallic“ spalvos „Ford C-MAX Titanium“ su 17 colių 15 stipinų lengvo lydinio ratais, „Bi-xenon“ priekiniais žibintais, fiksuotu panoraminiu stogu ir sidabro spalvos stogo bagažinės išilginėmis sijomis.


10

Ilgi bandymai „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ buvo išbandyti ir atlaikė tokį šiurkštų elgesį, kuris gerokai pranoksta įtampą ir sunkumus, pasitaikančius vairuojant įprastai. Pavyzdžiui, sunkiomis sąlygomis, atitinkančiomis 13 milijonų kilometrų atstumą, ištirtos iš viso 37 pakabos sistemos, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas komponentas atlaikytų laiko bandymą.

Patikimumas Mūsų bandomi automobiliai perėjo griežtus bandymus, kaip antai: durų, įskaitant ir bagažinės duris, bei variklio dangčio trankymą 300 000 kartų, jų apipurškimą druska, dulkėmis ir purvu, taip pat laikymą nuo -40 iki +80 °C temperatūroje. Galite pasikliauti „Ford C-MAX“, kad ir kur būtumėte.

Kruopštumą ir dėmesį detalėms galima iš karto pastebėti vos pažvelgus į „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ išorės apdailą ir kokybišką saloną. Kiekvieną automobilio detalę „Ford“ kūrė taip, kad ši būtų kuo patikimesnė, saugesnė ir tvirtesnė. Kompanija turi vieną aiškų tikslą – ilgaamžė kokybė.

Praplečiantis ribas „Ford C-MAX“ komanda praleido daugybę valandų klimato bandymo laboratorijoje kurdama, bandydama ir plėsdama ribas – nuo geliančių skandinaviškos žiemos šalčių iki svilinančios dykumų kaitros, – kad jūsų naujasis automobilis bet kokiomis sąlygomis veiktų be sutrikimų.

2

Tik geriausia

76 km

2408 km

7899 km

24,159 km

36,765 km

112,907 km

245,066 km

499,892 km

1,276,765 km

9,136,765 km

12,999,976 km

„Premium“ odinė sėdynių apdaila su specialiais dygsniais suteikia prabangos pojūtį. (Pasirenkama „Titanium“ įranga)

Interjeras ir apdaila Smagu ne tik jį vairuoti, bet ir jame sėdėti: modernus interjero dizainas, aukštos kokybės medžiagos, aukščiausios klasės apdaila.

Nuvažiuota be galo daug Kurdami „Ford C-MAX“ mes išbandėme jį kelyje: nuvažiavome atstumą, lygų 112 kelionių aplink pasaulį. Tai automobilis, kuriuo galite pasitikėti – iki mažiausios detalės.

Pasitvirtinusi kokybė


12

Dangus tas pats, bet vaizdas gražesnis

„Torque Vectoring Control“

Didelis stiklinis panoraminis stoglangis daro saloną šviesesnį ir erdvesnį. „Solar Reflect“ danga padeda išlaikyti vėsą automobilio viduje, o elektra valdoma vidinė užuolaida prireikus suteikia pavėsį ir privatumo. (Pasirenkama įranga, „Family Pack 3“, „Summer Pack“, „X Pack 2“ ir „X Pack Pano 1/2“ paketų dalis)

„Torque Vectoring Control“ gerina sukibimą, stabilumą, taip pat judrumą sukant, nes nuolat optimizuojamas sukimo momento paskirstymas abiem priekiniams ratams pagal kiekvieno jų sukibimą su kelio danga. Geresnis valdymas ypač akivaizdus važiuojant sunkiomis sąlygomis. (Standartinė įranga) Ø

Naudojami jutikliai.

Kad ir kur jus gyvenimas nuvestų, naujasis „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ jūsų nenuvils. Modeliai universalūs ir patogūs, sukurti teikti pasitenkinimą vairuotojui bei keleiviams.

Vairuotojo vieta

Sukurta vairavimui Prietaisų skydelyje patys svarbiausi valdymo ir informacijos ekranai išdėstyti būtent taip, kaip jums reikia.

Pajuskite galią Pačių naujausių technologijų „Ford PowerShift“ – tai puikus automatinės transmisijos patogumo ir mechaninės transmisijos ypatybių derinys. Ši nauja 6 laipsnių automatinė transmisija tiksliai nutaiko momentą, kada reikia perjungti pavarą, todėl pavara lengvai persijungia be energijos tėkmės pertrūkio. Taip pat pagerėja degalų ekonomija, palyginti su įprastomis automatinėmis transmisijomis1. Be to, yra ir mechaninis režimas, suteikiantis galimybę perjungti pavaras svirtimi, bet nespaudžiant sankabos. Bendras „Ford C-MAX“ su 2.0 Duratorq TDCi (140 AG) varikliu ir „PowerShift“ degalų sunaudojimas yra 5,6 l/100 km. 1

*Parodytas „Ford C-MAX“ su standartine 6 laipsnių mechanine transmisija.

Efektyvumas 1.6 Duratorq TDCi 115 AG – savo klasėje pirmaujantys turbodyzeliniai varikliai. Vidutinės degalų sąnaudos – 4,6 l/100 km*. Prie jų dabar prisijungė ir itin efektyvūs „EcoBoost“ benzininiai varikliai, pasižymintys galingumu, mažu teršalų išmetimu ir mažu degalų sunaudojimu. 1.6 EcoBoost 182 AG variklis vidutiniškai sunaudoja tik 6,6 l/100 km*.

Prie aplinkos prisitaikantis valdymas „Ford C-MAX“ moderni sistema „Electric Power-Assisted Steering“ (EPAS) padeda pasiekti tokią pusiausvyrą, kuri su įprastomis elektrinėmis valdymo sistemomis neįmanoma. Kai automobilį reikia pastatyti, visa energija skiriama lengvam kaip plunksna manevravimui. Vos tik pajudėjus, vairas visuomet sustiprėja tiek, kad patogiai jaustumėtės ir jums būtų lengva valdyti.

„Hill Start Assist“ Trumpam išlaiko automobilį įkalnėje, todėl norint pajudėti iš vietos nereikia naudotis rankiniu stabdžiu. (Standartinė įranga „Titanium“ modelyje ir su „Ford PowerShift“ transmisija. Pasirenkama įranga „Trend“ modelyje, „ESP“ dalis)


14

„Ford ECOnetic“ technologija, kuri padės taupyti degalus ir leis sumažinti CO2 emisijas, sukurta tam, kad padėtų jums sumažinti automobilio eksploatacines išlaidas nepakenkiant jo stilingumui ir važiavimo kokybei. Ši technologija dažniausiai yra kartu įdiegta mūsų „ECOnetic“ modeliuose, kurie išsiskiria pačiomis mažiausiomis kuro sąnaudomis ir CO2 emisijomis tarp šios klasės automobilių. Netolimoje ateityje mūsų „ECOnetic“ technologija bus taip pat pritaikyta mūsų elektromobiliams ir hibridiniams elektromobiliams, biokuru varomiems automobiliams, iš kištukinio lizdo įkraunamiems hibridams ir vandeniliniais kuro elementais varomiems automobiliams.

„Ford EcoBoost“

„Ford ECOnetic“ technologija a „Ford EcoBoost“ ekonomiški benzininiai varikliai (žr. dešinėje) a „Ford Duratorq TDCi“ modernūs dyzeliniai varikliai – tai ypač mažos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos a „Ford PowerShift“ pavarų dėžė – tai mechaninės pavarų dėžės efektyvumo ir įprastos automatinės dėžės patogumo derinys a „Ford Auto-Start-Stop“ (žr. dešinėje) a „Ford Smart Regenerative Charging“ sistema įkrauna akumuliatorių, kai automobilis yra stabdomas a „Ford Electric Power-Assisted Steering“ – tai kur kas efektyvesnė vairo stiprintuvo sistema, naudojanti mažiau variklio galios a „Active Grille Shutter“ pagerina aerodinamiką ir sumažina kuro sąnaudas a „Ford Eco Mode“ vairuotojo informavimo sistema rodo, kada važiuojate ekonomiškiausiu režimu a Pavarų perjungimo indikatorius pataria, kada perjungti pavarą, kad kuro sąnaudos būtų kuo mažesnės

Ką jums gali suteikti „Ford ECOnetic“ technologija?

Su tiesioginiu benzino įpurškimu ir turbina „Ford EcoBoost“ varikliai pasiekia tokią galią ir sukimo momentą, kokie būdingi didesniems varikliams. Pavyzdžiui, naujojo „C-MAX“ variklis 1.6 150 AG EcoBoost turi daugiau galios negu anksčiau naudotas 2.0 Duratec, bet naudoja mažiau degalų (maždaug 9 %) ir mažiau išmeta CO2.

„Ford Auto-Start-Stop“ Kai jūsų automobilis stovi veikdamas tuščiąja eiga, variklis automatiškai išsijungia, ir taip gerokai sumažėja degalų sąnaudos. Kai tik norėsite pajudėti, variklis vėl bus iš karto paleistas.

Elektriniai ir hibridiniai automobiliai Mūsų elektra varomi automobiliai visiškai neteršia aplinkos. Įkraunami per sieninius kištukinius lizdus ir galintys su įkrautu akumuliatoriumi nuriedėti iki 160 km, jie idealiai tiks reguliariam važinėjimui į darbą ir kelionėms po miestą. Be to, šiuo metu kuriami du naujausios kartos hibridiniai modeliai.

