Page 1

Упорядник: Богдан СИДОРАК

УНІВ- 01 червня 2014 р. Співаник знаходиться на сайті www.rindya.org.ua

Фонд громад «РІДНЯ» Всі права застережені.


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ЗМІСТ

#

Стр.

1

Історія заснування Унівського монастиря

4

2

Молитва за того, хто збирається в дорогу

5

3

Молитва до Унівської Пресвятої Богородиці

6

4

Вервичка

7

5

Біжать у Почаїв

8

6

Веди нас, Маріє, веди

9

7

Всі йдем до Тебе

10

8

Ген до неба лине пісня

11

9

Гімн Марійських дружин

12

10

До Божого милосердя

13

11

До нашого Храму

14

12

Жайворонок

15

13

Зійшла зоря

16

14

Ішла світом стежечками

17

15

Лине пісня про Ісуса

18

16

Маріє, Ти наша надіє

19

17

Мати, яка все розуміє

20

18

Мій Боже

21

19

Моліться люди ви до Бога

22

20

На білому світі гріхів так багато

23

21

Неопалима Купина

24

22

О Всепітая Царице

25

23

О Мати Божа, о райський квіте

26

24

О, спомагай нас, Діво Маріє

27

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

2


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

25

Пісня про Ліську Божу Матір

28

26

Понад сонце, понад зорі

29

27

Пренебесна, Пречудесна

30

28

Просим Тебе, Діво

31

29

Радіємо нині з чудес

32

30

Свята Маріє

33

31

Святе Причастя

34

32

Слава Богу за все

35

33

Там, де в небі Божа Мати

37

34

Там на Божій Горі

38

35

Хрест Твій у трояндах

39

36

Цариця Небесна

40

37

Через поле України ішла Божа Мати

41

38

Що то за Пані

42

39

Я піду за Хрестом

43 Патріотичні пісні

40

Чи то буря, чи то грім

44

41

Там, на горі, на Маківці

45

42

Пісня партизана

46

43

Скоростріл, куфайка

47

44

Ох, як люблю, як люблю ті наші гори

48

45

Чорна Гора

49

46

20-та річниця Незалежності України !

50

47

Слава! Слава фестивалю!

51

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

3


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Історія заснування Унівського монастиря Унівський монастир, де перебуває ікона, один з найдавніших в Україні. Археологи стверджують про його існування вже в 13 ст. Першими опікунами монастиря були галицькі князі, а згодом - литовські. У 1549 р. цей осередок духовності і культури став жертвою грабіжницького нападу татар. Але Богородиця недарма вибрала собі це місце і своїм провидінням подбала про нього. Вона з’явилася у сні Олександрові Ванькові Лагодовському, українському шляхтичеві, який занедужав на ноги, і порадила йому їхати на схід від своїх маєтностей шукати цілющого джерела, омитися в ньому і отримати зцілення. Таким чином, Лагодовський натрапив на руїни монастиря в Уневі. За народним переказом на згарищі він побачив ікону Божої Матері, що чудом вціліла. «...Межи згарищами – блеск ясний, несьогосвітній. Усі припали до того місця, стали відгребувати згарища і попіл – і очам їх вказується ясна і неушкоджена чудотворна ікона. Надія і сила вступила в серце лицаря побожного». Отож, ікона віддавна існувала, але дата її написання і автор не відомі. З вдячності своїй Цілительці Лагодовський збудував муровану церкву Успення Пресвятої Богородиці. Це – унікальна пам’ятка архітектури перехідного періоду від пізньої готики до ренесансу, збережена до сьогодні. До неї було перенесено ікону і поміщено за престолом над цілющим джерелом. У 1630 р. сюди прийшов Федір Орлович, якому вдалося врятуватися з турецького полону, з галер. Своєму звільненню він завдячував зверненню до унівської святині. Припускають, що ікону коронував Архимандрит Атанасій Шептицький (1715 – 1746). Унівський парох о. А. Дольницький про це записав у своїй історії: «... сей образ находився в каплиці на цвинтарі унівском, а коли той образ украшено короною («коронован»), перенесено єго до церкви палацовой. А цвинтар, на котором лишилися каплиця до нині, названо Коронатою». Очевидно, що це свято було настільки велелюдним, що змушені були винести ікону з монастиря на просторіше місце на гору. Митрополит Левицький заповів там під престолом похоронити його серце, а сам був похований у монастирській церкві. В 1950 р. радянська влада закрила монастир. У підпіллі живим осередком Греко-Католицької Церкви стала каплиця на Коронаті, де таємно служили Літургії, сповідали, хрестили, вінчали. З черговим відродженням Унева як духовного центру в кінці XX ст. було відновлено святиню. Оригінальну ікону переховували на горищі церкви, через що вона зазнала значних пошкоджень. Унівську ікону написав іконописець студит ієромонах Ювеналій Мокрицький, її помістили під оригінальною шатою, яка збереглася. Двічі на рік до Унева прибувають велелюдні прощі на свято Унівської ікони у третю неділю травня і на свято Успення Пресвятої Богородиці. Божа Мати ласкаво вислуховує гарячі молитви, що повсякчас звучать у цьому чудотворному місці. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

4


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

МОЛИТВА ЗА ТОГО, ХТО ЗБИРАЄТЬСЯ В ДОРОГУ Господи, Боже наш, Ти є Істиною і Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім'я). Від усякого буревію і напасти збережи мене, мир та Свою могутність влаштуй навколо мене, щоб я завжди чинив(ла) правдиво та згідно із Заповітами Твоїми, Нехай я наповнюся життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернуся. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава. Во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ПЕРЕД ПРОЩЕЮ Випереди, Господи, наші вчинки Своїм натхненням і підтримай Своєю допомогою. Нехай кожну молитву й розважання на цій прощі починаємо з Тобою і з Тобою закінчуємо. Амінь.

МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ ПРОЧАН Всемогутній Боже! Будь зі слугами своїми, які розпочинають цю прощу, і керуй їхньою дорогою згідно з Твоєю Волею. Нехай удень їх береже Твоя Спасаюча Опіка, а вночі освітлюй їх сяйвом Своєї Благодати, щоб, зміцнені Твоєю присутністю, вони щасливо дійшли до мети своєї прощі, з радістю повернулися додому, словом і життям розповідуючи всім про Твої чудеса, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

5


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Молитва Унева Диво, Царице преславная, Мати всехвальная, Діво всепітая, нашого краю надіє і радосте, зоре пресвітлая, захисте скривджених, вбогих заступнице, гнаних прибіжище, монахів кріпосте, всіх упованіє, ран ізцілителько, грішників прощення, зглянься, о Мати, над нами, нещасними, – ворогом лютим ми злісно розбратані, ми прелукавим препідло поділені, Мати любові, всесвітла Владичице! Ти породила нам Бога єдиного – випроси в Сина великої милості: щоб сотворив Він нам серце пречистеє, щоб у Христі ми навіки збраталися, щоб однодушно ми Господа славили, в Дусі та Істині Богу молилися, дяку за Тебе, Пречиста, співаючи! Амінь. Пророк Давид, що через Тебе Богоотцем зробився, Богородице, в піснях про Тебе велич проспівав Творцю Твоєму: стала цариця по правиці Твоїй; Тебе бо Матір'ю, життя заступницею показав Христос Бог, що благоволив від Тебе без отця зробитись чоловіком, щоб знову оновити образ Свій, у пристрастях зотлілий, і, заблукану в горах овечку віднайшовши й на плечі взявши, до Отця принести і, за Своїм бажанням, до небесних приєднати сил і світ спасти, маючи велику й багатую милість.

Молитва Пресвятая Владичице моя Богородице, святими Твоїми і всесильними мольбами віджени від мене, смиренного й окаянного раба Твого, безнадію, забуття, нерозуміння, недбальство і всі скверни, лукаві і хульнії помисли від окаянного мого серця і від затьмареного ума мого. І погаси полум'я пристрастей моїх, убогий бо я і окаянний. Ізбави мене від многих лютих спогадів і починань і від усіх дій лихих звільни мене. Благословенна бо єси від усіх родів і славиться пречеснеє ім'я Твоє во віки віків. Амінь.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

6


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Вервичка I

Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі – 3 р. Ісусе, тебе я люблю, поклін і подяку Тобі віддаю - 10 р.

II

Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі – 3 р. Ісусе, Тебе я люблю, в Тобі покладаю надію свою - 10 р.

III Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі - 3 р. Ісусе, ти сонце моє, вчини моє серце таке, як Твоє -10 р.

IV Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі - 3 р. Ісусе, спасіння моє, веди мене, Боже, у царство Твоє 10р.

V

Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі - 3 р. Ісусе, учителю мій, навчи мене жити у правді святій 10р.

Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

7


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Біжать у Почаїв Біжать у Почаїв стежки і дороги Там Божії дзвони гудуть До нашого Бога, єдиного Бога Народи, як води пливуть О, Матінко Божа, до тебе прийшли ми Напитись святої води До нашого Бога, єдиного Бога Веди нас до нього, веди З гаїв солов'їних принесли тобі ми Букети живих квіточок Ми просимо Бога, єдиного Бога За наших малих діточок Ми хочем, щоб діти навчились любити Щоб чули вони Божий дзвін Ми просимо Бога, єдиного Бога За наших дочок і синів Благаєм за поле,благаєм за море Благаєм за села й міста ми просимо Бога, єдиного Бога Без нього не квітне життя О, Матінко Зоре, втопи наше горе У хвилях Святої води Ми просимо Бога, єдиного Бога Від нині на вічні віки Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

8


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Веди нас, Маріє, веди Прославимо Маму, Що кличе до Храму: Ходи; мій народе, ходи. До вічного Бога одна лиш дорога. Веди нас, Маріє, веди. Стрічаємо сина – Врочиста хвилина, Зачерпнемо в Нього води. Ми прагнемо Бога, Бо з Ним - премога. Веди нас, Маріє, веди. Де Мати єдина – Щаслива родина, Зростають любові плоди. Ми знаєм: без Бога Людина убога. Веди нас, Маріє, веди. Де Мати-Цариця – Жита і пшениця, Лиш віру у серці збуди. Крім Господа Бога, Нема в нас нікого. Веди нас, Маріє, веди. Ми будем стояти При Тобі, о Мати, Хай множаться наші ряди. Без нашого Бога Ні крок до порога. Ти з нами, Маріє, завжди

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

9


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Всі йдем до Тебе Всі йдем до Тебе, Божа Мати. Чи молоді, чи то старі: В Тебе рятунку для душ благати На українській святій землі Ми зневажали всі Твого Сина Чи молоді, чи то старі: Подай нам ліки на наші болі, На українській святій землі. В бідах живемо, в нещасній долі Чи молоді, чи то старі: Подай нам ліки на наші болі, На українській святій землі. Влий осолоду в наші груди І в молоді, і у старі: Най спокутуєм всі наші блуди На українській святій землі. Най віджиємо всі в благодати, І молоді, і всі старі: Благослови ж Всещедра Мати, На українській святій землі. В тяжкій неволі плачем, ридаєм, І молоді, і всі старі: В Тебе, о Мати, волі благаєм, На українській святій землі. Не дай пропасти сердечно просим, І молоді, і всі старі: За весь наш нарід мольби зносим На українській святій землі. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

