Page 1


PILNPIEDZIŅAS HYUNDAI SANTA FE AIZVEDĪS JŪS PIE DABAS KRŪTS PA LAUKU CEĻIEM...


... UN ROSĪGĀM PILSĒTAS IELĀM.


Santa Fe salons, kā arī sēdekļu izmēri un izvietojums ir labi pārdomāti, lai padarītu auto pēc iespējas praktiskāku jebkādā situācijā - gan atvaļinājuma izbraukumā, gan darījumu braucienā.


Ergonomiskais salons ar daudzveidīgu pirmklasīgu komforta aprīkojumu, kas vienmēr ir pa rokai, nodrošina unikālu braukšanas baudu, kas ir iegūstama tikai pie Santa Fe stūres.

Audiosistēma Santa Fe bāzes komplektācijā ietilpst radiouztvērējs ar MP3/CD atskaņotāju un skārienjūtīgu ekrānu, Bluetooth sistēma ar balss komandām un atpakaļskata kamera. Style versija iekļauj Virtual Surround audiosistēmu ar sešām skaļruņiem, Premium versija - Premium Sound audiosistēmu ar desmit skaļruņiem, kā arī navigācijas sistēmu.

Supervision Cluster mēraparātu panelis ar TFT LCD informatīvo ekrānu 4,2 collas lielais TFT LCD ekrāns Supervision Cluster mēraparātu panelī rāda autovadītājam dažādu noderīgu informāciju, tai skaitā degvielas patēriņu un izvēlēto stūres vadības režīmu. Mēraparāta paneļa izgaismojumu iespējams regulēt, pielāgojot gaismas intensitāti vadītāja acīm.

Premium Style

PA30B

Pārbaudiet aktuālo aprīkojuma sarakstu mājaslapā www.hyundai.lv vai noskaidrojiet sīkāk pie izplatītāja!

KOMFORTABLA BRAUKŠANA


ĒRTĪBAS, KAS PADARA BRAUKŠANU PAR BAUDU Santa Fe komforta aprīkojumā ietilpst arī automātiskā divzonu klimata kontrole ar Cluster Ionizer funkciju, kas gādā par gaisa kvalitāti salonā. Tīrs gaiss salonā un temperatūra, kas piemērota visiem pasažieriem, rada apstākļus visu braucēju labsajūtai. Santa Fe ir aprīkots arī ar atsevišķām ventilācijas atverēm, kas domātas pasažieriem aizmugurējā sēdeklī. 7 vietu versijā papildus ir ierīkota speciāla ventilācijas sistēma salona aizmugurējai daļai.

SPAS automātiskā parkošanās sistēma

Flex Steer sistēma piedāvā autovadītājam iespēju izvēlēties vienu no trim stūres vadības režīmiem pēc saviem ieskatiem: Normal, Sport vai Comfort. Ar viegli izmantojamu slēdzi uz stūres rata var mainīt stūres vadības režīmu gan braukšanas laikā, gan automašīnai stāvot.

Automātiskā parkošanās sistēma praktiski patstāvīgi novieto automašīnu izvēlētajā stāvvietā: ultraskaņas sensori auto aizmugurē nosaka piemērotas platības vietu, kur novietot auto, un sistēma pati novieto automašīnu šajā vietā, pagriežot stūri tieši tik daudz, cik nepieciešams.

Panorāmas stikla jumts Tā kā auto konstrukcijā netiek izmantota standarta centrālā jumta sija un tas ir aprīkots ar pretsaules aizkaru, vadāmu ar elektromotoru, Santa Fe panorāmas stikla jumts, salīdzinot ar tradicionālu panorāmas jumtu, nodrošina vairāk plašuma salonā.

Pārbaudiet aktuālo aprīkojuma sarakstu mājaslapā www.hyundai.lv vai noskaidrojiet sīkāk pie izplatītāja!

FLEX STEER stūres vadības sistēma


GREZNS UN VIENLAIKUS ĻOTI PRAKTISKS SALONS Tā kā priekšējie un aizmugurējie sēdekļi ir ārkārtīgi ērti, tad gūt prieku no brauciena varēs visa ģimene. Visas nepieciešamās mantas viegli izvietosies ietilpīgajā bagāžas nodalījumā, un no ikviena brauciena paliks vienīgi jaukas atmiņas!

