a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 1

á k c ěže ine

B celp k A e l o k

9 1 18


Y BOT D O I Č O V U PÉ O Á N ÁV N SPR O R

5168-1K

EO 2.0 velikosti 36-48

P

1 POUZE PRO LYŽOVÁNÍ Tato bota je nejlepší závodní běžeckou botou. • Byla vyvinuta tak, aby podávala maximální lyžařský výkon. • Používáme speciálně tvarované karbonové komponenty, které poskytují optimální rovnováhu mezi špičkovými vlastnostmi a pohodlím. • Karbon botu zpevňuje tam, kde je to třeba a zároveň je extrémně lehký – ovšem potřebuje speciální péči, hlavně pokud se v botách nelyžuje.

2 POKUD V BOTÁCH NELYŽUJETE, VŽDY POUŽÍVEJTE NÁVLEKY! Vždy, když nelyžujete, používejte návleky na boty. • Přímý kontakt s betonem, asfaltem, ledem, pískem, kameny, schody nebo jinými ostrými předměty může poškodit nebo zničit karbonovou podrážku.

3 NEOHÝBEJTE BOTU RUKAMA Nikdy neohýbejte botu rukama a nedělejte s ní ani kroutivé pohyby. • Extrémní ohýbání prázdné boty (tak jak je to ukázáno na obrázku) může způsobit porušení nebo dokonce polámání karbonových součástí boty. • Abyste si vyzkoušeli skvělou flexi boty, vždy si boty nazujte!

4 NIKDY NEBOUCHEJTE BOTAMI O SEBE Než nasadíte boty do vázání, rukama opatrně vyčistěte karbonovou podrážku. • Odstraňte sníh a špínu ze struktury podrážky buď rukama nebo opatrně pomocí lyžařské hůlky. • Nikdy neklepejte a nebouchejte botami o sebe ani o jiný tvrdý nebo ostrý povrch.

5 5 kg 5 kg

5 kg

BUĎTE OPATRNÍ PŘI PŘEVÁŽENÍ BOT Při přepravování bot vždy dbejte na to, aby na nich neležely těžké tašky nebo předměty. • Může to vést k poškození karbonové manžety nebo karbonové podrážky.

TIPY PRO SPRÁVNÉ POUŽITÍ A ZACHÁZENÍ S BOTAMI ZACHÁZEJTE S BOTAMI OPATRNĚ | Pro čištění používejte měkký vlhký hadřík, kartáček a vodu. • Nikdy nepoužívejte chemické čisticí prostředky a neperte boty v pračce. JAK PRODLOUŽIT ŽIVOTNOST BOT | Boty by se měly pravidelně čistit. • Po každém použití by se boty měly vysušit – zabrání se tím vzniku nepříjemného zápachu. VYSOUŠENÍ BOT | Při pokojové teplotě bez použití externích zdrojů tepla. • Vyplňte boty starými novinami; umístěte v dosahu mírného zdroje tepla – nikdy nedávejte boty do přímého kontaktu s tepelným zdrojem; vyndejte vlhké noviny a je-li třeba, proces zopakujte.


VÍTĚZSTVÍ JAKO ŽIVOTNÍ STYL VÍTĚZNÁ ÉRA S BĚŽECKÝMI BOTAMI ALPINA ELITE

Koukalová a l e i r Gab

BIATLON:

r hle ö iB eff t S

RAKOUSKO Dominik Landertinger BĚLORUSKO Iryna Kryuko

aK ow al c

ČESKÁ REPUBLIKA Gabriela Koukalová Lucie Charvátová Ondřej Moravec Tomáš Vojík Adam Václavík Ondřej Hošek

Ju st in

ITÁLIE Thomas Bormolini Irene Lardschneider

k zy

JIŽNÍ KOREA Timofey Lapshin

Benj ami nW ege r

KAZACHSTÁN Darya Usanova Alina Raikova POLSKO Monika Hojnisz Weronika Nowakowska-Ziemniak Magdalena Gwizdon Krystyna Guzik Krzysztof Plywaczyk

teR t e JR . p G hU tu. Alpinu t R i s ní poc no , že eo

Olga abramova

RUSKO Alexej Volkov Darja Virolajnen Matvey Elissev Alexandr Slepov Jurij Šopin Aleksandra Aleksashnikova Anastasia Rasskazova Anastasia Zagoruiko ŠVÉDSKO Torestein Stenersen Ted Armgren Mona Brorsson Linn Persson Emma Nilsson ŠVÝCARSKO Benjamin Weger Flurina Volken

m oj a ví chn e š šel u „V o k vyz ší.“ jsem hlej c y ur bud

SLOVINSKO Klemen Bauer Anja Eržen

a Vesn

UKRAJINA Olga Abramova Jana Bondar Olexander Žirnyj Vitalij Kilčickij

j fab

an

i ol rt be De ria Ila

s

MISTROVSTVÍ SVĚTA IBU – HOCHFILZEN 2017: 2x

Z

2x

S

2x

B

SVĚTOVÝ POHÁR 2016/2017

4x

Z

1x

S

5x

S

MUŽI

1x

B

ŽENY

Krys

tyna G uzik 4


Stina Nils son

ma rcu s

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ: KANADA Devon Kershaw

He lln er

ČÍNA Sun Qinghai ČESKÁ REPUBLIKA Eva Nývltová Zuzana Staňková Petr Knop Sandra Schutzová

Da

ria n ne lai ro Vi

FINSKO Mona-Lisa Nousiainen Ville Nousiainen NĚMECKO Steffi Böhler Nicole Fessel Jonas Dobler Thomas Wick Florian Notz

a te K rlot cha

ITÁLIE Illiara Debertolis Gaia Vuerich Simon Urbani JAPONSKO Yuki Kobayashi KAZACHSTÁN Alexey Poltaranin

lla

NORSKO Petter Northug Jr. Eirik Brandsdal Anders Gloeersen Hans Christer Holund

Dominik Landertinger

SLOVINSKO Vesna Fabjan Alenka Cebasek Nika Razinger POLSKO Justyna Kowalczyk RUSKO Natalia Žukova Polina Kalsina Artem Maltsev Dmitrij Japarov Alexander Bessmertnik Julia Romanova Ilja Semikov Natalia Matvejeva Anastasia Docenko

Eiri

kB

ra n d

s d al

ŠVÉDSKO Charlotte Kalla Emma Wiken Stina Nilsson Maria Rydqvist Sofia Henriksson Sara Lindborg Marcus Hellner Hana Falk Jonna Sundling ŠVÝCARSKO Ueli Schneider Linard Kindschi Fabiana Wieser

de

rs

Gl

oe

er

se n

USA Andrew Newell Elizabeth Stepen

an

o Dev

n orani t l o p y e x ale 5

w ha s r e nK

MS V KLASICKÉM LYŽOVÁNÍ – LAHTI 2017: 2x

Z

5x

S

3x

B

SVĚTOVÝ POHÁR 2016/2017 MUŽI

2x

Z

ŽENY

11x

Z

4x

S

4x

B

8x

B


IE M I) O ŠAS ( T A Í A ORM F C N T A A OVA PL JEDNODÍLNÁ PLATFORMA IN cLaSSIc acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO KLaSIcKÝ STyL

SKaTE acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO BRUSLENÍ

Extrémně lehká anatomicky a ergonomicky tvarovaná karbonová platforma Active Edge s měkkou flexí a přímo integrovanou základnou z TPU, která je kompatibilní s vázáním NNN. Jednodílná konstrukce platformy zaručuje maximální podélnou pevnost a stabilitu, skvělé přizpůsobení se potřebám lyžaře a efektivní přenos sil z nohy na lyži. Má volnou patu - díky speciální konstrukci patové části je na patu vyvíjen minimální tlak a bota skvěle sedí.

