Page 1

NEWSLETTER DUBEN 2011 VESELÉ VELIKONOCE! Jaro už je v plném proudu a pokud přemýšlíte, jak vyzdobit svůj byt a zahradu na Velikonoce, na našem blogu najdete spoustu inspirace.

Zajičci z ubrousků

NÁPAD NA DEKORACI

Takovýto zajíček z plátěného ubrousku bude hotový za pár minut a získáte tak veselou dekoraci velikonočního stolu. Ubrousek je nejlepší naškrobit a vzít si na pomoc žehličku. Po každém kroku ubrousek přežehlete. Ubrousek nejprve přeložte na třetiny. Pokud je ubrousek čtvercový tak nejprve na polovinu a pak znovu na polovinu, abyste dostali dlouhý obdélník.

Položte prst doprostřed ubrousku a protilehlé rohy přeložte ke středu.

Spodní rohy přeložte ke středu podél tečkovaných linií jak ukazují šipky.

Pravý a levý cíp přeložte opět ke středu podle linie. Pro větší názornost se podívejte na video!

Ubrousek otočte a spodní část ohrňte nahoru.

Nakonec ohněte pravý a levý roh dozadu a zasuňte jeden roh do kapsy v rohu druhém. Roztáhněte ouška a rozevřete spodek aby zajíček pěkně stál.

www.idesigner.cz


NOVINKA: 3D VIZUALIZACE

Novinkou v našich službách je možnost za příplatek jen 690,- Kč za jednu místnost získat Váš návrh ve 3D. Vizualizace Vám ještě více usnadní realizaci projektu podle našeho návrhu!

JARNÍ VÍTR DO VAŠÍ KOUPELNY Pokud jste přehlédli náš článek a video, určitě se podívejte nyní a inspirujte se, jak s pomocí obrazů či samolepek vylepšit vaši koupelnu.

VESELÉ SVÁTKY!

www.idesigner.cz

Newsletter 04/11  

Newsletter serveru www.idesigner.cz

Newsletter 04/11  

Newsletter serveru www.idesigner.cz