Page 1


Шановнi друзi! З гордістю представляю Вам каталог нової колекції щоденників Brunnen 2013 року.

При створенні цієї колекції ми зробили все для того, щоб приємно здивувати Вас. Додали яскравих кольорів, ретельно підібрали нові обкладинки, створили нові моделі щоденників, що дозволить навіть найвибагливішому покупцю вибрати щоденник на свій смак.

Купуючи щоденники Brunnen, Ви отримуєте продукт високої якості, над яким працювали тисячі людей, щоб зробити його максимально зручним та функціональним для Вас.

Сподіваюся, щоденники та щотижневики Brunnen будуть і надалі Вашими надійними помічниками.

З повагою,

Матiас Шнайдер, Генеральний директор Baier & Schneider GmbH & Co. Heilbronn, Germany

2


Змiст

Компанiя Baier & Schneider

4

Колекцiя oбкладинок 2013

5

Новий напрямок вашого стилю

11

Щоденники та щотижневики датовані

18

Щоденник Бiзнес

20

Щоденник Стандарт

22

Щоденник кишеньковий

24

Щотижневик кишеньковий

26

Щотижневик Тайм-центр

28

Планiнг

30

Щотижневик Бюро

32

Щоденники недатованi

34

Щоденник Агенда

36

Щоденник Агенда mini

38

Щоденник Квадро

40

Щоденники напівдатовані

42

Щоденник Престиж

44

Щоденник Вояж

46

Щоденник Гран де Люкс

48

Записнi книги

50

Записнi книги Компаньйон

50

Записна книга Colour Code

51

Візитниці

51

Записнi книги у твердiй обкладинці та Vivendi

52

Рекламна продукція

53

Представлення матеріалів і кольорів у моделях

54

Стандартне тиснення на обкладинці

55

Таблиця кодів і артикулів. Рекомендації щодо тиснення

56

3


Компанiя Baier & Schneider

1877

1920

1950

1960

зараз

Компанiя Baier & Schneider зараз є однiєю з провiдних виробникiв щоденникiв як у Нiмеччинi, так i в Європi. Щоденники виробляються пiд торговою маркою BRUNNEN. Повний асортимент нараховує понад 350 рiзних щоденникiв (кожен рiк випускається понад 20 млн. штук). Центр із логiстики (склад) BRUNNEN у мiстi Хайльбронн (Нiмеччина) забезпечує зберiгання до 20 тисяч палет з рiзноманiтною паперовою продукцiєю. Щоденники BRUNNEN вiдомi, передусiм, завдяки своїй високiй якостi та оригiнальному дизайну.

Дистриб’юторський центр BRUNNEN дає можливiсть швидко та якiсно обслуговувати клiєнтiв. Багато часу сплинуло за 135-рiчну iсторiю компанiї Baier & Schneider, змiнився логотип компанiї, але незмiнною залишається висока якiсть кожного виробу, що виготовлений під цією торговою маркою.

4


Колекцiя oбкладинок 2013

!

NEW

білий (00)

червоний (20)

сірий (80)

чорний (90)

бордовий (29)

синій (30)

зелений (50)

коричневий (70)

Miradur 60 Найпопулярнiша класична обкладинка для щоденникiв, придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Поверхня структурована, блискуча. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Широкий спектр кольорiв. Приємна цiна за високу якiсть.

рожевий (22)

блакитний (32)

оранжевий (40)

зелений (50)

сірий (80)

лінія сірий (801)

Spirit 61 Нетрадиційний для класичної колекції Brunnen матеріал. Дуже цікаве рішення для надання такій повсякденній речі, як щоденник, незвичайності й оригінальності. Виріб у такій обкладинці не залишиться непоміченим! Шість різноманітних кольорових комбінацій, наявність малюнка у вигляді клітинки та лінійки не залишать байдужими покупців. Тиснення року чорною фольгою на деяких кольорах цієї обкладинки виділяють щоденник серед інших у колекції 2013.

рожевий (22)

блакитний (32)

оранжевий (40)

зелений (50)

золотий (91)

Reason 62 Незвичайна обкладинка, що має здатність змінювати колір при зміні освітлення. Спеціальна обробка створює ефект об’ємності. Стримана гама, що складається з пастельних кольорів, радуватиме ваш погляд протягом всього року.

!

червоний (20)

синій (30)

фісташковий (52)

бірюзовий (56)

ліловий (66)

коричневий (70)

NEW

Cotton 65 Щоденник у цій незвичайній обкладинці, що імітує фактуру бавовняної тканини, буде яскравим акцентом в образі будьякої ділової людини. Відсутність тиснення року на лицьовій стороні вигідно підкреслить логотип компанії, що обрала щоденник у цій обкладинці в якості рекламного носія.

5


Колекцiя oбкладинок 2013

!

NEW

рожевий (22)

срібний (92)

синій (30)

зелений (50)

фіолетовий (65)

чорний (90)

золотий (91)

Ocean37 Унікальна обкладинка з тривимірним ефектом. Малюнок, що нагадує океанську хвилю, змінюється при зміні освітлення і створює ефект руху. Цікаві, насичені кольори роблять щоденник незвичайним і привабливим.

перлина (07)

червоний (20)

синій (30)

зелений (50)

срібний (92)

Wave 76 Обкладинка Wave – вiдчуйте свою хвилю успiху. Сучасна оригiнальна обкладинка з якiсного матерiалу. Не псується, не трiскається, стiйка до незначних механiчних пошкоджень. Чудове спiввiдношення цiни та якостi.

!

NEW

червоний (20)

бордовий (29)

синій (30)

зелений (50)

фіолетовий (65)

чорний (90)

Dune 69 Нова обкладинка з дещо неоднорідною структурою, що нагадує піщану дюну. Приємна на дотик. Рекомендується для тиснення фольгою. Широкий спектр класичних кольорів дозволить обрати статусний виріб будь-якому корпоративному клієнтові в якості носія для свого логотипа.

!

NEW

рожевий (22)

бордовий (29)

блакитний (32)

фісташковий (52)

коричневий (70)

сірий (80)

Carribian 72 Приваблива обкладинка в пастельній гамі кольорів із благородним малюнком у вигляді мережива зробить виріб вишуканим аксесуаром у стилі «бароко». Ніжність і благородство малюнка надає виробу особливий шарм і оригінальність. Відчуйте насолоду від щоденного користування таким вишуканим виробом!

6


Життя різнокольорове!

червоний (20)

яскраво-червоний (24)

синій (30)

темно-синій (38)

оранжевий (40)

зелений (50)

бірюзовий (52)

фіолетовий (65)

ліловий (66)

коричневий (70)

сірий (80)

чорний (90)

Torino 38 Обкладинка з м’якого, приємного на дотик, матерiалу з однорiдною структурою. Матова поверхня. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Широка гама кольорiв: вiд класичних стриманих до яскравих. Найкраще спiввiдношення цiни та якостi.

червоний (20)

синій (30)

зелений (50)

фісташковий (52)

ліловий (66)

коричневий (70)

темно-сірий (80)

Modern 30 М’який, глянцевий матеріал, що імітує унікальний природний малюнок натуральної шкіри, викликає приємні тактильні відчуття. Неоднорідність кольору і велика кількість шарів лаку додає об’єм та глибину. Гама налічує сім трендових кольорів.

!

NEW

білий (00)

червоний (20)

коричневий (70)

чорний (90)

бордовий (29)

синій (30)

блакитний (32)

зелений (50)

Soft 36 Обкладинка наближена до шкiряної: нiжна, м’яка, приємна на дотик. Має однорiдну структуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка.

бордо (29)

синій (30)

коричневий (70)

сірий (80)

Spider 51 Новий цікавий матеріал з металізованою поверхнею і яскраво вираженою текстурою, що схожа на павутиння. Цей рельєфний малюнок павутиння створює ефект «хамелеона». М’який і приємний на дотик матеріал Spider робить виріб ексклюзивним і неповторним предметом розкоші. Добре піддається сліпому тисненню і тисненню фольгою. Використовується у виробах преміум-класу.