Extrémně lehká anatomická a ergonomická jednodílná karbonová platforma Active Edge s tvrdou flexí a integrovanou základnou z TPU, která je kompatibilní s vázáním NNN. Tato konstrukce platformy zaručuje maximální podélnou pevnost a boční stabilitu, skvělé přizpůsobení se potřebám lyžaře a efektivní přenos sil z nohy na lyži. Má adaptabilní konstrukci patové části, díky níž bota skvěle sedí na patě i na noze.

PODRÁŽKY

OPATKY

Všechny podrážky běžeckých bot Alpina jsou kompatibilní s NNN. Typ a konstrukce podrážky jsou individuálně vybírány pro každý typ boty podle požadavků na jejich funkčnost a vlastnosti.

fULL KaRBON acTIVE EDGE (cELOKaRBONOVÝ OpaTEK S aKTIVNÍ HRaNOU) Extrémně lehký. Zlepšuje torzní stabilitu boty a poskytuje skvělé držení a optimální sevření paty. Díky své konstrukci Active Edge ("aktivní hrana") se výborně přizpůsobí různým typům a tvarům paty.

NNN XcELERaTOR Špičková závodní podrážka s neutrální pozicí nohy umožňuje přímý přenos sil; lehká, s optimalizovanou flexí a torzní tuhostí; rozdílná tvrdost u bot určených pro bruslení a klasický styl; vyrobena z materiálu PEBAX.

KaRBON + TpU Karbonový stabilizátor poskytuje torzní stabilitu opatku; v kombinaci s materiálem TPU se dobře přizpůsobí různým tvarům a typům paty.

NNN R3

TpU

Závodní podrážka první generace; stále poskytuje podobné technické a funkční vlastnosti jako jiné, novější podrážky; s neutrální pozicí nohy a různou tvrdostí u bot pro bruslení a klasický styl; vyrobena z TPU.

Opatek z materiálu TPU poskytuje pevné držení nohy a sevření paty; brání nežádoucím pohybům paty a dobře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem paty.

NNN T4 NNN T3

NASTAVENÍ FIXACE PATY

Podrážka vyrobená z TPU s efektivním přenosem sil a měkčí, pohodlnější flexí; dobře se na ní chodí.

K nastavení tvaru paty jednoduše použijte plastovou páčku, pomocí které upravíte sevření paty podle individuálních potřeb, což vám poskytne větší pohodlí při jízdě.

NNN Bc Podrážka poskytující optimální oporu na náročném terénu; díky protiskluzovému profilu se na ní dobře a bezpečně chodí.

VIBRam 75mm Standardní Vibramová 75 mm podrážka; poskytuje skvělou podporu na náročných terénech; protiskluzový profil ze speciálního gumového materiálu.

A BOT Í N ITŘ

VN mĚKKÁ

STŘEDNÍ

TVRDÁ

FLEXE

STŘIH

Bruslařská technika vyžaduje podrážku s tvrdou flexí, zatímco pro klasický styl je potřeba měkká flexe podrážky v přední části boty. U bot určených pro bruslení (Skate) se používají komponenty a materiály s tvrdou flexí, zatímco u obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem. Boty z kolekce Backcountry využívají středně tvrdou podrážku a komponenty, které přispívají k větší pružnosti a přizpůsobivosti bot.

Střih a tvar vnitřní "měkké" části boty zaručuje, že bota optimálně sedí na noze - od úzkého závodního střihu Race po širší pohodlnější střih Comfort; střední sevření nohy poskytuje střih Dynamic. Všechny tři typy střihu vnitřní boty berou v úvahu vyšší a nižší tvary nohou.

RacE DyNamIc cOmfORT 6


MANŽETY

T T BO S Á JŠÍ Č VNĚ

Y

KRYTY BOTY

Bruslení vyžaduje větší postranní (laterální) oporu kotníku, aby byl výkon co nejlepší. Proto je k botě připevněna vnější manžeta, která poskytuje kotníku pevnou oporu a laterální stabilitu, což přispívá k optimálnímu přizpůsobení boty noze a dobrému držení. Manžety jsou vyrobeny buď z karbonu (jsou extrémně lehké) nebo z plastu. Všechny manžety jsou anatomicky a ergonomicky tvarované, jsou vybaveny stahovacím páskem na suchý zip (některé mají EVA polstrování) a jsou připevněny k opatku pomocí nýtů nebo šroubů.

Jednodílné, bezešvé kryty kompletně kryjí boty a spodní část nohy. Jsou voděodolné, elastické a mají voděodolný zip. Chrání proti chladu, vodě, vlhkosti a sněhu. Nártová část se dá upravit podle tvaru nohy.

pVc NEOpRÉN Materiál PVC je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku.

cELOKaRBONOVÁ Anatomická celokarbonová manžeta je extrémně lehká, poskytuje maximální pevnost a skvělou laterální přizpůsobivost. Díky polstrování z materiálu EVA jsou boty velmi pohodlné a díky stahovacímu pásku na suchý zip se dá individuálně nastavit sevření kotníku a bota výborně sedí.

KaRBONOVÁ

4DRy pVc 4DRy WEaVE Díky materiálu 4DRY PVC s perforovanou PVC strukturou a materiálu 4DRY WEAVE s tkanou textilní konfigurací je bota voděodolná a zároveň prodyšná. Vodní páry unikají ven z boty, takže vnitřek boty zůstává suchý a teplý, což přispívá k maximálnímu komfortu.

-

Lehká anatomická karbonová manžeta poskytuje maximální pevnost, laterální stabilitu a zároveň skvělé přizpůsobení boty noze. Díky stahovacímu pásku na suchý zip se dá optimálně nastavit sevření kotníku a bota pohodlně sedí.

TpU SKaTE Termoplastický polyuretan poskytuje dobrou pevnost a laterální stabilitu, zatímco stahovací pásek na suchý zip zaručuje maximální pohodlí a možnost nastavit sevření kotníku.

ELASTICKÁ VSADKA

TpU cOmBI

Umožňuje individuální přizpůsobení ochranného krytu boty různým tvarům lýtek.

