Page 15

3p ma a r 1

kt u d o r

Grow with me 1-2-3 Nowe standardy wzornictwa i technologii.

y

Kollektion 2013

wię

wib

k+ rac ja

acja l u g e r ości k o s y w

Praktyczny, jak nigdy dotąd i’coo 1-2-3 Grow With Me łączy trzy produkty w jeden. Ultra lekka aluminiowa rama jest podstawą każdego modułu. Łóżeczko, leżaczek czy krzesełko- z łatwością dostosuje je do każdej sytuacji. Prosta w użyciu teleskopowa regulacja wysokości pozwala umieścić każdy z modułów na odpowiednim poziomie dostosowanym do wzrostu dziecka, do potrzeby chwili, czy sytuacji. Wygodne łóżeczko to przytulne miejsce do spania przez pierwsze miesiące życia dziecka.

312056- bug

Pharo

Krzesełko wyposażone w 5- punktowe pasy bezpieczeństwa, ergonomicznie wyprofilowane siedzisko, regulowany podnóżek oraz wyjmowany, przystosowany do mycia dwuczęściowy blat jest idealnie skrojone na miarę potrzeb Twojego dziecka.

Grow with me

Odpoczynek i zabawa. Duży, przestronny i wygodny leżaczek z systemem odtwarzania MP3 i’coo sounds oraz automatycznym systemem wibracji ułatwia zasypianie zachęca do zabawy.

Panama

Grow with me 1-2 P3 M e z łąc

lne z a s r e acji r Uniw b i w m + syste

POS

i się ęki an baw J . jki dzi e i a n b m j e n la o i czasu d j e j u lu b ajka trochę ha swo c e u i c ł s z anim b s u Z k . z ” c c y Nare a ż ż a księ p e w le i e lk i n ll y , P e n o A P i z dzie iotra ejść w ogro odróż P mu prz a "P g o a m T o . u MP3 racji p złącz em wib t s y s y udowan ńca wb o k a g wą. y snu. dobie tą i ka j krain e e z i a k g d o do sł lu b i o n ą ksu z u la e r a ja por ła mo Nadesz

312049- bug

29

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Advertisement