Dirbame dėl švaresnio rytojaus „Ford“ kompanija tyliai ir nuosekliai siekia sumažinti mūsų neigiamą poveikį aplinkai. Štai trumpa veiksmų santrauka: a Nuo 2000 metų sumažinome gamybai skirtas energijos sąnaudas daugiau kaip 27 %, o CO2 emisijas – 31 % visame pasaulyje. a Nuo 2003 iki 2008 m. „Ford“ vandens sąnaudos visose Europoje veikiančiose kompanijos gamyklose sumažėjo 40 %. a Saulės baterijų / fotoelektros plokštės ant mūsų Bridžendo variklių gamyklos stogo Jungtinėje Karalystėje pagamina tiek elektros energijos, kad jos pakanka apšviesti 10 000 m2 plotui. a Beveik 300 Europoje pagamintų „Ford“ automobilių dalių yra iš perdirbtų nemetalinių medžiagų – tokiu būdu į sąvartynus kasmet išvežama 17 000 tonų mažiau atliekų.

Visą „Ford“ Dagenhamo dyzelinių variklių centrui būtiną elektros energiją tiekia dvi 85 m aukščio vėjo turbinos. Turėdamos bendrą maksimalią atiduodamąją 3,6 MW galią, jos pagamina daugiau kaip 6,7 mln. kWh elektros energijos kiekvienais metais. Jos pakaktų aprūpinti elektros energija virš 2000 namų.

Mūsų gamykla Kelne naudoja hidroelektrinių energiją iš Norvegijos ir Švedijos. Tai per metus sumažina CO2 emisijas 190 000 tonų. Pagamintų automobilių plukdymas baržomis Reino upe reiškia, kad bus naudojama mažiau sunkvežimių ir atitinkamai suvartojama mažiau degalų, dėl ko dar labiau sumažės CO2 emisijų.

Norėdami rasti daugiau informacijos, prisijunkite:

ford.com/go/sustainability


16

Suderintas stilius ir saugumas Stilinga išorė – dar ne viskas. Tvirtas automobilio kėbulas užtikrina saugumą jums ir jūsų keleiviams, kad ir kur bekeliautumėte.

Greičio ribotuvas Tai pastovaus greičio palaikymo sistemos dalis. Ši sistema leis nustatyti aukščiausią greitį intervale nuo 30 iki 180 km/h. Variklio valdymo sistema užtikrins, kad automobilis važiuotų neperžengdamas jūsų nustatytų greičio ribų. („Trend“ ir „Titanium“ pasirenkama įranga)

Kad jus apsaugotų, „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ moderni sumanioji apsaugos sistema (IPS) naudoja daugybę sudėtingų technologijų, tarp jų itin tvirtą plieninį saugos rėmą, stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS) su elektroninio stabdymo jėgos paskirstymo funkcija (EBD), taip pat priekines, šonines (krūtinės lygyje) bei užuolaidines oro pagalves.

Sumanioji apsaugos sistema

Į „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ IPS įeina: 1. Vairuotojo ir priekinio keleivio* oro pagalvėsu 2. Vairuotojo ir priekinio keleivio šoninės oro pagalvės

3 6

11

3

1 7

5

4. Tvirta kompiuteriu optimizuota kėbulo struktūra su ypač tvirta saugos cele ir gniuždomomis zonomis 5. Patobulinto užleidimo ir įstriži inertiškai susisukantys saugos diržai visoms sėdynėms. Priekinių sėdynių įtempikliai, krūvį ribojanti įtraukimo ritė ir reguliuojamas aukštis 6. „ISOFIX“ vaikiškų sėdynių tvirtinimo taškai kraštinėse galinėse sėdynėse

1 2 12

3. Šoninės užuolaidinės oro pagalvės priekiniam keleiviui ir antroje eilėje sėdintiems kraštiniams keleiviams

4

7. Neslystantys sėdynių pagrindai 8. Elektroninis stabdžių antiblokavimas (ABS) su stabdymo jėgos paskirstymo funkcija (EBD) 9. Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) ir sukibimo kontrolė 10. Avarinio stabdymo pagalba (EBA) (kartu su ESP)

9

11. Avarinio stabdymo įspėjimas: staigiai stabdant automobilį posūkio rodikliai pradeda automatiškai mirksėti ir taip perspėja iš paskos važiuojantį vairuotoją apie gresiantį pavojų

10

12. Vairo kolonėlė sustumiama (horizontalia eiga) siekiant optimalaus energijos sugėrimo ir kojų apsaugos

8

uPastaba. Jei „Ford“ automobilyje įrengta priekinio keleivio saugos oro pagalvė, prie priekinės keleivio sėdynės vaiko kėdutė neturėtų būti tvirtinama. Saugiausia vieta vaikui – prie antros eilės sėdynės pritvirtinta kėdutė.

*Keleivio oro pagalvės išjungimo mygtuką galima užsisakyti papildomai.

Elektrinis užraktas, kad vaikai neatidarytų durų

Priminimas apie neužsegtus antros ir trečios eilės sėdynių saugos diržus („Grand C-MAX“)

Kad apsaugotumėte patį brangiausią savo turtą, spustelėkite mygtuką vairuotojo duryse. (Standartinė „Grand C-MAX“ įranga) Elektriniai automatiniai langai turi apsaugos nuo vagystės funkciją. (Standartinė „Titanium“ įranga)

Jeigu automobiliui pajudėjus antros ir trečios eilės keleiviai nebus prisisegę diržų, siekdami užtikrinti keleivių saugumą jus įspės vaizdo ir garso signalai. (Standartinė įranga)

Iš aukštai „Ford C-MAX“ pakeltos sėdynės ir dideli langai leidžia visiems keliaujantiems grožėtis puikiais vaizdais.


18

Stumdomosios galinės durys („Grand C-MAX“) Šios durys atidaromos ir uždaromos viena ranka, o tai didelis patogumas. Mažiems vaikams įsodinti ir išsodinti reikia mažiau pastangų, o siauri tarpai ir betoniniai stulpai automobilių stovėjimo aikštelėse – nuo šiol nekels rūpesčių.

Galinio vaizdo kamera Įjunkite atbulinės eigos pavarą ir ekrane matysite galinio vaizdo kameros automatiškai rodomą vaizdą už jūsų automobilio. Kad būtų saugiau ir lengviau manevruoti, speciali grafika rodys automobilio plotį ir centrinę liniją atsižvelgiant į posūkio kampą. (Pasirenkama įranga, paketo dalis, „Trend“ ir „Titanium“ modeliams)

Kai kurios naujųjų „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ technologijos yra pačios pažangiausios, kokias tik galima rasti įvairiai veiklai skirtuose automobiliuose. Štai keletas patogių funkcijų, dėl kurių kelionė bus saugesnė ir paprastesnė.

Sėdynių sulankstymo sistema Per kelias sekundes antros ir trečios eilės sėdynes galima nulenkti lygiai ir padaryti vietos bagažui. Antros eilės sėdynes galima paslinkti į priekį arba atgal, kad būtų pakankamai vietos kojoms; sėdynių atlošus galima atlenkti. Antros eilės vidurinė sėdynė susilenkia, kad būtų galima prieiti prie trečios eilės arba padaryti erdvų 2+2+2 išdėstymą.

„Auto-Start-Stop“ Ši sistema automatiškai išjungia variklį automobiliui sustojus ir vėl jį sklandžiai įjungia, kai turite pradėti važiuoti. Taip sumažinamas degalų sunaudojimas ir CO2 emisija iki dešimties procentų*. *„Auto-Start-Stop“ gali sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją iki penkių procentų mišriomis važiavimo sąlygomis. Važinėjant mieste ir esant intensyviam eismui, kai dažnai tenka sustoti, degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima sumažinti net iki dešimties procentų. („Ford“ bandymų skaičiai)

„Ford Eco Mode“ vairuotojo informavimo sistema Ši sumani programa stebi jūsų vairavimo stilių ir rodo jo įtaką automobilio degalų sąnaudoms. Spustelėkite akseleratorių stipriau, ir gausite žemą įvertinimą; vairuokite efektyviai, ir būsite apdovanoti aukštu rezultatu – taip pat mažesnėmis išlaidomis degalams.

„Active Park Assist“ Ultragarsiniai davikliai perduoda, ar tarpas pakankamas automobiliui pastatyti, o po to valdo vairą, o jūs valdote pedalus. (Pasirenkama įranga, paketo „Easy Driver Pack 3“ dalis)

Elektra valdomos bagažinės durys Turi rankeną, bet galima atidaryti ir rakto pulteliu arba nuo priekinių sėdynių. Galima užprogramuoti, kad atsidarytų iki norimo aukščio. Jei besileisdamos (kai užsidaro) pajus kliūtį, automatiškai sustos. (Pasirenkama įranga, „Family Pack 1/2/3“ paketų dalis)

„Blind Spot Information System“ Kai tik kita transporto priemonė: lengvasis automobilis ar sunkvežimis, atsidurs jums prastai matomame ruože, lemputė, įtaisyta vairuotojo ir keleivio durų veidrodėliuose, jus įspės. (Pasirenkama įranga, „Driver Assistant Pack“ ir „Towing Pack“ paketų dalis)

Tai išmintinga!