10


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Ген до неба лине пісня Ген до неба лине пісня Там, де мати є твоя. Всю журбу здай на Марію, І мале її дитя. Ще нікого не лишила, Хто молився у журбах, Все потішить, порятує У сумних і прикрих днях. Приспів: О Маріє, Твій покров. Наша радість і любов. Неустанна поміч всіх Не відмовить ласк, утіх. Одинокий Син Марії На Голгофті умирав, Своїй неньці на прощання Під опіку нас віддав. Не забудем на прощання Твого Сина із Хреста. Захоронюй нас від злого, Наша ненько дорога. Приспів… Скільки душ у злобі пекла, У гріхах кінчить життя. А за них не дармо плила Кров невинна з ран Христа. Порятуй нас безпомічних, На загибель не пусти, За гріхи дай жаль сердечний, Всіх до серця пригорни. Приспів… Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

11


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Гімн Марійських дружин Ген до неба наші очі, Серця й руки піднесім І Марії радо й щиро Вірну дружбу посвятім. Бо Марія, божа Мати, Не дасть дітям погибати Поведе до щастя всіх.

Під прапором Марії Діви Всі гуртуймось мужньо враз, Земські журби й земські мрії Киньмо далеко від нас. До боротьби за правду Божу За чеснот красу премногу Днесь вставаймо разом всі.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

12


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

До Божого милосердя Милосердям своїм Боже Милосердям блисни нам І послухай ці благання Котрими надихнув Ти сам. Приспів:

Милосердя май над нами Милосердя в кожний час, Чи в хворобах і в нещастях Порятуй о Боже нас! (2) Милосердя в гріхах наших, Як впадаєм під хрестом Ласка Твоя най хоронить Захистить нас перед злом. Приспів…

Милосердя в гріхах наших Гріхи наші без кінця Віра в серці як згасає І надії вже нема. Приспів…

Милосердям будь для блудних О Ісусе Христе наш. Будь Ти батьком милосердним Кожен день і кожен час. Приспів…

Хай всі люди прославляють Хай лунає пісня ця Від кінця до кінця краю Милосердя без кінця. Приспів… Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

13


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

До нашого Храму До нашого храму ведуть всі дороги Там Божії дзвони гудуть. До нашого храму, до нашого храму Народи, як води, пливуть. О, Матінко, зоре, до Тебе прийшли ми Живої напитись води. Ми просимо Бога, ми молимо Бога Веди нас до Нього, веди! З гаїв солов'їних Тобі принесли ми Букети живих квіточок. Ми просимо Бога, ми просимо Бога За наших малих діточок. Матінко миру, прийми любов щиру Прийми наші мольби і спів. Ми просимо Бога, ми просимо Бога За наших дочок і синів. Ми хочем, щоб діти навчились молитви, Щоб чули вони Божий дзвін. Ми просимо Бога, ми просимо Бога Бо сонце любови - це Він. Благаєм за поле, благаєм за море, Благаєм за села й міста. Ми просимо Бога, ми просимо Бога Без Нього нема наїи життя. Без нашого Бога земля догоряє У полум'ї лютих невзгод. Ми просимо Бога, ми просимо Бога Лиш Він захистить наш народ. О Матінко зоре, втопи наше горе, У ріках живої води. Ми просимо Бога, ми просимо Бога Веди нас до Нього, веди! Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

14


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Жайворонок Як Ісус Христос Спаситель на хресті терпів, То маленький жайворонок над хрестом летів. Він співав веселу пісню і нараз затих, Бо уздрів, що Бог вмирає Серед мук страшних. Жаль обняв його серденько Він спустився вниз, Щоб Ісусу, пану своєму, Біль чим-будь зменшить. І уздрів він, як глибоко втопився вінець, Відломав маленьким дзьобом Терновий вінець. І зрадів він дуже з того, що добро вчинив. А Ісус так жайворонка поблагословив: Жайворонку, будь пророком, Ранньої весни, Милим, звучним голосочком В природі дзвени. Будь веселий і щасливий, Горя не зазнай То ж до трону Мого в небі Пісню заспівай. Най несеться в синє небо Твій солодкий спів, Най зігріє тому серце, Хто би біль терпів. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

15


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Зійшла зоря Зійшла зоря, вставайте люди. Бог посилає свято нам. Церковний дзвін зі сну нас будить, Він кличе нас у божий храм. Відкрились двері в божім храмі І Служба Божа почалась. Співали люди грали дзвони І слава в небо понеслась. Христос прийшов у нашу церкву, Святе причастя в руки взяв. Раділи ангели і люди, Як сам Христос нас причащав. Сказав, що всіх візьме до неба, Хто з вірою прийде у храм. Бо дзвін церковний кличе в небо, А дзвоном тим дзвонив він сам. На камені ти милий Боже, Поставив церкву, дав нам дзвін, Ніхто розбить його не може Бо Ти сказав, що вічний він. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

16


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Ішла світом стежечками Ішла світом стежечками Діва Пресвятая Та дивилась, чи не знайде на землі десь раю. Проходила і містами, й селами малими, Рай ніде не знаходила між людьми земними. Аж побачила лісочок, джерельце чистеньке, Діточок, що набирали водицю студеньку. Стала збоку і дивилась на малих дівчаток, Потім провела додому. Це був лиш початок. Тут знайшла Пречиста спокій, тут не було злоби. Тут через дітей сказала, хто що злого робить. І почали тут сходитись до Святої Діви Її діти й приносити молитви і співи. Пресвятая Діво, Панно, Мамо всього світу, Ми також Тобі приносим нині серця квіти. Ти прийми нас, о ласкава,- пригорни до себе, Мамо наша Пресвятая, ти є нашим небом. Поможи нам жити, Діво, свято в цьому світі, Бо немічні Твої всі, найсвятіша, діти. Будь при нас у кожній хвилі, бережи від злого. Заведи усіх нас до царства Слави Сина Свого.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