Bota COMBI je určena pro klasickou techniku. Má podrážku s větší flexí a manžetu, která poskytuje stabilitu a větší boční oporu kotníku méně zkušeným lyžařům. Dá se přizpůsobit podle individuálních potřeb komfortu.

IÁLY

ER MAT ZAVAZOVÁNÍ 45° Tkaničky jsou zavázány pod úhlem 45° vzhledem k podélné ose boty, což zlepšuje torzní stabilitu měkké části boty. To zaručuje pevné držení ve fázi, kdy noha rotuje směrem do středu při bruslařské technice.

ANATOMICKÁ STÉLKA Anatomicky tvarovaná stélka výrazně přispívá k vertikální stabilitě nohy uvnitř boty, poskytuje pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

7

mEmBRÁNa aLpITEX Membrána Alpitex poskytuje dodatečnou ochranu proti pronikání vody a vlhkosti dovnitř boty, což přispívá k většímu pohodlí i při extrémnějších povětrnostních podmínkách.

TERmOIZOLacE THINSULaTE „Thinsulate“ umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.


0 . 2 TE I L E

E, UKC N R T S O KON KÝ VÝK Á V O O BON RA VYS R A K ULT HKÁ E L A ULTR

e ejlép ecké n a ž í ehč bivé bě ění l j e – N o půs světě m žujeme z i ř p m ly y na bot ob, jaký s me způ rává h y a v

TO

RZ NÍ

ST AB IL I

TA

ESK 2.0 Jednodílná celokarbonová anatomicky tvarovaná platforma ‘Active Edge’ speciálně vyvinutá pro bruslení je extrémně lehká, její podrážka má tvrdou flexi, takže zaručuje skvělou pohyblivost do stran a maximální podélnou tuhost a stabilitu. Karbonová pantová konstrukce spojující manžetu a opatek přispívá k extrémně nízké hmotnosti, maximální tuhosti, minimálnímu rotačnímu tření pantového spojení a optimálnímu držení boty v oblasti kotníku.

ACTIVE EDGE

FREE HEEL Konstrukce Free Heel („volná pata“) v podstatě eliminuje tlak na patu, což přispívá k maximálnímu pohodlí lyžaře.

Active Edge („aktivní hrana“) má speciální sendvičovou strukturu, v níž jsou vnitřní a vnější karbonové textilní vrstvy umístěny kolem gumové střední vrstvy. To přispívá k maximální přizpůsobivosti platformy na různé tvary pat, k silnému výkonu a spolehlivé kontrole nad lyžemi.

ECL 2.0 Extrémně lehká anatomicky tvarovaná jednodílná karbonová platforma s ohebnou podrážkou a přizpůsobivou patovou částí zaručuje maximální podélnou stabilitu, pohyblivost přesně podle potřeb lyžaře a efektivní přenos sil. Přispívá k udržení správného postavení těla a optimálně vyvážené poloze při běhu na lyžích.

8


5145-1; 5145-7*

ECL 2.0

5142-1; 5142-7*

ESK 2.0

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race flexe tvrdá

9

cELOKaRBONOVÁ maNŽETa SKaTE acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO BRUSLENÍ 45°

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN xcelerator classic střih race flexe měkká

cLaSSIc acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO KLaSIcKÝ STyL pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

lyže kové koleč ty na o b » king ní tre y » zim ávlek n » y jčovn r » pů » junio

Ů ION P M A BA Š L O V

0 . 2 TE I L E

y ountr ackc ing » b r u o t n» » actio acing ion » r it t e p » com elite

& hole » lyže


O Ů R ION P P M E VOLBA ŠA T I EL

hole že & že » ly ové ly k č le a ko oty n g» b trekin í n im ky » z návle vny » půjčo » r junio try » 5165-1; 5165-7* coun back » g in tour ion » t c a ing » velikosti » rac ition 35–48; 35½–48½* mpet o c » elite barva

5070-2; 5070-8*

ECL PRO

5164-1; 5164-7*

ESK PRO

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45°

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

velikosti 36–47; 36,5–46,5* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

NNN XcELERaTOR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45° pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ECL PRO PLUS

ECL PRO MARATHON

TpU

KaRBON

pVc

5111-1; 5111-7*

5116-2; 5116-8*

ED PRO

KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45° pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

cELOKaRBONOVÁ maNŽETa acTIVE EDGE NNN XcELERaTOR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

10


5139-2

CCL PLUS 5137-2

CSK

5138-2

CCL

velikosti 35–49 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe měkká

11

TpU NNN XcELERaTOR 4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–49 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45°

velikosti 36–47 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe měkká

KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

e vé lyž lečko na ko boty » g rekin imní t ky » z návle » y n ov » půjč

& hole » lyže

E MÍT U O ,C ŽTE A K U

N O I T I T E P M O C

ior y » jun ountr ackc b » g urin n » to » actio acing r » n io petit » com elite


E T J E H A C K Ý D UBO L H Z

D RY ie 4 g o l o vá n a n g . echn ouží t ci p í í n n y Ra ny d uziv l e a j k ř x E tz ina y Alp rukci bo mbinaci lí. t firm s í ko ohod uje n kon l p á o a r ip pt i m o st í lepš á š í o h v l a st n RY z é p e D Přin 4 c l st , l kový materiá yš n o h n e . špič d í n o r v c at i ap eji s I n ov d o l n o s t yc h l r a o t vodě í vlhkos d á v od

12


5157-1

RSK

5162-1

RCL

velikosti 35–50 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE

velikosti 35–48 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator skate střih dynamic flexe tvrdá

velikosti 35–42 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

13 elite

NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

5167-1

5551-1

TpU

ELaSTIcKÁ VSaDKa

R COMBI

RCL EVE

TpU SKaTE

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE

velikosti 35–48 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

e vé lyž lečko na ko y t o b ing » í trek » zimn vleky á n » vny půjčo nior » try » ju n u o ckc g » ba tourin tion » c a » acing ion » r petit » com

G N I RAC

& hole » lyže

E TE S E Ř OP TOHO DO


N O I ACT

hole že &

H a kolečkové lyže » ly A S O ing » boty n NAky »D í trek zimn E J le v E á n VŠior » půjčovny »

jun try » coun back » g tourin ion » » act cing a r » ion petit » com elite

5179-1K

A COMBI 5177-1K

ASK

5172-1K

ACL

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy pVc

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe tvrdá

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

TpU SKaTE TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU

5554-1K

TpU

pVc

5555-1K

velikosti 35–42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

NaSTaV. fIXacE paTy pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa

ASK EVE

ACL EVE

NNN R3 pU

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

A COMBI EVE

5553-1K

TpU cOmBI

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe tvrdá

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

14


15

É NOV

Ů MIT I L EZ B Y ONT Z I HOR


ASY G R T N JTE NOVÉ I R EVU OBJ TOU

hole že & e » ly vé lyž o k č a kole oty n g»b trekin í n » zim vleky y » ná jčovn ů p » junior try » coun 5208-1K back » g urin n » to actio » g racin velikosti ion » petit 35–50 » com elite

