{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 33

ACE S O P r a h a , s . r. o.

Ondarshiner. Poprvé v Evropě! Stroj, který zajistí všechny potřeby pro regeneraci písku Ing. Zdeněk Veitz ACE S O P r a h a , s . r. o .

Ondarlan S.L. je dceřiná společnost koncernu Inductotherm Group, která vyrábí ve Španělsku v licenci japonské firmy Taiyo Machinery Co., Ltd., robustní ONDARSHINER – zařízení pro regeneraci písku v těžkých provozních podmínkách.

ACESO PRAHA, s. r. o. K Červenému vrchu 7 160 00 Praha 6 tel.: 603 252 685 aceso@aceso.cz www.aceso.cz

S l é vá re ns t v í . L X V . b ř eze n – d u b e n 2017 . 3 – 4

103

F I R E M N Í P RZE ZPERNATXAEC E

Písková zrna jsou působením odstředivých a třecích sil zbavena nežádoucích složek přítomných ve formovacím písku. Písková zrna nejsou při tomto procesu drcena. Zařízení je schopno přizpůsobit se každému výrobnímu procesu, každé slévárně a každému zákazníkovi. V dávkovém režimu je požadované produkce a kvality dosaženo využitím dokonalého řízení počtu ot./min a doby, během níž je písek zpracován. V nepřetržitém režimu lze dosáhnout vysoké produkce. Zařízení je na konci opatřeno fluidním ložem k odstranění prachu. Jedna z unikátních vlastností tohoto zařízení je ta, že množství vygenerovaného prachu závisí pouze na nepůvodních a nežádoucích složkách obsažených v písku. Nedochází k drcení pískových zrn. Ondarlan S.L. je strojírenská firma založená roku 1993, specializovaná na dodávku všech druhů zařízení pro slévárny. V roce 2000 získala společnost INDUCTOTHERM GROUP 100 % kapitálu a Ondarlan se stává součástí společnosti pro v ýrobu indukčních zařízení pro Španělsko a Portugalsko. Ondarlan pokračuje ve své činnosti a dodává veškeré aplikace pro pískové hospodářství a indukční slévárenská zařízení do Evropy, Ameriky, Afriky a Asie. Obraťte se na ACESO PRAHA, s. r. o., našeho zástupce v  oblasti slévárenských zařízení pro Českou a Slovenskou republiku.

Profile for INA SPORT spol. s r.o.

Slevarenstvi 3-4 2017  

Slevarenstvi 3-4 2017  

Profile for inasport