Katalog Alpina outdoor 2023-24

Page 1

CHALLENGE. EVERY DAY. KATALOG 2023

tradice

Challenge. every day. the heritage

FIRMA ALPINA SE SÍDLEM VE SLOVINSKU, OBKLOPENA NEDOTČENOU PŘÍRODOU A LESY, JE ZNAČKOU, KTERÁ JE ZÁRUKOU VYSOCE KVALITNÍ ŘEMESLNÉ PRÁCE, NEKONVENČNÍCH ŘEŠENÍ A FUNKČNÍHO DESIGNU. V RÁMCI ŠIROKÉ PRODUKTOVÉ KOLEKCE JE SVĚTOVĚ ZNÁMÁ JAKO PRVNÍ VOLBA OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ I VÍTĚZŮ SVĚTOVÉHO POHÁRU PŘI ZÁVODECH V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ. NICMÉNĚ NEJLEPŠÍ ZNALOSTI A STANDARDY POTŘEBNÉ PRO SPLNĚNÍ OČEKÁVÁNÍ ŠAMPIONŮ JSOU SOUČÁSTÍ VŠECH TYPŮ SPORTOVNÍ I MÓDNÍ OBUVI, KTERÉ TENTO DAR ŠÍŘÍ PO CELÉ ZEMĚKOULI.

ŘEMESLNÍCI V MALÉM MĚSTĚ ŽIRI VYRÁBĚLI BOTY JIŽ OD POLOVINY 19. STOLETÍ. OD TĚCH DOB SE TOHO MNOHO ZMĚNILO, ALE VÁŠEŇ A NADŠENÍ PRO ŘEMESLO A RUČNÍ PRÁCI ZŮSTALY DODNES. KAŽDÁ BOTA, KTERÁ V ALPINĚ VZNIKNE BĚHEM VÝVOJOVÉHO CYKLU, NESE V SOBĚ STOPY NADČASOVÉ MOUDROSTI A TRVALÉHO KNOW-HOW.

75 LET ZKUŠENOSTÍ S VÝROBOU V NAŠICH TOVÁRNÁCH VE SLOVINSKU A V BOSNĚ ZNAMENAJÍ, ŽE ALPINA DISPONUJE BEZKONKURENČNÍMI ZNALOSTMI A KVALIFIKACÍ V OBLASTI VÝBĚRU

KŮŽE PRO OBUV, KTERÉ DNES TĚŽKO JINDE BUDETE HLEDAT. ODBORNOST ALPINY TKVÍ VE SCHOPNOSTI VZÍT TENTO PŘÍRODNÍ PRODUKT, ROZUMĚT JEHO VLASTNOSTEM A UPLATNIT JE PŘI VZNIKU VYSOCE TECHNICKÝCH BOT PRO VÁS. JSOU TO TYTO ZNALOSTI SPOLU S NEÚNAVNÝM ZAMĚŘENÍM NA KVALITU A VÝKON, JEŽ DĚLAJÍ Z ALPINY ZNAČKU, KTEROU SI VYBÍRAJÍ OLYMPIJŠTÍ SPORTOVCI, RENOMOVANÍ HOROLEZCI ČI LOVCI Z CELÉHO SVĚTA.

CHALLENGE. EVERY DAY.

2 0 2 3 COLLECTION
SPECIFIKACE MOUNTAINEERING HIKING BREEZE APPROACH URBAN OUTDOOR JUNIOR
SPECIFIKACE TEXTIL TABULKA VELIKOSTÍ 4-7 8-11 12-17 18-21 22-23 24-27 28-31 OBSAH 32-37 38-43 44 4518
TECHNICKÁ
HUNTING A TACTICAL

TECHNICAL PARTNERS TECHNICTI PARTNERI

Inženýři z Alpiny vyvinuli membránu Alpitex díky mnoha letům zkušeností, výzkumu a zdokonalování. Jedná se o voděodolnou membránu, která umožní dobré odvětrání boty a poskytuje ještě větší pohodlí.

Prémiová prodyšná svrchní část. Poprvé ve světě závodění je tak umožněna cirkulace vzduchu, aby vaše noha zůstala v suchu a přenos síly byl maximální. Na kritických místech bot, kde se potkává prodyšná svrchní vrstva s karbonovou podrážkou, je umístěna tenká vrstva speciální membrány, která zabrání jakémukoli průniku vody, a zvyšuje tak její výkon.

Boty Alpina jsou vyrobeny s oceňovanou membránou Sympatex, která nohu chrání před jakoukoli vlhkostí. Zároveň poskytuje dobré odvětrání, které znamená, že bota je vhodná do každého počasí i podmínek.

Izolace Thinsulate poskytuje noze ideální podmínky a uchová ji v teple dvakrát více než jiné izolace. Dovolí noze dýchat a poskytuje extra teplo a pohodlí, a to i ve dnech, kdy je neobvykle vlhko nebo chladno.

Široce oceňované a uznávané podrážky Vibram poskytují bezkonkurenční pevnost zajišťující stabilitu na všech površích bez ohledu na to, jak náročné jsou. Je to to nejlepší, co můžete mít mezi vaší nohou a tím, co je pod ní.

Speciálně tvarovaná podložka, která je umístěná pod stélkou, dovolí přesné nastavení objemu boty, zvlášť pro levou a pravou botu, protože často se levá a pravá noha liší. Odebrání podložky zvětší vnitřní objem boty.

Jedinečný, plně integrovaný systém vyhřívání Alpina InTemp udržuje vaše nohy vždy v příjemné teplotě, aniž by se přehřívaly.

4
5

TECHNICKA SPECIFIKACE

KŮŽE

ŠPIČKOVÁ KŮŽE TOP GRAIN

Označení top grain kůže odkazuje na proces odstranění přirozeného zrna z povrchu kůže. Jakmile je odstraněna nejsvrchnější vrstva kůže, materiál je tenčí a lépe se zpracovává.

Alpina si vybírá tento typ kůže pro jeho pevnost, odolnost vůči skvrnám a schopnost držet tvar, což je pro nositele obzvláště důležité pro zachování pohodlí a tvaru obuvi.

