Page 1

Sevgili Üyelerimiz ve Sporcularımız, Yeni yıla girerken idari yapımızda küçük değişiklikler oldu. İktisadi işletme müdürü ve muhasebe işlerini yürüten sevgili Ali Bey’imiz emekli oldu. Kendisinden devir alınan işler ise idari ofis içinde bölüştürülerek yeni bir çalışma sistemine başlamış olduk. Sene başı itibari ile organizasyonlar, kulüp içi yatırımlar ve muhtemel yenilenme işleri planlanarak ajandamıza dağıtıldı. Kısacası her zaman olduğu gibi her biri birbirinden dolu ve verimli günler bizi bekliyor. 1) Her sene olduğu gibi kulüp sporcularımızın lisans yenileme ve atlarımızın tescil işleri bir hayli kalabalık yarattı. İlk ay itibariyle 80 sporcu, 80 at işlemi yapılırken Şubat ayı içinde bu sayının geçen seneki gibi 100’ü bulmasını bekliyorum. 2) Senenin ilk lisans sınavı tesislerimizde yapıldı. Kulübümüz adına sınava katılan Bekem Görgü, Betil Görgü, Defne Eratıcı, Dalya Oskay, Rosalin Hoffman, Kiraz Mısırlıoğlu ve Doğasu Aksoy’u tebrik eder; kendilerini bekleyen yarışma hayatlarında şimdiden bol şans dilerim. 3) İlk organizasyonumuz olan 2012 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yarışmaları’nda katılım yoğunlukla kendi binicilerimizdendi.

Zeynep Sesel Cengizhan Kuşçu Oğuz Dalmış Barkın Aydın Sinem Peker Emir Cemiloğlu

Leyla Ersin Elif Kayalı Özer Benardete Zeynep Aksoy Kerem Armağan Cem Kayacan

Melis Çelebioğlu Aslı Güleç Serra Kızıl Derin Demircioğlu Yarkın Altındağ Ayşe Melek Kabil

İlayda Dalgakıran Nil Hyana Altınok Süleyman Aşçı Emre Eratıcı Hüsnü Dinç Merve Yavuz Pelin Deneçli


4) Bu senenin ilk Frederic Cottier kliniği yine bu ay içinde gerçekleşti. Milli takım sporcu adayları ile takım seçicisi ve yardımcısına bir araya gelme olanağı sağlayan bu kliniğe kulübümüzden 18 sporcu katıldı.

5) At Terbiyesi Türkiye Şampiyonası I.Ayak yarışmaları ile çakıştırılan Celal Barlas Kupası tek gün olmak üzere kulübümüzde TBF ortaklığı ile organize edildi. Kulübümüzden katılımın az olduğu bu disiplinde yarışan Aslı Güleç ve Yavuz Sarmat’ı katılım ve başarılarından dolayı tebrik ederim.

Şubat ayı ile bu sene 7.sini düzenlediğimiz Kaya Baban Kış Ligi’ne başlıyoruz. Sevgili sponsorumuz Sn. Hanzat Baban Öz ve ailesinin desteği ile yapılacak olan; 11-12 Şubat ve 18-19 Şubat’taki (18 Şubat, Cumartesi Berk İncircioğlu Anma Kupası) I.ayak yarışma günlerinde tüm at severleri kulübümüzdeki görmeyi dilerim.

Sevgi ve saygılarımla, Ayşe Danişmend

Ocak 2012  

İstanbul Atlı Spor Kulübü Bülteni

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you