20

21

„Ambiente“

„C-MAX Ambiente“ ir „Grand C-MAX Ambiente“ suderina stilingą dizainą su lanksčiu ir erdviu interjeru. Pagrindinės savybės a Užlenkiami veidrodėliai su integruotais posūkių indikatoriais, valdomi elektra, korpusas kėbulo spalvos a Elektra valdomi priekiniai langai a Reguliuojamas vairo kolonėlės pokrypis ir atstumas a Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) a Sukibimo kontrolė a Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) a 16" ratlankiai a Užuolaidinės oro pagalvės nuo priekio iki galo pirmoje ir antroje eilėse

a „ISOFIX“ vaiko saugos kėdutės tvirtinimo taškai a Viršutinės priekinės grotelės su chromo juosta ir apvadu

Pavaizduoti „Moondust Silver metallic“ spalvos „Ford C-MAX“ (viršuje kairėje) ir „Ford Grand C-MAX“ (viršuje dešinėje).

Elektra valdomi šoniniai veidrodėliai

Kelionės kompiuteris

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

Elektra valdomas užraktas, kad vaikai neatidarytų durų („Grand C-MAX“) (Standartinė įranga)

Avarinio stabdymo įspėjimas (Standartinė įranga)

Bagažinės viršutinė pertvara (tik „Grand C-MAX“. Jos neturi septynvietis modelis su tamsintais langais) (Standartinė įranga)

Degalų įpylimo sistema be dangtelio „Ford Easy-Fuel“ (Standartinė įranga)


22

23

„Trend“

„Ford C-MAX Trend“ ir „Grand C-MAX Trend“ yra patrauklaus stiliaus bei patogiai įrengtas. „Trend“ (kuo skiriasi nuo „Ambiente“) a a a a

Oro kondicionierius Kėbulo spalvos durų rankenėlės Pagalbinis maitinimo lizdas Vairuotojo sėdynės juosmens atramos reguliavimas a Apatinės priekinės grotelės su chromo apvadu

Pavaizduoti „Panther Black metallic“ spalvos „Ford C-MAX“ (viršuje kairėje) ir „Ford Grand C-MAX“ (viršuje dešinėje).

Oro kondicionierius

Pagalbinis maitinimo lizdas

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

Apatinės priekinės grotelės su chromo apvadu (Standartinė įranga)

Kėbulo spalvos durelių rankenos

Juosmens atrama vairuotojo sėdynėje

Elektra valdomi šildomi durų veidrodėliai

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)


24

25

„Titanium“

Įspūdingi naujieji „Ford C-MAX Titanium“ ir „Grand C-MAX Titanium“ kupini technikos naujovių ir modernios įrangos. „Titanium“ (kuo skiriasi nuo „Trend“)

Pavaizduoti „Dark Micastone metallic“ spalvos „Ford C-MAX“ (viršuje kairėje) ir „Ford Grand C-MAX“ (viršuje dešinėje).

Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema (DEATC) (Standartinė įranga)

a Priekiniai rūko žibintai a Blizgios juodos viršutinės ir apatinės priekinės grotelės a Dviejų zonų elektronė klimato kontrolės sistema (DEATC) a Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis a Priekinio skyriaus apšvietimas a Oda aptraukti pavarų perjungimo svirtis ir vairas a „Hill Start Assist“ a Variklio užvedimo mygtukas „Ford Power“ a Atlenkiami staliukai prie priekinių sėdynių nugarėlių

Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis

Variklio užvedimo mygtukas „Ford Power“

Šoninių langų apdaila „Satin Chrome“

Salono apšvietimas

Automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)

(Standartinė įranga)


26

Išsirinkite „C-MAX“

Modelių gama

„Ford C-MAX“ – penkių vietų automobilis, o „Ford Grand C-MAX“ gali būti penkių arba septynių vietų, galinės durys – stumdomosios.

„Ambiente“

„Trend“

„Titanium“

Pagrindinės savybės

Kuo skiriasi nuo „Ambiente“

Kuo skiriasi nuo „Trend“

a Nulenkiami veidrodėliai su integruotais posūkių indikatoriais, valdomi elektra; korpusas kėbulo spalvos a Elektra valdomi priekiniai langai a Sukibimo valdymas a Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) a Užuolaidinės oro pagalvės nuo priekio iki galo pirmoje ir antroje eilėse a „ISOFIX“ vaiko saugos kėdutės tvirtinimo taškai a Viršutinės priekinės grotelės su chromo juosta ir apvadu

a a a a

a Priekiniai rūko žibintai a Blizgios juodos viršutinės ir apatinės priekinės grotelės a Dviejų zonų elektroninis automatinis temperatūros reguliavimas (DEATC) a Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis a Priekinės salono dalies apšvietimas a Oda aptraukti pavarų perjungimo svirtis ir vairas a „Hill Start Assist“ a Variklio užvedimo mygtukas „Ford Power“ a Atlenkiami staliukai prie priekinių sėdynių nugarėlių

Oro kondicionierius Kėbulo spalvos durų rankenos Pagalbinis maitinimo lizdas Juosmens atramos reguliavimas vairuotojo sėdynėje a Apatinės priekinės grotelės su chromo apvadu Kėbulo tipai a „C-MAX“, „Grand C-MAX“

Varikliai (benzinas)

a „C-MAX“, „Grand C-MAX“

a a a a

Varikliai (benzinas)

Varikliai (dyzelis)

a 1,6 l „Duratec Ti-VCT“ (105 AG) a 1,6 l „Duratec Ti-VCT“ (125 AG) (tik „Grand C-MAX“)

a a a a

Kėbulo tipai

Varikliai (dyzelis) a 1,6 l „Duratorq TDCi“ (95 AG) a 1,6 l „Duratec TDCi“ (115 AG) (tik „Grand C-MAX“)

1,6 1,6 1,6 1,6

l l l l

„Duratec Ti-VCT“ (105 AG) „Duratec Ti-VCT“ (125 AG) „EcoBoost“ (150 AG) „EcoBoost“ (182 AG)

1,6 l „Duratorq TDCi“ (95 AG) 1,6 l „Duratorq TDCi“ (115 AG) 2,0 l „Duratorq TDCi“ (140 AG) 2,0 l „Duratorq TDCi“ (163 AG)

Kėbulo tipai a „C-MAX“, „Grand C-MAX“ Varikliai (benzinas) a 1,6 l „Duratec Ti-VCT“ (105 AG) a 1,6 l „Duratec Ti-VCT“ (125 AG) a 1,6 l „EcoBoost“ (150 AG) a 1,6 l „EcoBoost“ (182 AG) Varikliai (dyzelis) a a a a

1,6 l „Duratorq TDCi“ (95 AG) 1,6 l „Duratorq TDCi“ (115 AG) 2,0 l „Duratorq TDCi“ (140 AG) 2,0 l „Duratorq TDCi“ (163 AG)


28

Prabangios oda aptrauktos sėdynės

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Šildomų oda aptrauktų sėdynių su elektra reguliuojama vairuotojo sėdyne paketas. (Tik „Titanium“)

Ant vairo įtaisyti valdikliai dar didesniam komfortui ir patogumui. (Pasirenkama įranga, „Trend“ ir „Titanium“ paketas)

Naujieji „Ford C-MAX“ ir „Grand C-MAX“ – tai neįprasti automobiliai. Sukomplektuota standartinė įranga pasižymi aukščiausio lygio komfortu, kokybe, universalumu. O kur dar įspūdingas pasirenkamos įrangos sąrašas! Galėsite pritaikyti automobilį savo gyvenimo būdui.

Pasirenkama įranga

Biksenoniai HID priekiniai žibintai „Ford C-MAX“ biksenoniai HID priekiniai žibintai daugiau nei dvigubai galingesni už įprastus priekinius žibintus, bet energijos sunaudoja trečdaliu mažiau nei įprasti. Biksenoniai žibintai yra kartu su posūkio statinio apšvietimo lempomis, turi apiplovimo įtaisus. (Pasirenkama įranga, „X Packs 1/2“ paketų dalis)

Galiniai automobilio statymo jutikliai

Integruotos užuolaidos

Tonuotas galinis stiklas

Apšviesta slenksčių apdaila

Galinio bamperio apsauginė juostelė

Rūko žibintai

Garsiniai įspėjimai padės saugiai spręsti apie atstumą nuo automobilio galo iki kliūties, todėl bus lengviau pastatyti automobilį ir manevruoti. (Pasirenkama įranga, paketo dalis, „Trend“ ir „Titanium“)

Kai į galines duris įtaisytos užuolaidos nenaudojamos, jų nesimato. Lengvai pakeliamos, apsaugo gale sėdinčius keleivius nuo saulės šviesos. (Pasirenkama įranga, „Family Pack“1/2/3“, „Summer Pack“, „X Pack 2“ ir „X Pack Pano 1/2“ paketų dalis)

Tamsiai tonuoti galiniai šoniniai langai saugo nuo akinančios šviesos ir suteikia privatumo. (Pasirenkama „Trend“ ir „Titanium“ įranga)

Nerūdijančio plieno priekinių slenksčių apdaila su apšviestu C-Max logotipu ne tik puikiai atrodo, bet ir apsaugo nuo įbrėžimų. (Tik Titanium)

Aukštos kokybės skaidri plėvelė apsaugo užpakalinį bamperį nuo įbrėžimų ir kitokių pažeidimų. (Pasirenkama įranga)

Pagerins apšvietimą esant blogam matomumui.


30

Ford Individual 17 colių lengvo lydinio ratlankiai

„Eibach“ pažemintos pakabos komplektas Pažemina automobilį apie 30 mm ir padaro jį sportiškesnės išvaizdos, pagerina važiavimo kokybę. (Pasirenkama įranga)

Rinkitės iš modernių lengvojo lydinio ratlankių asortimento: visi jie pagražina dinamiškas naujojo „Ford C-MAX“ linijas.