7


Колекцiя oбкладинок 2013

ніжний (22)

сніжний (23)

піщаний (24)

Snake 104 Текстура обкладинки Snake нагадує розкiшну та витончену шкiру змiї, розкриваючи її мудру та тонку натуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Гарний вибiр для тих, хто має смак.

срібний (92)

Aluminium 80 Оригiнальна обкладинка виготовлена з металу. Щоденник безпечний у використаннi – кутки ретельно обробленi лазером. Щоденник у такiй обкладинцi є гарним вибором неординарних особистостей, якi цiнують стиль та iнновацiї.

бордо (29)

синій (30)

зелений (50)

чорний (90)

Vienna 57 Високоякiсна обкладинка з нiжної, глянцевої, приємної на дотик натуральної шкiри, яка стiйка до механiчних пошкоджень та впливу вологи. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Класична кольорова гама.

червоний (20)

бордо (29)

синій (30)

зелений (57)

коньячний (70)

чорний (90)

La Fontaine 50 Високоякiсна шкiряна обкладинка. Гладка поверхня шкiри з лоском. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Ця обкладинка пiдходить для дiлових людей, якi цiнують елегантнiсть, комфорт та стиль. Класичнi кольори. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Престижна обкладинка – для справжнiх дiлових людей.

8


!

NEW

срібний (19)

золотий (20)

Pyton 104 2013 рік за Китайським календарем - рік Змії. Цього року обкладинка з малюнком шкіри пітона стає особливо актуальною. Натуральна шкіра зі спеціальною обробкою перетворює щоденник не лише на статусний інструмент для планування, але і в прекрасний подарунок.

!

NEW

пурпурний (17)

сірий (18)

Galaxy 104 Дорога, якісно вироблена шкіра, з блиском мільйона маленьких зірок - це нова обкладинка колекції Brunnen - Galaxy. Щоденник у цій обкладинці схожий на коштовність. Використовується для виробів преміум-класу.

!

NEW

срібний (13)

мідний (14)

Anakonda 104 Благородні кольори обкладинки Anakonda з натуральної шкіри здатні задовольнити смак найвибагливішого гурмана. Неповторний малюнок зміїної шкіри, втілений на шкірі високої якості, не зможе нікого залишити байдужим! Якщо ви шукаєте натуральність і розкіш - виріб в обкладинці Anakonda для вас!

9


Життя – це іскорка в океані Вічності, це єдина мить, яка нам належить

10


Нова обкладинка Ocean

Ocean Якщо Ви цінуєте оригінальні речі – Ви не зможете не помітити щоденник в унікальній обкладинці з тривимірним ефектом – Ocean. Малюнок, що нагадує океанську хвилю, змінюється при зміні освітлення і створює ефект руху. Цікаві, насичені кольори роблять щоденник незвичайним і привабливим.

!

NEW

Нова обкладинка «Ocean» в моделях: щоденник «Стандарт», щоденник кишеньковий, щотижневик кишеньковий.

11

11


Бережіть час: це тканина, з якої виткане життя…

12


Нова обкладинка Cotton

Cotton Якщо Ви цінуєте натуральність – щоденник у новій обкладинці Cotton для Вас! Фактура натуральної бавовняної тканини, приємне відчуття дотику – це відмінні риси цієї новинки. Щоденник в обкладинці Cotton буде яскравим акцентом в образі будь-якої ділової людини не тільки завдяки незвичайній фактурі, але й природним кольорам.

!

NEW

Нова обкладинка «Cotton» в моделях: щоденник «Стандарт», планінг.

13


Хвилини тривалі, а роки швидкоплинні

14


Обкладинка Spirit у популярному форматі

Spirit Цікава обкладинка Spirit тепер і в найпопулярнішому форматі планування! Шість різноманітних кольорових комбінацій, наявність малюнка у вигляді клітки і лінії не залишать байдужими покупців. Тиснення року чорною фольгою, на деяких кольорах цієї обкладинки, виділяє щоденник серед інших у колекції 2013.

!

NEW

15


Білий

16


Білий Відкрий для себе стильний білий світ! Де немає перешкод i сірих буднів, де панує чистота i гармонія. Де ніжний білий колір дарує відчуття тя досконалості та свободи!

!

NEW

Білий колір в обкладинках «Miradur» і «Soft».

17


Щоденники та щотижневики датовані

18


19


Щоденник Бiзнес

Обкладинки: Soft, La Fontaine Індивiдуальнi особливостi щоденника Бiзнес: Фольгований зріз сторінок: срібний Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Колір паперу «слонова кістка» Одна сторiнка – один день Субота та недiля на однiй сторiнцi Органiзатор від 8.00 до 20.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорі: срібло Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Двi закладки: сірого та світло-сірого кольорів Кількість сторінок – 352 Кольоровi карти: карта Києва, полiтична карта України, полiтична карта Європи, карта свiту, карта Росiї – 8 сторiнок  Алфавiтна записна книга – 16 сторiнок у кiнцi виробу

           

20


Великі засоби зобов’язані служити великим завданням Модель 73-787

Формат 21 х 29 см

Інформацiйний блок мiстить:  Сторiнку для запису особистих даних  Правила користування щоденником, умовнi позначення  Календарi на 2013-2014 роки  Украiнськi державнi, професiйнi та релiгiйні свята  Офiцiйнi свята деяких країн свiту  Поштовi iндекси міст України  Телефонні коди міст України та СНД, довідкові служби  Міжнародні телефонні коди  EAN – префiкси країн  Одиницi вимiру  Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв  Знаки зодіаку

Матерiали

36

Soft

50

La Fontaine

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-787

бордо

синiй

зелений

коньячний

чорний

min.

61,13

29

30

50

90

1

1/6

115,57

29

30

70

90

1

1/6

min. – мінімальне відвантаження

21


Щоденник Стандарт Модель 73-795

Формат 14,5 х 20,6 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Cotton, Ocean, Torino, Modern, Soft, Snake, Aluminium, Vienna, La Fontaine: Індивiдуальнi особливостi щоденника Стандарт:  Щiльнiсть паперу 70 г/м2  4 сторінки для загального планування на рік. 2 сторінки – півріччя.  Одна сторiнка – один день  Субота та недiля на однiй сторiнцi  Органiзатор від 7.00 до 22.00  Три мови: українська, росiйська, англiйська  Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому  Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою  Одна закладка: сiрого кольору  У кiнцi виробу – записна книга  На форзацах – полiтико-адмiнiстративна карта України та карта свiту

Інформацiйний блок мiстить:          

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2013-2014 років Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки зодiаку Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби EAN – префiкси країн Знаки догляду за одягом

№ для замовлення 73-795

min. – мінімальне відвантаження

білий

червоний

рожевий

ніжний

сніжний

пісочний

яскравочервоний

бордо

синій

блакитний

темно-синій

оранжевий

зелений

60

Miradur

6,04

00

20

29

30

50

61

Spirit

7,17

22

32

40

50

65

Cotton

7,17

20

30

52

56

37

Ocean

8,16

22

30

50

38

Torino

9,40

20

24

30

38

40

50

56

30

Modern

10,32

20

30

50

52

36

Soft

14,62

29

30

50

104 Snake

16,86

22

23

24

80

Aluminium

19,58

57

Vienna

26,29

29

30

50

50

LaFontaine

44,16

20

29

30

50

22

фісташковий бірюзовий


Ми не плануємо жити вічно... Ми плануємо жити яскраво

фіолетовий

ліловий

коричневий

коньячний

сірий

лінія сірий

чорний

золотий

срібний

min.