TLOUŠŤKA KŮŽE

Nubuk je useň špičkové kvality pocházející z vnější strany kůže. Jemné zrno se vyznačuje sametovou strukturou a velmi svěžím vzhledem. Zrno nebylo zpracováno, ale je broušeno a leštěno a vznikne tak povrch s krátkými vlákny podobný sametu.

2,0-2,8 mm

Tato useň pochází z kůží, které jsou v závěrečné fázi výroby ošetřeny chromitými solemi a barveny. Má měkkou a jemnou strukturu s jemným jádrem. Díky své přizpůsobivosti, absorpčním vlastnostem a odolnosti je používaná při výrobě jazyků a límců prémiové obuvi.

0,9-1,4 mm

TELETINA

Tato useň vzniká z kůže telat a je velmi poddajná a zároveň ve své konzistenci pevná. Je velmi odolná, a proto se normálně používá u vojenských a jiných velmi namáhaných bot.

ŠTÍPANÁ KŮŽE

ŠTÍPANÁ KŮŽE

Štípaná kůže se získává z vláknitých nebo nižších částí hovězí kůže, které zůstaly po odstranění top grain kůže. Z procesu štípání kůže vznikají menší kusy nebo ořezky různé tloušťky a kvality. Hlavními vlastnostmi takové kůže je trvanlivost a schopnost držet barvu po barvení. Dodává se v různých tloušťkách závisejících na použití pro konkrétní typ bot.

1,4-2,2 mm

1,8-3,0 mm

KŮŽE BYCAST

Běžně se používá na velmi namáhaných místech vystavených nadměrnému oděru. Tento materiál má vrstvu štípané kůže potaženou reliéfní vrstvou polyuretanu nebo vinylu. Ta je zalaminovaná do povrchu a poté je na ni vyraženo zrno kůže, díky čemuž je tento materiál mírně tužší.

1,8-2,0 mm

6
NUBUK NAPA

PRŮVODCE SPRÁVNOU PÉČÍ O KŮŽI

JAK PEČOVAT O VAŠI KOŽENOU TURISTICKOU OBUV?

Aby vaše boty vydržely déle a mohly podávat stále skvělý výkon, potřebují pravidelné čištění a péči.

Vyndejte tkaničky a vykartáčujte zbytky špíny. Pokud má podrážka v sobě ještě zaschlé bláto, vykartáčujte ho tvrdými štětinami. Boty čistěte co nejdřív, aby kůže nevyschla. Bez ohledu na materiál, špína by měla být odstraněna hned po skončení túry.

Pro důkladné očištění použijte tekoucí vodu a libovolný čistič na boty, který si vyberete.

Jakmile jsou boty nasáklé vodou, použijte kondicionér nebo impregnaci. Přečtěte si důkladně instrukce pro aplikaci a postupujte podle nich. Na kůži s voděodolnou prodyšnou izolací používejte kondicionéry na kůži, protože ty neohrozí přirozenou prodyšnost kůže. Pro ještě vyšší ochranu hladké, celozrnné kůže můžete také použít vosk, ale pokud se použije na kůži nubuk, může se změnit vzhled obuvi.

Boty vysušte při normální teplotě v místě s nízkou vlhkostí. Nepoužívejte tepelné zdroje. Pro urychlení sušení můžete nacpat do bot noviny. Obuv skladujte v místě se stabilní a běžnou teplotou.

VLASTNOSTI PODRÁŽKY

FLEXE

Různé outdoorové kategorie vyžadují rozdílné typy obuvi. Proto potřebujeme různé typy podrážek a v kombinaci se svrchními materiály máme k dispozici také rozdílnou ohebnost boty. Ale hlavně by boty měly sloužit svému hlavnímu účelu a umožňovat ten nejlepší outdoorový zážitek. S výběrem správné podrážky toho jistě můžeme dosáhnout. Buď potřebujeme pevnost a spolehlivost nebo měkkost a pohodlí.

TYP PODRÁŽKY

Podrážka je obvykle tvořena několika vrstvami. Vlastnosti podrážky určují komponenty v jednotlivých vrstvách. Stélka se nachází pod nohou a je většinou poměrně tenká. Mezipodešev leží mezi stélkou a podrážkou a sama se může skládat z několika vrstev tlumících a zpevňujících materiálů. Podrážka je kontaktní vrstvou s pokladem a má hlubší vzorek na povrchu z pevné gumy, umožní tření a brání podklouznutí na jakémkoli povrchu. Používáme celogumové podrážky, PU mezipodešve kombinované s gumovou podrážkou a podrážku EVA s tenkou gumovou podešví – většinou pro modely tenisek a běžné obuvi.

STŘIH ZAVAZOVÁNÍ

Střih a tvar vnitřní „měkké“ části boty zaručuje, že bota optimálně sedí na noze. Širší střih Comfort pro klasickou a běžnou obuv; střední sevření nohy poskytuje střih Dynamic, který vyhovuje botám hiking, approach a podobným skupinám aktivit. Všechny tři typy střihu vnitřní boty berou v úvahu vyšší a nižší, stejně jako širší a užší tvary nohou.

RYCHLOZAVAZOVÁNÍ

Rychlá a spolehlivá technika zavazování pro optimální tvar. Umožní jednoduché a rychlé nastavení vnitřního objemu boty a rovnoměrné utažení kolem nohy, které tvar boty ještě zpřesní a přizpůsobí, což znamená maximální zážitky v každém terénu.

ANATOMICKÁ STÉLKA

Stélka značně přispívá k vertikální stabilitě nohy, poskytuje vysokou úroveň pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

7
COMFORT DYNAMIC
GUMA PU MEZIPODEŠEV EVA TVRDÁ FLEXE MĚKKÁ FLEXE STŘEDNÍ FLEXE

MOUNTAINEERING

hory vás volají

Perfektní spojení designu a funkčnosti. S hmotností pouhých 760 g vám představujeme jednu z nejlehčích mountaineering bot na trhu. Dlouhý vývoj s použitím nově vyvinutých a inovativních materiálů (vegan-friendly), podrážkou Vibram s pěnou s dvojitou hustotou se postarají o pohodlí, bezpečnost a nabízejí stabilní krok za všech podmínek. alpinasports.com

TVRDÁ FLEXE

CARABINER

černá/červená

760g

mikrovlákno/cordura

CARABINER W

poloautomatické mačky

VEGAN FRIENDLY - VYROBENO BEZ POUŽITÍ ZVÍŘECÍCH PRODUKTŮ

poloautomatické mačky

POLOAUTOMATICKÉ MAČKY

Poloautomatické mačky jsou spojením mezi řemínkovými a automatickými mačkami. Mají špičku řemínkového stylu, která nevyžaduje hranu, zadní rychloupínák s řemínkem pro bezpečné připevnění k patní hraně. Jsou vhodné pro obuv CARABINER 626M1 nebo 656M2.