Trīs daļās salokāmi otrās rindas sēdekļi Otrās rindas sēdekļu atzveltnes ir sadalītas attiecībā 4:2:4, un sēdekļi ir salokāmi dažādās kombinācijās atkarībā no pasažieru skaita, bagāžas izmēriem un formas.

Bagāžas nodalījums Lielajā bagāžas nodalījumā pietiks vietas pamatīgām kastēm un citiem lielgabarīta priekšmetiem.

Elkoņa balsts ar glāžu turētājiem aizmugurējā sēdekļa vidū Pasažieru ērtības labad aizmugurējā sēdeklī ir integrēts centrālais elkoņa balsts ar ērtiem izbīdāmiem glāžu turētājiem.


Santa Fe dīzeļdzinējs ar 2,2 l motora tilpumu, turbokompresoru un kvēpu filtru attīsta 145 kW (197 z.s.) lielu jaudu. Neraugoties uz šādu jaudu, dzinēja degvielas patēriņš ir tikai 5,7 l/100 km ar tikai 149 g/km CO 2 izmešiem, kas ir viens no labākajiem rādītājiem savā klasē. Maksimālais griezes moments dzinējam ar mehānisko pārnesumkārbu ir 421 Nm, ar automātisko - 436 Nm.

5,7ℓ/100 km

R 2,2 l VGT dzinējs (automātiskā pārnesumkārba) Griezes moments, kg.m

Jauda, z.s.

45

200

35

150

25

100

15

50 Griezes moments Jauda

0

1000 2000 3000 4000 Apgriezienu skaits, apgr./min.

0


Priekšējā un aizmugurējā piekare McPherson priekšējā piekare ar modernizētu konstrukciju uzlabo dinamikas rādītājus un palielina stabilitāti, gan uzņemot ātrumu, gan bremzējot. Aizmugurējā daudzsviru piekare ir ļāvusi palielināt auto aizmugurējās daļas tilpumu, padarot braucienu ērtāku pasažieriem aizmugurējā sēdeklī.

6 pakāpju pārnesumkārbas Ekonomiskās un super uzticamās 6 pakāpju automātiskās un mehāniskās Santa Fe pārnesumkārbas nodrošina ārkārtīgi plūstošu pārnesumu pārslēgšanu ieskrējienā, piedāvājot vadītājam lieliskus iespaidus un patiesu komfortu pie stūres.

LIELISKS JAUDAS UN EKONOMISKUMA LĪDZSVARS Hyundai Santa Fe dzinējam pietiek jaudas, lai vilktu dzīvojamo treileru vai laivas piekabi. Modernā papildu funkcija - piekabes stabilizēšanas palīgsistēma TSA - seko piekabes kustībai, nosaka nestabilitātes rašanos un novērš iespējamu vadības zudumu, samazinot dzinēja darba ātrumu un pēc nepieciešamības aktivizējot bremzes, šādi palēninot automašīnas kustības ātrumu. ESC sistēma un pilnpiedziņas sistēma ESC sistēma ar automātiski slēdzamo pilnpiedziņas sistēmu samazina risku, ka auto novirzīsies no pareizās kustības trajektorijas, uzsākot pagriezienu lielā ātrumā. Pilnpiedziņas sistēma automātiski nodod daļu jaudas aizmugurējiem riteņiem, un elektroniskā stabilizācijas sistēma (ESC) piebremzē aizmugurējo riteni, kas attiecībā uz pagrieziena trajektoriju atrodas iekšpusē. Tas ļauj sākt auto kustības korekciju vēl agrāk, nekā to dara parastās ESC sistēmas. Abu sistēmu kopīgais darbs nodrošina vispusīgu stabilitāti, ļaujot ātras braukšanas cienītājiem droši justies pie stūres.