70

80

90

1

15

80

801

1

15

66

70

1

15

65

90

91

92

1

10

65

66

70

80

90

1

10

66

70

80

1

10

70

90

1

2/20

1

1/10

92

1

1/10

90

1

1/20

70

90

1

1/20

23


Щоденник кишеньковий Модель 73-736

Формат 10 х 14 см

Обкладинки: Miradur, M Spirit, Reason, Ocean, Torino, Soft, Snake Sna Індивiдуальнi особливостi о щоденника кишенькового: Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Одна сторiнка – один о день Субота та недiля – на однiй сторiнцi Органiзатор від 9.00 9 до 19.00 Три мови: українська, українс росiйська, англiйська Перфорованi вiдривнi вiдр кутки аркушiв з датою Друк у двох кольорах: кольо сiрому та бордовому У кiнцi моделi – алфавiтна а записна книга 16 сторiнок Наявнiсть 16 перфорованих пер сторiнок у кiнцi щоденник щоденника  Чистi незадруков незадрукованi форзаци

        

Інформацiйний блок мiстить:          

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2013-2012 років Українськi державнi, професiйнi свята Знаки зодiаку Релiгiйнi свята Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Знаки догляду за одягом Одиниці виміру

Розмiри одягу Валюти країн свiту EAN – префiкси країн Умови Incoterms Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв  Одиниці виміру

      

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-736

min. – мінімальне відвантаження

яскравобілий

червоний

рожевий

нiжний

снiжний

пiщаний

червоний

бордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

60

Miradur

6,67

00

29

30

50

61

Spirit

7,03

22

32

40

50

62

Reason

7,03

22

32

40

50

37

Ocean

7,68

22

30

50

65

38

Torino

8,41

20

24

30

40

50

52

65

66

36

Soft

9,40

00

29

30

32

50

11,49

22

23

24

104 Snake

24

бiрюзовий фіолетовий

ліловий


Мрії – це відсторонення від дійсності, а засіб наблизитися до неї

!

NEW

Новинка – щоденник кишеньковий в обкладинці «Ocean».

коричневий

сірий

сірий лінійка

чорний

золотий

срiбний

min.

70

90

1

80

801

1

2/50

91

1

2/50

2/50

90

91

92

1

2/50

70

80

90

1

2/50

90

1

2/50

1

2/50

25


Життя – чисте полум’я, ми живемо з невидимим сонцем усередині нас

26


Щотижневик кишеньковий Модель 73-755

Формат 15,3 х 8,7 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Ocean, Soft Індивiдуальнi особливостi щотижневика кишенькового: Крiплення по вертикалi Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфоровані відривні кутки аркушів з датою У кiнцi моделi – алфавiтна записна книга 10 сторiнок  Наявнiсть 16 перфорованих сторiнок у кiнцi щотижневика  Чистi незадрукованi форзаци       

Інформацiйний блок мiстить:        

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2013-2014 років Коди мiст України Поштовi iндекси мiст України та довiдковi служби Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди країн СНД Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки догляду за одягом

30

1

2

181-184

182-183

182-183

4:50

21:10

2

4:50

21:10

3

3 184-181

4:48

21:11

29

4:49

21:10

1

July

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-755

7

03.07

min. – мінімальне відвантаження

білий

червоний

рожевий

бордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

фіолетовий

коричневий

сірий

сірий лінійка

чорний

золотий

срібний

min.

60

Miradur

6,31

00

29

30

50

70

90

1

61

Spirit

6,65

22

32

40

50

80

801

1

2/80

62

Reason

6,65

22

32

40

50

91

1

2/80

37

Ocean

36

Soft

2/80

8.2

22

30

50

65

90

91

92

1

2/80

10,02

20

29

30

32

50

90

1

2/80

27


Ми знаходимося тут, щоб зробити свій внесок у цей світ. А інакше навіщо ми тут?

28


Щотижневик Тайм-центр Модель 73-729

Формат 14,5 х 20,5 см Обкладинки: Torino, Soft Індивiдуальнi особливостi щотижневика Тайм-центр: Щотижневик та блокнот – в однiй моделi Папiр Premium offset Щiльнiсть паперу 80 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень Три мови: українська, росiйська, англiйська Однокольоровий друк: сiрий Сторiнки для загального планування на 2013-2014 роки на початку та в серединi моделi  Двi закладки: сірого та світло-сiрого кольорів  Наявнiсть 16 сторiнок телефонної книги  Форзац та нарзац - карта України та свiту       

Інформацiйний блок мiстить:             

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2013-2014 років Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки зодiаку Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Розмiри одягу Одиницi вимiру EAN – префiкси країн Знаки догляду за одягом Міжнародні розміри паперу

Унiкальнiсть моделi полягає в тому, що можливо одночасно здiйснювати планування в щотижневику та вносити необмежену кiлькiсть iнформацiї в блокнот. Достатньо лише в щотижневику вказати номер сторiнки блокнота, щоб зорiєнтуватися, де мiститься потрiбна iнформацiя.

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори



№ для замовлення 73-729

min. – мінімальне відвантаження

червоний

бордо

синiй

зелений

коричневий

чорний

min.

38

Torino

11.75

20

30

50

90

1

1/24

36

Soft

13,30

29

30

50

70

90

1

1/24

29

29


Щотижневик Бюро Модель 73-761

Формат 21 х 26 см

Обкладинки: Miradur, Torino, Modern, Soft Індивiдуальнi особливостi щотижневика Бюро: Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень Органiзатор від 9.00 до 21.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Наявнiсть 12 вiдривних перфорованих сторiнок У кiнцi виробу – алфавiтна записна книга 11 сторiнок  Чистi незадрукованi форзаци  Одна закладка сiрого кольору

       

Інформацiйний блок мiстить:  Сторiнку для запису особистих даних  Календарi 2013-2014 років  Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби  Телефоннi коди мiст країн СНД  Мiжнароднi телефоннi коди  Офiцiйнi свята деяких країн свiту  Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята  Знаки Зодiаку  EAN – префiкси країн  Одиницi вимiру

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-761

min. – мінімальне відвантаження

червоний

бордо

синiй

зелений

коричневий

сірий

чорний

min.

60

Miradur

15,36

29

30

50

90

1

2/20

38

Torino

18,10

20

30

50

90

1

2/20

30

Modern

18,64

30

50

70

80

1

2/20

36

Soft

19,58

29

30

50

90

1

2/20

32


Всі думки, які мають значні наслідки, завжди прості

!

NEW

Новинка – щотижневик «Бюро» в обкладинці «Modern».

33


Щоденники недатованi

34


35


Щоденник Агенда недатований Модель 73-796

Формат 14,5 х 20,6 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Wave, Torino, Soft, Snake, Aluminium Індивiдуальнi особливостi щоденника Агенда: Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Сторiнки для загального планування на рiк Одна сторiнка – один день Органiзатор від 8.00 до 21.00 Дві мови: українська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв Наявнiсть сторiнок у клiтинку для замiток У кiнцi виробу – алфавiтна записна книга На форзацах – полiтико-адмiнiстративна карта України та карта свiту  Одна закладка

         

Інформацiйний блок мiстить:                  

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2015; 2013-2016 років Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом Умови Incoterms EAN – префiкси країн Позначення країн та територiї в Інтернетi Інформацiя для подорожей до європейських країн Розпiзнавальнi знаки автотранспортних засобiв країн свiту Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Схеми Київського та Харкiвського метрополiтену Міжнародні розміри паперу

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-796

min. – мінімальне відвантаження

перлина

червоний

рожевий

ніжний

сніжний

піщаний

бордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

фіолетовий

ліловий

коричневий

сірий

сірий лінійка

чорний

60

Miradur

6,04

29

30

50

90

61

Spirit

7,17

22

32

40

50

80

801

62

Reason

7,17

22

32

40

50

76

Wave

8,16

07

20

30

50

38

Torino

9,40

20

30

50

65

66

70

80

90

36

Soft

14,62

29

30

70

90

50

Snake

16,86

22

23

24

Aluminium 19,58

80

36


Життя – найпрекрасніша вигадка природи!

золотий

срібний

min

1

1

15

91

1

15

92

1

10

1

10

1

2/20

15

1

1/20

92

1

1/20

37


Головне – мить. Вона визначає життя.