Mountaineering 626M1 40-46
guma Vibram Sympatex tvrdá
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE RÁM 656M2
36-43 tyrkysová 660g
Sympatex tvrdá
mikrovlákno/cordura guma Vibram
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE RÁM

CARABINER

Ztratit se pouze znamená jít svou vlastní cestou, ale i tam potřebujete cítit se spolehlivě na každém kroku, který uděláte. Alpina Carabiner v těchto chvílích obstojí. Nová generace lehkých turistických bot vám umožní snadnou chůzi, a to i na těch nejtěžších cestách. Jejich moderní design a zářivé barvy z ní dělají jeden z nejsvěžeji působících typů sportovní obuvi. Takže vykročte a sejděte z vyšlapané cesty, protože jediné cesty, které kdy budete litovat, je ta, kterou se nevydáte.

CARABINER CLASSIC

626P2

730g

Kůže nubuk 2,6-2,8 mm guma Vibram

CARABINER W CLASSIC KÓD VELIKOSTI

fialová

620g

Kůže nubuk 2,6-2,8 mm guma Vibram

Rozsáhlá kontaktní plocha pro PŘILNAVOST NA SKALÁCH

Dvousměrný design výstupků pro TRAKCI a BRZDĚNÍ

Thin rubber bottom to optimize LITENESS/DURABILITY ratio

Tenká gumová část podrážky pro optimalizaci poměru LEHKOSTI a ODOLNOSTI

11
1. 2. 3. 3. 2. 2. 1. 1.
40-46
hnědá
Sympatex tvrdá
FLEXE
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK
656P2 36-43
Sympatex tvrdá
BARVA
SVRŠEK PODRÁŽKA
HMOTNOST
VNITŘEK FLEXE

hiking jděte s proudem

Obuv z řady HIKING je výsledkem neustálého vyhodnocování otázek, které se ukázaly jako nejpalčivější pro lidi, kteří se vydávají na trekingová dobrodružství. Jejich schopnost chránit je jednoduše inspirativní: chrání chodidla před vnějšími nárazy, umožní přizpůsobení jakémukoli terénu a nabízejí flexibilitu potřebnou pro dobrý trek. alpinasports.com

69301B 40-50

šedá/černá

640g

nubuk/teletina

guma Vibram Sympatex střední

PERFORMANCE

694F2B 40-50

černá/červená

640g

mikrovlákno/cordura

guma Vibram Sympatex střední

HENRY 2.0

KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

69324B

6,5-14

hnědá/černá

650g

nubuk 2,0-2,2 mm

cordura

guma Vibram

Alpitex střední

HENRY 2.0

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

69323B 6,5-14 šedá/černá

650g

nubuk štípaná kůže 2,0-2,2 mm/cordura guma Vibram Alpitex střední

IRIN 2.0 KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

631E7B

2,5-9

hnědá/černá

510g

nubuk

2,0-2,2 mm/cordura

guma Vibram

Alpitex

střední

TIBET V/TIBET V LADY

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

69382B/63422B

6,5-14 2,5-9 hnědá 810g/680g nubuk 2,6 mm guma Vibram Sympatex tvrdá

13
KÓD VELIKOSTI BARVA
HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
NORDIC KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
KÓD

STADOR ATX

2,0-2,2 mm

STADOR 2.0

HELIOS 2.0

modrá

650g

nubuk 2,0-2,2 mm guma Vibram eVent střední

TRACKER LOW

35-48 šedá 420g štípaná kůže 1,4-1,6 mm EVA/guma Alpitex střední

14 630T2B 2,5-9 zelená 591g nubuk
mm guma Vibram eVent střední IRIS 2.0 KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 630T1B 2,5-9 sv. modrá 590g nubuk
guma Vibram eVent střední IRIS 2.0 KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 69441B 6,5-14 zelená 650g nubuk
guma
Alpitex střední
2,0-2,2
2,0-2,2 mm
Vibram
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 631F1B 2,5-9 žlutá 570g nubuk 2,0-2,2 mm guma Vibram Alpitex střední
W KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST
SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE hiking
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 694H2B 6,5-14 tm.
KÓD
FLEXE
VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK
627E1K

TRACKER MID

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

627D2K 35-48

šedá

490g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm EVA/guma Alpitex střední

TRACKER MID W

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK

FLEXE

635L1K 35-43

bouřková/mořská modrá 420g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm EVA/guma Alpitex střední

GLACIA KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

635J1K 35-44 opálová modrá/černá

320g

štípaná kůže guma Vibram Alpitex střední

GLACIA KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

635J2K 35-44 levandulová/černá

320g

štípaná kůže guma Vibram Alpitex střední

TROPEZ KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

623J2K 35-49

jezerní modrá/šedá

360g

štípaná kůže guma Vibram Alpitex střední

TROPEZ KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

623J1K 35-49 hnědá/černá 360g

štípaná kůže guma Vibram Alpitex střední

15

PRIMA LOW 2.0 KÓD VELIKOSTI BARVA

69312B/63642B

6,5-14/3-6

hnědá

710g/680g nubuk 2,0 mm guma Alpitex střední

PRIMA MID CLASSIC KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

692Z1B/631D1B

6,5-14/3-6 černá

510g/480g

nubuk 2,0-2,2 mm guma Vibram Alpitex střední

PRIMA LOW 2.0

KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

2,0 mm

695U2B/635U2B

6,5-14/2,5-6 tmavě hnědá

680g/580g

nubuk 2,0-2,2 mm guma Vibram

kůže střední

692Z2B/631D2B, 692U2B/632U2B 6,5-14/3-6 hnědá

510g/480g nubuk 2,0-2,2 mm guma Vibram kůže střední

16
KÓD VELIKOSTI
FLEXE
69311B/63641B 6,5-14/3-6 černá 710g/680g nubuk
guma Alpitex střední TUNDRA
BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK
KÓD
TUNDRA
VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
hiking

breezesnadno na skály

Obuv Breeze představuje vše, o čem nohy snily: odolná s dlouhotrvající ochranou, která aktivně reaguje na změny skalnatého terénu, a je zároveň lehká jako peříčko. Textilní podšívka s voděodolnou membránou Alpitex a velmi lehkou konstrukcí s mimořádnou prodyšností má za úkol zachovat vaši nohu v suchu za všech podmínek. Podrážka s vibramovou gumou se postará o pevný krok a extra spolehlivost i na těch nejméně předvídatelných površích.