Stingrā virsbūves konstrukcija un dažādas aktīvās un pasīvās drošības sistēmas nodrošina Santa Fe pasažieriem vispusīgu aizsardzību. Santa Fe aprīkojums ir papildināts ar kārtējo inovāciju - tagad tas iekļauj aktīvā motora pārsega sistēmu, kas paceļ pārsegu sadursmes brīdī, aizsargājot gājējus. 2012. gada rudenī Hyundai Santa Fe ieguva Top Safety Pick goda nosaukumu, ko piešķir ASV Ceļu satiksmes drošības apdrošināšanas institūts (Insurance Institute for Highway Safety - IIHS), par visaugstāko drošības līmeni. EuroNCAP drošības testos jaunais Santa Fe ieguva maksimālās piecas zvaigznes un labāko rezultātu savā klasē (96%) pieaugušo aizsardzības kategorijā. Palīdzības sistēma braukšanai no kalna (DBC) Notur pastāvīgu ātrumu (8 km/h) stāvās nogāzēs.

Palīdzības sistēma braukšanai pret kalnu (HAC) Atvieglo braukšanas uzsākšanu slīpumā, noturot spiedienu bremžu sistēmā 2 sekunžu laikā pēc bremzes pedāļa atlaišanas.

Daudzveidīgs drošības aprīkojums Hyundai Santa Fe drošības spilvenu sistēma sastāv no vadītāja un blakus sēdošā pasažiera frontālajiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem visā salona garumā un drošības spilvena vadītāja ceļgalu aizsardzībai. Drošības spilvenu aktivizēšanas spiediens tika samazināts, lai novērstu papildu traumas, kas rodas spilvenu atvēršanās rezultātā. Visas vietas Santa Fe salonā ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostām un regulējamiem galvas balstiem. Priekšējos sēdekļos izmantota aktīvā atzveltne, kas mazina triecienu auto aizmugurē.

Pārbaudiet aktuālo aprīkojuma sarakstu mājaslapā www.hyundai.lv vai noskaidrojiet sīkāk pie izplatītāja!

DROŠĪBA STANDARTA KOMPLEKTĀCIJĀ


REDZAMĪBA UN PAMANĀMĪBA Gaismas diožu dienas gaitas ugunis, kas iebūvētas miglas lukturos, tiek ieslēgtas, iedarbinot dzinēju. Nelielā ātrumā automātiski tiek ieslēgti papildlukturi, kas apgaismo pagrieziena virzienu un uzlabo redzamību, jo gaismas kūlis ir vērsts uz pagrieziena pusi. Krēslai iestājoties, apgaismojuma sensors automātiski ieslēdz tuvās gaismas lukturus. Priekšējie un aizmugurējie miglas lukturi ietilpst bāzes komplektācijā. Pēkšņas bremzēšanas brīdinājuma sistēma mirgo ar stopsignāliem, brīdinot aizmugurē braucošo automašīnu vadītājus. Premium versijas aprīkojums iekļauj adaptīvos ksenona lukturus un lukturu skalotājus.

V veida (līdz 40 km/h)

C veida (41-110 km/h)

E veida Virzītas gaismas (virs 111 km/h) lukturi

Adaptīvie ksenona lukturi Premium versijā apgaismo ceļu atkarībā no stūres pagrieziena leņķa, un gaismas kūļa garums un forma tiek regulēti atkarībā no kustības ātruma.


tehniskie dati Hyundai Santa Fe

5-vietīgajā modelī

5-vietīgajā modelī

7-vietīgajā modelī

2.2 CRDi

2.2 CRDi

2.2 CRDi

6MT

6AT

Style

6AT

Style

Premium

Style

Premium

Dzinējs Tips Darba jauda

Dīzelis, VGT, sodrēju daļiņu filrs cm

3

Kompresija Vārstu skaits

2 199

2 199

2 199

16.0 : 1

16.0 : 1

16.0 : 1

16

16

16

145 (197) / 3 800

145 (197) / 3 800

145 (197) / 3 800

421 / 1 800 - 2 500

436 / 1 800 - 2 500

436 / 1 800 - 2 500

km/h

190

190

190

sek.