38


Щоденник Агенда mini Модель 73-735

Формат 10 х 14 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Wave, Torino, Soft Індивiдуальнi особливостi щоденника Агенда mini: Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Сторiнки для загального планування на рiк Одна сторiнка – один день Дві мови: українська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв У кiнцi виробу – алфавiтна записна книга Наявнiсть 24 вiдривних сторiнок з перфорацiєю  Чистi незадрукованi форзаци

       

Інформацiйний блок мiстить:  Сторiнку для запису особистих даних  Календарi 2011-2014; 2012-2015 років  Поштовi iндекси та телефоннi коди мiст України  Мiжнароднi телефоннi коди  Телефоннi коди мiст країн СНД  Одиницi вимiру  Розмiри одягу  Знаки догляду за одягом  Валюти країн свiту  EAN – префiкси країн  Умови Incoterms  Мiжнароднi знаки вiдповiдностi  Вiдстанi мiж європейськими центрами  Вiдстанi мiж обласними центрами України  Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв  Схеми метро Києва та Харкова  Часовi пояси

Матерiали

Рекомендована ціна, $ перлина червоний

рожевий

яскравочервоний

Кольори

№ для замовлення 73-735 блакитний оранжевий

min. – мінімальне відвантаження

бордо

синiй

зелений

сірий

золотий

срібний

min.

60

Miradur 6,67

29

30

50

сірий лінійка чорний

90

1

61

Spirit

7,03

22

32

40

50

80

801

1

2/50

62

Reason

7,03

22

32

40

50

91

1

2/50

76

Wave

7,68

07

20

30

50

92

1

2/50

38

Torino

8,41

20

24

30

50

90

1

2/50

36

Soft

9,40

29

30

90

1

2/50

2/50

39


Щоденник Квадро недатований Модель 73-766

Формат 20 х 20 см

Обкладинки: Soft, Spider Індивiдуальнi особливостi щоденника Квадро:          

Недатований щоденник Незвичний формат 20 x 20 см Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Колiр паперу «слонова кiстка» Папiр на форзацах Gmund ручного виробництва, щiльнiстю 200 г/м2 Органiзатор з 8.00 до 20.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорi: темно-сірому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв без дати Двi закладки: бiлого та свiтло-коричневого кольорів

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2015 років Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом Умови Incoterms EAN – префiкси країн Позначення країн та територiї в Інтернетi Вiдстанi мiж європейськими центрами Розпiзнавальнi знаки автотранспортних засобiв країн свiту  Вiдстанi мiж обласними центрами України  Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв  Інформація для подорожей до європейських країн              

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 73-766

бордо

синій

коричневий

сірий

чорний

min

36

Soft

23,03

29

30

70

90

1

1/6

51

Spider

28,44

29

30

70

80

1

1/6

40


Краща насолода, найвища радість у житті – почувати себе потрібним близьким людям!

41

41


Щоденники напівдатовані

42


43


Щоденники Престиж

44


Життя – це те, що відбувається, коли ти будуєш плани… Модель 75-793

Формат 14,5 х 20,6 см

Престиж Непересічною подією в історії ТМ Brunnen в Україні стала поява нової напівдатованої моделі в найпопулярнішому форматі планування – форматі А5. Вона має всі переваги датованого щоденника, але не має прив’язки до року, що значно розширює часові рамки його використання. Папір благородного кольору «слонова кістка» робить цей виріб статусним і преміальним.

Обкладинки: Dune, Carribian, Soft, Galaxy, Pyton Індивiдуальнi особливостi щоденника Престиж:          

!

Напівдатований щоденник Формат 14,5 x 20,6 см Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Колiр паперу «слонова кiстка» Органiзатор від 8.00 до 19.00 Перфоровані відривні кутки з датою ою Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорi: темно-сірий й Двi закладки: бiлого та свiтло-коричневого невого кольорів На форзацах – політико-адміністративна ативна карта України та карта світу

NEW

Інформацiйний блок мiстить::         

Сторiнку для запису особистих данихх Календарi 2013-2016 років Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковii служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Знаки догляду за одягом EAN – префiкси країн

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

№ для замовлення 75-793

min. – мінімальне відвантаження

пурпурний

сірий металік

срібний

мідно-золотий

червоний

рожевий

бордо

синiй

блакитний

зелений

фісташковий

коричневий

фіолетовий

сірий

чорний

min.

69

Dune

7,69

20

29

30

50

65

90

1

72

Carribian

8,67

22

29

32

52

70

80

1

10

36

Soft

16,60

29

30

70

90

1

2/20

104 Galaxy

28,13

17

18

1

2/20

104 Pyton

28,13

19

20

1

2/20

45

15


Щоденник Гран де Люкс Модель 73-768

Формат 21 х 26 см

Обкладинки: Soft, Anakonda Індивiдуальнi особливостi щоденника Гран де Люкс:     

Напівдатований щоденник Формат 21 x 26 см Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Колiр паперу «слонова кiстка» Папiр на форзацах Gmund ручного виробництва, щiльнiстю 200 г/м2

    

Органiзатор від 8.00 до 18.00 Перфоровані відривні кутки з датою Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорi: срібло Двi закладки: бiлого та свiтло-коричневого кольорів

Інформацiйний блок мiстить:            

Матерiали

Рекомендована ціна, $

Кольори

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2015 років Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом EAN – префiкси країн Вiдстанi мiж обласними центрами України Інформація для подорожей до європейських країн

№ для замовлення 73-766

срібний

мідний

бордо

синій

коричневий

чорний

min

36 Soft

31,37

29

30

70

90

1

1/6

104 Anakonda

39,50

13

14

1

1/6

48


Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються на дії

Гран де Люкс Щоденник з напівдатованим блоком (є дата і місяць, днів тижня і року немає), трендовим друком сріблом на сторінках кольору «слонова кістка». Папір щільністю 100 г/м2 дає можливість користуватися будь-яким письмовим приладдям. Модель Гран де Люкс випускається в обкладинці Soft і Anakonda. Поява в цій моделі обкладинки з натуральної шкіри Anakonda дає нові можливості поціновувачам продукції ТМ Brunnen придбати статусний, ексклюзивний виріб.

!

NEW

Нова обкладинка «Anakonda».

49


Записнi книги Компаньйон

Компаньйон Кожна записна книга Компаньйон – це поєднання класики та сучасного стилю, вишуканостi та оригiнальностi. Це свiжi рiшення та натхнення, котрi не залишать Вас байдужими.

Книга записна Компаньйон Classic: Жорстка структурована обкладинка Кремовий папiр щiльнiстю 80 г/м2 96 аркушiв Закладка Петля для ручки Еластична тасьма не дозволить записнiй книзi вiдкритися самостiйно  Потайна кишеня в кiнцi блоку  Папiр у клiтинку      

Артикул

Формат

min.

10-55 228

12,5 x 19,5 см

1

1/5

10-55 218

9,0 x 12,5 см

1

1/5

Книга записна Компаньйон Aluminium: Обкладинка Aluminium Кремовий папiр щiльнiстю 80 г/м2 96 аркушiв Закладка Петля для ручки Еластична тасьма не дозволить записнiй книзi вiдкритися самостiйно  Потайна кишеня в кiнцi блоку  Папiр без друку      

Артикул

Формат

min.

10-55 220

13,0 x 20,5 см

1

50

1/3


Історія людства – це історія ідей

Книга записна Colour Code:  Записна книга в м’якій обкладинці з пресованої шкіри яскравих кольорів.  Кремовий папір щільністю 80 г/м2. 96 аркушів.  Еластична тасьма, що запобігає самостійному відкриванню записної книги.  Потайна кишеня у кінці блоку. локу.  Папір у клітинку.

!

