Page 1

NEWSLETTER LEDEN 2012 Milí tená i, Vítáme vás u nového newsletteru, prvního v novém roce. Doufáme, že vám i nadále budeme inspirací při dekorování vašich domovů a přejeme vám do nového roku hodně kreativních nápadů!

ZIMA V INTERIÉRU Zdá se, že k nám konečně dorazila zima. Na následujících obrázcích se můžete inspirovat, jaké dekorace doma použít, abyste se cítili přijemně v teple a pohodlí.

Zachumlejte se do hřejivých dek a plédů. Neskutečně příjemná a v interiéru efektní je také ovčí kůže.

Pletenina je “in” i na takových doplňcích, jako jsou stínítka na lampy.

www.idesigner.cz


Zapalte oheň v krbu...

... a nebo spoustu svíček.

Kupte si čerstvé řezané květiny nebo rychlené cibuloviny. Nezapomeňte krmit ptáčky.

Foto:myrevelment.com, observando.net, tumblr.com, potterybarn.com, gallery.apartmenttherapy.com, http://www.79ideas.org/2011/11/knittedinspiration.html, alifeofbeautyandgrace.tumblr.com

BLOG Pokud rádi sledujete módní trendy a nebo prostě jen přemýšlíte, jaké změny u vás doma provést, inspirujte se článkem “Trendy pro rok 2012”.

Foto: stylemepretty.com

www.idesigner.cz


NOVÉ TERMÍNY KURZŮ Vypsali jsme nové termíny kurzů na únor a březen. Kurzy probíhají v malých skupinkách, takže počet míst je omezen. Neváhejte proto s registrací!

JAK USPO ÁDAT KNIHOVNU Začátek roku je dobrým časem pro úklid a uspořádání věcí. Jak je na tom vaše knihovna? Možná potřebuje trošku oživit? Knihy, které už nikdy nebudete číst prodejte či darujte a nechte vyniknout jen to, co stojí za to.

Knihovna vypadá dobře, když je dobře uspořádaná. Pokud máte knih hodně, vypadá knihovna nejlépe, pokud je zaplněná od shora až dolů. Ale nemusíte všechny knihy dávat klasicky vertikálně. Několik knih položených na sobě horizontálně vytvoří zajímavý kontrast. Můžete se pokusit také knihy srovnat podle barvy hřbetů. A pokud je máte příliš různorodé, můžete je obalit např. balícím papírem a nadepsat např. fixem. Nebo knihy obalte do pauzovacího papíru, který je lehce průhledný. Vzhled knih se sjednotí a názvy svazků budou přesto čitelné.

Pokud knih nemáte příliš a nebo nechcete mít klasickou knihovnu, mohly by pro vás být alternativou “neviditelné knihovny”.

www.idesigner.cz


Knihovna nemusí sloužit jen k ukládání knih. Knihy můžete prostřídat s dekoracemi pro vzdušnější vzhled. Dodáte tím knihovně osobitost.

Pro děti je dobrým nápadem umístění úzkých poliček ve výšce, kam dosáhnou. Díky tomu hned vidí, kde je jejich oblíbená knížka.

Tip: Můžete použít police RIBBA z Ikea

Foto: autumn-castle.blogspot.com, neviditelneknihovny.cz, sarahjanestudios.com, village.com,

http://www.escapadeblog.com/2011/02/brown-paper-covered-books.html, missmustardseed.com, southernliving.com, apartmentherapy.com

Nashledanou za měsíc!

www.idesigner.cz

Newsletter č.1/2012  
Newsletter č.1/2012  

Newsletter