alpinasports.com

BREEZE

Ztratit se pouze znamená jít svou vlastní cestou, ale i tam potřebujete cítit se spolehlivě na každém kroku, který uděláte. Alpina Breeze v těchto chvílích obstojí. Nová generace lehkých turistických bot vám umožní snadnou chůzi, a to i na těch nejtěžších cestách. Její moderní design a zářivé barvy z ní dělají jeden z nejsvěžeji působících typů sportovní obuvi. Takže vykročte a sejděte z vyšlapané cesty, protože jediné cesty, které kdy budete litovat, je ta, kterou se nevydáte.

VEGAN FRIENDLY - VYROBENO BEZ POUŽITÍ ZVÍŘECÍCH PRODUKTŮ

BREEZE R LOW ATX KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

IS641K

3-9

tm. růžová/tm. šedá

350g

syntetický mesh

guma Vibram Alpitex střední

BREEZE LOW ATX KÓD

VELIKOSTI

BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

IS611K 6,5-14

tm. šedá/šedá

410g

syntetický mesh

guma Vibram

Alpitex střední

BREEZE R MID ATX KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

IS654K

3-9

šedá/tlumená fialová

380g mesh DWR

Vibram Alpitex střední

BREEZE R MID ATX KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

IS553K 6,5-14 šedá/tm. šedá

450g mesh DWR

Vibram Alpitex střední

19

easy on the rocks breeze

APPROACH pohodlný a spolehlivý

Nová generace lehkých hybridních bot LINA a LINO představuje něco mezi turistickými a lezeckými botami. Disponují tou nejlepší podrážkou, která se postará o maximální držení na jakémkoli povrchu. Lehké, univerzální a pohodlné boty se stanou vaším spolehlivým společníkem na každém kroku vaší cesty. alpinasports.com

LINO 3.0

KÓD

VELIKOSTI

BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK

FLEXE

626L4

6,5-14

zelená

390g

štípaná kůže 1,6-1,8 mm guma textil střední

LINA 3.0

KÓD

VELIKOSTI

BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

656L4 2,5-9

sv. modrá

350g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm guma textil střední

ROYAL VIBRAM

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

627F1K 36-48

námořnická modrá

430g

štípaná kůže 1,8 mm guma Vibram

Alpitex střední

ROYAL VIBRAM

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

627F3K 36-48

světlejší hnědá

430g

štípaná kůže 1,8 mm guma Vibram

Alpitex střední

ROYAL VIBRAM

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

627F2K 36-48

modrá/zelená

430g

štípaná kůže 1,8 mm guma Vibram

Alpitex střední

23

URBAN OUTDOORměstské zvíře

Přirozená volba, když si klestíte cestu městskou krajinou. Výjimečně měkké, s elegantně tvarovanou podrážkou poskytují optimální tlumení a podporu - ideální start pro hodiny a hodiny kvalitní a pohodlné chůze. alpinasports.com

MIZX ZONE 2.0

KÓD

VELIKOSTI

BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK

FLEXE

625P1K

6,5-14

modrá

290g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm/syntetický textil EVA/guma textil měkká

MIZX COOL

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK

FLEXE

IS261K/IS271K

6,5-14/3-6 černá

260g/220g

mikrovlákno/syntetický textil EVA/guma textil měkká

MIZX SX KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

IS501K/IS511K

6,5-14/3-6 černá

270g/220g

pletený mesh

EVA/guma nemá

měkká

MIZX S

KÓD

VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

IS521K/IS531K

6,5-14/3-6 černá

220g/180g

pletený mesh

EVA/guma nemá

měkká

MIZX S KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK

FLEXE

IS522K/IS532K

6,5-14/3-6

šedá

220g/180g

pletený mesh

EVA/guma nemá

měkká

MIZX S

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA

VNITŘEK

FLEXE

IS541K 3-8 tělová růžová 180g

pletený mesh

EVA/guma nemá měkká

25

URBAN OUTDOOR

26 635K2K 35-43 tlum. levandulová 250g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká EWL KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 635K1K 35-43 modrošedá 250g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká EWL KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 627B1K 35-48 tm. modrá 290g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká EWL KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 627B2K 35-48 šedá 290g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká EWL KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 627B3K 35-48 červená
290g syntetický
EVA/guma nemá měkká EWL KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
Alpina
mesh

Městská obuv Opal je odpovědí na dlouhé hodiny strávené v městské džungli. Stání, chůze, vyřizování pochůzek - život ve městech může být pro nohy náročný. Vnější vrstva bot je proto opatřena voděodolnou a prodyšnou membránou, díky níž je chůze ve městě jako chůze v přírodě. Přírodní materiály a výjimečně měkká podrážka společně tvoří optimálně tlumící bariéru a jsou ideálním začátkem pro hodiny a hodiny chození po památkách.

OPAL KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

634M1K

35-43

šedozelená

360g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm

EVA/guma

textil

měkká

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

627G2K

35-48

půlnoční modrá

360g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm EVA/guma textil měkká

OPAL KÓD

VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA

VNITŘEK FLEXE

627G2K

35-48

červená Alpina

360g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm

EVA/guma

textil

měkká

OPAL
OPAL KÓD
27

JUNIOR malý velký dobrodruh

BREEZE JUNIOR

Není to jen o velikosti. Naši malí objevitelé s neomezeným množství energie a nekonečnou zvědavostí potřebují pořádnou trekingovou obuv. Boty Alpina Junior trekking je speciálně vyrobená obuv, která skvěle padne na dětskou nohu, která ještě roste a vyvíjí se. Příště vezmete děti s sebou a užijete si s celou rodinou skvělý pobyt v přírodě v pohodlí a bezpečí.