NEW

Артикул

Формат

min. рожевий

блакитний

оранжевий

10-55 655

A5

1

1/5

26

32

42

52

10-55 656

A6

1

1/5

26

32

42

52

Модель 10-642

зелений

Формат 12,5 х 20 см

Візитниця:  Кiлькiсть файлiв: 16 по 3 вiддiлення  Загальна кiлькiсть вiзиток: 96 шт.  Наявнiсть прошитої обкладинки

Додатковi вставки для вiзитницi Змiнний пластиковий блок для 96 вiзиток Модель: 10-642 31

Матерiали

Кольори

№ для замовлення 10-642

min. – мінімальне замовлення

червоний

бордо

синiй

темно-синiй

зелений

коньячний

чорний

min.

38

Torino

20

30

38

50

90

1

1

36

Soft

29

30

50

90

1

1

50

La Fontaine

29

30

70

90

1

1

51


Записнi книги

Книга в жорсткій обкладинцi – Ваш незамінний помічник для ведення облікових записів.

Книга записна в жорсткiй обкладинцi:  Асортимент кольорової гами обкладинок – синiй, зелений, червоний  96 аркушiв  Папiр у клiтинку

Артикул

Формат

min.

55-233

A4

1

5

55-243

A5

1

5

Ідеально підходять для ділових людей, котрі не зраджують діловому стилю навіть у повсякденних деталях.

Книга записна на спiралi Vivendi:      

Артикул

Формат

min.

10-67 934 90

A4

1

5

10-67 935 90

A5

1

5

52

Жорстка обкладинка Спецiальна картонна вставка з двома кишенями Мiкроперфорацiя Щiльнiсть паперу 70 г/м2 100 аркушiв Папiр у клiтинку


Pекламна пiдтримка

Вiтрина Викладка щоденникiв – важлива рiч. Вiтрина допоможе вам якнайкраще представити щоденники у роздрiбнiй мережi.

00723

02720

09038

Дисплей настільний картонний Дисплей настільний Компаньйон

Дисплей настільний пластиковий

07757

20343

Каталог 2013

20344

Зразки матерiалiв 2013

Календарик 2013 20342

Наліпки 02568 Маленька (17.00 х 4,4 см) 02569 Середня (30,00 х 7,5 см) 02570 Велика (45,00 х 10,5 см)

Пакет А4

Куліси

01197

Куб 30x30 см

02830

Рекламнi трикутники

02567

02673

Пакет А3

14059

53


Представлення матеріалів і кольорів у моделях

54


Стандартне тиснення на обкладинці

55


Таблиця кодів і артикулів Ðåêîìåíäîâàíèé âèä òèñíåííÿ Êîä

Íàéìåíóâàííÿ

Àðòèêóë

Óïàêîâêà

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà, $

Çîëîòà ôîëüãà

Ñð³áíà ôîëüãà

×îðíà ôîëüãà

Ñë³ïå òèñíåííÿ

Äàòîâàíà êîëåêö³ÿ Ùîäåííèê Ñòàíäàðò 20525 20467 20469 20473 20471 20472 20470 20468

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò á³ëèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò ÷åðâîíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ç/ò ÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ñðá/ò ñiðèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Miradur ñðá/ò ñèíié

NEW

20741 20743 20742 20745 20744 20746

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit êë³òêà ÷îðí/ò îðàíæåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit êë³òêà ÷îðí/ò ðîæåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit êë³òêà ÷îðí/ò ñ³ðèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit ë³í³ÿ ç/ò çåëåíî-÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit ë³í³ÿ ñðá/ò áëàêèòíî-÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Spirit ë³í³ÿ ñðá/ò ñ³ðèé

20736 20740 20739 20737 20735 20738

73-795 60 00 73-795 60 29 73-795 60 50 73-795 60 70 73-795 60 20 73-795 60 90 73-795 60 80 73-795 60 30

15 15 15 15 15 15 15 15

6,04 6,04 6,04 6,04 6,04 6,04 6,04 6,04

NEW NEW NEW NEW NEW NEW

73-795 61 40 73-795 61 22 73-795 61 80 73-795 61 50 73-795 61 32 73-795 61 801

15 15 15 15 15 15

7,17 7,17 7,17 7,17 7,17 7,17

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò á³ðþçîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò ë³ëîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò ñèí³é Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò ô³ñòàøêîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Cotton á/ò ÷åðâîíèé

NEW NEW NEW NEW NEW NEW

73-795 65 56 73-795 65 70 73-795 65 66 73-795 65 30 73-795 65 52 73-795 65 20

15 15 15 15 15 15

7,17 7,17 7,17 7,17 7,17 7,17

     

20760 20750 20751 20748 20747 20752 20749

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ç/ò çîëîòèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ç/ò ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ðîæ/ò ðîæåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ñðá/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ñðá/ò ñèí³é Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ñðá/ò ñð³áíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Ocean ñðá/ò ÷îðíèé

NEW NEW NEW NEW NEW NEW NEW

73-795 37 91 73-795 37 65 73-795 37 22 73-795 37 50 73-795 37 30 73-795 37 92 73-795 37 90

10 10 10 10 10 10 10

8,16 8,16 8,16 8,16 8,16 8,16 8,16

  

20488 20483 20489 20491 20487 20481 20492 20482 20490 20485 20484 20486

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò á³ðþçîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ë³ëîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò îðàíæåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ñ³ðèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò òåìíî-ñèíié Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ÷åðâîíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Torino ñëï/ò ÿñêðàâî-÷åðâîíèé

73-795 38 56 73-795 38 50 73-795 38 70 73-795 38 66 73-795 38 40 73-795 38 30 73-795 38 80 73-795 38 38 73-795 38 65 73-795 38 20 73-795 38 90 73-795 38 24

10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10

9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40 9,40

           

           

           

20475 20476 20480 20478 20479 20477 20474

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern cëï/ò ë³ëîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò ñèí³é Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò òåìíî-ñ³ðèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò ô³ñòàøêîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Modern ñëï/ò ÷åðâîíèé

73-795 30 66 73-795 30 50 73-795 30 70 73-795 30 30 73-795 30 80 73-795 30 52 73-795 30 20

10 10 10 10 10 10 10

10,32 10,32 10,32 10,32 10,32 10,32 10,32

      

      

      

20501 20496 20498 20499 20497 20500

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ç/ò á³ëèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ç/ò áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ç/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ç/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ñðá/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Soft ñðá/ò ÷îðíèé

73-795 36 00 73-795 36 29 73-795 36 50 73-795 36 70 73-795 36 30 73-795 36 90

2/20 2/20 2/20 2/20 2/20 2/20

14,62 14,62 14,62 14,62 14,62 14,62

   

20493 20495 20494

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Snake á/ò í³æíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Snake á/ò ï³ñî÷íèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Snake á/ò ñí³æíèé

73-795 104 22 73-795 104 24 73-795 104 23

1/10 1/10 1/10

16,86 16,86 16,86

20515

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Aluminium ñð³áíèé

73-795 80 92

1/10

19,58

20502 20504 20503 20505

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Vienna ñëï/ò áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Vienna ñëï/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Vienna ñëï/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò Vienna ñëï/ò ÷îðíèé

73-795 57 29 73-795 57 50 73-795 57 30 73-795 57 90

1/20 1/20 1/20 1/20

26,29 26,29 26,29 26,29

   

   

   

20512 20513 20510 20511 20514 20509

Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò êîíüÿ÷íèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò ñèí³é Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò ÷åðâîíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò ÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 Ñòàíäàðò LaFontaine ñëï/ò áîðäî

73-795 50 50 73-795 50 70 73-795 50 30 73-795 50 20 73-795 50 90 73-795 50 29

1/20 1/20 1/20 1/20 1/20 1/20

44,16 44,16 44,16 44,16 44,16 44,16

     

     

     

   

   

NEW

                   

     

    

   

Ùîòèæíåâèê Òàéì-öåíòð 20526 20524 20528 20527

Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Torino á/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Torino á/ò ñèí³é Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Torino á/ò ÷åðâîíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Torino á/ò ÷îðíèé

