Page 1

Idėjų Karuselė Dženetos receptų užrašai

Iš paukštienos


Vištiena su šaldytom daržovėm


Jums reikės: 1kg vištienos file 1kg šviežių bulvių 500g šaldytų daržovių 3-4 šaukštai aliejaus Druskos, vištienos prieskonių, krapų •

Paruošimo būdas: Vištienos file ir bulves susipjaustyti kubeliais ir išminkyti dubenyje su vistienos prieskoniais, druska, ir krapais. Viska sukrėsti į ,kepimo popieriumi išklotą skardą, suberti šaldytas daržoves, užšlakstyti aliejų ir lengvai viską sumaišyti. Kepti orkaitėje 220 C – apie 1val. Patiekti su mėgstamu padažu ar majonezo šaukšteliu.


Vištiena kaimiškai

Dženetos receptų užrašai


Jums reikės: 1kg vištienos šlaunelių 1kg šviežių bulvių 1 šaukštas majonezo 2šaukštai aliejaus Druskos /pipirų/pertažoliu/krapų

Paruošimo būdas: Nuo vištienos nuimti odeles ir dubenyje rankomis isminkyti su druska ,pipirais,tada išmaišyti su majonezu ir palikti 2val. Grižinėliais supjaustyti bulves, apibarstyti druska ir išmaišyti su aliejumi. Vištieną sudėti į skardą ir užkloti bulvėmis . Kepti orkaitėje 220 C – 1val.30min. Patiekti su šviežių daržovių salotom.


Jums reikės: 1kg vištienos file, 1kg šviežių bulvių, truputį sviesto, šparaginių pupelių, žirnių ( gali būti šaldytos daržovės), druskos, prieskonių, dviejų kepimo maišelių.

Paruošimo būdas: Vištienos file ir bulves susmulkinti. Vištieną su daržovėm ir prieskoniais išminkyti ir supilti į vieną kepimo maišelį, o bulves su druska ir trupučiu sviesto į kitą. (Galima naudoti čenakines vietoje maišelių, tuomet sluoksniuokit) Kepti orkaitėje 200 C – apie 1val.15min.(kol gražiai apkeps)


Idėjų Karuselė Dženetos receptų užrašai

www.idejukarusele.blogspot.co.uk

Iš paukštienos  
Iš paukštienos  
Advertisement