BREEZE JR MID

BREEZE JR MID

200g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma Alpitex střední

BREEZE JR LOW

fialová/růžová

190g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma

BREEZE JR LOW

190g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma Alpitex střední

28
64116K 25-35 zelená/modrá
KÓD
BARVA
SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 64076K 25-35
VELIKOSTI
HMOTNOST
zelená/modrá 200g
EVA/guma Alpitex střední
mikrovlákno/syntetický mesh
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 64078K 25-35
fialová/růžová
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST
VNITŘEK FLEXE 64118K
SVRŠEK PODRÁŽKA
25-35
Alpitex střední
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
29
30 JUNIOR 64321K/633E1K 25-35/36-39 mátová/sv. šedá 200g
EVA/guma nemá střední
JR WINTER KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 64403K 25-35 tm. modrá 105g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká MIZX JR KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 64401K 25-35 modrošedá 105g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká MIZX JR KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 64402K 25-35 tlum. levandulová 105g syntetický mesh EVA/guma nemá měkká MIZX JR KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
mikrovlákno/syntetický mesh
BREEZE

BREEZE JR SUMMER

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64312K/633A2K

25-35/36-39

modrá/černá

140g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma nemá střední

BREEZE JR SUMMER

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64314K/633A4K 25-35/36-39 růžová/černá

140g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma nemá střední

BREEZE JR SUMMER

KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64311K/633A1K

25-35/36-39

zelená

140g

mikrovlákno/syntetický mesh EVA/guma nemá střední

ALV JR KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64289K/630G9K 25-35/36-39 vínová/hnědá

300g/400g štípaná kůže 1,4-1,6 mm syntetický textil EVA/guma Alpitex měkká

ALV JR KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64287K/630G7K 25-35/36-39

červená/šedá

300g/400g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm syntetický textil EVA/guma

Alpitex

měkká

ALV JR KÓD VELIKOSTI BARVA

HMOTNOST SVRŠEK

PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

64288K/630G8K 25-35/36-39 modrá/šedá

300g/400g

štípaná kůže 1,4-1,6 mm syntetický textil EVA/guma

Alpitex

měkká

31

hunting A TACTICAL pro vaši ochranu

Proč se při všem ostatním na světě tolik staráme o to, co nabízíme, co byste si mohli obout na nohy? Je to proto, že každá noha vyžaduje něco jiného a klade náročné otázky. Abychom chránili pracující, pohybující se nebo unavené nohy, znamená, že musíte přijít s nápady, které jsou jak odolné tak příjemné. Znamená to, že musíte vědět všechno o kouzlu lidské nohy a ještě více o materiálech a technologiích, které mohou zajistit její přirozený pohyb a zaručit vlastnosti, jako je pohodlí, odolnost a pružnost. Jakmile se pustíte do hledání odpovědí na tyto otázky, stane se pro vás výroba bot najednou vášní. Pro nás toto dobrodružství začalo již před více než 70 lety a stále nás to baví stejně, jako nás to bavilo na začátku.

alpinasports.com
32

JEDINEČNÝ, PLNĚ INTEGROVANÝ SYSTÉM VYHŘÍVÁNÍ ALPINA INTEMP UDRŽUJE VAŠE NOHY VŽDY V PŘÍJEMNÉ TEPLOTĚ, ANIŽ BY SE PŘEHŘÍVALY.

DOBÍJENÍ

Vstup pro dobíjení je malý, nenápadný, snadno přístupný a odolný proti nepříznivému počasí. Chytrý a jednoduchý –pro dobití baterie není nutné botu rozebírat.

BATERIE

Baterie jsou plně integrované uvnitř boty a dají se snadno vyměnit.

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ

Systém se snadno spustí stisknutím tlačítka. Vyhřívání nejdřív běží na plný výkon pro počáteční zahřátí a pak automaticky přepne na normální režim, takže nohy jsou v teple a nepřehřívají se.

33
InTemp

hunting a TACTICAL

HUNTER HEAT

2,6-2,8 mm

THOR HIGH

2,0-2,2 mm

TRAPPER RJ

63342B/69252B

teletina 2,0-2,2 mm

ARPENAZ SV KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE

teletina 2,0-2,2 mm guma Sympatex tvrdá

THOR MID

2,0-2,2 mm

ARES PROOF KÓD VELIKOSTI BARVA

černá/červená

600g

mikrovlákno/cordura Vibram

Alpitex střední

34
622L2 6,5-14 hnědá 990g
Nubuk
Vibram Sympatex/InTemp tvrdá
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 694C1B 40-50 černá 700g
teletina
Vibram Sympatex střední
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST
PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 69952B,
hnědá
SVRŠEK
6,5-14/3-6
900g/850g
Nubuk guma Sympatex střední
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 694D1B 40-50
černá 750g teletina
Vibram Sympatex střední
KÓD
VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 692V1B 40-50
HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 69801B 5,5-13 černá 900g

ARPENAZ

631R1B 2,5-9 hnědá 850g teletina

2,6-2,8

2,0-2,2

TIERRA

HMOTNOST

700g

35 693K1B 40-50 černá 540g
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
mikrovlákno/cordura Vibram Sympatex střední HERON
3.0 KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 69HB2B 40-50 béžová
3.0 KÓD VELIKOSTI BARVA
štípaná kůže 2,0-2,2 mm cordura Vibram Sympatex střední SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE
Některé situace s sebou přinášejí řadu výzev, včetně drsných, nebezpečných až nepřátelských podmínek a prostředí. Ať už se jedná o tvrdou práci v nejisté konfliktní zóně, v nezkrotné divočině nebo v těžkém průmyslovém podniku. To vše může být pro naše citlivé, jinak nechráněné nohy velmi náročné. Proto Alpina vyvíjí boty, které zakročí a zasáhnou - mezi vás a vším, co se tam venku děje. Protože bez ohledu na to, co děláte, má Alpina řešení, které je navrženo tak, aby pečovalo a zároveň fungovalo, sloužilo a chránilo. Vaše nohy tak zůstanou v bezpečí a pohodlí tak dlouho, jak to bude potřeba, aby se vracely ve stejné kondici, jako tam vstoupily.
mm Vibram Sympatex/InTemp tvrdá
KAŽDÝ DEN HRDINOU
KÓD VELIKOSTI BARVA HMOTNOST SVRŠEK PODRÁŽKA VNITŘEK FLEXE 69HA2B 40-50 béžová 820g teletina
mm Vibram Sympatex tvrdá
TRAPPER W HEAT

hunting A TACTICAL plně integrované, plně nabité

MOŽNOSTI NASTAVENÍ

BATERIE A NABÍJENÍ

Napájení nabíjecí lithiovou baterií 7,4V uloženou v manžetě každé boty můžete spustit zmáčknutím tlačítka a nastavit na zahřívání na 45 nebo 55° až pro 4 hodiny tepla.