73-729 38 50 73-729 38 30 73-729 38 20 73-729 38 90

1/20 1/20 1/20 1/20

11,75 11,75 11,75 11,75

   

20529 20530 20531 20532 20533

Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Soft á/ò áîðäîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Soft á/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Soft á/ò êîðè÷íåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Soft á/ò ñèí³é Ùîòèæíåâèê 2013 Òàéì-öåíòð Soft á/ò ÷îðíèé

73-729 36 29 73-729 36 50 73-729 36 70 73-729 36 30 73-729 36 90

1/20 1/20 1/20 1/20 1/20

18,30 18,30 18,30 18,30 18,30

  

   

Ùîòèæíåâèê Áþðî 20534 20535 20536 20537

Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Miradur ç/ò áîðäîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Miradur ç/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Miradur ñðá/ò ñèíié Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Miradur ñðá/ò ÷îðíèé

73-761 60 29 73-761 60 50 73-761 60 30 73-761 60 90

2/20 2/20 2/20 2/20

15,36 15,36 15,36 15,36

 

20866

Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Torino ñëï/ò çåëåíèé

73-761 38 50

2/20

18,10

56

  


Рекомендований вид тиснення Ðåêîìåíäîâàíèé âèä òèñíåííÿ Êîä

Íàéìåíóâàííÿ

20864 20865 20867

Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Torino ñëï/ò ñèí³é Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Torino ñëï/ò ÷åðâîíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Torino ñëï/ò ÷îðíèé

20541 20540 20539 20538

Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Modern ñëï/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Modern ñëï/ò êîðè÷íåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Modern ñëï/ò ñèí³é Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Modern ñëï/ò òåìíî-ñ³ðèé

20542 20544 20543 20545

Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Soft ç/ò áîðäîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Soft ç/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Soft ñðá/ò ñèíié Ùîòèæíåâèê 2013 Áþðî Soft ñðá/ò ÷îðíèé

NEW NEW NEW NEW

Àðòèêóë

Óïàêîâêà

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà, $

73-761 38 30 73-761 38 20 73-761 38 90

2/20 2/20 2/20

73-761 30 50 73-761 30 70 73-761 30 30 73-761 30 80

Çîëîòà ôîëüãà

Ñð³áíà ôîëüãà

×îðíà ôîëüãà

Ñë³ïå òèñíåííÿ

18,10 18,10 18,10

  

  

  

2/20 2/20 2/20 2/20

18,64 18,64 18,64 18,64

   

   

   

73-761 36 29 73-761 36 50 73-761 36 30 73-761 36 90

2/20 2/20 2/20 2/20

19,58 19,58 19,58 19,58

 

73-776 60 29 73-776 60 50 73-776 60 30 73-776 60 90

2/20 2/20 2/20 2/20

9,39 9,39 9,39 9,39

 

73-776 65 56 73-776 65 70 73-776 65 30 73-776 65 52 73-776 65 20

2/20 2/20 2/20 2/20 2/20

10,12 10,12 10,12 10,12 10,12

    

    

  

Ïëàíiíã 20754 20761 20755 20762

Ïëàíiíã 2013 Miradur ç/ò âèñò. ïiäêë. áîðäîâèé Ïëàíiíã 2013 Miradur ç/ò âèñò. ïiäêë. çåëåíèé Ïëàíiíã 2013 Miradur ñðá/ò âèñò. ïiäêë. ñèíié Ïëàíiíã 2013 Miradur ñðá/ò âèñò. ïiäêë. ÷îðíèé

20770 20776 20772 20767 20775

Ïëàíiíã 2013 Cotton á/ò á³ðþçîâèé Ïëàíiíã 2013 Cotton á/ò êîðè÷íåâèé Ïëàíiíã 2013 Cotton á/ò ñèí³é Ïëàíiíã 2013 Cotton á/ò ô³ñòàøêîâèé Ïëàíiíã 2013 Cotton á/ò ÷åðâîíèé

20764 20763 20765 20766

Ïëàíiíã 2013 Torino ñëï/ò âèñò. ïiäêë. çåëåíèé Ïëàíiíã 2013 Torino ñëï/ò âèñò. ïiäêë. ñèíié Ïëàíiíã 2013 Torino ñëï/ò âèñò. ïiäêë. ÷åðâîíèé Ïëàíiíã 2013 Torino ñëï/ò âèñò. ïiäêë. ÷îðíèé

73-776 38 50 73-776 38 30 73-776 38 20 73-776 38 90

2/20 2/20 2/20 2/20

10,77 10,77 10,77 10,77

   

   

20778 20786 20779 20882 20787

Ïëàíiíã 2013 Soft á/ò çì. îáêë. áîðäîâèé Ïëàíiíã 2013 Soft á/ò çì. îáêë. çåëåíèé Ïëàíiíã 2013 Soft á/ò çì. îáêë. ñèíié Ïëàíiíã 2013 Soft á/ò çì. îáêë. ÷åðâîíèé Ïëàíiíã 2013 Soft á/ò çì. îáêë. ÷îðíèé

73-776 36 29 73-776 36 50 73-776 36 30 73-776 36 20 73-776 36 90

1 1 1 1 1

20,71 20,71 20,71 20,71 20,71

    

    

20837 20839 20838 20840

Ïëàí³íã 2013 LaFontaine á/ò çì. îáêë. áîðäîâèé Ïëàí³íã 2013 LaFontaine á/ò çì. îáêë. êîíüÿ÷íèé Ïëàíiíã 2013 LaFontaine á/ò çì. îáêë. ñèíié Ïëàíiíã 2013 LaFontaine á/ò çì. îáêë. ÷îðíèé

73-776 50 29 73-776 50 70 73-776 50 30 73-776 50 90

1 1 1 1

62,05 62,05 62,05 62,05

   

   

73-776 01

1

5,03

73-736 60 00 73-736 60 29 73-736 60 50 73-736 60 70 73-736 60 30 73-736 60 90

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

6,67 6,67 6,67 6,67 6,67 6,67

73-736 61 40 73-736 61 22 73-736 61 80 73-736 61 50 73-736 61 32 73-736 61 801

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,03 7,03 7,03 7,03 7,03 7,03

73-736 62 50 73-736 62 40 73-736 62 22 73-736 62 32 73-736 62 91

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,03 7,03 7,03 7,03 7,03

73-736 37 50 73-736 37 91 73-736 37 22 73-736 37 30 73-736 37 92 73-736 37 65 73-736 37 90

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,68 7,68 7,68 7,68 7,68 7,68 7,68

20753

NEW NEW NEW NEW NEW

Ïëàí³íã 2013 âñòàâêà

 

   

   

Ùîäåííèê êèøåíüêîâèé NEW

20792 20546 20548 20550 20547 20549

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ç/ò á³ëèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ç/ò áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ç/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ñðá/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ñðá/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Miradur ñðá/ò ÷îðíèé

20553 20551 20552 20554 20555 20556

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit êë³ò. ÷ðí/ò îðàíæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit êë³ò. ÷ðí/ò ðîæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit êë³ò. ÷ðí/ò ñ³ðèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit ë³í. çîë/ò çåëåíî-÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit ë³í. ñðá/ò áëàêèòíî-÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Spirit ë³í. ñðá/ò ñ³ðèé

20560 20559 20557 20558 20561

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Reason ç/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Reason ç/ò îðàíæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Reason ç/ò ðîæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Reason ñðá/ò áëàêèòíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Reason ñðá/ò çîëîòèé

20790 20798 20795 20789 20796 20794 20793

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ñðá/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ç/ò çîëîòèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ðîæ/ò ðîæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ñðá/ò ñèí³é Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ñðá/ò ñð³áíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ç/ò ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Ocean ñðá/ò ÷îðíèé

20575 20572 20576 20578 20574 20571 20579 20577 20569 20573 20570

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò á³ðþçîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ë³ëîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò îðàíæåâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ñ³ðèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ÷åðâîíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ÷îðíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Torino ñëï/ò ÿñêðàâî-÷åðâîíèé