T 15

5207-1K

T 30

5211-1K

T 40

velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN T3 pVc

velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

A INK NOV

A INK NOV A INK NOV

5562-1K

T 15 EVE 5563-1K

T 30 EVE velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

velikosti 35-45 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

A INK NOV

A INK NOV

16


5076-1K

T5

50A8-2K

T 5 PLUS 5004-3K

T 10

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

velikosti 35–50 barva NNN T4 černá/stříbrná/červená vázání NEOpREN NNN Touring auto střih aNaTOmIcKÁ STÉLKa comfort flexe měkká

velikosti 35–50 barva NNN T4 černá/stříbrná/červená vázání pVc NNN Touring auto střih aNaTOmIcKÁ STÉLKa comfort flexe měkká

5518-2K

T 5 EVE 56A2-4K

T 5 EVE PLUS 5624-3K

T 10 EVE velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

17

NNN T4 NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN T4 aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ


ole e&h

R O I JUN

Í kolečkové lyže » lyž N Á Z g » boty na kin LO» zU K ní tre im Z ky T le v á »n OS ovny » půjč RAunD junior try »

o ackc g»b tourin » n io » act cing n » ra etitio p m o »c elite

5544-3

ECL 2.0 JR 5546-3

ED 2.0 JR. 5545-3

ESK 2.0 JR velikosti 35–42 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race junior flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN XcELERaTOR SKaTE NaSTaV. fIXacE paTy

velikosti 33–42 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race junior flexe měkká

TpU

5958-1K; 5552-1K*

NNN T4 JR

pVc

5957-1K

velikosti 33–41 barva černá/červená/bílá vázání NNN START střih dynamic junior flexe měkká

NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy

NNN R3 pU pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

RCL JR*

R COMBI JR

TpU SKaTE

velikosti 33–42 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race junior flexe měkká

TpU

TpU cOmBI TpU NNN T4 JR NaSTaV. fIXacE paTy

velikosti 25–34; 35–41* barva černá/červená/bílá vázání NNN START střih dynamic junior flexe měkká

4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

18


5933-1K

T 5 JR

5956-5K

T 5 JR PLUS 5944-3K

T 10 JR

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

5959-1K

TJ

5960-1K

T KID

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

19

NNN T4 JR 4DRy WEaVE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN T4 JR 4DRy WEaVE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR aNaTOmIcKÁ STÉLKa


je l p i ny A d o e at ný m ka H tegrova s a l í A n u d rž nt r y lně i ý r u p , e o t C ím p, k den, zivn Ba c k nTem po celý xklu I e B o ta í n a e ve n h ř í vá p o h o d l í ém j vyba m vy syst ohy, a e o e l t m é v tep časí. Ten ahřívá n elmi sys t o hy z v n po e ní je álně e va š u na j m í i d t b e u– l p o do oh s to p eho nný, u j b ez o o a k n ý iv ráv ádá ve l m o s e ov l si sp e t l o n v snad uché. Z d o mp. n e jed InT i s te z vo l

O N L P E L A P N E E T T J V U Y LYŽ E NOH T J Ě M

ALASKA HEAT 20


5171-1

ALASKA HEAT 5008-2

ALASKA 75 5006-2

ALASKA velikosti 36–47 barva červená/černá vázání NNN BC střih comfort flexe střední

21

NNN Bc III pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 36–47 barva červená/černá vázání NNN BC střih comfort flexe střední

75 mm VIBRam pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 40–47 barva červená/černá vázání NNN BC střih comfort flexe střední

NNN Bc III pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

lyže kové koleč ty na o b » king ní tre y » zim ávlek n » y jčovn r » pů » junio untry o c k ac ing » b » tour

& hole » lyže

Y R T NÝPRAVY U O ÉV C ELK K V BAC

n » actio acing ion » r it t e p » com elite


Y R VY A T R P N É VÝ U K L O VE C K C BA

hole že & že » ly ové ly k č le na ko boty ing » í trek n im ky » z návle vny » půjčo » r » junio ntry kcou » bac g in r » tou ction g»a racin » n io 5009-1 petit NNN Bc III » com elite

MONTANA

5183-1

BC 1600 velikosti 35–49 barva černá vázání NNN BC střih comfort flexe střední

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa pŘÍRODNÍ KŮŽE

velikosti 35–49 barva černá/béžová vázání NNN BC střih comfort flexe střední

5550-1

MONTANA EVE 5119-1

WYOMING

NNN Bc III

velikosti 35–49 barva černá/červená vázání NNN BC střih comfort flexe střední

aNaTOmIcKÁ STÉLKa pŘÍRODNÍ KŮŽE

velikosti 35–42 barva černá/béžová vázání NNN BC střih comfort flexe střední

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

22


5256-1

BC 1575 5253-1

BC 1550 5170-1

OUTLANDER velikosti 36–49 barva černá/červená vázání NNN BC střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III NEOpREN

velikosti 36–49 barva tmavě šedá/stříbrná vázání NNN BC střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 36–48 barva tmavě šedá/stříbrná vázání NNN BC střih comfort flexe střední

5022-2K

5667-2

BC 1550 EVE 5549-1

velikosti 35–42 barva černá/modrá vázání NNN BC střih comfort flexe střední

23

TpU VIBRam 75 mm aNaTOmIcKÁ STÉLKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

SNOWFIELD

OUTLANDER EVE

TpU cOmBI

TpU cOmBI TpU NNN Bc III NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35–42 barva modrá/stříbrná vázání NNN BC střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 36–49 barva černá/červená vázání NNN BC střih comfort flexe střední

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa


Y N V O Č J PŮ

hole že & že » ly ly é v lečko na ko boty ing » k e r t ní y » zim 5141-1K ávlek ny » n v o jč pů nior » ju » y velikosti ountr ackc g»b 35–50 tourin » n ctio barva g»a 5118-1K in c NNN T4 a »r černá/stříbrná/červená ition t e p » com vázání elite NEOpREN

NNN T4

T5

aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa

T 10

5223-1K

T30 RENTAL velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN

aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa

Touring auto střih comfort flexe měkká

aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

A INK NOV

59A3-1K

50B4-1K, 50B4-2K* 5103-1K

NÁVLEK RACING ELITE

NÁVLEK TOURING

NÁVLEK TOURING JR velikosti 25–38

velikosti 35-48

velikosti 35–48

hole lyže & lyže » é v o lečk na ko boty king » e r t í zimn leky » » náv

Y K E L V Á N

y jčovn r » pů » junio y r t n kcou » bac uring n » to io t c a g» » racin tition ompe c » e elit

24


5095-2

ESK SUMMER 2.0 5096-1

ECL SUMMER 2.0 velikosti 35–50 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race flexe měkká

TpU NNN XcELERaTOR aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45° aNaTOmIcKÁ STÉLKa

5033-1K

RSK SUMMER 5201-1K

RCO SUMMER 5200-1K

RCL SUMMER velikosti 35–48 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–48 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