Ratlankiai

Tarpdurio juostelės Nerūdijančiojo plieno priekinių slenksčių apsauga su „C-MAX“ logotipu. (Pasirenkama įranga)

Pastaba. Ford C-MAX“ 18 colių ratlankiai – daugiau sportinio vairavimo charakteristikų ir geresnė važiavimo kokybė lyginant su 16 ir 17 colių ratlankiais.

„Y“ dizaino 16 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai

16 colių 5x2-stipinų lengvo lydinio ratlankiai

16 colių 7x2 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai

16 colių 10x2 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai (Standartinė „Titanium“ įranga)

17 colių 5x2 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai

16 colių 7 stipinų ratų gaubtai

16 colių 7 stipinų ratų gaubtai

(Standartinė „Ambiente“ įranga)

(Standartinė „Trend“ įranga)

Ford Individual 17 colių 5x2-stipinų ‘luster-nickel’ lengvo lydinio ratlankiai

17 colių 15 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai

16 colių 5 stipinų „Design“ ratlankiai

18 colių 7 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai


32

„Sony“ radijas/CD grotuvas

Valdikliai ant vairo

„Sony Bluetooth®“ garso sistema su pasirinktinai diegiama DAB skaitmenine technologija turi 4,2" TFT ekraną, CD grotuvą, nuotolinius garso valdiklius, devynius aukštos kokybės garsiakalbius, MP3 bei (AUX) lizdą pagalbiniams prietaisams ir USB jungtį. Suderinama su pasirinktinai montuojamomis mobiliąja navigacijos sistema ir galinio vaizdo kamera. (Pasirenkama įranga)

Valdikliai ant vairo leis valdyti garso sistemą ir kelionės kompiuterį neatitraukiant rankų nuo vairo. (Naudojami tik su „Ford“ garso sistema; pasirenkama įranga)

Pripildykite savo naująjį „Ford C-MAX“ arba „Grand C-MAX“ garso ir palaikykite ryšį su išoriniu pasauliu per puikias garso, navigacijos ir pramogų sistemas.

Informacija ir pramogos

Ryšio priemonių pultas nešiojamajam navigacijos įrenginiu Patogus „prisijunk ir naudok“ laikiklis pasirinktai navigacijos sistemai. Pritaikytas prie priekinio statramsčio, laidų instaliacija yra paslėpta. Suderinamą navigacijos sistemą galite įsigyti iš savo „Ford“ atstovo. (Pasirenkama įranga)

Pastaba. „Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipas yra „ Bluetooth SIG, Inc.“ nuosavybė ir „Ford Motor Company Limited“ bei jos asocijuotos bendrovės juos naudoja pagal licenciją. „iPod“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Pastaba. Vairuotojams vairavimo metu draudžiama kalbėtis telefonu ar naudotis panašiais daiktais. *Dėl telefono suderinamumo prašom teirautis „Ford“ atstovo arba apsilankyti svetainėje www.ford-mobile-connectivity.com

Radijas/CD grotuvas

Radijas/CD grotuvas

Radijas/CD grotuvas su SD navigacija

„Sony“ radijas/CD grotuvas su SD navigacija

MP3 jungtis

Stereofoninis radijas/CD grotuvas su 3,5" daugiafunkciniu ekranu, integruotu valdymo pultu, nuotoliniu garso sistemos valdymu ir šešiais garsiakalbiais. (Pasirenkama įranga)

Stereofoninis radijas/CD grotuvas su 3,5" daugiafunkciu ekranu, nuotoliniais garso sistemos valdikliais, šešiais garsiakalbiais. „Bluetooth®“, MP3 suderinamumas, „AUX“ lizdas ir USB jungtis. Pasirinktinai diegiama DAB skaitmeninė technologija (neparodyta). (Pasirenkama įranga)

5" TFT ekranas, aiškūs garsiniai bei vaizdiniai nurodymai. Standartinės funkcijos – kaip vidutinių bangų radijo/CD grotuvo. Pasirinktinai diegiama DAB skaitmeninė technologija. Suderinama su pasirinktinai montuojama galinio vaizdo kamera. (Pasirenkama įranga)

„Sony Bluetooth “ garso sistema su 5" TFT ekranu, prietaisų skydelio navigacijos ekranu, pateikiančiu aiškius kelio nurodymus, bei galinio vaizdo kamera. Standartinės funkcijos – kaip „Sony“ radijo/CD grotuvo. Pasirinktinai diegiama DAB technologija. (Pasirenkama įranga)

Prijunkite „iPod “, MP3 grotuvą ar USB raktą ir leiskite įrašus per „Ford“ garso sistemą. Ekrane matysite garso takelio informaciją. (Standartinė įranga) Kaip priedas daugeliui „iPod®“ įtaisų yra skirtas jungiamasis laidas.

®

„Bluetooth®“ su valdymo balsu sistema ®

Galėsite skambinti ir atsiliepti į telefono skambučius neatitraukdami rankų nuo vairo, o valdymo balsu sistemos technologija leis valdyti „Bluetooth®“ funkciją turintį mobilųjį telefoną, garso, navigacijos ir oro kondicionavimo sistemas balsu. Taip pat gali būti su USB jungtimi.


34

Skersiniai ir stogo bėgeliai („Grand C-MAX“)

„ClimAir ®“ oro srauto kreiptuvas

Kartu su stilingais stogo bėgeliais skersiniai sudaro puikų pagrindą transportavimui ant stogo. (Pasirenkama įranga)

Sumažina oro sūkuriavimą ir triukšmą, kad važiuoti nuleidus priekinius šoninius langus būtų dar maloniau net lietui lyjant. (Pasirenkama įranga)

„Thule“ įranga daiktams transportuoti ant stogo Jūsų „Ford“ atstovas siūlo platų aukštos kokybės „Thule“ pervežimo sistemų ir stogo bagažinių asortimentą (pavaizduota „Thule Spirit 780“ stogo bagažinė). (Pasirenkama įranga)

IMAGE NOT YET APPROVED

Kad ir kas jus domintų, kiekvienos laisvalaikio galimybės tobulam įgyvendinimui rasite platų pasirenkamos įrangos ir priedų savo naujajam „Ford C-MAX“ arba „Grand C-MAX“ asortimentą.

Pasiimkite daug daugiau

1. Purvasaugiai

3. Universalūs grindų kilimėliai

5. Galinio bamperio apsauga

Šie praktiški ir nenudėvimi purvasaugiai (priekinių ir galinių komplektas) saugo automobilio kėbulą nuo akmenukų bei padeda išsaugoti švarų automobilį, nes sumažina taškymą nuo kelio. (Pasirenkama įranga)

Gali būti iš aukščiausios kokybės veliūro, standartinio audinio arba guminiai. (Pasirenkama įranga)

Kad galinis bamperis nesusibraižytų, apsaugokite jį skaidria apsaugine plėvele. (Pasirenkama įranga)

4. Stogo skersiniai („C-MAX“)

6. Twinny Load® dviračių laikiklis

Šie rakinami aliumininiai skersiniai – tai puikus pagrindas transportavimo ant stogo priedams. (Pasirenkama įranga)

Pasirinkite iš plačios gamos. (Pasirenkama įranga)

2. „Britax“ vaikiška kėdutė Įvairios vaikiškos kėdutės įvairaus amžiaus vaikams. (Pasirenkama įranga)

4

3 2

6 5

1 *Atitinka Europos ECE-R17.07/DIN 75410-2 saugumo reikalavimus.

3 dimensijų galiniai grindų kilimėliai („Grand C-MAX“) Vientisi, puikiai prisitaiko ir gerai apsaugo. (Pasirenkama įranga)

Dvipusis sulankstomas bagažo skyriaus kilimėlis

Bagažo skyriaus dėklas

Bagažinės tinklas* („Grand C-MAX“)

Apsauginė sistema gyvūnams* („Grand C-MAX“)

Įtraukiamasis vilkimo kablys

Gali būti iš veliūro arba ilgaamžės gumos. (Visiems penkių vietų variantams. Pasirenkama įranga)

Tvirtas, idealiai tinka drėgniems ar nešvariems daiktams sukrauti, užtikrina švarą ir tvarką bagažo skyriuje. (Visiems penkių vietų variantams. Pasirenkama įranga)

Saugiai ir tvirtai laiko bagažą bagažinėje. (Pasirenkama įranga)

Modulinė sistema – pusinio ar viso aukščio – leidžia bagažo skyriuje saugiai pervežti gyvūus arba bagažą. (Pasirenkama įranga)

Tvirtas vilkimo kablys visuomet po ranka, kai tik jo prireikia, tačiau jis paslėptas, kad nekristų į akis ir būtų lengva patekti į bagažinės skyrių. Su „CANBus“ 13 jungčių elektros jungties komplektu. (Pasirenkama įranga)