17


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Лине пісня про Ісуса Лине пісня про Ісуса, Про діла Його святі, Я до Нього пригорнуся Цілим серцем у житті. Приспів: Все віддам я для Ісуcа: Серце, душу і життя І навіки з Ним зійдуся В царстві вічного буття. Нехай світ, як море грізне, Клекотить, пливе, шумить. В небі, там моя. Вітчизна Непохитною стоїть. Приспів… І не страшні смерть-могила Серед бурі і тривог. Він зростив для мене крила, Мій Спаситель і мій Бог. Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

18


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Маріє, Ти наша надіє Є на світі місце дороге. Там чекає завжди мене Мати, повна ласки і любви І взиває: "Дитино, прийди". Приспів: Маріє, Ти наша надіє. Маріє, Ти серце нам дай. Маріє, душа хай радіє. Маріє, Ти нас не лишай. Де потіху маю я знайти, Хто мене потішить в час біди. Лиш одна, Маріє, Ти одна Поміч нам зсилаєш Всеблага. Приспів… Все в гріхах життя своє провів І тебе, Маріє, не любив. Блудним сином до Тебе іду, Бо пізнав я Твою доброту. Приспів… Як щасливо чую я себе. Як радіє десь душа моя. Скарб найліпший у житті знайшов, Знов до тебе. Маріє, прийшов. Приспів… Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

19


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Мати, яка все розуміє Була тиха і гарна, як весна, Жила просто, звичайно, як ми, Вона Бога у світ нам принесла І на землі серед сліз нові дні засіяли. Приспів: Мати, яка все розуміє, Серцем кохає кожного з нас, Добро побачить в кожному вміє, Вона є з нами повсякчас. Нині світу потрібно любові, Щоб неспокій загинув зі злом. Не забудем пролитої Крові І зігріємось вічним і святим теплом Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

20


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

МІЙ БОЖЕ Великий Боже, як на світ погляну, На все, на все, що Ти створив в красі, Як кожний твір Тобі складає шану І як обняв любов’ю Ти усіх. Приспів: Мій Боже, який Ти добрий, Мій Боже, Ти сотворив мене Мій Боже, який Ти милосердний Мій Боже, я люблю Тебе. Коли дивлюсь на мерехтливі зорі, Там де горять світи незнані всім Де сонце й місяць у небес просторі Пливуть світи подібно кораблям. Приспів… Як навесні природа розцвітає, І чую я в діброві солов’я І весняні я пахощі вдихаю, І шумом рік дзвінких любуюсь я. Приспів… Коли беру я книгу заповітів І в ній читаю про твої діла Як полюбив Ти нас, людей, на світі І Свого Сина з неба нам послав. Приспів… Коли любов й покору Його бачу, Як він терпів і всім лю6ов’ю був, І щоб спасіння дать, злочинець наче, Помер, пролив свою невинну Кров. Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

21


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

МОЛІТЬСЯ ЛЮДИ ВИ ДО БОГА Моліться люди ви до Бога, Моліться за своїх дітей, За церкву, волю, Україну, За твердість віри всіх людей. Моліться діти ви до Бога, Моліться рідні за батьків, Щоб білий голуб віри й волі, Над нами все життя летів. Чому ми в сіті так живемо, В гріхах, без Бога і в брехні Чому сини не люблять батька, Навчання матері марні. Моліться люди ви до Бога, Моліться за своїх дітей, За церкву, волю, Україну, За твердість віри всіх людей. В нас перша мати є Марія, А друга - церковця свята, А третя - мати - Україна Четверта - ненька дорога. Моліться діти ви до Бога, Моліться діти за батьків, Щоб білий голуб віри й волі, Над нами все життя летів. О Зарваницька Божа Мати, Додай у вірі нам снаги Щоб ми в любові, в мирі жили Не знали гордості й нужди. Моліться люди ви до Бога, Моліться за своїх дітей, За церкву, волю, Україну, За твердість віри всіх людей. Моліться діти ви до Бога, Моліться рідні за батьків, Щоб білий голуб віри й волі, Над нами все життя летів.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

22


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

На білому світі гріхів так багато На білому світі гріхів так багато, На білому світі багато так зла. Стоїть на колінах і молиться Мати, І просить рятунку і просить добра.

2 р.

Гріха так багато від хати до хати, І в'яне в упадку весняний наш цвіт. Стоїть на колінах і молиться Мати, Рятує молитвою весь людський Рід.

2 р.

Дітей наших в'яжуть гріховнії пута, А мати взиває: «О Небо, почуй !» Благає всім серцем в молитві Ісуса І Матінку Божу : «Марія рятуй!»

2 р.

В марнотах щоденних щодня пропадаєм, І мало ще знаєм учення Отця. До неї ми в Церкву Святу поспішаєм Прославить молитвою свого Творця.

2 р.

В руках ворогів нагострена бритва, Щоб витяти тих на яких майбуття, Та доки є Мати і щира молитва, Збережене буде на світі життя. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

2 р.

23


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Неопалима Купина Ти сієш зерна доброти, Пречиста Матінко Маріє. Його топтали вороги, Лишили вірних без надії. Приспів : Приспів Благословенна будь Неопалима Купино, У світі горя, сліз і мук Хай проросте Твоє зерно. Пречиста Діво пресвята. Ти всі незгоди відвертаєш. Твоя корона золота, Неначе сонце правди сяє. Приспів … Все християнство крізь віки До Тебе, Матінко, стремиться. Ти всіх вітаєш залюбки, Небесна і земна Царице. Приспів … Усі народи на Землі Твоє Різдво благословляють. Небесні ангели в Раю Тебе з Різдвом святі вітають. Приспів … Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

24


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

О Всепітая Царице О Всепітая Царице. Укріпи нашу любов. Величати Тебе будем Піснями священних слов. Приспів : Радуйся, Святая Діво Радуйся, Святая Мати. Заслужила Ти у Бога Вічні ласки, благодаті. За труди твої земнії За всю Твою любов Величати Тебе будем Піснями священних слов. Приспів … Ти Цариця всього світу, Ти Владичиця землі, Покровительниця грішних І Заступниця в житті. Приспів … Мати Божая Святая, Підкріпи нас у житті, Упроси Свойого Сина, Щоб простив наші гріхи. Приспів … Молимо Тя щирим серцем Україну укріпи, Дай їй долю, дай їй славу, Ворогів всіх відверни. Приспів …

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

25


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

О Мати Божа, о райський квіте

О Мати Божа, о райський квіте, Тебе благають вкраїнські діти: Не дай в неволі нам загибати, Вкраїну нашу верни нам, Мати.