A INK NOV A INK NOV A INK NOV

25

lyže kové koleč ty na o b » ing í trek » zimn

& hole » lyže

É V O ČK YŽE E L L KO O A TE T N Č O T Y T ROZ O B

ky návle vny » půjčo » r io » jun untry ckco g » ba in r u n » to actio cing » n » ra io it t pe » com elite


AVY Í R P N Í VÝ M PĚŠ I G Z N I K E R T

hole že & že » ly ové ly k č le na ko boty ing » í trek n im ky » z návle vny » půjčo » r junio try » coun back » g in r » tou ction 63271; 691Z1* g»a pU/VIBRam racin » n itio t e p m o c » elite ŠTÍpaNÁ KŮŽE 2 mm

CRISTALO, SNOW TRACK*

67926K; 67925K*

EWT

velikosti 36–48 barva červená/černá*

EVa/GUma VODĚODOLNÝ ZIp

velikosti 2.5–8; 6.5–14* barva šedá/černá*

UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

633G2; 622G2*

633B2; 622B2* velikosti 35–50 barva bílá/červená* dámské/pánské*

UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

TERmOOcHRaNa

CSCL MID W 2.0, CSCL MID 2.0* CSCL LOW W 2.0, CSCL LOW 2.0*

TERmOOcHRaNa

EVa/VIBRam VODĚODOLNÝ ZIp RycHLÉ ZaVaZOVÁNÍ

velikosti 35–50 barva bílá/červená* dámské/pánské*

EVa/VIBRam VODĚODOLNÝ ZIp RycHLÉ ZaVaZOVÁNÍ TERmOOcHRaNa UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