Doba nabíjení je průměrně 2 hodiny. Pro nabíjení zapojte Y-kabely nabíječky do konektoru na zadní straně boty a zapojte nabíječku do standardní zásuvky.

TYP PODRÁŽKY

FLEXE A TUHOST PODRÁŽKY

36
TVRDÁ FLEXE

Voděodolná membrána SYMPATEX Obuv Alpina je vybavena oceňovanou vodoodpudivou membránou Sympatex, která chrání nohy před nežádoucím vlhkem. Zároveň poskytuje velmi dobré odvětrání, proto se výborně hodí do jakéhokoli počasí a podmínek.

Jedinečný, plně integrovaný systém vyhřívání Alpina InTemp udržuje vaše nohy vždy v příjemné teplotě, aniž by se přehřívaly.

Speciálně tvarovaná podložka, která je umístěná pod stélkou, dovolí přesné nastavení objemu boty, zvlášť pro levou a pravou botu, protože často se levá a pravá noha liší. Odebrání podložky zvětší vnitřní objem boty.

Pevná podráža VIBRAM Široce oceňované a uznávané podrážky Vibram poskytují bezkonkurenční pevnost zajišťující stabilitu na všech površích bez ohledu na to, jak náročné jsou. Je to to nejlepší, co můžete mít mezi vaší nohou a tím, co je pod ní.

37

SPECIFIKACE

38
KÓD > 626M1 656M2 626P2 656P2 MODEL > CARABINER CARABINER CARABINER CARABINER VELIKOSTI > 40-46 36-43 40-46 36-43 BARVA ČERNÁ/ČERVENÁ TYRKYSOVÁ HNĚDÁ FIALOVÁ HMOTNOST 760g 660g 730g 620g SVRŠEK MIKROVLÁKNO/CORDURA MIKROVLÁKNO/CORDURA NUBUK 2,6-2,8 mm MIKROVLÁKNO/CORDURA PODRÁŽKA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VNITŘEK SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX FLEXE TVRDÁ TVRDÁ TVRDÁ TVRDÁ HRANA POLOAUTOMATICKÉ MAČKY POLOAUTOMATICKÉ MAČKY / / MOUNTAINEERING KÓD > 69301B 694F2B 69324B 69323B 631E7B MODEL > NORDIC PERFORMANCE HENRY 2.0 HENRY 2.0 IRIN 2.0 VELIKOSTI > 40-50 40-50 6,5-14 6,5-14 2,5-9 BARVA ŠEDÁ/ČERNÁ ČERNÁ/ČERVENÁ HNĚDÁ/ČERNÁ ŠEDÁ/ČERNÁ HNĚDÁ/ČERNÁ HMOTNOST 640g 640g 650g 650g 510g SVRŠEK NUBUK/TELETINA MIKROVLÁKNO/CORDURA NUBUK 2,0-2,2 mm/CORDURA NUBUK, ŠTÍPANÁ KŮŽE 2,0-2,2 mm/CORDURA NUBUK 2,0-2,2 mm/CORDURA PODRÁŽKA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VNITŘEK SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ HIKING KÓD > 69382B/63422B 630T1B 630T2B 69441B 631F1B MODEL > TIBET/TIBER W IRIS 2.0 IRIS 2.0 STADOR ATX STADOR 2.0 W VELIKOSTI > 6,5-14/2,5-9 2,5-9 2,5-9 6,5-14 2,5-9 BARVA HNĚDÁ SV. MODRÁ ZELENÁ ZELENÁ ŽLUTÁ HMOTNOST 810g/680g 590g 591g 650g 570g SVRŠEK NUBUK 2,6 mm NUBUK 2,0-2,2 mm NUBUK 2,0-2,2 mm NUBUK 2,0-2,2 mm NUBUK 2,0-2,2 mm PODRÁŽKA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VNITŘEK SYMPATEX EVENT eVent eVent eVent FLEXE TVRDÁ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ HIKING
39 KÓD > 69312B/63642B 69311B/63641B 692Z1B/631D1B 692Z2B/631D2B 692U2B/632U2B 695U2B/635U2B MODEL > TUNDRA TUNDRA PRIMA LOW 2.0 PRIMA LOW 2.0. PRIMA MID CLASSIC VELIKOSTI > 6,5-14/3-6 6,5-14/3-6 6,5-14/3-6 6,5-14/3-6 6,5-14/2,5-6 BARVA HNĚDÁ ČERNÁ ČERNÁ HNĚDÁ HNĚDÁ HMOTNOST 710g/680g 710g/680g 510g/480g 510g/480g 680g/580g SVRŠEK NUBUK 2,0 mm NUBUK 2,0 mm NUBUK 2,0-2,2 mm NUBUK 2,0-2,2 mm NUBUK 2,0-2,2 mm PODRÁŽKA GUMOVÁ GUMOVÁ VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VNITŘEK ALPITEX ALPITEX ALPITEX KŮŽE KŮŽE FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ KÓD > 694H2B 627E1K 627D2K 635L1K MODEL > HELIOS 2.0 TRACKER LOW TRACKER MID TRACKER MID VELIKOSTI > 6,5-14 35-48 35-48 35-43 BARVA TM. MODRÁ ŠEDÁ ŠEDÁ BOUŘK./MOŘSKÁ MODRÁ HMOTNOST 650g 420g 490g 420g SVRŠEK NUBUK 2,0-2,2 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm PODRÁŽKA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK eVent ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ HIKING KÓD > 635J1K 635J2K 623J2K 623J1K MODEL > GLACIA GLACIA TROPEZ TROPEZ VELIKOSTI > 35-44 35-44 35-49 35-49 BARVA OPÁL. MODRÁ/ČERNÁ LEVANDULOVÁ/ČERNÁ JEZERNÍ MODRÁ/ŠEDÁ HNĚDÁ/ČERNÁ HMOTNOST 320g 320g 360g 360g SVRŠEK ŠTÍPANÁ KŮŽE ŠTÍPANÁ KŮŽE ŠTÍPANÁ KŮŽE ŠTÍPANÁ KŮŽE PODRÁŽKA VIBRAM/GUMA VIBRAM/GUMA VIBRAM/GUMA VIBRAM/GUMA VNITŘEK ALPITEX ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ HIKING HIKING

