Page 3

a

a

Photon

Peak Air

t czys

cj n a eleg

Kollektion 2013

Pii

Primo

P3 M m syste y n l rsa ami k uniwe i n ś o z gł

Pluto

Dzięki uniwersalnemu systemowi MP3, który wbudowany jest w budkę spacerową Twoje dziecko może słuchać ulubionych piosenek lub audiobooków podczas każdej podróży. Aby chronić słuch Twojego dziecka głośność jest automatycznie redukowana a maksymalne natężenie dźwięku ograniczone. Wielopozycyjne regulowane oparcie oraz system regulacji rączki można za pomocą tylko jednej ręki łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb..

Grow with me

Jest coś, czego można posłuchać.

Phoenix

i’coo Pii wyprzedza swoje czasy. To wózek idealnie skrojony na miarę Twoich oczekiwań. i’coo Pii cechuje najlepsza technologia i najwyższa jakość.

Niezawodna ochrona nawet w bardzo słoneczne dni. Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna może być rozłożona w każdym momencie: wystarczy rozpiąć zamek by dać dziecku dodatkowy cień.

ow p o sk a e l e t an w u wys ka z rąc

a

Pharo

Ochrona przed słońcem i upałem.

POS

Image Bild Pii

Czysty styl, elegancja i indywidualizm.

Panama

Uff, to było d ość wy czerpu taty. P jące. W o ll y i P reszcie epe już mamy siedzą j a t y lk wszystk zmęcze o musz ie prez ę wrzuc ni w sw e n t y d la i o ć i c w h ó zek do f o t e li k nasza ach a auta. R u lt r a le az, dwa kka sp acerów ruchy r ka jest ąk i w już zło k i lk a s torby z żona. J ekund est tak zakupa a mał mi zmi a, że n eszczą awet m się do oje bagaż nika.

Pii

330531- night

5

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Advertisement