{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 56

promotion

GoPedelec školení prodejců trénink expertů a workshopy MDM tréninky expertů staňte se experty na elektrokola kategorií pedelec a e-bike

workshopy mdm infrastruktura pro elektrokola ve vašem regionu

Prodejci, zástupci médií a zvídaví uživateléjsou srdečně zváni, aby se stali experty na lehká elektrická vozidla (LEV).

Workshopy MDM (Municipal Decision Maker) informují odpovědné osoby v obcích o možnostech implementace udržitelné a ke klimatu šetrné mobility přímo na prahu jejich dveří.

Průběh školení expertů Školení probíhají po dva dny. V prvním dni školeníjsou předávány neutrální informace o trhu elektrokol, technice, zákonech a trendech. Druhý den účastníky informují výrobci pohonů. Tento den zahrnuje teoretickou i praktickou část. V teoretické části prezentují trenéři z oblasti pohonů a komponentů technologie a služby. V praktické části jsou předváděny představené výrobky a materiály. Je zde možné klást individuální otázky a řešit praktické úlohy.

celoevropské a multilingvální Profesionální místní překladatelské služby zaručují průběh tréninků/workshopů v jazyku příslušné země.

Cílovou skupinou jsou nositelé rozhodovacích pravomocí na komunální úrovni, kteří hledají podporu při realizaci infrastruktury pro elektrokola, která by měla budoucnost a současně by šetřila náklady. Průběh workshopů MDM Workshopy MDM jsou jedinečnými akcemi: ➢  zkušební jízdy na elektrokolech ➢  základní informace o elektrokolech ➢  infrastruktura: systémy půjčování, nabíjecí stanice ➢  Nejlepší praxe z jiných obcí ➢  Otázky a odpovědi

kontakt Německo a Evropa: hannes.neupert@extraenergy.org Rakousko: office@energieautark.at

Na stránkách projektu www.gopedelec.eu naleznete řadu dokumentů k workshopům MDM a školením expertů.

56 GoPedelec

Profile for ibc cycling consultancy

CZ handbook Gopedelec  

handbook on pedelecs and electric bicycles, techique, market, trends.

CZ handbook Gopedelec  

handbook on pedelecs and electric bicycles, techique, market, trends.

Advertisement