9,8

10,1

10,1

Brauciens pilsētā

l / 100 km

7,3

8,8

8,9

8,8

8,9

Brauciens uz lielceļa

l / 100 km

4,7

5,4

5,5

5,4

5,5

Kombinētais

l / 100 km

5,7

6,7

6,8

6,7

6,8

Emisija CO2

g / km

149

175

178

175

178

Maks. jauda Maks. griezes moments Maksimālais ātrums Paātrinājums 0-100 km/h

kW (z.s) k/min Nm k/min

Degvielas patēriņš un izmeši

Šasija Bremzes

Piekare

Priekšējās

Ventilējamie diski

Aizmugurējās

Diski

Priekšējās

Sveču piekare McPherson, gāzes amortizatori

Aizmugurējās

Riepu izmēri

Daudzsviru piekare. [Pašlīmeņojoša (tikai versijai ar 7 sēdvietām)] 235/65R17

235/65R17

235/55R19

235/65R17

235/55R19

Svars un tilpums Pašmasa (min - max)

kg

1 843 - 2 004

1 882 - 2 043

1 915 - 2 076

Pilna masa

kg

2 510

2 510

2 600

Piekabes svars (bez bremzēm)

kg

750

750

750

Piekabes svars (ar bremzēm)

kg

2 500

2 000

2 000

585 - 1 680

585 - 1 680

516 - 1 615

Kravas telpa

l


Jaunais Hyundai Santa Fe. Lielais un stiprais, sportiskais un stil朝gais.


Gaismas diožu gabarīti

Style: radiatora reste virsbūves krāsā ar hromētiem elementiem

Premium: radiatora reste ar hromētu matētu virsmu un spīdīgiem hromētiem elementiem

Premium: adaptīvie ksenona lukturi

Priekšējo durvju rokturu izgaismojums un sānu logu hromēta apdare

Gaismas diožu aizmugurējie lukturi


STILĪGI DIZAINA ELEMENTI

Vieglmetāla diski

Kāpšļu piemēri (tiek piedāvāti kā papildaprīkojums)

Kāpšļi Ja ir vēlēšanās, var padarīt sava auto tēlu individuālāku, piemēram, izmantojot šos efektīgos kāpšļus.

17 collu vieglmetāla diski ietilpst Style versijas bāzes komplektācijā.

Miglas lukturi Priekšējie un aizmugurējie miglas lukturi ietilpst bāzes komplektācijā. Priekšējos miglas lukturos ir iebūvētas stilīgas gaismas diožu dienas gaitas ugunis.

Papildu stopsignāls Stilīgais papildu stopsignāls efektīvi brīdina aizmugurē braucošo automašīnu vadītājus.

Jumta slieces Jumta slieces ir kā nobeiguma akords automašīnas vizuālajā tēlā, uzsverot šī dinamiskā krosovera stilistisko vienotību.

Dubultā izplūdes caurule Dubultā izplūdes caurule ir dizaina elements, kas pasvītro šī muskuļotā auto jaudu un piešķir tam eiropeiski sportisku izskatu.

Sānu spoguļi Spoguļu apsilde uzlabo redzamību sliktos laikapstākļos, elektriskā spoguļu nolocīšanas funkcija piešķir papildu ērtību.

Premium versijas bāzes komplektācija iekļauj 19 collu vieglmetāla diskus.

Pārbaudiet aktuālo aprīkojuma sarakstu mājaslapā www.hyundai.lv vai noskaidrojiet sīkāk pie izplatītāja!

Hyundai Santa Fe modeļa Style versijā tiek uzstādīti 17 collu vieglmetāla diski. Premium versijā - 19 collu vieglmetāla diski, papildus aprīkoti ar riepu gaisa spiediena kontroles sistēmu. Ja spiediens krītas zemāk par ieteicamo līmeni, mēraparātu paneļa TFT LCD ekrānā parādās atbilstošs brīdinājums.


Kruīza kontroles slēdži Audiosistēmas vadības pogas uz stūres

Ādas sēdekļi ietilpst Premium versijas bāzes komplektācijā. Tiek piedāvāti divi krāsas varianti: melnā un bēšā krāsa.