2 р.

Де наші предки конали в ранах, Не дай нам, дітям, жити в кайданах. Позволь зібрати жертв наших жниво. Вкраїну нашу верни нам, Діво

2 р.

О, Мати Божа, неба княгине, Хай наша пісня до Тебе лине, В тій пісні просьба покірна, щира, Дай нам діждатись волі і мира

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

2 р.

26


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

О, спомагай нас, Діво Маріє О, спомагай нас, Діво Маріє, В гірких терпіннях цих життя, А в хвилі смерті, наша надіє, Наша Ти поміч, о, Всеблага. Приспів : Прийми, о люба Ненько, Сей віри наш серця дар. Хочемо Бога - Він наш Батько, 2 р. Хочемо Бога - Він наш Цар. Хочемо Бога в наших родинах, У душах наших діточок, Щоб Бог бодрив їх в прикрих хвилинах, Ласкою дарив наших діточок. Приспів … Хочемо Бога у нашій школі, Щоб Він навчав наших синів Свойого права, своєї волі Під благим зором хреста лучів. Приспів … Хочемо Бога, нехай витає Господній Образ в наших судах. Супругам нашим серце вінчає, Глядить на хворих в скону борьбах. Приспів … Хочемо Бога, наші бажання Нехай сповняться, ласка Твоя, А як потреба, той на страждання Завжди готова Твоя сім’я. Приспів … Хочемо Бога, закон єдиний Його знайде нас, усіх борців, Готових, вольних, неустрашимих Аж до послідніх серця вдарів. Приспів … Слабі, могутні, слуги з панами, Де лиш дзвенить звук Божих слів, Закличте з серця всі разом з нами Хочемо Бога - сей клич батьків. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

27


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Пісня про Ліську Божу Матір Ікона із Ліська, духовна колиска Прийшла із скитальцями аж до Стрия. Ми край свій лишили, де храми горіли. Сльозами просякнута рідна земля. Ісус на іконі царює на троні. В обіймах матусі тримає весь світ. А в рученьці правій, Тобі, Вселаскава, Біленька троянда - невянучий цвіт. На Ліській іконі сіяєш в короні. Виблискують шати у квітах рясних Дитятко лелієш, Пречиста Маріє, В очах твоїх подив прекрасних, сумних Дивуєшся Мати, як можна чекати Від Бога достатку та благословінь. Уся Україно, вклякни на коліна. І вимоли ласк для нових поколінь. Нев'янучий цвіте, ми всі твої діти Ти зцілюєш хворих у храмі весь час, Розсипані люди, мов листя по світі, Збери в рідній хаті, Матусенько, нас. Прийми,Україно, Пречисту із Сином, І місце у душах людей приготуй Нев'янучий цвіте, Найкраща перлино, У нашому краї з Ісусом царюй. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

28


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Понад сонце, понад зорі... Понад сонце, понад зорі, Понад облака в просторі Господь свій Престол ставляє, Царство вишнє обнімає. Приспів: Земле з небом примиренно. Спасу свому поклонися, Богу небесному. По правій Бог Син сідає, Бог Отець Його вінчає. Ангели Царя витають, Честь і славу Му співають. Приспів… Веселись горо Оливна! Ти між горами правдива Ти сам Тавор пленяєш, Спаса в славі оглядаєш.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

29


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ПРЕНЕБЕСНА, ПРЕЧУДЕСНА Пренебесна, Пречудесна, Діво Маріє! Ти нам - Мати всім єдина, Наймиліша в свого Сина, Мати Божа, Маріє! Найчесніша, найславніша, Діво Маріє! Херувими, Серафими Величають Тя з святими, Мати Божа, Маріє. Зоре ясна і прекрасна, Діво Маріє! Ти – надія наша в Небі І заступниця в потребі, Мати Божа, Маріє. О всепіта славо світа, Діво Маріє! Пісню Ти заносим щиру І молитву на офіру, Мати Божа, Маріє. Благодатна і приятна, Діво Маріє! Всі до Тебе прибігаєм І в покорі Тя благаєм, Мати Божа, Маріє. Ти - опіка чоловіка, Діво Маріє! На життя бурхливім морі, Помагай нам в нужді, горі, Мати Божа, Маріє. Ти дорога всім до Бога, Діво Маріє! Від гріхів все хорони нас, І до Неба заведи нас, Мати Божа, Маріє. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

30


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Просим Тебе, Діво Просим Тебе, Діво, шлем до Тебе глас, Сиротам Ти - Мати, не лишай же нас! Приспів : Поможи нам, поможи нам, Просим зі сльозами, О, Маріє, о, Маріє, Змилуйся над нами! Мати Божа, зоре ясна, Діво Пресвята! Покажи нам, що Ти наша Мати Всеблага. (2 р.) Глянь на нас ласкавим оком пресвятим, І зійшли нам поміч, людям немічним. Приспів … О, Маріє, Мати Божа, пом’яни всіх нас, У своїх молитвах не забудь про нас. Приспів … О, прийми, Царице, наші молитви, Через них простить нам Твій Син всі гріхи. Приспів …

