Page 1

2018 B

Iggesund Forest je jeden z největších výrobců lišt na světě a největší výrobce lišt v Evropě. Od roku 1986 vyvíjíme a vyrábíme lišty v naší továrně ve Švédsku. Od roku 2011 jsme součástí skupiny Olofsfors se sídlem v Nordmailingu ve Švédsku. Výhodou je spojení know-how při výběrech materiálů ale i vývoje našich produktů.

”Oceňuji hlavně efektivitu nasazení lišt iggesund, trvanlivost i absenci vibrací. Jednoduše nejlepší lišta.” Václav Kopf spolumajitel společnosti Kopf Václav & Jiří, s.r.o.

SILNĚJŠÍ. STABILNĚJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ.

Iggesund Forest AB Industriområdet, Påbodavägen 4 SE-824 95 STRÖMSBRUK, SZWECJA

Ke stažení na adrese issuu.com/iggesundforest

www.iggesundforest.com

CZ

Sledujte nás: facebook.com/iggesundforest

www.iggesundforest.com

Představujeme Vám BLUE LINE Nejlepší lišta jakou jsme kdy vyrobili.

www.iggesundforest.com


SILNĚJŠÍ.

STABILNĚJŠÍ.

Série BL je výsledek více než 30ti letého vývoje, testování a výroby profesionálních harvestorových lišt.

Vlastnosti materiálu lišt BL snižují vibrace, takže zvyšují efektivitu kvalitou řezu, sníženým opotřebením a delší životností.

Blue Line je naší nejsilnějsí harvestorovou lištou. Jedinečná vysocelegovaná ocel spolu s vylepšeným systémem kalení a vylepšenými mazacími kanály z ní dělá silnější, tužší a odolnější lištu, přizpůsobenou pro práci v těch nejnáročnějších podmínkách.

BL má také zvětšené rozměry mazacích kanálů pro zlepšení distribuce mazacích médií. Umožňuje také nasazení mazacích tuků.

CHYTŘEJŠÍ.

Serie Blue Line firmy Iggesund Forest disponuje vrcholovým kolečkem ze speciální legované borové oceli s kluznými válečky, zajišťující optimální výkon. Tyto chytrá řešení minimalizují rizika cenově a časově nákladných defektů vrcholového kolečka a tím dělají výměnné vrcholy nepotřebnými. Blue Line — Silnější. Stabilnější. Chytřejší.

www.iggesundforest.com

Součást společnosti

Blue Line Folder - Czech| Iggesund Forest AB  

BLUE LINE -SILNĚJŠÍ. STABILNĚJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ.

Blue Line Folder - Czech| Iggesund Forest AB  

BLUE LINE -SILNĚJŠÍ. STABILNĚJŠÍ. CHYTŘEJŠÍ.

Advertisement