Page 1

NEW VISION MERCEDES-BENZ YEAR ĄĄ


Oldschoolowy klasyk Mercedesa, bardzo ładny model z 80lat, który jest marzeniem każdego kolekcjonera zabytków!

Drogi Mercedes

Dla jednych wielka wichoa, dla drugich śliczne auto, ile koszyuje taki mercedes? - 10 000 000mln w dodatku EURO ->


W dniach 7.06 – 4.07. 2012 w okolicach Złotych Tarasów i Strefy Kibica przy PKiN w Warszawie można zobaczyć Nową Klasę A. Jest to niepowtarzalna okazja by z bliska przyjrzeć się Mercedesowi rozpoczynającemu nową generację samochodów kompaktowych. Będzie również możliwość zapisania się na jazdę testową Nową Klasą A, czy poznanie szczegółów dotyczących auta podczas rozmowy z doradcą handlowym. Nasze stoisko czynne jest codziennie w godzinach od 12.00 do 22.00. Zapraszamy!

[1] Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego wg Dyrektywy 80/1269/EWG w aktualnie obowiązującym brzmieniu. [2] Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 obliczone zostały zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową (Dyrektywa WE 715/2007 w aktualnie obowiązującym brzmieniu). Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. [3] Dane dotyczące masy własnej wg Dyrektywy 92/21/EG w brzmieniu 95/48/EG (masa w stanie gotowości do jazdy, ze zbiornikiem paliwa wypełnionym w 90%, z kierowcą o wadze W nowej

Klasie B pożądanym towarzyszem każdej podróży będzie preferowany przez Ciebie styl. J wyposażeniu standardowym samochód olśniewa sportowymi proporcjami i wyrazistymi konturami woczesne i świeże wnętrze zachwyca wysokiej jakości wyposażeniem. Cztery szlachetne pakiety i kowe elementy wyposażenia dają każdej osobowości wyjątkową swobodę tworzenia.


Wystarczy spojrzeć, by zorientować się, że nowa Klasa B jest autem niezwykłym. Świadczą o tym jej sportowe linie, łączące zaprojektowaną w formie klina maskę silnika z słupkiem dachowym i wyrazistym, sportowym tyłem, a także szeroki rozstaw kół oraz wymodelowane błotniki. Śmiałą, sportową sylwetkę auta można jeszcze podkreślić, wybierając jeden z opcjonalnych pakietów.

Wystarczy spojrzeć, by zorientować się, że nowa Klasa B jest autem niezwykłym. Świadczą o tym jej sportowe linie, łączące zaprojektowan formie klina maskę silnika z słupkiem dachowym i wyrazistym, sportowym tyłem, a także szeroki rozstaw kół oraz wymodelowane błotniki łą, sportową sylwetkę auta można jeszcze podkreślić, wybierając jeden z opcjonalnych pakietów.

Dostępny na życzenie pakiet Chrom zwiększa poczucie wysokiej jakości samochodu, oferując zindywidualizowane akcenty. Radość z jazdy postoju zapewnia opcjonalny pakiet Sport, który nadaje nowej Klasie B wyraźnie bardziej dynamiczny i sportowy wizerunek. Dostępny rów życzenie pakiet Night, obejmujący wybrane elementy wyposażenia, nadaje autu wyjątkowy i tajemniczy charakter, zdobiąc je szlachetnie bł cą czernią wielu szczegółów nadwozia.


[1] Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego wg Dyrektywy 80/1269/EWG w aktualnie obowiązującym brzmieniu. [2] Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 obliczone zostały zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową (Dyrektywa WE 715/2007 w aktualnie obowiązującym brzmieniu). Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. [3] Dane dotyczące masy własnej wg Dyrektywy 92/21/EG w brzmieniu 95/48/EG (masa w stanie gotowości do jazdy, ze zbiornikiem paliwa wypełnionym w 90%, z kierowcą o wadze 68 kg i bagażem o wadze 7 kg), dotyczące pojazdów z wyposażeniem stan-

Aby zwiększyć ekonomiczność swojej działalności biznesowej, potrzebują Państwo takiego samochodu, na którym można polegać. Oraz takiego partnera finansowego, który zaoferuje Państwu indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach.