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

31


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Радіємо нині з чудес Радіємо нині з чудес – З'явилася Діва з небес, З'явилась при скелі в красі і у силі Пречистая Діва Свята. У білій одежі вона В небесному сяйві сія. Дітей не забула, до вірних прибула Пречистая Діва Свята. Прийдіть всі до мене, прийдіть, З собою свій біль принесіть, Я вас успокою, дам сили до бою І кращий покажу вам світ. Пречистая Діва Свята, Яка ти для нас дорога. Покрий нас покровом своїм омофором, Дай ласки повстати з гріха. Подяку складаєм тобі Ми діти твоєї землі, Проси сина свого всім нам дорогого За щастя й любов на землі. Радіємо нині з чудес – З'явилася Діва з небес, Царює у небі, шле ласки в потребі, Хто в помочі просить її. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

32


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Свята Маріє Ти вибрала шлях той сама, Бо віра Тебе там вела, Що раю земного нема. Життям своїм нам довела. Приспів: Свята Маріє, Свята Маріє Усі ми грішні, а Ти одна. Свята Маріє. Свята Маріє, Для нас Ти Божа, в душі весна. Кожна згадка про Тебе Для душ наших лік. І ми вірим, що в небі Божий рай є повік. Приспів… Ти Сина зродила в той час, А Син Бог Спаситель для нас Любитися нам заповів Казав, щоб позбутись гріхів. Приспів… Благ просити не смію я. Але мрійно завжди мені, Коли грішна душа моя Поклонитися хоче Тобі. Приспів… Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

33


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Святе Причастя Святе Причастя урочисте, Вступив Ісус у серце чисте. Молюся Господу святому Мій Бог в мені, а я у Ньому. Приспів : З любові Христової ласку я п'ю, Ісусе, Ісусе ,Тебе я люблю. (2) Святе Причастя - цвіт надії, Утіха Матері Марії. Щаслива вся моя родина,Я маю в серці Бога Сина. Приспів… Святе Причастя урочисте, Вступив Ісус у серце чисте . Радіє Ангел - Хоронитель : Прийшов до мене Сам Спаситель. Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

34


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Слава Богу за все Десь-колись в давнині іще дуже давно, Жив премудрий і знатний був старець. Він завжди говорив, безперервно твердив, Слава Богу за біль і за радість. Приспів: Слава Богу за все, Слава Богу за все, Слава Богу за все. А якщо тобі хтось грубе слово сказав, Чи погано до тебе віднісся. Знай про це, милий друг, воля Божа є тут, І з цим треба завжди нам змириться. Приспів… Якщо ти захворів, занедужав уже І не можеш з постелі піднятись. Значить доля така по гріхах нам дана, І не треба ридать і боятись. Приспів… А якщо хтось тебе за спиною осудить, То не треба про це хвилюватись. Знай: Господнє спасення, тобі так дає, Треба всіх нам любити й прощати. Приспів… А якщо хтось тебе в чомусь тут обвинить, Не старайсь перед ним оправдатись. А при тім і при всім ти старайся і знай, Що Господь помагає спасатись. Приспів… А як, може, покажеться Хрест твій тяжкий, Не під силу тобі він тут дався. Знай: Господь не по силах Тобі не послав, Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

35


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Не ридай, а прости і покайся. Приспів… Научися творить Божу волю завжди, Може статись, що будеш гонимий. Тягарем на плечах і сльозами в очах, Навіть рідним не будеш любимий. Приспів… Якщо буде печаль і хвороба, і біль, Якщо в чомусь страждать нам прийдеться, Нікого не вини, а завжди говори: «Все від Бога нам грішним дається». Приспів… Якщо тілом ти будеш і сит і здоров, І багато появиться друзів То уважний ти будь і тоді не забудь Прославлять милосердного Бога. Приспів… Наші роки пройдуть, Друзі теж відійдуть Тільки так ти тверди і завжди говори: «Слава Богу за біль і за радість»! Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

36


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Там, де в небі Божа Мати Там, де в небі Божа Мати Наша втіха, наш покров, Там благаєм благодати Для всіх наших молитов. Ще не чувано ніколи, Щоб Вона не помогла Чи у горі, чи в недолі, Того земного життя. О, Маріє, зоре зір Ти даєш нам ласк без мір Неустанний Твій покров Поміч дати все готов! Поки Син Твій вмер прибитий На Голгофті в тьмі наруг, Він дав нас Тобі в опіку, Нас, дітей Твоїх і слуг. То ж по волі Твого Сина Бережи нас в тім життю, Від гріха і від нещастя, А веди нас до раю. О Маріє, зоре зір, Ти даєш нам ласк без мір. Неустанний Твій покров Поміч дати все готов! Ще не чувано ніколи... Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

37


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Там на Божій Горі Там на Божій Горі Там паломники ідуть В руках свічки несуть Алилуя, алилуя, в руках свічки несуть В руках свічки несуть Херувимськую ведуть Алилуя, алилуя, херувимськую ведуть Херувимську пісню ведуть В Єрусалим вони ідуть Алилуя, алилуя, в Єрусалим вони ідуть Там Христос проходив І сліди свої лишив Алилуя, алилуя, і сліди свої лишив І сліди свої лишив І п'ять ран за них терпів Алилуя, алилуя, і п'ять ран за них терпів А із правого ребра Текла кров і вода Алилуя, алилуя, текла кров і вода Із ребра водою він Цілий світ напоїв Алилуя, алилуя, цілий світ напоїв А чесною кров'ю він Всі гріхи наші облив Алилуя, алилуя, всі гріхи наші облив О блаженний єси путь Де паломники ідуть Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

38


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

В Єрусалим вони ідуть А їх ангели ведуть, Алилуя, алилуя, а їх ангели ведуть.

