Page 48

HP1

PÁNSKÉ TERMOTRIČKO S DLOUHÝM RUKÁVEM HP1 BL

PÁNSKÉ TERMOKALHOTY HP 1BL

ČÍSLO VÝROBKU

VELIKOSTI

ČÍSLO VÝROBKU

VELIKOSTI

204910019

XS/S - XL/XXL

204910020

XS/S - XL/XXL

Termotričko určené pro ty, kdo se nebojí posouvat své limity. Bylo navrženo tak, aby splnilo požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů. Dlouhá léta vývoje v oblasti biodynamiky pomohla najít části lidského těla, které se nenapínají ani nestahují, i když jsou v pohybu. Spojením těchto bodů prostřednictvím tzv. „linií minimálního tahu“ získáme místa se stejným tlakem. Tyto poznatky využila společnost Dainese při vývoji obleku BIOSUIT pro astronauty NASA, který se následně stal inspirací konstrukce pánského i dámského termotrička HP1 BL. Bezešvé provedení a příze Dryarn společně nabízejí skvělou izolaci, aniž by se nějak snížila prodyšnost a  tepelný komfort. „Linie minimálního tahu“ pak zajišťují kompresi, která svaly při lyžování udržuje v patřičné pozici.

PARAMETRY Bakteriostatické, hypoalergenní, s úpravou proti zápachu Zóny s různou strukturou tkaní: kompresní zóny s částmi z materiálu micromesh pro lepší prodyšnost

Tyto termokalhoty jsou určeny těm, kdo se nebojí posouvat své limity. Byly navrženy tak, aby splnily požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů. Dlouhá léta vývoje v  oblasti biodynamiky pomohla najít části lidského těla, které se nenapínají ani nestahují, i když jsou v  pohybu. Spojením těchto bodů prostřednictvím tzv. „linií minimálního tahu“ získáme místa se stejným tlakem. Tyto poznatky využila společnost Dainese při vývoji obleku BIOSUIT pro astronauty NASA, který se následně stal inspirací konstrukce pánského i dámského termotrička HP1 BL. Bezešvé provedení a příze Dryarn společně nabízejí skvělou izolaci, aniž by se nějak snížila prodyšnost a  tepelný komfort. „Linie minimálního tahu“ pak zajišťují kompresi, která svaly při lyžování udržuje v  patřičné pozici. Díky tříčtvrtečnímu střihu jsou kalhoty velice praktické a  dají se kombinovat s funkčními ponožkami.

Bezešvé provedení pro větší komfort

PARAMETRY Bakteriostatické, hypoalergenní, s úpravou proti zápachu

MATERIÁLY 10% Dryarn®

Zóny s různou strukturou tkaní: kompresní zóny s částmi z materiálu micromesh pro lepší prodyšnost

85% Polyamid 5% Elastan

Využití „linií minimálního tahu“

Využití „linií minimálního tahu“

Části z materiálu micromesh pro lepší prodyšnost

Části z materiálu micromesh pro lepší prodyšnost

BAREVNÉ VERZE

BAREVNÉ VERZE

Y99

Bezešvé provedení pro větší komfort

MATERIÁLY 10% Dryarn® 85% Polyamid 5% Elastan

Y99

luxusní černá/ ocelově šedá

luxusní černá/ ocelově šedá

- 46 -

Profile for INA SPORT spol. s r.o.

katalog dainese 2018 cz  

katalog dainese 2018 cz  

Profile for inasport