73-736 38 52 73-736 38 50 73-736 38 70 73-736 38 66 73-736 38 40 73-736 38 30 73-736 38 80 73-736 38 65 73-736 38 20 73-736 38 90 73-736 38 24

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41 8,41

          

20580 20582 20583 20581 20585

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Soft ç/ò áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Soft ç/ò çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Soft ñðá/ò áëàêèòíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Soft ñðá/ò ñèíié Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Soft ñðá/ò ÷îðíèé

73-736 36 29 73-736 36 50 73-736 36 32 73-736 36 30 73-736 36 90

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

9,40 9,40 9,40 9,40 9,40

 

20586 20588 20587

Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Snake á/ò í³æíèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Snake á/ò ï³ñî÷íèé Ùîäåííèê 2013 êèøåíüêîâèé Snake á/ò ñí³æíèé

73-736 104 22 73-736 104 24 73-736 104 23

2/50 2/50 2/50

11,49 11,49 11,49

73-755 60 00 73-755 60 29 73-755 60 50 73-755 60 70

2/80 2/80 2/80 2/80

6,31 6,31 6,31 6,31

NEW NEW NEW NEW NEW NEW NEW

                   

  

            

  

          

 

Ùîòèæíåâèê êèøåíüêîâèé 20804 20584 20801 20803

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ç/ò á³ëèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ç/ò áîðäîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ç/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ñðá/ò êîðè÷íåâèé

NEW

   

57


Таблиця кодів і артикулів Ðåêîìåíäîâàíèé âèä òèñíåííÿ Êîä

Íàéìåíóâàííÿ

Àðòèêóë

Óïàêîâêà

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà, $

Çîëîòà ôîëüãà

20800 20802

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ñðá/ò ñèíié Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Miradur ñðá/ò ÷îðíèé

73-755 60 30 73-755 60 90

2/80 2/80

6,31 6,31

20811 20812 20813 20814 20815

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Reason ç/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Reason ç/ò îðàíæåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Reason ç/ò ðîæåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Reason ñðá/ò áëàêèòíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Reason ñðá/ò çîëîòèé

73-755 62 50 73-755 62 40 73-755 62 22 73-755 62 32 73-755 62 91

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

6,65 6,65 6,65 6,65 6,65

20810 20808 20809 20805 20806 20807

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit êë³ò. ÷ðí/ò ñ³ðèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit êë³ò. ÷ðí/ò îðàíæåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit êë³ò. ÷ðí/ò ðîæåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit ë³í. çîë/ò çåëåíî-÷îðíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit ë³í. ñðá/ò áëàêèòíî-÷îðíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Spirit ë³í. ñðá/ò ñ³ðèé

73-755 61 80 73-755 61 40 73-755 61 22 73-755 61 50 73-755 61 32 73-755 61 801

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

6,65 6,65 6,65 6,65 6,65 6,65

20817 20822 20820 20816 20821 20819 20818

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ñðá/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ç/ò çîëîòèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ðîæ/ò ðîæåâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ñðá/ò ñèí³é Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ñðá/ò ñð³áíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ç/ò ô³îëåòîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Ocean ñðá/ò ÷îðíèé

73-755 37 50 73-755 37 91 73-755 37 22 73-755 37 30 73-755 37 92 73-755 37 65 73-755 37 90

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

8,20 8,20 8,20 8,20 8,20 8,20 8,20

20824 20826 20823 20828 20825 20827

Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ç/ò áîðäîâèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ç/ò çåëåíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ç/ò ÷åðâîíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ñðá/ò áëàêèòíèé Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ñðá/ò ñèíié Ùîòèæíåâèê 2013 êèøåíüê. Soft ñðá/ò ÷îðíèé

73-755 36 29 73-755 36 50 73-755 36 20 73-755 36 32 73-755 36 30 73-755 36 90

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

10,02 10,02 10,02 10,02 10,02 10,02

  

NEW NEW NEW NEW NEW NEW NEW

Ñð³áíà ôîëüãà

×îðíà ôîëüãà

Ñë³ïå òèñíåííÿ

    

    

          

  

 

   

Ùîäåííèê Áiçíåñ 20829 20831 20830 20832

Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ Soft á/ò ñ/çðiç áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ Soft á/ò ñ/çðiç çåëåíèé Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ Soft á/ò ñ/çðiç ñèíié Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ Soft á/ò ñ/çðiç ÷îðíèé

73-787 36 29 73-787 36 50 73-787 36 30 73-787 36 90

1/6 1/6 1/6 1/6

61,13 61,13 61,13 61,13

   

   

20833 20835 20834 20836

Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ LaFontaine á/ò ñ/çð áîðäîâèé Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ LaFontaine á/ò ñ/çð êîíüÿ÷íèé Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ LaFontaine á/ò ñ/çðiç ñèíié Ùîäåííèê 2013 Áiçíåñ LaFontaine á/ò ñ/çðiç ÷îðíèé

73-787 50 29 73-787 50 70 73-787 50 30 73-787 50 90

1/6 1/6 1/6 1/6

115,57 115,57 115,57 115,57

   

   

 

   

Íåäàòîâàíà êîëåêö³ÿ Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Àãåíäà 15109 15110 15111 15112

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Miradur (ê.2011-14) áîðäîâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Miradur (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Miradur (ê.2011-14) ñèí³é Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Miradur (ê.2011-14) ÷îðíèé

73-796 60 29 73-796 60 50 73-796 60 30 73-796 60 90

15 15 15 15

6,04 6,04 6,04 6,04

17983 17981 17982 17984 17985 17986

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit (ê.2012-15) êë. îðàíæåâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit (ê.2012-15) êë. ðîæåâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit (ê.2012-15) êë. ñ³ðèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit (ê.2012-15)ë³í áëàêèòíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit(ê.2012-15) ë³í çåëåíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Spirit(ê.2012-15) ë³í ñ³ðèé

73-796 61 40 73-796 61 22 73-796 61 80 73-796 61 32 73-796 61 50 73-796 61 801

15 15 15 15 15 15

7,17 7,17 7,17 7,17 7,17 7,17

17988 17990 17991 17989 17987

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Reason (ê.2011-14) áëàêèòíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Reason (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Reason (ê.2011-14) çîëîòèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Reason (ê.2011-14) îðàíæåâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Reason (ê.2012-15) ðîæåâèé

73-796 62 32 73-796 62 50 73-796 62 91 73-796 62 40 73-796 62 22

15 15 15 15 15

7,17 7,17 7,17 7,17 7,17

17995 17997 17992 17996 17994

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Wave (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Wave (ê.2011-14) ñð³áíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Wave (ê.2011-14) ÷åðâîíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Wave (ê.2012-15) ïåðëèíà Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Wave (ê.2012-15) ñèíié

73-796 76 50 73-796 76 92 73-796 76 20 73-796 76 07 73-796 76 30

10 10 10 10 10

8,16 8,16 8,16 8,16 8,16

15118 15119 15121 17998 18000 18001 17999 15122

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ñèí³é Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ÷îðíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ë³ëîâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ñ³ðèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Torino (ê.2011-14) ÷åðâîíèé

73-796 38 50 73-796 38 30 73-796 38 90 73-796 38 70 73-796 38 66 73-796 38 80 73-796 38 65 73-796 38 20

10 10 10 10 10 10 10 10

9,4 9,4 9,4 9,4 9,4 9,4 9,4 9,4

       

15113 15117 15115 15116

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Soft (ê.2011-14) áîðäîâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Soft (ê.2011-14) ÷îðíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Soft (ê.2012-15) êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Soft (ê.2012-15) ñèí³é

73-796 36 29 73-796 36 90 73-796 36 70 73-796 36 30

2/20 2/20 2/20 2/20

14,62 14,62 14,62 14,62

18002 18004 18003

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Snake (ê.2012-15) í³æíèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Snake (ê.2012-15) ï³ñî÷íèé Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Snake (ê.2012-15) ñí³æíèé