Хрест Твій у трояндах Хрест Твій у трояндах (2 р.) Я його несу, Він моє багатство (2 р.) Я його люблю. Хрест мій у трояндах (2 р.) Треба донести, Бо уста шепочуть (2 р.) Боже поможи. Хрест мій у трояндах (2 р.) Вибираю я, Всі мої терпіння (2 р.) Золотом сія. Хрест мій у трояндах (2 р.) Стежечка моя, Я по тій стежині (2 р.) Зайду до хреста. Хрест мій у трояндах (2 р.) Радість і життя, Він моє спасіння (2 р.) Там на небесах. Хрест мій у трояндах (2 р.) Я щодня несу, По сходинках горя (2 р.) Я до нього йду. Хрест мій у терпіннях (2 р.) Я його люблю, Він мій найдорожчий (2 р.) Я до нього йду. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

39


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ЦАРИЦЯ НЕБЕСНА Царицю небесну вітаймо Із квіток сплетімо вінок Їй славу і поклін віддаймо Із серця співаймо їй так Приспів : О Маріє, діво непорочна, Будь Ти завжди Матір’ю для нас Без плями й гріха Ти зачата Не мала провини в життю Ти Богу покірно служила І віддана була Йому Приспів … Ти краща з жінок всіх на світі Ти яснеє сонце для нас Благаєм Твоєї опіки І просим : «Хорони Ти нас» Приспів … До Тебе приходим , о Мати Взиваєм : « Нам руку подай» Хай ласка Твоя охоронить Ти грішнії душі спасай Приспів … О квітко пахуча , Леліє, О раю моєї душі До Тебе, Маріє, взиваєм І помочі просим усі Приспів …

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

40


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Через поле України ішла Божа Мати Через поле України ішла Божа Мати, Там пшеничні колосочки Стали її витати. Приспів: Похилились, поклонились Вітерець леліє, Усі разом прошептали: Радуйся Маріє Через поле України Ішла Божа Мати, Жайворонки Божі пташки Стали її витати. Приспів: Відлетіли усі вгору Вітерець леліє. Усі разом щебетали: Радуйся Маріє Через села України Ішла Божа Мати. Там у церкві Божі люди Стали її витати. Приспів:

Помолились, поклонились Вітерець леліє, Усі разом проспівали: Радуйся Маріє

Через села України Ішла Божа Мати, Вона прийшла з Зарваниці Всіх нас поєднати. Приспів: Вона прийшла, поєднала Народ України, Щоб всім разом заспівали: Радуйся Маріє Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

41


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Що то за Пані Що то за пані Ген за облаками, Що до свого Сина Мольби шле за нами ? Приспів: Чи то не Марія? Чи не Божа Мати? В блакитних ризах, Повна благодаті Що то за Пані Стоїть з ангелами? Місяць і зорі В Неї під ногами. Приспів… Чи то не та Пані Та Матір небесна, Що на Голгофу Хрест за Сином несла. Приспів… Чи то не та Пані, На горі стояла? Чи то не та Пані В Крехові сіяла? Приспів… Чи то не та Пані Та ясна зірниця. То Діва Марія Із небес Цариця Приспів : Ах, то Марія Ах, то Божа Мати В блакитних ризах, Повна благодаті.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

42


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Я піду за Хрестом Я піду за Хрестом, моя мамо, По вузькій кам’янистій стежині. Через терня до Божого храму, Більш не вернусь у рідну хатину. Приспів : Мамо моя, рідна мамо, Не жалій для Христа свого сина. Щоб служить у Господньому храм Цілопально як Божа дитина. Я піду за Христом, моя мамо, Стану світлом для темного світу. Щоб відкрили для Господа брами, Свого серця заблукані діти. Приспів… Я їх звільню, моя рідна ненько, Від кайданів диявола злого. Щоб були біля Бога близенько, Вічні радості Пана Святого. Приспів… Він їх вистраждав, рідна матусю, Заплатив за них дорого кров’ю. З ним і я до Христа пригорнуся, Щоб зігрітися тою любов’ю.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

43


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ПАТРІОТИЧНІ ПІСНІ Чи то буря, чи то грім Чи то буря, чи то грім, чи гуде хмаролом, Що земля на сто миль грає грізно. Від Кубані аж до гір чути голос: «Позір! В ряд ставай, щоб не було запізно!» В ряд ставай, готовись, на ніщо не дивись, Чи до пекла підеш, чи до неба, Кидай неньку стару, кидай любку, сестру, Бо настала велика потреба. Бо настав такий час - не один помре з нас, Не у ліжку, а в славі у бою. І в годину тяжку спом'янем Вітчизну, Бо за неї вмирають з любов'ю. Як у бій ми підем, до мети не дійдем, То про нас говоритимуть внуки, Що боролись колись, полягли - не здались, А кайдани порвали на штуки. Чи то буря, чи то грім, чи гуде хмаролом, Що земля на сто миль грає грізно – То зібрався в похід український народ, В ряд ставай, щоб не було запізно.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

44


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ТАМ, НА ГОРІ, НА МАКІВЦІ Там, на горі, на Маківці, Там ся били січовії стрільці. Приспів: Хлопці, підемо, боротися будемо За Україну, за рівні права, державу. Наші хлопці добре б’ються, Йдуть до бою, ще й сміються. Приспів… Наша сотня вже готова, Від’їжджає до Кийова. Приспів… Як на фіри посідали, То вже собі заспівали. Приспів… Є в Кийові злота брама, На ній висить синьо-жовта фана. Приспів… Є у Львові усусуси, Україна бути мусить. Приспів… Україна — наша мати, Як здобудем, будем мати. Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

45


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Пісня партизана Іди від мене ти, моя кохана, Зійди з очей, мене не забувай, Я син лісів. А серце партизана, На мене жде з побідою весь край. Даремно ти надією палаєш, Щоби мене до серця пригортать, Та ти сама це дуже добре знаєш, Що партизанам тільки воювать. Сьогодні нас Карпати зустрічають, А завтра, знай, Волинь вітає нас. Відтак підемо прямо аж на Київ, Полтаву, Харків, рідний нам Донбас. І так весь час ми чайкою літаєм, Із лісу в степ широкий ми ідем. Ми свято вірим в нашу перемогу, І Україні волю принесем!