SPECIFIKACE

19 alpinasports.com 40 KÓD > 626L4 656L4 627F1K 627F3K 627F2K MODEL > LINO 3.0 LINA 3.0 ROYAL VIBRAM ROYAL VIBRAM ROYAL VIBRAM VELIKOSTI > 6,5-14 2,5-9 36-48 36-48 36-48 BARVA ZELENÁ SV. MODRÁ NÁMOŘ. MODRÁ SV. HNĚDÁ MODRÁ/ZELENÁ HMOTNOST 390g 350g 430g 430g 430g SVRŠEK ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,6-1,8 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,8 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,8 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,8 mm PODRÁŽKA GUMOVÁ GUMOVÁ VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VNITŘEK TEXTIL TEXTIL ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ KÓD > IS641K IS611K IS654K IS553K MODEL > BREEZE R LOW ATX BREEZE LOW ATX BREEZE R MID ATX BREEZE LOW ATX VELIKOSTI > 3-9 6,5-14 3-9 6,5-14 BARVA TM. RŮŽOVÁ/TM. ŠEDÁ TM. ŠEDÁ/ŠEDÁ ŠEDÁ/TLUM. FIALOVÁ ŠEDÁ/TM. ŠEDÁ HMOTNOST 350g 410g 380g 450g SVRŠEK SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH DWR MESH DWR MESH PODRÁŽKA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM VIBRAM VNITŘEK ALPITEX ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ BREEZE
APPROACH KÓD > 625P1K IS261K/IS271K MODEL > MIZX ZONE 2.0 MIZX COOL VELIKOSTI > 6,5-14 6,5-14/3-6 BARVA MODRÁ ČERNÁ HMOTNOST 290g 260g/220g SVRŠEK
SYNTETICKÝ TEXTIL MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ
PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK TEXTIL TEXTIL FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ URBAN OUTDOOR
ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm
TEXTIL
41 KÓD > 634M1K 627G2K 627G2K MODEL > OPAL OPAL OPAL VELIKOSTI > 35-43 35-48 35-48 BARVA ŠEDOZELENÁ PŮLNOČNÍ MODRÁ ČERVENÁ ALPINA HMOTNOST 360g 360g 360g SVRŠEK ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK TEXTIL TEXTIL TEXTIL FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ KÓD > IS501K/IS511K IS521K/IS531K IS522K/IS532K IS541K MODEL > MIZX SX MIZX S MIZX S MIZX S VELIKOSTI > 6,5-14/3-6 6,5-14/3-6 6,5-14/3-6 3-8 BARVA ČERNÁ ČERNÁ ŠEDÁ TĚLOVÁ RŮŽOVÁ HMOTNOST 270g/220g 220g/180g 220g/180g 180g SVRŠEK PLETENÝ MESH PLETENÝ MESH PLETENÝ MESH PLETENÝ MESH PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK NEMÁ NEMÁ NEMÁ NEMÁ FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ URBAN OUTDOOR KÓD > 635K1K 635K2K 627B1K 627B2K 627B3K MODEL > EWL EWL EWL EWL EWL VELIKOSTI > 35-43 35-48 35-48 35-48 35-48 BARVA ŠEDOMODRÁ TLUM. LEVANDULOVÁ TM. MODRÁ ŠEDÁ ČERVENÁ ALPINA HMOTNOST 250g 250g 290g 290g 290g SVRŠEK SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK NEMÁ NEMÁ NEMÁ NEMÁ NEMÁ FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ URBAN OUTDOOR URBAN OUTDOOR

SPECIFIKACE

42 KÓD > 64401K 64402K 64403K MODEL > MIZX JR MIZX JR MIZX JR VELIKOSTI > 25-35 25-35 25-35 BARVA ŠEDOMODRÁ TLUM. LEVANDULOVÁ TM. MODRÁ HMOTNOST 105g 105g 150g SVRŠEK SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH SYNTETICKÝ MESH PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK NEMÁ NEMÁ NEMÁ FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ KÓD > 64076K 64078K 64118K 64116K MODEL > BREEZE JR MID BREEZE JR MID BREEZE JR LOW BREEZE JR LOW VELIKOSTI > 25-35 25-35 25-35 25-35 BARVA ZELENÁ/MODRÁ FIALOVÁ/RŮŽOVÁ FIALOVÁ/RŮŽOVÁ ZELENÁ/MODRÁ HMOTNOST 200g 200g 190g 190g SVRŠEK MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK ALPITEX ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ JUNIOR KÓD > 64312K/633A2K 64314K/633A4K 64311K/633A1K 64321K/633E1K MODEL > BREEZE JR SUMMER BREEZE JR SUMMER BREEZE JR SUMMER BREEZE JR WINTER VELIKOSTI > 25-35/36-39 25-35/36-39 25-35/36-39 25-35/36-39 BARVA MODRÁ/ČERNÁ RŮŽOVÁ/ČERNÁ ZELENÁ MÁTOVÁ/SV. ŠEDÁ HMOTNOST 140g 140g 140g 200g SVRŠEK MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH MIKROVLÁKNO SYNTETICKÝ MESH PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK NEMÁ NEMÁ NEMÁ ALPITEX FLEXE STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ STŘEDNÍ JUNIOR
JUNIOR