73-796 104 22 73-796 104 24 73-796 104 23

1/20 1/20 1/20

16,86 16,86 16,86

20460

Ùîäåííèê íåäàò. Àãåíäà Aluminium (ê.2012-15)

73-796 80 92

1/2

19,58

            

           

       

 

 

Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Àãåíäà mini 15091 15092 15093 15094

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Miradur (ê.2011-14) áîðäîâèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Miradur (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Miradur (ê.2011-14) ñèí³é Ùîäåííèê Àãåíäà mini Miradur (ê.2011-14) ÷îðíèé

73-735 60 29 73-735 60 50 73-735 60 30 73-735 60 90

2/50 2/50 2/50 2/50

6,67 6,67 6,67 6,67

18007

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit êë³ò. (ê.2012-15) îðàíæåâèé

73-735 61 40

2/50

7,03

58

    


Рекомендований вид тиснення Ðåêîìåíäîâàíèé âèä òèñíåííÿ Êîä

Íàéìåíóâàííÿ

Àðòèêóë

Óïàêîâêà

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà, $

73-735 61 22 73-735 61 80 73-735 61 32 73-735 61 50 73-735 61 801

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,03 7,03 7,03 7,03 7,03

Çîëîòà ôîëüãà

18005 18006 18008 18009 18010

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit êë³ò. (ê.2012-15) ðîæåâèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit êë³ò. (ê.2012-15) ñ³ðèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit ë³í. (ê.2012-15) áëàêèòíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit ë³í. (ê.2012-15) çåëåíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Spirit ë³í. (ê.2012-15) ñ³ðèé

18012 18014 18015 18013 18011

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Reason (ê.2012-15) áëàêèòíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Reason (ê.2012-15) çåëåíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Reason (ê.2012-15) çîëîòèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Reason (ê.2012-15) îðàíæåâèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Reason (ê.2012-15) ðîæåâèé

73-735 62 32 73-735 62 50 73-735 62 91 73-735 62 40 73-735 62 22

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,03 7,03 7,03 7,03 7,03

18018 18019 18017 18020 18016

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Ùîäåííèê Àãåíäà mini Ùîäåííèê Àãåíäà mini Ùîäåííèê Àãåíäà mini Ùîäåííèê Àãåíäà mini

73-735 76 50 73-735 76 07 73-735 76 30 73-735 76 92 73-735 76 20

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

7,68 7,68 7,68 7,68 7,68

 

15099 15101 15102 15103 15104

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Torino (ê.2011-14) ÿñêðàâî-÷åðâîíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Torino (ê.2011-14) çåëåíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Torino (ê.2011-14) ñèí³é Ùîäåííèê Àãåíäà mini Torino (ê.2011-14) ÷åðâîíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Torino (ê.2011-14) ÷îðíèé

73-735 38 24 73-735 38 50 73-735 38 30 73-735 38 20 73-735 38 90

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

8,41 8,41 8,41 8,41 8,41

    

15096 15097 15098

Ùîäåííèê Àãåíäà mini Soft (ê.2011-14) ñèí³é Ùîäåííèê Àãåíäà mini Soft (ê.2011-14) ÷îðíèé Ùîäåííèê Àãåíäà mini Soft (ê.2011-14) áîðäîâèé

73-735 36 30 73-735 36 90 73-735 36 29

2/50 2/50 2/50

9,4 9,4 9,4

Wave (ê.2012-15) çåëåíèé Wave (ê.2012-15) ïåðëèíà Wave (ê.2012-15) ñèíié Wave (ê.2012-15) ñð³áíèé Wave (ê.2012-15) ÷åðâîíèé

Ñð³áíà ôîëüãà

×îðíà ôîëüãà

Ñë³ïå òèñíåííÿ

              

     

    

 

Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî 18510 18511 18508 18509

Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Soft áîðäîâèé Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Soft êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Soft ñèí³é Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Soft ÷îðíèé

73-766 36 29 73-766 36 70 73-766 36 30 73-766 36 90

1/6 1/6 1/6 1/6

23,03 23,03 23,03 23,03

 

19686 19683 19685 19687

Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Spider êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Spider áîðäîâèé Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Spider ñèí³é Ùîäåííèê íåäàòîâàíèé Êâàäðî Spider ñ³ðèé

73-766 51 70 73-766 51 29 73-766 51 30 73-766 51 80

1/6 1/6 1/6 1/6

28,44 28,44 28,44 28,44

   

      

   

Íàï³âäàòîâàíà êîëåêö³ÿ Ùîäåííèê íàï³âäàòîâàíèé Ïðåñòèæ 20999 20996 21000 20998 20995 20997

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) c³ðèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) áëàêèòíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) ðîæåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Carribian (ê.2013-16) ô³ñòàøêîâèé

NEW NEW NEW NEW NEW NEW

75-793 72 80 75-793 72 32 75-793 72 29 75-793 72 70 75-793 72 22 75-793 72 52

10 10 10 10 10 10

8,67 8,67 8,67 8,67 8,67 8,67

20989 20993 20994 20990 20991 20992

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) çåëåíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) ñèí³é Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) ÷åðâîíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Dune (ê.2013-16) ÷îðíèé

NEW NEW NEW NEW NEW NEW

75-793 69 29 75-793 69 50 75-793 69 30 75-793 69 65 75-793 69 20 75-793 69 90

15 15 15 15 15 15

7,69 7,69 7,69 7,69 7,69 7,69

     

21004 21003 21002 21001

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Soft (ê.2013-16) áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Soft (ê.2013-16) êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Soft (ê.2013-16) ñèí³é Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Soft (ê.2013-16) ÷îðíèé

NEW NEW NEW NEW

75-793 36 29 75-793 36 70 75-793 36 30 75-793 36 90

2/20 2/20 2/20 2/20

16,6 16,6 16,6 16,6

 

21007 21008

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Galaxy (ê.2013-16) ïóðïóðíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Galaxy (ê.2013-16) ñ³ðèé

NEW NEW

75-793 104 17 75-793 104 18

2/20 2/20

28,13 28,13

21006 21005

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Pyton (ê.2013-16) cð³áíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ïðåñòèæ Pyton (ê.2013-16) çîëîòèé

NEW NEW

75-793 104 19 75-793 104 20

2/20 2/20

28,13 28,13

           

  

Ùîäåííèê íàï³âäàòîâàíèé Âîÿæ 20523 20986 20522 20520 20985 20521

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) áëàêèòíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) ðîæåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) ñ³ðèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Carribian (ê.2013-16) ô³ñòàøêîâèé

NEW NEW NEW NEW NEW NEW

75-763 72 32 75-763 72 29 75-763 72 70 75-763 72 22 75-763 72 80 75-763 72 52

10 10 10 10 10 10

9,53 9,53 9,53 9,53 9,53 9,53

20516 20983 20984 20518 20517 20519

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) çåëåíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) ñèí³é Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) ô³îëåòîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) ÷åðâîíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Âîÿæ Dune (ê.2013-16) ÷îðíèé

NEW NEW

75-763 69 29 75-763 69 50 75-763 69 30 75-763 69 65 75-763 69 20 75-763 69 90

24 24 24 24 24 24

8,45 8,45 8,45 8,45 8,45 8,45

     

73-768 36 29 73-768 36 70 73-768 36 30 73-768 36 90

1/6 1/6 1/6 1/6

31,67 31,67 31,67 31,67

 

73-768 104 14 73-768 104 13

1/6 1/6

39,5 39,5

NEW NEW NEW NEW

           

Ùîäåííèê íàï³âäàòîâàíèé Ãðàí äå Ëþêñ 18514 18515 18512 18513

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Soft áîðäîâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Soft êîðè÷íåâèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Soft ñèí³é Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Soft ÷îðíèé

20988 20987

Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Anakonda ì³äíèé Ùîäåííèê íàï³âäàò. Ãðàí äå Ëþêñ Anakonda ñð³áíèé

NEW NEW

  

59


Brunnen 2013  

brunnen 2013

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you