Page 31

SKLEPY Z CERTYFIKATEM TRUSTED SHOPS BIORĄCE UDZIAŁ W AKCJI DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY. ACCIPO

Adres: Opis:

APO-DISCOUNTER

Adres: Opis:

BELLUGIO

Adres: Opis:

CYFROWE.PL

Adres: Opis:

GAMECLUB.PL

Adres: Opis:

FITNESS4YOU

Adres: Opis:

www.accipo.pl W sklepie ACCIPO znajdzą Państwo wysokiej jakości drabiny, rusztowania, jak również akcesoria wiodącego producenta - firmy KRAUSE. Z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązania dla Państwa potrzeb, dla każdego zastosowania, począwszy od "zrób to sam" do rozwiązań dla profesjonalistów w rzemiośle i przemyśle. Zakupy w naszym sklepie objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy zapewnianą przez firmę Trusted Shops. Dlatego też składając zamówienie nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka.

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

www.apo-discounter.pl Jest jedną z największych aptek internetowych działających w Niemczech. Od 2008 roku apteka prowadzi sprzedaż wysyłkową do Polski za pośrednictwem strony internetowej apo-discounter.pl. W ofercie apteki znajdują się zarówno kosmetyki apteczne renomowanych marek, leki OTC, suplementy diety jak i sprzęt diagnostyczny. Dzięki bardzo nowoczesnemu systemowi kompletacji realizacja zamówień odbywa się bardzo sprawnie a wszystkie procesy są nieustannie monitorowane i ulepszane dzięki czemu uzyskaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008.

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

www.bellugio.pl Firma działa w branży galanterii skórzanej od 1990 roku. Sklep internetowy Bellugio.pl został stworzony przez firmę ZBROJA International Trade Andrzej Zbroja w marcu 2007 roku. Pomysł na ten rodzaj przedsięwzięcia zrodził się z poszukiwania nowej ścieżki rozwoju firmy. Bellugio to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria i bagaż. W ofercie sklepu znajdują się produkty z różnych kategorii, m.in. torebki wizytowe, wieczorowe, zakupowe, paski, portfele, portmonetki, plecaki, teczki, aktówki, saszetki, torby podróżne, walizki i nesesery. W sklepie Bellugio można kupić także produkty światowych marek: United Colors of Benetton, Sisley, Levi's czy Ghepard.

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

www.cyfrowe.pl To największy internetowy sklep foto-video w Polsce. Działa od 2002 roku. W ofercie sklepu znajduje się ponad 13.000 produktów – aparaty cyfrowe, kamery, obiektywy, sprzęt dla profesjonalistów foto-video i wiele innych. Oprócz sprzedaży przez Internet, Cyfrowe.pl prowadzi też 4 sklepy stacjonarne: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Cyfrowe.pl to konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i wysoka jakość obsługi.

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

www.gameclub.pl GameClub.pl to sklep internetowy, który zrodził się z olbrzymiej pasji do gier planszowych i wszystkiego, co z nimi jest związane. Sklep powstał we wrześniu 2009 roku. Od tego czasu załoga sklepu obsłużyła już kilka tysięcy zadowolonych Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. GameClub.pl oferuje graczom tytuły od najpopularniejszych producentów na świecie i w Polsce, sklep cieszy się też dużym zaufaniem wśród kupujących (100 proc. pozytywnych opinii).

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

www.fitness4you.pl Pierwszy polski sklep z międzynarodowym certyfikatem Trusted Shops gwarantującym jeszcze bezpieczniejsze zakupy. Kilkanaście tysięcy zadowolonych Klientów, którzy docenili wysoką jakość obsługi. Działa od 2004 roku. Jeden z najstarszych i największych sklepów specjalizujących się w sprzedaży sprzętu sportowego i fitness. Oferuje kilkaset sprawdzonych produktów dla osób dbających o aktywność ruchową. Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

PRESTO

Adres: Opis:

www.sklep-presto.pl PRESTO to potężny sklep sportowo-turystyczny, centrum jasnej informacji o produktach i zakupach, laureat wielu wyróżnień i nagród e-commerce. W ofercie ma ponad 8 tysięcy produktów z turystyki, fitnessu i wszystkich popularnych dyscyplin sportowych. Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

VOBIS

Adres: Opis:

www.vobis.pl Vobis.pl to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie sklepów internetowych. Od początku 2011 roku sklep zaczyna prezentować nową jakość sprzedaży internetowej. Nowy wygląd strony, szeroko rozbudowane funkcjonalności i łatwość zakupów ma za zadnie przybliżyć Klienta do jakości jaką prezentuje firma Vobis. W nawiązaniu do światowych trendów w sprzedaży detalicznej i wzrastającego znaczenia sprzedaży poprzez kanał on-line vobis.pl staje się kluczowych obszarem działalności handlowej firmy Vobis. Dodatkową forma komunikacji z Klientem jest sklep na facebooku.

31

Sklep posiada certyfikat Trusted Shops

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Advertisement