Daimler Financial Services to jeden z największych na świecie podmiotów zajmujących się finansowaniem pojazdów użytkowych. Pod nazwą Mercedes-Benz Financial Services działamy na terenie ponad 40 krajów. Swoimi usługami finansowymi, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klientów, wspieramy na całym świecie sprzedaż samochodów koncernu Daimler. W ramach obszernej palety usług obejmującej leasing, kredyt i ubezpieczenia firma obsługuje portfel umów o łącznej wartości 63 miliardów euro.


Integralny system bezpieczeństwa Mercedes-Benz.

Nie ma dziedziny, która mobilizowałaby inżynierów Mercedes-Benz do najwyższych osiągnięć bardziej niż badania nad nowymi technolo bezpieczeństwa. Już w latach pięćdziesiątych wynalazek Béli Barényi – bezpieczna kabina pasażerska – stał się kamieniem milowym w ro doskonałej ochrony pasażerów. Dzisiaj bezpieczna kabina pasażerska jest tylko jednym z wielu elementów integralnego systemu bezpiecz który przybliża pojazdy Mercedes-Benz do realizacji wizji bezkolizyjnej jazdy.

Podczas wypadku.

Najnowocześniejsze systemy wspomagania bezpieczeństwa Mercedes-Benz tradycyjnie spełniają bardzo wysokie standardy w zakresie be stwa biernego.

Zawsze dobre zabezpieczenie: pasażerowie Mercedesa SLS AMG mają standardowo do dyspozycji 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły naprężenia pasów. Ochrona w razie potrzeby: wśród elementów bezpieczeństwa jest osiem poduszek powietrznych: dwie adaptacyjne poduszki dla kierowcy i pasażera, poduszka chroniąca kolana kierowcy, dwie poduszki boczne umieszczone w fotelach i dwie oddzielne poduszki nadokienne. Lekkie i sztywne: nadwozie Mercedesa SLS AMG charakteryzuje wysoka sztywność i rezerwy deformacyjne, przez co może ono przyjmować energię powstałą podczas kolizji, chroniąc pasażerów przed obrażeniami. Struktura nadwozia Mercedesa SLS AMG jest oparta na aluminiowej ramie przestrzennej o masie zaledwie 241 kg. To wyjątkowe rozwiązanie łączy inteligentną lekkość konstrukcji z najwyższą wytrzymałością, umożliwiając w ten sposób osiągnięcie bezkompromisowej dynamiki jazdy. Aluminio-


Bezpieczna jazda.

Najczęściej wypadki rozpoczynają się długo przed samym zderzeniem – z powodu nieuwagi kierowcy, złej widoczności czy nieprzewidzia niebezpieczeństwa. W bezpiecznej jeździe wspomaga Państwa system bezpieczeństwa Mercedes-Benz z różnymi rozwiązaniami, które na umożliwiają relaksującą jazdę i pomagają w krytycznych sytuacjach jezdnych.


Rozwiązania przyjazne dla środowiska. Rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Pojęcie BlueEFFICIENCY oznacza w Mercedes-Benz przyszłościowe technologie zwiększające wydajność oraz innowacyjne pakiety rozwią obniżających zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji.

Technologie zwiększające wydajność w nowej Klasie B.

Najnowsza generacja silników wysokoprężnych CDI cechuje się imponującymi osiągami przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa. Podwy ciśnienie wtrysku, uzyskano też spokojniejszą i cichszą pracę silnika, a efektem zmniejszonego stopnia sprężania jest niższy poziom emisji.

Całkowicie nowo skonstruowany 4-cylindrowy silnik wyposażony w bezpośredni wtrysk benzyny, zmienną regulację zaworów i turbospręż osiąga doskonałe wartości momentu obrotowego i mocy w dwóch poziomach, odznacza się wzorcowym komfortem dźwiękowym, a także n cześnie niskim zużyciem paliwa i emisją.


MAGAZYN SPONSORUJE:

Mercedes-Vision Magazine  

Magazyn motoryzacyjny.

Advertisement