TERmOOcHRaNa UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

26


CKÉ I N H Y TEC AMETR PAR

eLite ÚRoVeŇ LYŽAře: ELItní závodník

5142-1; 5142-7*

«

moDeL

«

VeLiKoSt

«

5145-1; 5145-7*

eSK 2.0

eCL 2.0

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

Střih

raCe

raCe

fLexe

tvrdá

měKKá

poDRÁŽKA

aLPina SSr SKate

aLPina SSr CLaSSiC

mAnŽetA

CeLoKarbonová CLaSSiC aCtive edGe

VNITŘNÍ BOTA

SKate aCtive edGe

pLAtfoRmA

ŠASI

KÓD

KRYt BotY

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

PvC

PvC

VNĚJŠÍ BOTA

SyStÉm ZavaZovánÍ: 45°

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

eLite pRo ÚRoVeŇ LYŽAře: ELItní závodník

«

VeLiKoSt

«

5070-2; 5070-8*

5165-1; 5165-7

5116-2;5116-8

5111-1;5111-7

eSK Pro

eCL Pro

ed Pro

eCL Pro maratHon

eCL Pro PLuS

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

36–47; 36,5–46,5

35–50; 35½–49½*

Střih

raCe

raCe

raCe

raCe

raCe

fLexe

tvrdá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

nnn XCeLerator

nnn XCeLerator

nnn XCeLerator

nnn XCeLerator

nnn XCeLerator

Karbon + tPu

FuLL Karbon aCtive edGe

mAnŽetA opAteK

Karbon Karbon + tPu

Karbon tPu

Karbon + tPu

VNITŘNÍ BOTA

poDRÁŽKA

tHinSuLate SyStÉm ZavaZovánÍ: 45°

KRYT BOTY

SyStÉm ZavaZovánÍ: 45°

SyStÉm ZavaZovánÍ: 45°

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

PvC

PvC

PvC

PvC

PvC

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

27

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

ŠASI

5164-1; 5164-7*

«

moDeL

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD


competition

5137-2

5139-2

CCL

CSK

CCL Plus

35–49

35–49

36–47

střih

dynamic

dynamic

dynamic

flexe

měkká

tvrdá

měkká

NNN Xcelerator

NNN Xcelerator

NNN Xcelerator

tpu

karbon + tpu

karbon + tpu

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

«

VELIKOST

«

PODRÁŽKA

karbon

MANŽETA OPATEK

ANATOMICKÁ STÉLKA

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45° THINSULATE

THINSULATE

4 dry PVC

4 dry PVC

4 dry PVC

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

KRYT BOTY

THINSULATE VNĚJŠÍ BOTA

«

MODEL

VNITŘNÍ BOTA

5138-2

KÓD

ŠASI

ÚROVEŇ LYŽAŘE: závodník

RACING

MODEL

«

VELIKOST střih flexe PODRÁŽKA

«

KRYT BOTY

5167-1

5551-1

RCL Eve

RCL

RSK

R Combi

35–50

35–48

35–48

35–42

dynamic

dynamic

dynamic

dynamic dámský

měkká

tvrdá

měkká

měkká

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

TPU SKATE

tpu COMBI

MANŽETA OPATEK

5157-1

tpu

tpu

tpu

tpu

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

4 dry weave

4 dry weave

4 dry weave

4 dry weave

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VNITŘNÍ BOTA

5162-1

«

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

ŠASI

ÚROVEŇ LYŽAŘE: závodník

28


Action

5179-1K

5553-1K

5555-1K

5554-1K

aSK

a Combi

aCL eve

aSK eve

a Combi eve

35–50

35–50

35–50

35–42

35–42

35–42

Střih

ComFort

ComFort

ComFort

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

fLexe

měKKá

tvrdá

měKKá

měKKá

tvrdá

měKKá

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

tPu SKate

tPu Combi

«

VeLiKoSt

«

poDRÁŽKA

tPu SKate

tPu Combi

tPu

tPu

tPu

tPu

tPu

tPu

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

PvC

PvC

PvC

PvC

PvC

PvC

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

5211-1K

5207-1K

5208-1K

5004-3K

50a8-2K

5076-1K

mAnŽetA opAteK

KRYT BOTY

VNITŘNÍ BOTA

5177-1K

aCL

«

moDeL

VNĚJŠÍ BOTA

5172-1K

KÓD

ŠASI

ÚRoVeŇ LYŽAře: rEkrEaČní

toURinG

t 40

t 30

t 15

t 10

t 5 PLuS

t5

35–49

35–49

35–49

35–50

35–50

35–50

Střih

ComFort

ComFort

ComFort

ComFort

ComFort

ComFort

fLexe

tvrdá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

poDRÁŽKA

nnn t3

nnn t3

nnn t3

nnn t4

nnn t4

nnn t4

tPu SKate

tPu Combi

tPu

tPu

tPu

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

PvC

PvC

PvC

neoPren

PvC

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

«

VeLiKoSt

«

mAnŽetA opAteK

KRYT BOTY

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

VNITŘNÍ BOTA

«

moDeL

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

ŠASI

ÚRoVeŇ LYŽAře: tourInGovÝ

toURinG

moDeL

«

VeLiKoSt Střih

«

5563-1K

5562-1K

5624-3K

56a2-4K

5518-2K

t 30 eve

t 15 eve

t 10 eve

t 5 eve PLuS

t 5 eve

35–42

35–42

35–42

35–42

35–42

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

ComFort dámSKý

fLexe

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

poDRÁŽKA

nnn t3

nnn t3

nnn t4

nnn t4

nnn t4

mAnŽetA opAteK

KRYT BOTY

29

tPu Combi tPu

tPu

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

PvC

PvC

neoPren

PvC

VNITŘNÍ BOTA

«

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

ŠASI

ÚRoVeŇ LYŽAře: tourInGovÝ


JUnioR ÚRoVeŇ LYŽAře: tourInGovÝ

5933-1K

5960-1K

t 10 Jr

t 5 Jr PLuS

t 5 Jr

t Kid

tJ

25–38

25–38

25–38

25-38

25-38

Střih

ComFort Junior

ComFort Junior

ComFort Junior

ComFort Junior

ComFort Junior

fLexe

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

nnn t4 Jr

nnn t4 Jr

nnn t4 Jr

nnn t4 Jr

nnn t4 Jr

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

neoPren

PvC

4dry weave

4dry weave

5958-1K; 5552-1K*

«

VeLiKoSt

«

poDRÁŽKA

KRYT BOTY

5959-1K

VNITŘNÍ ŠASI BOTA

5956-5K

«

moDeL

VNĚJŠÍ BOTA

5944-3K

KÓD

JUnioR

5545-3

5546-3

5544-3

5957-1K

eSK 2.0 Jr

ed 2.0 Jr.