37

36

Įranga Išorės įranga „Ambiente“ „Trend“

„Titanium“

Šviesi viršutinės durų linijos apdaila

f

a

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos korpusas, elektra valdomi, su integruotais posūkio rodikliais

a

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos korpusas, šildomi, elektra valdomi, su integruotais posūkio rodikliais

a

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos korpusas, šildomi, elektra valdomi, su integruotais posūkio rodikliais, automatiškai užlenkiami su apšvietimo lemputėmis

f

a

Durys – Slankiosios galinės šoninės (Grand)

a

a

a

Nematomos zonos įspėjimo sistema

f

f

Priekinės apatinės grotelės – Chromuotas apvadas

a

Priekiniai rūko žibintai

a

a

Galiniai tamsinti stiklai (su sidabro spalvos apdaila ant viršutinės durų linijos „Trend“ modelyje)

b

b

Išmetimo vamzdis – Dvigubas (tik modeliuose su „1.6 EcoBoost“ varikliais)

a

a

Stogo išilginės sijos – su sidabro spalvos apdaila (tik „Grand“)

b

b

Stogo turėklų skersiniai – Aliumininiai (tik „Grand“)

b

b

Priekiniai ir galiniai purvasaugiai

b

b

b

Fiksuotas vilkimo kablys (su 13 kištukų elektros jungtimi)

b

b

b

Įtraukiamas vilkimo kablys (su 13 kištukų elektors jungtimi)

b

b

b

Plieniniai – 16"x 6½", su 7 stipinų ratų gaubtais, 205/55 padangomis

a

Plieniniai – 16"x 6½", su 7 stipinų ratų gaubtais, 205/55 padangomis

a

Lengvojo lydinio – 16"x7", 5 „Y“ formos stipinų, su 205/55 padangomis

f

Lengvojo lydinio – 16"x7", 5x2 stipinų, su 215/55 padangomis (D2XBT) (Grand C-MAX: 205/55 padangos su 1.6 Duratec Ti-VCT varikliais)

f

Lengvojo lydinio – 16"x7", 10 stipinų su 205/55 padangomis

a

Lengvojo lydinio – 17"x7", 15 stipinų su 215/50 padangomis

f

Lengvojo lydinio – 18"x8", 7 stipinų, su 235/40 padangomis

b

Priemonių komplektas padangų taisymui

a

a

a

Lengvojo lydinio – 17"x7", 5x2 stipinų, Ford Individual

b

b

Atsarginis ratas – Mini, plieninis

b

b

b

Išorės dizainas

Ratai

Išorės patogumai „Ford Easy Fuel“ degalų įpylimo sistema be dangtelio

a

a

a

Priekiniai žibintai - dienos

a

a

a

Priekiniai žibintai – Automatinis įjungimas/išjungimas (automatiniai valytuvai, turintys lietaus jutiklius, prietaisų skydelio ir radijo – ekrano rodinių įvairių laipsnių užtamsinimas, automatinis galinio vaizdo veidrodėlio užtamsinimas, priekiniai žibintai su uždelsto išjungimo sistema „Guide me home“ ir priekiniai rūko žibintai)

f

a

Galiniai statymo atstumo jutikliai

b

f

Galinio lango plovimas/valymas

a

a

a

Valytuvai – Standartiniai, su 6 greičių intervalų nuostatomis

a

a

Lietaus jutiklis su automatiniais žibintais

f

a

Priekinis stiklas – Šildomas, su šildomais purkštukais

b

b

„Active Drive Assist Plus“ paketas – „Aklosios zonos“ stebėjimo sistema, automatinė parkavimosi sistema, elektra valdomi, šildomi ir užlenkiami veidrodėliai

b

b

„Comfort“ paketas Nr. 1 – „DEATC“ dviejų zonų klimato kontrolės sistema, automatiniai žibintai, lietaus jutiklis, automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis, priekinių žibintų apiplovimas (slankusis porankis, atviros dėtuvės daiktams, papildomi 12 V priekinis ir galinis maitinimo lizdai, antros eilės ventiliacinės angos; „Z“ formos rankinis stabdys, „Ford Power“ variklio užvedimo mygtukas

b

a

„Driver Assistant“ paketas – „Aklosios zonos“ stebėjimo sistema ir nukrypimo nuo juostos įspėjimo sistema

b

b

„Easy Driver“ paketas Nr. 1 – 16 colių, 5 „Y“ formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai D2XD1, galiniai automobilio statymo jutikliai, elektra valdomi šildomi ir automatiškai užlenkiami veidrodėliai

b

„Easy Driver“ paketas Nr. 2 – Galiniai automobilio statymo jutikliai, elektra valdomi, šildomi ir užlenkiami šoniniai veidrodėliai

b

b

„Easy Driver“ paketas Nr. 3 – Automobilio statymo sistema (SAPP), priekiniai ir galiniai statymo atstumo jutikliai, elektra valdomi, šildomi ir automatiškai užlenkiami veidrodėliai

b

b

Pasirinktiniai paketai

„Family“ paketas Nr. 1 – Elektra atidaromas bagažinės dangtis ir galinių durų užuolaidėlės

b

„Family“ paketas Nr. 2 – Elektra atidaromas bagažinės dangtis, integruotos galinių durų užuolaidėlės ir 230 V/150 W maitinimo keitiklis

b

b

b

„Family“ paketas Nr. 3 – Elektra atidaromas bagažinės dangtis, fiksuotas panoraminis stogas, „Solar Reflect“ šilumą – atspindintis priekinis stiklas, šildomas priekinis stiklas ir integruotos galinių durų užuolaidėlės (yra elektra valdoma užuolaida ir trumpa viršutinė konsolė su apšvietimu, akinių laikikliu ir vaikų stebėjimo veidrodėliu)


38

39

Įranga Išorės įranga

Vidaus įranga „Ambiente“ „Trend“

„Titanium“

„Luxury Comfort Seat“ paketas – Odinė apdaila ir 6 kryptimis valdoma vairuotojo sėdynė

b

„Summer“ paketas – Fiksuotas panoraminis stogas, „Solar Reflect“ šilumą atspindintis priekinis stiklas, šildomas priekinis stiklas ir integruotos užuolaidos (įeina trumpa viršutinė konsolė su apšvietimu, akinių laikikliu ir vaikų stebėjimo veidrodėliu)

b

b

„Titanium Style“ paketas Nr. 1 – 17 colių, 15 stipinų lengvo lydinio ratlankiai D2YL5 ir šildomas priekinis stiklas

b

„Sport“ paketas – 16 colių 5x2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (D2XBT) ir audiniu aptrauktos sportinio stiliaus sėdynės (Generic Silver)

b

„Titanium Style“ paketas Nr. 2 – Sidabro spalvos stogo išilginės sijos ir tamsinti stiklai (tik „Grand“)

b

Oro kondicionierius

b

a

„Towing“ (vilkimo) paketas – „Aklos zonos“ stebėjimo sistema, priekabos stabilumo palaikymo sistema (TSA), važiavimo įkalnėje pagalbinė sistema (HSA), nuleistos padangos aptikimo sistema (DDS) ir įtraukiamas vilkimo kablys

b

b

Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolė (DEATC)

f

a

„Titanium Upgrade“ paketas – 17 colių 15 stipinų lengvo lydinio ratlankiai, tamsinti stiklai ir Ford KeyFree beraktė atrakinimo sistema su Ford Power variklio užvedimo mygtuku. (negalima kartu su „Panorama Pack“ (AB1BP), ir su „Titanium Panorama Plus Pack“ (AB1BQ))

b

Šildytuvas – Papildomas salono šildymas stovint (tik automobiliuose su dyzeliniais varikliais)

a

a

„Ford Power“ variklio paleidimo/sustabdymo mygtukas

f

a

„Trend Style“ paketas Nr. 1 – 16 colių, 5 „Y“ formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, priekiniai rūko žibintai ir šildomas priekinis stiklas

b

Nuolatinio greičio palaikymo sistema su greičio ribojimo funkcija

a

a

„Trend Style“ paketas Nr. 2 – 16 colių 5 „Y“ formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, priekiniai rūko žibintai, centrinė konsolė su dviem priekiniais puodelių laikikliais, pridegiklis/priekinis maitinimo taškas, „Z“ formos rankinis stabdys, keleivio pusės dėtuvė (tinklelis), veliūriniai priekiniai ir galiniai kilimėliai

Maitinimo keitiklis (230 V/150 W)

f

f

Centrinė konsolė – Įprasta, su atviromis dėtuvėmis ir papildomu 12 V maitinimo lizdu

a

a

Trend Style Cool paketas – 16 colių 5 „Y“ formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, „DEATC“ dviejų zonų klimato kontrolės sistema, „Premium“ centrinė konsolė, veliūriniai priekiniai ir galiniai kilimėliai pridegiklis/priekinis maitinimo taškas, „Z“ formos rankinis stabdys, keleivio pusės dėtuvė (tinklelis), („Premium“ centrinė konsolė turi slankiojantį porankį, daiktadėžę, du puodelių laikiklius, oro pūtimo angas galiniams keleiviams) (negalima kartu su „Comfort Plus“ (AB1BS) paketu, „Trend Style“ (AB1BC) paketu, „Trend Style Plus“ (AB1BD) paketu ir „Trend Style“ (AB1BG/GH) išorės paketu)

Centrinė konsolė – Su slankiojamu porankiu, atviromis dėtuvėmis ir papildomais 12 V priekiniu bei galiniu maitinimo lizdais

f

Centrinė konsolė – Su slankiuoju porankiu, atviromis dėtuvėmis, papildomais priekiniu ir galiniu 12 V maitinimo lizdais, antros eilės vėdinimo angomis (su austu salono lubų apmušalu), „Z“ formos rankiniu stabdžiu

f

a

Viršutinė konsolė, su A5 formato dėtuve, apšvietimu, akinių laikikliu ir vaikų stebėjimo veidrodėliu (negalima su panoraminiu stogu)

a

„Trend Style“ paketas Nr. 5 – 16 colių, 5 „Y“ formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, sidabro spalvos stogo sijos ir tamsinti stiklai (tik „Grand“)