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

46


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Скоростріл, куфайка (А.Сухий) Скоростріл, куфайка, і з тризубом шапка Ватра лісова, Даруй, Боже, моїй Україні, вільнії права. Скоростріл,куфайка, і з тризубом шапка І нічна зоря, Побратима мого зачепила куля вражая. Він лежить на листі пізньою весною І нічна зоря, Його поховають рядом з ялиною, ватра догоря. Зброю всім узяти у шеренгу стати Скаже чотовий, І підемо волю здобувати Вкраїні моїй. Нічка темна і ліс темний на шляху чота, І ніхто не знає, що тут спочиває Партизан УПА.

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

47


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ОХ, ЯК ЛЮБЛЮ, ЯК ЛЮБЛЮ ТІ НАШІ ГОРИ Ох, як люблю, як люблю ті наші гори, Де по лісах гуля леґінь, Шумить потік там край діброви, У них прожив там двадцять літ. Приспів: Гей, же гу, гей же гу! Гей же га, гей же га! Жиймо ще, жиймо ще, Поки час, поки час! Бо хто з нас відгада, Бо хто з нас відгада, Чи ще завтра стане нас? А в ту пору, а в ту пору, як лютий ворог По селах і містах розбрівсь, Гуляємо собі по лісі, Як гуляв Довбуш ще колись. Приспів… І стали нам, і стали нам ті наші гори Твердинею у лютий час, А віковічні темні бори Від ворогів ховають нас. Приспів… А як здобудемо, здобудемо Україну, То гори все шумітимуть, Тут билось наші партизани, Що влили пімсту в нашу грудь! Приспів…

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

48


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

ЧОРНА ГОРА Чорне море, Чорне море, гей! Гарне море, гарне море, гей, гей! Чорне море, гарне море, а все єдно Чорна Гора, Неня моя, Чорна Гора, гей, гей, гей! Ніхто не зна, ніхто не зна, гей, гей! Де сховався місяць не зна, гей, гей! Гей, стріляй, моя рушниця, щоб почула моя киця, Неня моя, Чорна Гора, гей, гей, гей! Гей, стріляй, моя рушниця, щоб почула молодиця, Неня моя, Чорна Гора, гей, гей, гей! Чекай куме, чекай куме, гей, гей! Курнім куме, курнім куме, гей, гей! Тіто-мріто, марґаріто, ми із кумом два бандіта, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Тіто-мріто, марґаріто, ми із кумом два бандіта, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Чуєш Іване, мій сине, гей, гей! З полонини пісня лине, гей, гей! Я ніколи і нікому не віддам рідного дому, Знає неня Чорна Гора, гей, гей, гей! Я нікому і ніколи не віддам ці гори-доли – Знає неня Чорна Гора!.. Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

49


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Богдан Стельмах

20-та річниця Незалежності України ! Пильнуй, Україно, пильнуй Своєї гіркої свободи. Ми ждали віками такої нагоди – Пильнуй, Україно, пильнуй. Згадай, Україно, згадай, Яка нас кривавила хвища. Героїв, що вкрили твої бойовища, Згадай, Україно, згадай. Вважай, Україно, вважай, Не дайся Москві одурити, Кремлівській комуні не дайся скорити – Вважай, Україно, вважай. Затям, Україно, затям: Лиш той вартий ласки у Бога, У кого правдива і чесна дорога, Затям, Україно, затям. Збери, Україно, збери Народу свідому потугу І всіх - з-над Дністра і Дніпра, і з-над Бугу Змири, Україно, змири!

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

50


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Слава! Слава фестивалю! Ой по під гай зелененький (2 рази) Ходить Довбуш молоденький (2 рази) На ніженьку налягає (2рази) Топірцем ся підпирає (2 рази) Топірцем ся підпирає (2 рази) І на хлопців покликає (2 рази) Уставайте всі раненько (2 рази) Убирайтеся скоренько (2 рази) Щоби скелі не минути (2 рази) І в Розгірче повернути (2 рази) А в Розгірчім добрі люди (2 рази) Усім нам там добре буде (2 рази) Бо там Ніні Матвієнко (2 рази) Український соловейко(2 рази) Бо в Розгірчому фестини (2 рази) Для всієї України (2 рази) Для усіх є там нагода (2 рази) Бо там славная «Вигода» (2 рази) Кредитівка добре править (2 рази) І всіх бойків файно бавить (2 рази) Побували в Зарваниці (2 рази) І віддали честь Цариці (2 рази) У Розгірчім святкували (2 рази) Добре барди там співали (2 рази) Щоби Стрий пошанувати (2 рази) Прийшли друзі малювати (2 рази) А Карпати славні гори (2 рази) Там усюди є табори (2 рази) У Гошові гора Ясна (2 рази) Це святиня наша красна (2 рази) А там далі Яворина (2 рази) На прославу України (2 рази) Там складаються молитви (2 рази) За полеглих всіх у битвах (2 рази) А у Корчині Кичера (2 рази) Там «Полтави» є печера (2 рази) Українське ми читаєм (2 рази) Українське прославляєм (2 рази) Вся спілчанськая громада (2 рази) Прислужити людям рада (2 рази) Трускавець гостей вітає (2 рази) Кредитівки прославляє (2 рази) На фестини завітаєм (2 рази) Многих літ усім бажаєм (2 рази) Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

51


Велика сила малої пожертви! Візьми і зроби!

Проща милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

Співаник на Прощу Милосердя до Унева, 01 червня 2014 року

52

Співаник проща унів, 01 червня 2014 ок  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you