Elektrohroma spogulis (ECM), t.i., atpakaļskata spogulis ar automātiski regulējamu aptumšošanos

Pārbaudiet aktuālo aprīkojuma sarakstu mājaslapā www.hyundai.lv vai noskaidrojiet sīkāk pie izplatītāja!

Santa Fe Premium versijā tiek aprīkots ar Premium Sound System audio sistēmu ar desmit skaļruņiem.


PRAKTISKI RISINĀJUMI

Sēdekļu apsilde

Priekšējie sēdekļi un sānu vietas aizmugurējā sēdeklī ir aprīkoti ar regulējamu apsildi.

Inteliģentā atslēga un dzinēja palaišanas poga Ar tā dēvēto inteliģento atslēgu var viegli atvērt un aizslēgt durvis un palaist dzinēju, nospiežot speciālo START/STOP pogu.

Stāvokļa atmiņa

Premium versijas komplektācija iekļauj vadītāja sēdekļa un sānu spoguļu stāvokļa atmiņas funkciju, kas ļauj saglabāt atmiņā stāvokļu kombinācijas, piemērotas diviem dažādiem autovadītājiem.

USB un AUX ligzdas

USB un AUX ligzdas ļauj ērti atskaņot MP3 un citu audio formātu failus pirmklasīgajā Santa Fe audio sistēmā.

Cimdu nodalījuma dzesēšana

Atdzesētajā cimdu nodalījumā var ērti ievietot atspirdzinošus dzērienus, kas paliks patīkami vēsi arī karstā laikā.

Elektroniskā stāvbremze (EPB)

Stāvbremze automātiski nostrādā, automašīnai apstājoties, un neļauj tai ripot, kad jāsāk kustība uz ceļa ar slīpumu.

T īkls suņu pārvadāšanai (papildaprīkojums)

Tīkls suņu pārvadāšanai tiek stiprināts pie aizmugurējā sēdekļa atzveltnes, noturot kravu pat pēkšņas bremzēšanas gadījumā un nošķirot no salona telpu, kurā mājdzīvnieki jūtas ērti.

Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstu maliņu (papildaprīkojums)

Bagāžas nodalījuma paklājam no plastikāta ir augstas maliņas, kas neļauj netīrumiem un šķidrumiem nokļūt zem paklāja un atvieglo bagāžas nodalījuma tīrīšanu.

Elektriskā vadītāja sēdekļa regulēšana

Dažādas regulēšanas iespējas ļaus vadītājam viegli noregulēt sēdekli tādā veidā, lai tā stāvoklis būtu optimāls braukšanai. Premium versijā pasažiera priekšējais sēdeklis arī aprīkots ar elektrisko regulēšanas sistēmu.


Salona apdare

Virsbūves krāsas Parastā krāsa

Creamy White

Metāliska vai perlamutra krāsa

Melna > sēdekļu tapsējuma materiāls

Style: audums

Bēša > sēdekļu tapsējuma materiāls Vanilla White

Sleek Silver

Glacier

Titanium Silver

Ocean View

Mystic Beige

Beach Sand

Arabian Mocha

Red Merlot

Phantom Black

Chrystal White

Style: audums

Premium vai Style Plus pakete: āda Mesh rasche GL Kangas Premium vai Style Plus pakete: āda Melna > salona apdare

Melna > salona apdare

Style

Style

Premium vai Style Plus pakete

Premium vai Style Plus pakete


Garantija Hyundai savām vieglajām automašīnām, apvidus automašīnām un palielinātas ietilpības universāliemdod piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma ar noteikumu, ka tehniskā apkope tiek veikta atbilstoši ražotāja un importētāja ieteiktajam grafikam Hyundai autoservisā, pie Hyundai dīlera vai izplatītāja, kā arī ka garantijas remonta veikšanā tiek izmantotas tikai Hyundai oriģinālās rezerves daļas. Ja automašīna tiek izmantota kā taksometrs, tai tiek dota divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

Palīdzība uz ceļa Hyundai palīdzība uz ceļa ir noderīga tiem, kuri ir nonākuši nelaimē uz ceļa Latvijā. Palīdzība ir pieejama katru dienu, visu diennakti. Ja braucienu nākas pārtraukt tehniskas problēmas vai avārijas dēļ, Hyundai organizē evakuatora ierašanos un citus nepieciešamos pakalpojumus. Pietiek tikai ar vienu tālruņa zvanu, lai atrastu maiņas automašīnu vai norezervētu numuru viesnīcā. Palīdzības organizēšana ir bez maksas, taču ir jāmaksā par automašīnas transportēšanu vai citiem sniegtajiem pakalpojumiem.