Pridegiklis (12 V maitinimo lizdo vietoje) ir peleninė

b

b

b

„X“ paketas Nr. 1 – 17 colių, 15 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, priekiniai žibintai „Bi-xenon“ ir tamsinti stiklai

b

Salono apšvietimas – Priekiniams ir galiniams keleiviams viršutinės LED lemputės, ir bagažo skyriaus apšvietimas

a

a

„Titanium Comfort“ paketas – 17 colių, 15 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai (D2YL5), fiksuotas panoraminis stogas, „Solar Reflect“ šilumą atspindintis priekinis stiklas, šildomas priekinis stiklas ir tamsinti stiklai (integruotos užuolaidėlės ir trumpa viršutinė konsolė su apšvietimu, akinių laikikliu ir vaikų stebėjimo veidrodėliu)

b

Salono apšvietimas – LED salono apšvietimas su pritemdymo funkcija (galimas tik su „Premium“ centrine konsole)

a

Salono apšvietimas – Kojų nišos apšvietimas, priekinė ir galinė skaitymo lempos

f

a

Galinio vaizdo veidrodėlis – Automatinis pritamsinimas

f

a

Vaikų stebėjimo veidrodėlis, įtaisytas viršutinėje konsolėje (tik „Trend“, jeigu yra numatytas panoraminis stogas)

f

a

Kelionės kompiuteris, (rodo lauko temperatūrą)

a

a

a

Reguliuojamas prietaisų skydelio apšvietimas

a

a

Langai – Priekiniai valdomi elektra, nuleidžiami (tik „C-MAX“)

a

a

Langai – Priekiniai ir galiniai valdomi elektra, nuleidžiami/pakeliami vienu spustelėjimu (tik „C-MAX Titanium“ ir „Grand C-MAX“.)

f

a

b

b

b

a = standartinė įranga, b = pasirenkama įranga už papildomą kainą, f = pasirinktinio paketo dalis už papildomą kainą. „Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Pastaba. „Ford C-MAX“ gali būti su 17" ir 18" ratlankiais, kuriuos naudojant važiavimas daug sportiškesnis ir stabilesnis nei su standartiniais 16" ratlankiais.

Vidaus įranga „Ambiente“ „Trend“

„Titanium“

SD navigacijos sistema su radiju/kompaktinių diskų grotuvu – 5" TFT ekranas, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga su USB/iPod® prijungimo lizdu, 9 garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos ir MFD ekrano valdymas, SD atminties kortelės lizdas; navigacijos duomenys SD kortelėje

„Ambiente“ „Trend“

„Titanium“

b

b

Galinio vaizdo kamera (kartu su SD navigacijos sistema)

b

b

Garso sistemos nuotolinio valdymo įtaisas (ant vairo kolonėlės)

a

a

Klimato kontrolė

Vidaus patogumų funkcijos

Sėdynės

Vidaus dizaino funkcijos

Priekinė sėdynė – Vairuotojo juosmens atramos rankinis reguliavimas

a

a

Durų rankenos – Su chromo apdaila

a

a

a

Priekinės sėdynės – Sportinio stiliaus

f

Grindų kilimėliai – Priekiniai, veliūriniai, su „Ford“ ženklu

f

a

Priekinė sėdynė – Rankinis vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas ir postūmio į priekį bei atgal reguliavimas

a

a

a

Grindų kilimėliai – Trečios eilės, veliūriniai (tik „Grand Titanium“ ir jei yra trečios eilės sėdynės)

f

Priekinė sėdynė – Rankinis keleivio sėdynės reguliavimas pastumiant į priekį/atgal

a

a

Grindų kilimėliai – Antros eilės, veliūriniai, su „Ford“ ženklu (tik „Grand“)

f

a

Priekinės sėdynės – Šildomos

a

a

Pavarų perjungimo svirties rankena – Su odine apdaila

a

a

b

Slenksčiai – Priekiniai su aliuminio apdaila ir „Ford“ logotipu

a

Galinės sėdynės – Trys antros eilės atskiros sėdynės su reguliuojamo aukščio atramomis galvai, „Tip and Tumble“, su 40:20:40 sėdynių atlošo ir pagalvėlių padalinimu (visos sėdynės yra sulankstomos ir išimamos) (išorines sėdynes galima stumdyti įstrižai, atgal ir į vidų) (centrinę sėdynę galima sulenkti ir paversti porankiu) (tik „Compact“)

Slenksčiai – Priekiniai, nerūdijančio plieno

a

Priekinė sėdynė – Keleivio, rankinis juosmens padėties reguliavimas

a

Slenksčiai – Priekiniai, nerūdijančiojo plieno, su išgraviruotu „C-MAX“ logotipu

b

b

b

Priekinė sėdynė – Keleivio, rankinis aukščio ir poslinkio į priekį ir atgal reguliavimas

a

Vairaratis – 4 stipinų

a

Sėdynių nugarėlės – Nulenkiamos

a

Vairaratis – 4 stipinų, aptrauktas oda

a

a

Priekinės sėdynės – „Comfort“ stilius

a

a

a

Vairo kolonėlė – Reguliuojamo pasvirimo kampo ir atstumo

a

a

a

Galinės sėdynės – Trys atskiros antros eilės sėdynės su reguliuojamo aukščio atramomis galvai, „Tip and Tumble“, su 40:20:40 atlošo padalinimu (visos sėdynės yra sulankstomos ir išimamos) (tik „Compact“)

a

a

a

Radijas – Paruošimas radio sistemai

a

b

b

b

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas – 3,5" „Star Burst“ ekranas, nuotolinis garso sistemos ir MFD ekrano valdymas, 6 garsiakalbiai

b

a

Galinės sėdynės – Dvi trečios eilės išimamos sėdynės su reguliuojamo aukščio atramomis galvai (sėdynės sulankstomos iki grindų plokštumos), taip pat su tritaškiais saugos diržais (tik „Grand“)

Radijas/kompaktinių diskų grotuvas – 3,5" „Dot Matrix“ ekranas, išplėstas valdymo skydas, „Bluetooth “ laisvų rankų ir valdymo balsu sistema su USB/iPod® prijungimo lizdu, AUX jungtimi išoriniams muzikos prietaisams, nuotolinis garso sistemos valdymas, 6 garsiakalbiai

b

a

Pagalbinis maitinimo lizdas

a

a

Bagažo skyriaus uždangalas (tik „Grand“)

a

a

a

Sony Radijas/kompaktinių diskų grotuvas – 4,2" TFT ekranas, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga su USB/iPod® jungties lizdu, išorine AUX jungtimi, skirta muzikos prietaisams, nuotolinis garso sistemos ir MFD ekrano valdymas, 9 „premium“ garsiakalbiai

b

b

Sony Radijas/kompaktinių diskų grotuvas – 4,2" TFT ekranas, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga, AUX jungtis išoriniams muzikos prietaisams, nuotolinis garso sistemos ir MFD ekrano valdymas, 9 „premium“ garsiakalbiai

b

b

SD navigacijos sistema su radiju/kompaktinių diskų grotuvu – 5" TFT ekranas, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga, USB/iPod® prijungimo lizdu, AUX jungtis, 6 garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos ir MFD ekrano valdymas, SD atminties kortelės lizas; navigacijos duomenys SD kortelėje

b

b

Garso ir ryšio sistemos

®

Vieta kroviniui

a = standartinė įranga, b = pasirenkama įranga už papildomą kainą, f = pasirinktinio paketo dalis už papildomą kainą. „Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. *Norėdami sužinoti apie telefono, kuris palaiko „Bluetooth®“, ir automobilio įrangos suderinamumą, teiraukitės savo „Ford“ atstovo arba apsilankykite interneto svetainėje www.ford-mobile-connectivity.com/home.


40

41

Įranga Saugumas ir apsauga

Degalų sunaudojimas ir eksploatacinės savybės „Euro standartas“

Transmisija

Maksimali Sukimo CO2 Degalų sąnaudos (L/100 km)øø galia (AG momentas, emisijos Mieste Užmiestyje Vidutinės (kW)) Nm (Nm) (g/km)

Eksploatacinės savybėsø Maksimalus 0-100 50-100 greitis km/h km/h* (km/h) (sek.) (sek.)

1.6 Duratorq TDCi 115 PS (85 kW)

Euro 5 + DPF

M6

115 (85)

270

119

5.4

4.1

4.6

184

11.3

11.2

a

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

M6

140 (103)

320

134

6,4

4,4

5,1

201

9,6

9,2

a

a

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

M6

140 (103)

320

134

6.4

4.4

5.1

201

9.6

9.2

a

a

a

A6

140 (103)

320

n/a

7,1

4,8

5,6

200

10,1

a

a

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

a

Oro pagalvės – Priekinės ir antros eilės užuolaidos

a

a

a

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

Euro 5 + DPF

M6

163 (120)

340

134

6,4

4,4

5,1

210

8,6

8,9

Oro išleidimo iš padangų aptikimo sistema (DDS) (tik kartu su elektronine stabilumo programa (ESP)

f

a

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

Euro 5 + DPF

M6

163 (120)

340

134

6.4

4.4

5.1

210

8.6

8.9

Nuotolinis centrinis užraktas

a

a

a

Euro 5 + DPF

A6

163 (120)

340

n/a

7,1

4,8

5,6

207

9,3

Nuotolinis centrinis/dvigubas užraktas

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

f

f

M6

115 (85)

270

n/a

5,4

4,1

4,6

184

11,3

11,2

a

a

a

1,6 „Duratorq TDCi“ 115 AG (85 kW)

Euro V + DPF

Galinių durų užraktai vaikų apsaugai (elektriniai) Apsauginė signalizacija (kartu su nuotoliniu centriniu užraktu/dvigubu užraktu)

b

b

„Grand C-MAX“

„Ford Key-Free System“ (beraktė sistema) (įeina „Ford Power“ variklio paleidimo/sustabdymo mygtukas)

b

b

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 Euro 5 AG (77 kW)

M5

105 (77)

150

159

8,9

5,7

6,9

177

12,6

14.7

a = standartinė įranga, b = pasirenkama įranga už papildomą kainą, f = pasirinktinio paketo dalis už papildomą kainą. uPastaba. Jei „Ford“ automobilyje įtaisyta priekinio keleivio saugos oro pagalvė ir jos veikimo mechanizmas įjungtas, ant priekinės keleivio sėdynės negalima tvirtinti vaiko kėdutės. Vaiką saugiausia vežti specialioje kėdutėje, pritvirtintoje ant antros eilės sėdynės.

