Page 30

ORGANIZATORZY AKCJI ORGANIZATOR:

PARTNER GŁÓWNY:

WSPARCIE:

eKomercyjnie.pl to magazyn internetowy dla osób związanych z branżą ecommerce. Na łamach witryny regularnie pojawiają się praktyczne materiały dotyczące zakładania i rozwijania e-sklepu oraz prowadzenia firmy w sieci. Nie brakuje też tekstów opisujących najciekawsze projekty działające na Zachodzie oraz publicystyki autorstwa osób związanych z rynkiem handlu elektronicznego.

Firma powstała w 2000 roku. Dziewięć lat później jako pierwsza marka zaczęła używać terminu Internet Software House. w odniesieniu do swojej działalności. Empathy zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego w oparciu o rozwiązania internetowe, w tym dedykowane systemy e-commerce, platformy B2B, systemy CRM i inne.

JakKupować.pl to serwis, którego celem jest ułatwić Ci robienie zakupów, tych tradycyjnych, ale przede wszystkim tych internetowych. Pomysł na JakKupować.pl wziął się z codziennego życia. Każdy z nas przynajmniej raz znalazł się w takiej sytuacji: trzeba kupić jakiś sprzęt, urządzenie, rzecz, na przykład odkurzacz. Po przyjściu do sklepu okazuje się jednak, że wybór jest wielki, opisy zdawkowe, a parametry niezrozumiałe i właściwie nie wiadomo, czym kierować się, by kupić...

HOSTING STRONY ZAPEWNIA: SUPERHOST.PL

OBSŁUGA PR:

Dobra Communications to kompleksowe działania PR i marketingowe (w tym new media). Budujemy i realizujemy koncepcje komunikacyjne dla firm i marek z różnych obszarów biznesu. Specjalizujemy się w branży rozrywkowej (film, muzyka, telewizja, gry komputerowe), ale na swoim koncie mamy również projekty z sektora produktów ekskluzywnych, FMCG czy elektronicznych.

OBSŁUGA PRAWNA:

MPW Kancelaria Radcy Prawnego (www.mpw-kancelaria.pl) zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych i instytucji non-profit, świadcząc na ich rzecz zarówno doraźne usługi prawne, jak i oferując im stałą obsługę prawną. Poza prawem gospodarczym, MPW Kancelaria Radcy Prawnego wyspecjalizowała się w prawie nowych technologii, w tym w szczególności prawie internetowym i e-commerce, prawie konkurencji oraz własności intelektualnej.

DODATKOWY HOSTING W CHMURZE: E24CLOUD.COM

PARTNERZY AKCJI DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY: 100SKLEPOW.PL

AFILIANT.COM

E24CLOUD.COM

100Sklepów jest firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania do obsługi sklepów internetowych. Serwis podchodzi w sposób zindywidualizowany do każdego klienta, pozwalając mu decydować nie tylko o formie i wyglądzie sklepu, ale także o sposobach płatności.

Afiliant.com jest programem afiliacyjnym umożliwiającym właścicielom stron internetowych zarabianie na reklamach umieszczonych na stronie. Jedyne, co musi zrobić właściciel strony by zacząć zarabiać dzięki programowi afiliant.com, jest umieszczenie reklamy na swojej stronie.

Chmura e24cloud jest rozwiązaniem IaaS (Infrastructure as a Service). Pozwala użytkownikom dopasować technologię do ich potrzeb, obniżając przy tym koszty związane z infrastrukturą sprzętową. Rozwiązanie to doskonale nadaje się do serwisów WWW, systemów e-commerce, środowisk produkcyjnych czy jako render farmy.

IAI-SHOP.COM

IPREZENTY.PL

I-SKLEP.PL

Iai-shop.com jest kompleksową platformą przeznaczoną do prowadzenia sklepu internetowego. Z iai-shop.com korzystają zarówno jednoosobowe przedsiębiorstwa, jak i hurtownicy czy spółki giełdowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości zastosowania i wdrożenia platforma sprawdza się w firmach różnej wielkości.

Iprezenty.pl jest bezpłatnym serwisem oferującym użytkownikom odnalezienie ciekawego, oryginalnego i adekwatnego do okazji pomysłu na prezent. Sam w sobie serwis nie prowadzi sprzedaży produktów, ale odsyła potencjalnych klientów do danych sklepów internetowych, gdzie mogą kupić interesujący ich produkt.

OKAZJE.INFO

SELLY.PL

Okazje.info jest nowoczesną porównywarką cen gwarantującą niedrogie i bezpieczne zakupy. Użytkownik ma do dyspozycji bogatą ofertę sklepów zarówno internetowych, jak i tradycyjnych, a także porady, recenzje i opinie innych klientów, gwarantujące bezpieczeństwo zakupów.

Selly.pl – platforma internetowa Selly.pl jest autorskim rozwiązaniem dla firm chcących otworzyć funkcjonalny sklep, posiadający możliwość dalszego rozwoju. Głównymi zaletami tej platformy są indywidualne podejście do klienta, unikalność rozwiązań i ich funkcjonalność.

30

Na rynku e-commerce są od siedmiu lat. Produkt i-sklep, zyskał uznanie setek sklepów internetowych i nieustannie się rozwija. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych rozwiązań, jest dziś jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi sklepowych w kraju.

SKLEPOWO Sklepowo to nowoczesna baza sklepów internetowych, w której znaleźć można marki uporządkowane w 16 kategoriach i kilkuset podkategoriach. Witryna pozwala nie tylko przeglądać oferty sklepów, ale i oceniać i komentować każdy z nich. Katalog jest dodatkowo wzbogacony o ciekawe treści, porady i artykuły.

FRESHMAIL FreshMail to profesjonalny system do email marketingu. Od 2008 roku zdobył uznanie prawie 10 000 Klientów. O innowacyjności usług marki świadczy chociażby fakt, że każdego roku system firmy wzbogacany jest o średnio 26 nowych funkcjonalności.

IAB POLSKA IABPolska –stowarzyszenie Interactive Adertising Bureau istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Wśród jego członków znajduja się portale internetowe, agencje interaktywne, domy mediowe i sieci reklamowe. Jego zadaniem jest edukować i uświadamiać klientów, czego powinni oczekiwać, a także tworzyć i prezentować standardy jakościowe.

KUPUJEMY.PL

NOKAUT.PL

Kupujemy.pl jest pierwszą w Polsce porównywarką cen w sklepach internetowych. Serwis umożliwia użytkownikom odnalezienie danego produktu najniższej cenie w dużo krótszym czasie, niż ten, który trzeb aby poświęcić na samodzielne przejrzenie ofert poszczególnych firm.

Nokaut.pl jest serwisem umożliwiającym użytkownikom porównywanie cen i właściwości produktów. Klient otrzymuje niezależne opinie na temat produktów, umożliwiające mu na szybkie podjęcie dobrej decyzji dotyczącej zakupu. Natomiast sklepy współpracujące z nokaut.pl zyskują możliwość pozyskania nowych klientów i stworzenie dobrego wizerunku firmy.

SKLEPYFIRMOWE.PL SklepyFirmowe.pl to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą prowadzić sprzedaż w Internecie. Jednym kliknięciem dają użytkownikom możliwość założenia sklepu w sieci. Ta nowoczesna platforma pozwala też zwiększyć sprzedaż poprzez aktywną dystrybucję produktów i usług w sieci.

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Advertisement