Page 1

NEWSLETTER KVĚTEN 2011 MÁJ - LÁSKY AS Vítáme Vás u našeho newsletteru. Květen je čas zamilovaných a tak pokud chystáte se svou drahou polovičkou nějaký ten romantický večer, inspirujte se třeba v našem valentýnském článku. V dnešním newsletteru si přečtete mimo jiné o vášnivé červené barvě a jejích správných kombinacích v interiéru.

NÁPAD NA ZAHRADU... ...nebo na balkón. Pokud máte málo místa a nebo chcete vylepšit nějakou nevzhlednou a nevyužitou zeď, můžete pěstovat květiny v podobných nádobách. Konkrétně tyto květináčky americké značky Wallter se asi u nás neprodávají, ale určitě seženete něco podobného. Co třeba použít plechové kyblíčky z IKEA? Kromě stříbrné je mají i v dalších letních pastelových barvách a v různých velikostech. Jeden otvor vyvrtejte v horní části, provlékněte drát a udělejte očko, abyste mohli květináč pověsit. A druhý otvor udějte do dna, aby mohla odtékat přebytečná voda.

Ikea “SOCKER”

www.idesigner.cz


SOUTĚŽ Toužíte po změně interiéru a chcete profesionální návrh? V průběhu května chystáme soutěž, ve které můžete vyhrát návrh interiéru na míru! Sledujte náš web a facebook!

ROMANTIKA Romantické chvíle můžete prožít i v při koupání, takže pokud jste ještě neviděli tuto pohádkovou koupelnu na našem blogu, určitě se podívejte.

BARVA MĚSÍCE: ERVENÁ Červená barva je krásná, ale velmi silná barva, kterou v interiéru musíme používat s rozvahou. Je to barva, která dodá místnosti na dramatičnosti. Stimuluje náš mozek, aktivitu a chuť k jídlu. Je proto ideální do jídelen a pracoven. Ačkoli je tato barva znamením vášně, nedoporučuje se příliš používat jí v ložnici. I když by možná pomohla vašemu milostnému životu, mohli byste mít potíže s usínáním.

Červená je výbornou volbou pro výrazné akcenty. V malém množství bude mít ten správný efekt. Nezapomeňte, že barvu musíte po místnosti tzv. “rozprášit”. To znamená umístit různé červené předměty po celé místnosti a ne všechny do jednoho kouta.

www.idesigner.cz


BAREVNÉ KOMBINACE S ERVENOU Červená s růžovou Protože růžová je vlastně červená s přidáním bílé, fungují tyto dvě barvy dohromady skvěle, třeba v dívčím pokojíčku.

Červená s oranžovou Ideální kombinace pro vytvoření útulné, hřejivé atmosféry. Použít můžete různé odstíny oranžové - od terakoty po meruňkovou.

Červená s fialovou Fialové a vínové tóny v kombinaci s červenou mohou vytvořit silý a dramatický efekt.

Červená se zelenou Na barevném kruhu jsou tyto barvy proti sobě, takže jejich kombinace bude mít opravdu silný účinek. Proto nepoužívejte stejné množství červené a zelené, ale vyberte si jednu z nich jako hlavní a druhou doplňkovou. Nebo použijte jemnější kombinaci růžové a s pastelovou zelenou.

www.idesigner.cz


BAREVNÉ KOMBINACE S ERVENOU Červená, žlutá, modrá Tato kombinace primárních barev je sázkou na jistotu v dětských pokojích

Červená a neutrální barvy Červená je možná ze všech barev nejlepší ke kombinování s neutrálními barvami. Vypadá dobře s bílou, krémovou i šedohnědou. Funguje dobře také se stříbrnou a černou.

P EJEME VÁM KRÁSNÝ KVĚTEN A NASHLEDANOU ZA MĚSÍC! www.idesigner.cz

Newsletter 05/11  

newsletter serveru www.idesigner.cz