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 Euro 5 AG (77 kW)

M5

105 (77)

150

159

8.9

5.7

6.9

177

13.5

14.7

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 Euro 5 AG (92 kW)

M5

125 (92)

159

159

8,9

5,7

6,9

185

11,5

13,9

Mechaninės ypatybės

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 Euro 5 AG (92 kW)

M5

125 (92)

159

159

8.9

5.7

6.9

185

12.3

14.4

„Ambiente“ „Trend“

„Titanium“

Išmoningoji apsaugos sistema (IPS)

a

a

a

Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu (EBD)

a

a

a

Elektroninė stabilumo programa (ESP) su sukibimo kontrolės sistema (TA) ir avarinio stabdymo sistema (EBA)

a

a

Patobulinta elektroninė stabilumo programa (ESP) su sukibimo kontrolės programa (TA), avarinio stabdymo pagalbos sistema – (EBA) ir pajudėjimo įkalnėje sistema (HSA)

Signalinės stabdymo šviesos – Automatinis stabdžių šviesų mirgėjimas staigiai stabdant automobilį

a

Oro pagalvės – Vairuotojo ir priekinio keleivio Oro pagalvės – Priekinės šoninės

Saugumas

Apsauga

„Ambiente“

„Trend“

„Titanium“

1,6 „EcoBoost“ 150 AG (110 kW)

Euro 5

M6

150 (110)

240

n/a

9,2

5,5

6,8

202

9,4

8,8

M6

182 (134)

240

n/a

9,2

5,5

6,8

215

8,5

8,8

a

a

1,6 „EcoBoost“ 182 AG (134 kW)

Euro 5

a

1.6 Duratorq TDCi 115 PS (85 kW)

Euro 5 + DPF

M6

115 (85)

270

129

5.8

4.4

4.9

180

12.3

11.3

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

M6

140 (103)

320

139

6,6

4,5

5,3

200

10.1

9,2

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

M6

140 (103)

320

139

6.6

4.5

5.3

200

10.1

9.3

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW)

Euro 5 + DPF

A6

140 (103)

320

n/a

7,4

5,0

5,8

198

10,1

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

Euro 5 + DPF

M6

163 (120)

340

139

6,6

4,5

5,3

205

8,6

8,9

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

Euro 5 + DPF

M6

163 (120)

340

139

6.6

4.5

5.3

205

9.2

9.0

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW)

Euro 5 + DPF

A6

163 (120)

340

n/a

7,4

5,0

5,8

204

9,3

1,6 „Duratorq TDCi“ 115 AG (85 kW)

Euro V + DPF

M6

115 (85)

270

n/a

5,8

4,4

4,9

180

12,3

11,3

Vairavimo mechanizmas Vairo stiprintuvas Pakaba Priekinė – Nepriklausoma, su McPherson statramsčiais ir skersiniu stabilizatoriumi. Galinė – nepriklausoma daugiasvirtė su skersiniu stabilizatoriumi.

a

a

a

a = standartinė įranga.

Degalų sunaudojimas ir eksploatacinės savybės „Euro standartas“

Transmisija

Maksimali Sukimo CO2 Degalų sąnaudos (L/100 km)øø galia (AG momentas, emisijos Mieste Užmiestyje Vidutinės (kW)) Nm (Nm) (g/km)

Eksploatacinės savybėsø Maksimalus 0-100 50-100 greitis km/h km/h* (km/h) (sek.) (sek.)

C-MAX 1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 Euro 5 AG (77 kW)

M5

105 (77)

150

154

8,7

5,3

6,6

180

12,6

15,5

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 Euro 5 AG (77 kW)

M5

105 (77)

150

154

8.7

5.3

6.6

180

12.6

15.5

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 Euro 5 AG (92 kW)

M5

125 (92)

159

154

8,7

5,3

6,6

188

11,5

13,9

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 Euro 5 AG (92 kW)

M5

125 (92)

159

154

8.7

5.3

6.6

188

11.5

13.9

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (petrol) 120 PS (88 kW)

Euro V

M5

120 (tba)

150

154

8.7

5.3

6.6

185

11.7

14.4

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (petrol) 120 PS (88 kW)

Euro V

M5

120 (tba)

150

154

8.7

5.3

6.6

185

11.7

14.4

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (E85) 120 PS (88 kW)

Euro V

M5

120 (tba)

150

139

11.2

6.9

8.5

185

11.7

14.4

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (E85) 120 PS (88 kW)

Euro V

M5

120 (tba)

150

139

11.2

6.9

8.5

185

11.7

14.4

1,6 „EcoBoost“ 150 AG (110 kW)

Euro 5

M6

150 (110)

240

n/a

8,8

5,3

6,6

204

9,4

8,8

1,6 „EcoBoost“ 182 AG (134 kW)

Euro 5

M6

182 (134)

240

n/a

8,8

5,3

6,6

217

8,5

8,8

*Įjungus 4 pavarą. Ø„Ford“ bandymų rodikliai. ØØDegalų sunaudojimas ir CO2 emisija išmatuota pagal techninius reikalavimus ir specifikacijas, nurodytas Europos direktyvoje 80/1268/EEB arba Europos reglamente (EB) 715/2007 su pataisomis (EB) 692/2008. Nurodoma, kiek degalų sunaudoja ir kiek CO2 išmeta automobilių tipas, o ne atskiras automobilis. Taikoma standartinė bandymų procedūra leidžia palyginti skirtingų tipų ir gamintojų automobilius. Ši informacija neįeina į pateiktą gaminio pasiūlymą. Faktiškai sunaudojamų degalų kiekis gali skirtis, nes automobilio degalų naudojimo efektyvumui turi įtakos automobilio (konkretaus) konfigūracija, vairavimo įgūdžiai, techninės įrangos, pavyzdžiui, oro kondicionieriaus, naudojimas, taip pat kiti netechniniai veiksniai. DPF = dyzelino kietųjų dalelių filtras (Diesel Particulate Filter). Visi benzininiai varikliai turi katalizinį išmetamųjų dujų neutralizatorių. Svarbi pastaba. Pateikti degalų ekonomijos ir CO2 emisijos duomenys negalutiniai, informacinio pobūdžio. Oficialiai patvirtintų verčių teiraukitės „Ford“ prekybos atstovo.


42

43

Specifikacijos Masė ir krovumas

Masė ir krovumas „Euro standartas“

Savoji automobilio masė (kg)

Bendroji transporto priemonės masė (kg)

Bendroji sąstato masė (kg)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (kg)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (kg)

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 AG (77 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1374

1860

2660

750

685

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 AG (77 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1374

1860

2660

800

685

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 AG (92 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1374

1860

2860

1000

685

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 AG (92 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1374

1860

2860

1000

685

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (petrol) 120 PS (88 kW), Euro V xx „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

1374

1860

2860

1000

685

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (petrol) 120 PS (88 kW), Euro V „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

tba

tba

tba

tba

tba

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (E85) 120 PS (88 kW), xx „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro V

1374

1860

2860

1000

685

1.6 Duratec Ti-VCT Flexifuel (E85) 120 PS (88 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro V

1374

1860

2860

1000

685

1,6 „EcoBoost“ 150 AG (110 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

C-MAX

„Euro standartas“

Savoji automobilio masė (kg)

Bendroji transporto priemonės masė (kg)

Bendroji sąstato masė (kg)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (kg)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (kg)

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), „Ford PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

Euro 5 + DPF

1634

2300

3800

1500

750

1,6 „Duratorq TDCi“ 115 AG (85 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro V + DPF

1504

2200

3400

1200

750

Nurodyta mažiausia savoji masė, darant prielaidą, kad vairuotojas sveria 75kg, skysčių lygiai maksimalūs ir pripilta 90% degalų; galimi gamybiniai nuokrypiai dėl papildomos įrangos ir kt. Nurodytos ribinės velkamos masės vertės atitinka maksimalią transporto priemonės velkamąją galią esant bendrajai transporto priemonės masei ir pradedant važiuoti esant 12% nuolydžiui jūros lygyje. Kai automobiliai naudojami vilkti, jų našumas ir ekonomiškumas mažesnis. Visų modelių maksimali ribinė priekinės dalies masė yra 75kg. Į bendrąją autotraukinio masę įskaityta priekabos masė. #

1385 1385

1900

1.6 Duratorq TDCi 115 PS (85 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1488

2050

3550

1500

740

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), xxx „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1488

2050

3550

1500

740

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), „Ford PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