eCL 2.0 Jr

r Combi Jr*

rCL Jr*

35–42

33–42

33–42

33–41

25–34; 35–41*

Střih

raCe Junior

raCe Junior

raCe Junior

dynamiC Junior

dynamiC Junior

fLexe

tvrdá

měKKá

měKKá

měKKá

měKKá

nnn XCeLerator SKate

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn t4 Jr

nnn t4 Jr

tPu SKate

tPu SKate

tPu

tPu

naStavenÍ FiXaCe Paty

naStavenÍ FiXaCe Paty

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

PvC

PvC

PvC

4 dry weave

4 dry weave

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

vŠitá eLaStiCKá vSadKa

«

VeLiKoSt

poDRÁŽKA mAnŽetA opAteK

KRYT BOTY

«

tPu Combi tPu

tPu naStavenÍ FiXaCe Paty

anatomiCKá StÉLKa

VNITŘNÍ BOTA

«

moDeL

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

ŠASI

ÚRoVeŇ LYŽAře: JunIorSkÝ závodník, závodník*

30


BACKCOUNTRY ÚROVEŇ LYŽAŘE: backcountry

5006-2

5008-2

5171-1

Alaska

Alaska 75

Alaska heat

36–47

36–47

40–47

comfort

comfort

comfort

« «

VELIKOST

«

střih

střední

střední

střední

NNN BC III

75 mm Vibram

NNN BC III

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

ALPITEX

ALPITEX

ALPITEX

PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

flexe PODRÁŽKA

VNITŘNÍ ŠASI BOTA

MODEL

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

BACKCOUNTRY ÚROVEŇ LYŽAŘE: backcountry

5183-1

5119-1

5009-1

5550-1

BC 1600

Wyoming

Montana

Montana Eve

«

35–49

36–49

35–49

35–42

comfort

comfort

comfort

comfort dámskÝ

«

střih

střední

střední

střední

střední

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

OCHRANA PRSTOVÉ ČÁSTI

OCHRANA PRSTOVÉ ČÁSTI

flexe PODRÁŽKA

ŠASI

VELIKOST

ALPITEX PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

OCHRANA PRSTOVÉ ČÁSTI

OCHRANA PRSTOVÉ ČÁSTI

VNITŘNÍ BOTA

«

MODEL

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

BACKCOUNTRY

MODEL

«

VELIKOST střih

5549-1

5253-1

5256-1

5667-2

5022-2K

Outlander

Outlander Eve

BC 1550

BC 1575

BC 1550 Eve

Snowfield

36–49

35–42

36–49

36–48

35–42

36–49

comfort

comfort dámské

comfort

comfort

comfort dámské

comfort

střední

střední

střední

střední

střední

střední

PODRÁŽKA

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

Vibram 75 mm

NNN BC III

NNN BC III

MANŽETA

tpu combi

tpu combi

tpu combi

tpu combi

tpu combi

tpu

tpu

tpu

tpu

tpu

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

ALPITEX

alpitex

NEOPREN

NEOPREN

flexe

OPATEK

31

«

5170-1

VNITŘNÍ BOTA

«

VNĚJŠÍ BOTA

KÓD

ŠASI

ÚROVEŇ LYŽAŘE: backcountry


pŮJČoVnY ÚRoVeŇ LYŽAře: tourInGovÝ

5004-3K

t 10

t5

35–49

35–50

35–50

Střih

ComFort

ComFort

ComFort

fLexe

měKKá

měKKá

měKKá

nnn t3

nnn t4

nnn t4

antibaKteriáLnÍ anatomiCKá StÉLKa

antibaKteriáLnÍ anatomiCKá StÉLKa

antibaKteriáLnÍ anatomiCKá StÉLKa

tHinSuLate

tHinSuLate

tHinSuLate

PvC

neoPren

« «

VeLiKoSt

«

poDRÁŽKA

5076-1K

tPu Combi

mAnŽetA

VNITŘNÍ BOTA

tPu

opAteK

VNĚJŠÍ BOTA

moDeL

ŠASI

5223-1K

t30 rentaL

KÓD

nÁVLeKY nA BotY

KÓD

«

moDeL

«

VeLiKoSt

«

5168-1K

5103-1K

50b4-1K, 50b4-2K*

59a3-1K

ow 2.0

návLeK raCinG eLite

návLeK tourinG

návLeK tourinG Jr

36–48

35–48

35–48

25–38

32


BotY nA KoLeČKoVÉ LYŽe

«

moDeL

«

VeLiKoSt

«

fit fLexe poDRÁŽKA

5096-1

5095-2

5200-1K

5201-1K

5033-1K

eCL Summer 2.0

eSK Summer 2.0

rCL Summer

rCo Summer

rSK Summer

35–50

35–50

35–48

35–50

35–48

raCe

raCe

ComFort

ComFort

ComFort

měKKá

tvrdá

měKKá

měKKá

tvrdá

nnn XCeLerator

nnn XCeLerator

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

nnn r3 Pu

tPu

Karbon + tPu

Karbon

mAnŽetA opAteK

tPu Combi

tPu SKate

tPu

tPu

tPu

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

SyStÉm ZavaZovánÍ: 45° anatomiCKá StÉLKa

anatomiCKá StÉLKa

VNITŘNÍ BOTA

KÓD

ŠASI

tYp LYŽAře: ELItní závodník, SPortovní*

«

moDeL

«

VeLiKoSt poDRÁŽKA

«

67925K, 67926K*

63271, 691Z1*

633b2, 622b2*

633G2, 622G2*

ewt

CriStaLo, Snow traCK*

CSCL Low w 2.0, CSCL Low 2.0*

CSCL mid w 2.0 , CSCL mid 2.0*

36–48

2.5–8; 6.5–14*

3–9; 6.5–12*

3–9; 6.5–12*

eva/Guma

Pu/vibram

eva/vibram

eva/vibram

PodráŽKa Se ZimnÍm ProFiLem

vCP Z KorKovÉHo materiáLu

vCP Z KorKovÉHo materiáLu

vCP Z KorKovÉHo materiáLu

meZiPodeŠev tLumÍCÍ náraZy

meZiPodeŠev tLumÍCÍ náraZy

meZiPodeŠev tLumÍCÍ náraZy

meZiPodeŠev tLumÍCÍ náraZy

termoiZoLaCe: tHinSuLate

termoiZoLaCe: tHinSuLate

aLPiteX

aLPiteX

voděodoLný ZiP

ŠtÍPaná KŮŽe 2,0 mm

termooCHrana utaŽenÍ: ZámeČeK

33

termooCHrana

voděodoLný ZiP

voděodoLný ZiP

ryCHLoZavaZovánÍ

ryCHLoZavaZovánÍ

termooCHrana

termooCHrana

utaŽenÍ: ZámeČeK

utaŽenÍ: ZámeČeK

VNĚJŠÍ VNITŘNÍ BOTA BOTA

KÓD

ŠASI

ZimnÍ tReKinG


hole lyže & lyže » é v o lečk na ko boty ing » k e r t imní ky » z návle vny » o jč ů r»p » junio untry ckco a b » uring n » to actio ing » c a r ion » petit » com elite

E L O H & E Ž Y L

34


LYŽE PARAMETRY

ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO Vysoce kvalitní laminované dřevěné jádro se vzduchovými kanálky, které snižuje hmotnost, zvyšuje odolnost a zefektivňuje přenos sil. ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO EDGE Toto dřevěné jádro má všechny vlastnosti ultralehkého dřevěného jádra, které ideálně doplňuje lyže s ocelovými hranami. SKLUZNICE SS810 PE Skluznice z materiálu PE, který vhodně doplňuje systém Sollte pro špičkový výkon bez voskování. GRAFITOVÁ SKLUZNICE HM Grafitová skluznice s vysokou molekulární hmotností obsahuje voskové příměsi zaručující dobrý skluz. Tato skluznice vyžaduje pravidelnou aplikaci skluzového vosku, ideálně každý den, kdy lyžujete. SKLUZNICE PE Vyvinuta pro potřeby občasných lyžařů, vyžaduje minimální nebo žádnou údržbu. RELIÉFNÍ SKLUZNICE MULTIGRIP Díky kombinaci různých technologií pro ideální odraz zaručuje efektivní přenos sil a optimální skluz. SKLUZNICE SOLLTE GRIP Vyvinuta pro lepší výstup a skluz ve všech sněhových podmínkách, ideální pro backcountry lyže. SKLUZNICE SKIN TECH Skluznice Skin Tech od Alpiny je vyrobena ze směsi 65% mohéru a 35% nylonu. Poskytuje ideální kombinaci skluzu a odrazu v téměř všech sněhových podmínkách. Tyto pásy určené do stoupací komory nevyžadují žádnou zvláštní údržbu a snadno se vyměňují. OCELOVÁ HRANA Ocelové hrany výrazně prodlužují životnost lyží a zlepšují ovladatelnost lyží na zledovatělém a neupraveném sněhu, zvláště při sjezdu.

HOLE PARAMETRY

POUTKO XC COMFORT Novinka - biatlonové provedení, snadno nastavitelné. TEXTILNÍ POUTKO Nastavitelné pevné poutko zaručuje pohodlí a optimální rozložení hmotnosti kolem zápěstí. KORKOVÁ RUKOJEŤ Ergonomická rukojeť z přírodního korku pro pocit tepla a pohodlný úchop. PE RUKOJEŤ Ergonomická rukojeť z kombinace dvou materiálů s měkkou pěnou pro větší pocit tepla. ALUMINUM 7075 Naše tubusy, vyrobené z hliníkové slitiny 7075 používané v leteckém průmyslu, jsou tvrzené a zesílené pro dosažení maximální kvality, odolnosti a dlouhé životnosti. ALUMINUM 5083 Tyto tubusy se vyrábějí v Itálii z hliníkové slitiny 5083. Každý kus je speciálně kontrolován zátěžovým robotem a našimi techniky, aby byla zaručena maximální kvalita. KARBIDOVÝ BODEC XC Karbidový bodec pro vysoký výkon a odolnost. OCELOVÝ BODEC Ocelový bodec pro dlouhou životnost. TALÍŘEK XC TOURING Pevná opora a spolehlivý odraz na stopách i mimo ně. TALÍŘEK XC BC Větší plocha pro hlubší a lehčí sníh a karbidový bodec pro vyšší odolnost a spolehlivý odraz na zledovatělém povrchu.

35


le & ho » lyže é lyže v o k koleč y na » bot king e r t í n » zim leky » náv ovny jč ů p r» » junio untry ckco a b » g tourin ion » » act boční vykrojení cing a r » ion petit délky (cm) » com e t li e konstrukce

ION ACT

G RIN U O &T

jádro skluznice

SM 5141, SM 5151*

FRONTIER WAX/ NONWAX* 50-45-48 158, 166, 174, 182 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

SM 5101, SM 5111*

ENERGY WAX/ NONWAX* boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

54-48-52 180, 185, 190, 195, 200 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

SM 5171

FRONTIER S NONWAX SKIN boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

50-45-48 158, 166, 174, 182 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SKIN TEcH GRafITOVÁ SKLUZNIcE Hm

SM 5121, SM 5131*

ENERGY JR. WAX/ NONWAX* boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

PA 3011, 3021*

54-48-52 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

ST/ ST JR.* Délka Délka* Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko*

120–160 cm 90-115 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL pE TEXTILNÍ pOUTKO

t 10 toURinG

t 10 eVe toURinG

t5 toURinG

t KiD JUnioR

36


le & ho » lyže é lyže v o k koleč y na » bot king e r t í n » zim SM 5191 leky » náv ovny jč ů p » r io n » ju untry ckco g » ba in r u o t boční vykrojení 64-52-60 ion » » act cing délky (cm) 165, 175, 185, 195 n » ra io it t pe konstrukce cap » com e t li e

L TRO N O C

CONTROL 64/ W

jádro skluznice

ocelová hrana vázání

SM 5211

SM 5181

CONTROL 64 EDGE

CONTROL 60 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE NE NNN TOURING aUTO

60-50-55 170, 180, 190, 200 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE NE NNN TOURING aUTO

boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

64-52-60 165, 175, 185, 195 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE aNO NNN TOURING aUTO

PA 3041

ST PLUS PA 3051

ST PLUS W Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–160 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL KOREK TEXTILNÍ pOUTKO

120–160 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL KOREK TEXTILNÍ pOUTKO