> 64289K/630G9K 64287K/630G7K 64288K/630G8K

1,4-1,6

43 KÓD > 622L2 694D1B 69952B/63342B/69252B 69801B 694C1B MODEL > HUNTER HEAT THOR HIGH TRAPPER RJ ARPENAZ SV THOR MID VELIKOSTI > 6,5-14 40-50 6,5-14/3-6 5,5-13 40-50 BARVA HNĚDÁ ČERNÁ HNĚDÁ ČERNÁ ČERNÁ HMOTNOST 990g 750g 900g/850g 900g 700g SVRŠEK NUBUK 2,6-2,8 mm TELETINA 2,0-2,2 mm TELETINA 2,0-2,2 mm/NUBUK TELETINA 2,0-2,2 mm TELETINA 2,0-2,2 mm PODRÁŽKA GUMA VIBRAM GUMA VIBRAM GUMA GUMA GUMA VIBRAM VNITŘEK SYMPATEX/INTEMP SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX FLEXE TVRDÁ STŘEDNÍ STŘEDNÍ TVRDÁ STŘEDNÍ HUNTING
KÓD
MODEL > ALV JR ALV JR ALV JR VELIKOSTI > 25-35/36-39 25-35/36-39 25-35/36-39 BARVA VÍNOVÁ/HNĚDÁ ČERVENÁ/ŠEDÁ MODRÁ/ŠEDÁ HMOTNOST 300g/400g 300g/400g 300g/400g SVRŠEK ŠTÍPANÁ KŮŽE
mm SYNTETICKÝ TEXTIL ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm SYNTETICKÝ TEXTIL ŠTÍPANÁ KŮŽE 1,4-1,6 mm SYNTETICKÝ TEXTIL PODRÁŽKA EVA/GUMA EVA/GUMA EVA/GUMA VNITŘEK ALPITEX ALPITEX ALPITEX FLEXE MĚKKÁ MĚKKÁ MĚKKÁ KÓD > 692V1B 631R1B 693K1B 69HA2B 69HB2B MODEL > ARES PROOF TRAPPER W HEAT HERON ARPENAZ 3.0 TIERRA 3.0 VELIKOSTI > 40-50 2,5-9 40-50 40-50 40-50 BARVA ČERNÁ/ČERVENÁ HNĚDÁ ČERNÁ BÉŽOVÁ BÉŽOVÁ HMOTNOST 600g 850g 540g 820g 700g SVRŠEK MIKROVLÁKNO/CORDURA TELETINA 2,6-2,8 mm MIKROVLÁKNO/CORDURA TELETINA 2,0-2,2 mm TELETINA 2,0-2,2 mm/CORDURA PODRÁŽKA GUMA VIBRAM VIBRAM VIBRAM VIBRAM VIBRAM VNITŘEK ALPITEX SYMPATEX/INTEMP SYMPATEX SYMPATEX SYMPATEX FLEXE STŘEDNÍ TVRDÁ STŘEDNÍ TVRDÁ STŘEDNÍ
ATACTICAL
JUNIOR
HUNTING ATACTICAL

OCHRANAÚST

KÓD > JK3762

XX021

MODEL > NÁKRČNÍK PRATELNÁ ROUŠKA

MATERIÁL > 100% POLYESTER 100% MIKROVLÁKNO

BARVA ČERVENÁ ČERVENÁ

KÓD > JM9411, XM5201*

JM9412, XM5202*

MODEL > ELASTICKÉ TRIČKO KLASICKÉ TRIČKO

MATERIÁL > 94% BAVLNA 6% ELASTAN

J12821 ALPINA ROLL UP

KÓD > J10791

J10781

J10801, J10802

MODEL > ALPINA BEACHFLAG CLASSIC 220 ALPINA BEACHFLAG CLASSIC 5.0 ALPINA TEXTILNÍ BANNER MATERIÁL > 100% POLYESTER

44
TEXTIL
BARVA ČERVENÁ ČERVENÁ
100% BAVLNA
OBLEČENÍ
100% POLYESTER 100% POLYESTER BARVA ČERVENÁ ČERVENÁ ČERVENÁ VELIKOST 2,20 m 5 m INDOOR OUTDOOR OUTDOOR
VLAJKY
100% POLYESTER ČERVENÁ

TABULKA VELIKOSTi JAK SPRÁVNĚ ZMĚŘIT VELIKOST NOHY:

Umístěte list papíru na podlahu vedle stěny a stoupněte si na něj tak, aby se vaše pata dotýkala stěny. Označte si, kde končí váš palec, a to samé opakujte i u druhé nohy. Pak změřte vzdálenost od konce papíru ke značce, kterou jste si zaznamenali.

45
EU/FR UK MMS (mondo point) Délka v cm 18 2 110 11,0 19 3 115 11,5 20 3½ 125 12,5 21 4½ 130 13,0 22 5½ 135 13,5 23 6 142 14,2 24 7 150 15,0 25 7½ 155 15,5 26 8½ 165 16,5 26½ 9 168 16,8 27 9½ 170 17,0 27½ 9 173 17,3 28 10 175 17,5 28½ 10½ 180 18,0 29 11 185 18,5 29½ 11 188 18,8 EU/FR UK MMS (mondo point) Délka v cm 30 11½ 190 19,0 31½ 12 193 19,3 31 12½ 195 19,5 31½ 12 200 20,0 32 13 203 20,3 32½ 0½ 205 20,5 33 1 210 21,0 33½ 1½ 215 21,5 34 2 217 21,7 34½ 2½ 220 22,0 35 2 223 22,3 35½ 3 225 22,5 36 3½ 230 23,0 36½ 3 233 23,3 37 4 235 23,5 37½ 4½ 240 24,0 38 5 245 24,5 38½ 5½ 248 24,8 39 5 250 25 39½ 6 253 25,3 40 6½ 255 25,5 EU/FR UK MMS (mondo point) Délka v cm 40½ 7 260 26,0 41 7½ 265 26,5 41½ 7 268 26,8 42 8 270 27,0 42½ 8½ 273 27,3 43 9 275 27,5 43½ 9½ 280 28,0 44 9 283 28,3 44½ 10 285 28,5 45 10½ 290 29,0 45½ 11 295 29,5 46 11½ 297 29,7 46½ 11 300 30,0 47 12 305 30,5 47½ 12½ 308 30,8 48 13 310 31,0 48½ 13½ 313 31,3 49 13 315 31,5 49½ 14 320 32,0 50 14½ 325 32,5 51 15 330 33,0 52 16 335 33,5