Euro 5 + DPF

1634

2050

3550

1500

750

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

3115

1200

690

Euro 5

1915

3400

1500

1,6 „EcoBoost“ 182 AG (134 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

1390

1900

3400

1200

690 695

Matmenys C-MAX

Grand C-MAX

Visas ilgis (mm)

4380

4520

Bendras plotis su sulenktais atgalinio vaizdo veidrodžiais (mm)

1858

1858

Bendras plotis be veidrodžių (mm)

1828

1828

Bendras plotis su sulenktais veidrodžiais (mm)

1858

Bendras plotis su veidrodžiais (mm)

2067

Bendras aukštis (be krovinio) (mm)

1626

1684 (1698*)

Minimalus atstumas tarp galinių ratų arkų (mm)

1030

1030

Posūkio skersmuo – nuo kelkraščio iki kelkraščio (m)

10,4

11,4

Bagažinės tūris (l)

2067

7 vietų (su remonto komplektu)

92

7 vietų (su mažu atsarginiu ratu)

56

7 vietų (kraunama iki stogo) (su padangų remonto komplektu)

1488

2050

3550

1500

740

115

7 vietų (kraunama iki stogo) (su mažu atsarginiu ratu)

79

5 vietų (su padangos remonto komplektu)

471

475

5 vietų (su mažu atsarginiu ratu)

432

439

5 vietų (kraunama iki stogo) (su padangos remonto komplektut)

666

755

5 vietų (kraunama iki stogo) (su mažu atsarginiu ratu)

627

719

2 vietų (kraunama iki stogo) (su padangų remonto komplektu)

1723

1742

2 vietų (kraunama iki stogo) (su mažu atsarginiu ratu)

1684

1706

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), xxx „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1488

2050

3550

1500

740

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), „Ford PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

Euro 5 + DPF

1550

2050

3550

1500

775

1,6 „Duratorq TDCi“ 115 AG (85 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro V + DPF

1390

1915

3115

1200

695

Benzinas

55

60

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 AG (77 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1477

2135

2885

750

735

Dyzelis

53 (60**)

60

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 105 AG (77 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1477

2135

2885

750

735

‡ Išmatuota vadovaujantis ISO 3832 standartu. Matmenys gali skirtis priklausomai nuo modelio ir jame įmontuotos įrangos. *Su stogo bėgeliais. **Tik modeliuose su „2.0 Duratorq TDCi“ varikliu.

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 AG (92 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1477

2135

2885

750

735

1,6 „Duratec Ti-VCT“ 125 AG (92 kW), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1477

2135

2885

750

735

1,6 „EcoBoost“ 150 AG (110 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1496

2200

3400

1200

745

1,6 „EcoBoost“ 182 AG (134 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5

1496

2200

3400

1200

745

1.6 Duratorq TDCi 115 PS (85 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1504

2200

3400

1200

750

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1575

2300

3800

1500

785

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), xxx „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1575

2300

3800

1500

785

2,0 „Duratorq TDCi“ 140 AG (103 kW), „Ford PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

Euro 5 + DPF

1634

2300

3800

1500

750

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1575

2300

3800

1500

785

2,0 „Duratorq TDCi“ 163 AG (120 kW), xxx „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

Euro 5 + DPF

1575

2300

3800

1500

785

„Grand C-MAX“

Degalų bako tūris (l)

Spalvos ir apdaila Modelis

„Ambiente“

„Trend“

„Titanium“

Sėdynių apdaila ir spalvos

„Cezaire in Syracuse“

„Daphne in Generic Silver“

„Pur in Syracuse“

„Pur in Medium Light Stone“

„Napoli“ oda „Syracuse“

„Napoli“ oda „Medium Light Stone“

„Solid“ „Blazer Blue“

a

a

a

a

a

a

„Colorado Red“

a

a

a

a

„Frozen White“

a

a

a

a

„Dark Micastone“

a

a

a

a

a

a

„Ink Blue“

a

a

a

a

a

a

„Limelight“

a

a

a

„Mars Red“

a

a

a

a

a

a

„Midnight Sky“

a

a

a

a

a

a

„Moondust Silver“

a

a

a

a

a

a

„Panther Black“

a

a

a

a

a

a

„Metallic“

a = standartinis variantas, b = pasirinktinis variantas, už kurį reikia mokėti papildomai, – = negalima. *„Colorado Red“, „Frozen White“, visos „metallic“ kėbulo spalvos ir odinė apdaila yra pasirinktini, kaina atskira.


45

44

Spalvos ir apdaila Padaryk, kad tai būtų tavo

Lunar Sky Metallic body colour* Ink Blue Metallic body colour*

Colorado Red Solid body colour

Mars Red Metallic body colour*

Frozen White Solid body colour

Panther Black Metallic body colour*

Moondust Silver Metallic body colour*

Midnight Sky Metallic body colour*

Blazer Blue Solid body colour

Limelight Special metallic body colour*

Dark Micastone Metallic body colour* *„Colorado Red“, „Frozen White“ ir visos „metallic“ kėbulo spalvos – už papildomą kainą. „Ford C-MAX“ automobiliui suteikiama „Ford Perforation“ garantija 12 metų nuo pirmosios registracijos. Priklausomai nuo nustatytų sąlygų. Pastaba. Automobilių iliustracijos skirtos tik tam, kad pirkėjas susipažintų su galimomis modelio spalvomis arba galimybėmis įsigyti produktą tam tikrose rinkose. Iliustracijos neatspindi dabartinių techninių savybių. Šioje brošiūroje pavaizduota automobilių spalva ir apdaila gali skirtis nuo originalo dėl spausdinimo proceso galimybių ribotumo.

„Ambiente“ Sėdynių danga ir spalva „Cezaire“, „Syracuse“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Twill“, „Syracuse“

„Trend“ Sėdynių danga ir spalva „Daphne“, „Generic Silver“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Max“, „Syracuse“

„Titanium“ Sėdynių danga ir spalva „Pur“, „Syracuse“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Lux“, „Syracuse“

„Titanium“ Sėdynių danga ir spalva „Pur“, „Medium Light Stone“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Lux“, „Medium Light Stone“

„Titanium“ Sėdynių danga ir spalva „Napoli“ oda**, spalva „Syracuse“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Napoli“ oda**, spalva „Syracuse“

„Titanium“ Sėdynių danga ir spalva „Napoli“ oda**, spalva „Medium Light Stone“ Sėdynių atramos danga ir spalva „Napoli“ oda**, spalva „Medium Light Stone“


MY 2012.25 LTU lt

Iliustracijos, aprašymai ir specifikacijos. Šis bukletas buvo teisingas jo spausdinimo metu. Tačiau “Ford” politika – nuolat rūpintis produktų tobulinimu. Todėl pasiliekama teisė bet kuriuo metu pakeisti modelių ir atskirų detalių, pavaizduotų ir aprašytų šiame leidinyje, specifikacijas, spalvas ar kainas. Dėl naujausios informacijos visuomet kreipkitės į savo “Ford” atstovą. Papildoma įranga. Jeigu šiame leidinyje elementas yra apibūdintas kaip ‘Papildomai pasirenkamas elementas’ ar 'Papildomai pasirenkamos detalės/paketas’ir pan., reiškia jis neįeina į standartinę transporto priemonės komplektaciją ir už jį reikia mokėti papildomai, nebent yra aiškiai nurodyta kitaip. Galimos visos modelių ir spalvų kombinacijos. Pastaba. Kai kurie šiame buklete vaizduojami automobiliai dar negaminami ir yra sukurti kompiuteriu, todėl galutinis automobilio dizainas/priedai gali kai kuriais aspektais skirtis. Be to, kai kurie pavaizduoti automobilių elementai gali būti pasirinktini. Pastaba. Šiame lankstinuke yra ir originalių „Ford“ priedų, ir kruopščiai atrinktų firminių mūsų tiekėjų produktų. Visiems tiekiamiems produktams taikomas garantinis aptarnavimas, kurio sąlygas apibrėžia jų tiekėjas ir už kurį “Ford” neatsako. Pastaba. „Bluetooth® “ yra „ Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company“ tikslais yra licencijuotas. Kiti prekių ženklai yra atitinkamų jų savininkų nuosavybė. Pastaba: „Ford C-MAX“ modelyje už pirmosios arba antrosios sėdynių eilių nėra krovinio tinklelio ir jo tvirtinimo taškų; „Ford Grand C-MAX“ automobilyje nėra krovinio tinklelio ir jo tvirtinimo taškų už pirmosios sėdynių eilės, tačiau jie yra už antrosios sėdynių eilės.

Kai ši brošiūra bus nebereikalinga, atiduokite ją perdirbti.

Alergijos nesukeliantis interjeras Visos medžiagos, kurios yra naudojamos šio automobilio interjerui, atitinka griežtus TÜV reikalavimus "TOXPROOF" reikalavimai automobilių salono interjerui, kuriuos sudaro TÜV "Produkt und Umwelt GmbH" yra įkurta, siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką. Uždarius dureles ir langus, parinktos interjero medžiagos – kartu su integruotu žiedadulkių filtru – saugo keleivius nuo daugelio ore esančių, alergiją sukeliančių dalelių. Esant aukštesnei temperatūrai, patartina papildomai naudoti oro kondicionierių..

Spausdino: „Ford Motor Company Limited“, Brentwood, Essex, Anglija. Registracijos Anglijoje Nr. 235446. BJN 308052. FoE Y06Q. PN 179506/1111/0.2m/LTU lt Lapkritis 2011. © Ford Motor Company Limited. www.ford.lt

Ford C-MAX katalogas  

Pažinkite C-MAX ir jo galimybes. ford.lt

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you