Page 13

Kollektion 2013

czn i g a m

n desig

y

!

Pluto Mobilność i Indywidualność.

ort

zaw

yzu

iesz

jąc

enie

e

przednich

Pluto

Polerowana aluminiowa rama nadaje Pluto dystyngowanego eleganckiego wyglądu. Wyjątkowa płynność prowadzenia i łatwość użytkowania to jego szczególne zalety. Regulacja oparcia wymaga użycia tylko jednej ręki a uruchomienie hamulca potrzebuje jedynie dotknięcia. Obrotowe koła 360° z możliwością blokady pomogą ominąć każdą przeszkodę i z łatwością pokonają każdą nierówność.

am

137499 - beige

kół

Grow with me

i’coo Pluto urzeka swoją jakością i funkcjonalnością. Niezwykle łatwo nim manewrować i jest lekki, jak piórko. Prosty i czysty w swej formie design, wysokiej jakości materiały i dynamiczne kolory robią niezapomniane wrażenie. Prawdziwe arcydzieło. i’ coo Pluto oferuje więcej. Wyjątkowo duża powierzchnia siedziska i oparcia została zaprojektowana również z myślą o starszych dzieciach, aby zapewnić im potrzebną przestrzeń.

Panama

Pharo

137455 - azure

POS

ll y . się Po . cieszy j e i hodzić z d sama c ajbar i n s u o g m e z ie upy, z c u no i n na zak m wózk y a ż r u iejscu o d p cie wie w m ekstra a r m i p Wresz o e w tn ws e, skrę iejsca zwrotn dużo m e t o z ię a d z r zna szam s Ma ba wdzięc h poru c m a e p t s le e j sk teraz ami w g ó ln i e zakręt i i Szcze m a le j k czę. skimi a o zoba k ą t w s y y z z s w międ dotrę i kołazędzie s w ą u d u ln ą r ę k ez tr dną wo ścią, b e o j k z k t le z we onie na marat m P o ll y . y w o kup parcia o i j c Po za y oz ianą p e ze zm i b o s super. ę prostu poradz o p a g lą d lu t o w y na. tym P a z skoczo o P jest za h t i m S Pani Nawet

137420 - navy

137468 - brown

137444 - jasmine

137482 - plum

137475 - black

25

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Katalog i'coo 2013  

Katalog produktowy i'coo 2013

Advertisement