PA 3061

XT

Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–160 cm aL 5083 16 mm BacKcOUNTRy OcEL KOREK Xc cOmfORT aLpINa

PA 3031

NNN TOURING AUTO

t30, t30 eVe toURinG

37

ST SNOWFLAKE Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko*

120–160 cm aL 5083 16 mm BacKcOUNTRy OcEL pE TEXTILNÍ pOUTKO


hole že & TRY e » ly N vé lyž o k U č O kole ty na g » bo CKC A trekin í n B » zim vleky RY – y » ná E jčovn V ů p » CO junior try » boční vykrojení coun DIS back » g délky (cm) rin tou tion » g » ac racin » n io petit » com elite

konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

SM 5241

DISCOVERY 80 80-58-69 175, 186 ,197, 208 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SOLLTE SKLUZNIcE SS810 GRIp aNO NNN Bc aUTO

SM 5231

DISCOVERY 68 W boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

SM 5251

68-60-65 160, 170, 180, 190 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SOLLTE SKLUZNIcE SS810 GRIp aNO NNN Bc aUTO

DISCOVERY 102 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

102-64-87 148, 158, 168, 178 cap ULTRaLEHKÉ VZDUŠNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SOLLTE SKLUZNIcE SS810 GRIp aNO NNN Bc aUTO

SM 5221

DISCOVERY 68 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

68-60-65 160, 170, 180, 190 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SOLLTE SKLUZNIcE SS810 GRIp aNO NNN Bc aUTO

PA 3071

BC Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–165 cm aL 7075 16 mm BacKcOUNTRy KaRBID KOREK Xc cOmfORT aLpINa

PA 3061

XT Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–160 cm aL 5083 16 mm BacKcOUNTRy OcEL KOREK Xc cOmfORT aLpINa

NNN BC AUTO

montAnA BAcKcoUntRY

montAnA eVe BAcKcoUntRY

WYominG BAcKcoUntRY

ALASKA BAcKcoUntRY

38


Y MK Á N Z PO


DISTRIBUTOŘI AUSTRÁLIE EVEREST SPORTS PO Box 278, Bright, VIC 3741, Australia 28A Ireland St, Bright, VIC 3741, Australia, simon@everestsports.com.au Fax: 61 (0)3 5755 2004; Ph: 61 (0)3 5755 2227

NĚMECKO Nordic Sports Consulting Dorfstr. 25, 94252 Bayer. Eisenstein +49 9925 7289989, o.kraas@nordicsportsconsulting.com www.nordicsportsconsulting.com

BOSNA A HERCEGOVINA ALPINA BH D.O.O. Ulica Zmaja od Bosne 7A, 71000 Sarajevo +387 33 590 429 alpinabh@alpina.si

NORSKO WENAAS NORDIC A/S Tevlingveien 23, 1081 Oslo 0047 22575050, jen@wenaasnordic.com

ČESKÁ REPUBLIKA INA SPORT SPOL. S. R.O. Dusíkova 3, 63800 Brno +420 545 422 431, inasport@inasport.cz

POLSKO MGB SPORT Ul. Konarskiego NR 8, 01-355 Warszawa +48 22 666 0746, m.burzynski@mgbsport.pl

DÁNSKO SKATEPRO APS Omega 6, 8382 Hinnerup +45 70 50 03 33, stine.h@skatepro.dk

RAKOUSKO HF SPORT Bahnhofstrasse 10, 9431 ST. Stefan, Wolfsberg +43 52 51 500, info@hfsport.at

ESTONSKO A2K SPORT OÜ Paide mnt. 9, 80042 Pärnu +372 44 52 936, kaupo@a2k.ee

RUMUNSKO S.C. ALPINA SIRO S.R.L. RO 551003 Medias i.c. Bratianu 24 +40 269 80 64 10; fax: +40 269 80 64 14 www.aplina.si; peter.mocnik@alpina.si

FINSKO NORMARK SUOMI OY Aholaidantie 3 / P.O.BOX 39, 40320 Jyväskylä +358 14 820 711, info@normark.fi FRANCIE SUNSET SAS 475 Route De La Dranse, 74500 Amphion Les Bains +33 (0)450 717 723, johann@sunset-sport.fr CHORVATSKO ALPINA CRO D.O.O. Hvarska 5, 10000 Zagreb +385 1 3665 761, alpinacro@alpina.si ITÁLIE SKI TRAB S.R.L. Via Battaglion Tirano 6, 23032 Bormio +39 0342 901650, a.trabucchi@skitrab.com JAPONSKO ELAN JAPAN CO.,LTD. 101-0061, SR BLDG.2F, 3-1-2 Misaki-Cyo, Chiyoda-Ku +813 6272 9016, skoga@elanjapan.co.jp KANADA ELAN SPORTS INC. 81-H Brunswick Blvd., Dollard des Ormeaux Quebec H9B 2J5 +1 (514) 421 7871, cs@elansports.ca KAZACHSTÁN LIMPOPO OUTDOOR COMPANY Seyfullin Str. 534, 480072 Almaty +7 727 261 7061 limpopo-kz@mail.ru

RUSKO NORMARK 4/1 Gostinichny proezd, 127106 Moscow, Russia 007 495 775 37 32 ski@normark.ru SLOVENSKO INA SPORT SPOL. S R.O. Ul. 1. mája 136, 031 01 Liptovský Mikuláš +421 905 669 710, jan.devecka@inasport.sk SLOVINSKO ALPINA D.O.O. Strojarska 2, 4226 Žiri +386 4 51 58 000, alpina@alpina.si SRBSKO ALPINA-YUG D.O.O. Bulevar Mihajla Pupina 10 Z 32, 11070 Novi Beograd alpinayu@alpina.si ŠVÉDSKO BACKCOUNTRY EQUIPMENT AB Hökared, Ladan, S-44794 Värgärda +46 322 660 250, info@backcountry.se UKRAJINA ALPINA UA LTD Simirenka 5 B, 03134 Kiev +38(0) 444 53 5583, alpinaua@ukr.net USA ALPINA SPORTS CORP 93 Etna Road, Lebanon, NH 03766 +1 603 448 3101, info@alpinasports.com

LOTYŠSKO MY SPORT SIA Dārzciema iela 60, Rīga Tel/Fax +371 67563422 gatis@my-sport.lv ALPINA, d.o.o., Strojarska 2, 4226 Žiri, Slovenia T +00386 4 51 58 000, F +00386 4 51 58 370 Alpina, d.o.o., Žiri, Slovenia; Fotografie: Tilen Sepić, Dragan Arrigler, Uroš Podlogar, Jeff Bickert; Design: Kabinet01, Miha Štih; texty: Jeff Bickert © Firma Alpina si vyhrazuje právo provádět změny jakýchkoli produktů uvedených v tomto katalogu. Pokud k tomu dojde, věříme, že změny povedou ke zlepšení kvality výrobků.

Profile for INA SPORT spol. s r.o.

Katalog alpina 18 19 bezecka  

Katalog alpina 18 19 bezecka  

Profile for inasport