Page 24

GETRESPONSE PARTNEREM AKCJI I RAPORTU DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY Dlaczego GetResponse wspiera Dzień Darmowej Dostawy? Z tym pytaniem zwrócił się do nas jeden z organizatorów tegorocznej akcji. Naszą odpowiedź mieliśmy zawrzeć w kilku zdaniach. To będzie proste i szybkie zadanie – pomyślałem, kiedy email trafił do mojej skrzynki. Zajmie mi to pół godziny – na pewno nie więcej. Przecież zanim zaangażowaliśmy się w Dzień Darmowej Dostawy, rozmawialiśmy o tym w zespole, więc powody naszego przystąpienia były bardzo klarowne.

PIOTR KRUPA

Natomiast, gdy usiadłem do napisania odpowiedzi na to pozornie retoryczne pytanie, zaczęły pojawiać się znaki zapytania. Czy aby na pewno decyzja o partnerstwie GetResponse przy Dniu Darmowej Dostawy jest oczywista? Przecież GetResponse to nie e-sklep. Nie sprzedajemy i nie pośredniczymy, czy porównujemy cen żadnych produktów online, żebyśmy mogli podciągnąć naszą ofertę pod darmową dostawę. No to jak to w końcu jest? Po co GetResponse wspiera

Dzień Darmowej Dostawy? Dzień Darmowej Dostawy to akcja, która ma popularyzować zakupy online. A trzeba przyznać, że blisko 2000 e-sklepów, które przyłączyło się w tym roku do akcji tworzy razem ofertę niczym największa galeria handlowa, w której każdy znajdzie to, co go interesuje. Jest to bez wątpienia najlepsza okazja w roku do przekonania wszystkich sceptyków zakupów w internecie do zmiany decyzji. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa alternatywa dla amerykańskiej akcji Cyber Monday, która mimo, że działa na innych zasadach, to przyświęca jej ten sam cel – popularyzacja zakupów online. A jeśli w grę wchodzą zakupy online to niemal na pewno pojawi się tam również wiadomość email w różnej postaci. Może to być email transakcyjny lub newsletter promocyjny, bo jak wynika z raportu Internet Standard Ecommerce 2011 wiadomość z charakterystycznym “@” w adresie jest wciąż najpopularniejszą formą komunikacji e-sklepów.

TRUSTED SHOPS PODCZAS „DNIA DARMOWEJ DOSTAWY“ W POLSCE Drugi „Dzień Darmowej Dostawy“ w Polsce przedstawił bardzo szczególnego gościa: Trusted Shops! Firmę, która sprawdza działalność sklepów internetowych w sieci na podstawie ponad 100 kryteriów. Sklep internetowy certyfikowany przez Trusted Shops przestrzega wszystkich odpowiednich wymogów prawnych. Firma Trusted Shops wspierała sprzedawców internetowych w tym dniu, w którym klienci mogli otrzymać zamówione produkty bez kosztów

24

dostawy i we współpracy z wieloma polskimi sprzedawcami, postawiła kropkę nad "i". Kropkę, która jest gwarancją bezpieczeństwa podczas zakupów online. Pozytywny oddźwięk ponad 1.000 polskich sprzedawców, którzy uczestniczyli w Dniu Darmowej Dostawy był najlepszym dowodem na to, że sklepy wysoko cenią ochronę i bezpieczeństwo swoich klientów!

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Imagine - Raport Specjalny - Dzień Darmowej Dostawy  

Raport wydany wspólnie z eKomercyjnie.pl dotyczący akcji Dzień Darmowej Dostawy, która miała miejsce 30.11.2011

Advertisement