Hyundai - vadītāja ekoloģiski domājošais sabiedrotais

Tehniskā pārbaude

Rezultāti, kurus uzņēmums Hyundai Motor Company ir sasniedzis virzībā uz tīras vides nodrošināšanu, pavada Hyundai markas automašīnas no projektēšanas līdz pat ekspluatācijas beigām. Automašīnas tiek ražotas rūpnīcās, kuras atbilst vides aizsardzības standartā ISO 14001 izvirzītajām prasībām. Automašīnas ir aprīkotas ar jaunākajām oglekļa dioksīda izmešu daudzuma samazināšanas tehnoloģijām. Visas Hyundai automašīnas ir projektētas tā, lai to otrreizējā pārstrāde būtu maksimāli vienkārša. Citiem vārdiem runājot, lielu daļu izmantoto resursu ir izmantojami kā otrreizējās izejvielas vai enerģija.

Tehniskā pārbaude ir brīvprātīga pārbaude, kura tiek veikta starp regulāri veicamajām apkopes reizēm. Viena tehniskā pārbaude Hyundai pārstāvniecībā starp divām kārtējām apkopēm tiek veikta bez maksas (5 gadu laikā vai līdz 100 000 km). Pārbaude tiek veikta bez maksas, taču šķidrumu pieliešana vai piederumu maiņa (piemēram, spuldzīšu, stiklu tīrītāju gumiju nomaiņa) ir jāapmaksā saskaņā ar spēkā esošo cenrādi.

izmēri

1 628* 1 880

935

2 700 4 690

1 055

* Riteņu šķērsbāze (priekšā/aizmugurē)

(Ar sliecēm uz jumta: 1 690)

1 685

Mērvienība: mm

17 collu diski: 1 633/1 644 18/19 collu diski: 1 628/1 639

1 639*


Visu šajā bukletā esošo attēlu un aprakstu pamatā ir drukāšanas brīdī pieejamā informācija un starptautiskie ilustratīvie materiāli. Tehnisku iemeslu dēļ bukletā redzamie izstrādājumi un to krāsa var atšķirties no reālajiem izstrādājumiem un to krāsas. Šajā bukletā minētais aprīkojums var tikt mainīts un realitātē atšķirties no paredzētā. Hyundai Motor Baltic OY patur tiesības jebkurā brīdī izmainīt izstrādājumus, aprīkojumu un tehniskos parametrus bez iepriekšēja brīdinājuma. Papildu informācija par izstrādājumiem, to pieejamību un papildu aprīkojumu ir pieejama pie Hyundai vietējiem izplatītājiem.

01/2013

Ļaudis no individuālās mobilitātes sagaida vairāk nekā tikai ērtu pārvietošanās līdzekli. Līdzšinējais priekšstats par automašīnām jau ir novecojis. Automašīna atspoguļo cilvēka dzīvesveidu un kļūst par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tajā pašā laikā gigantiskas pārmaiņas ir piedzīvojusi arī autobūves rūpniecība. Uzņēmums Hyundai Motor Company ātri ir kļuvis par vienu no lielākajiem autoražotājiem pasaulē, kura stiprās puses ir pirmklasīga kvalitāte un pasaules klases ražošanas iespējas. Šobrīd mēs esam sasnieguši lūzuma punktu, kad mums ir nepieciešama jauna pieeja, lai novestu līdz saviem pasūtītājiem plašāka mēroga idejas un mūsdienīgākus risinājumus. Tā ir iespēja virzībai uz priekšu, un mēs esam izstrādājuši jaunu zīmola devīzi, kas liecina par mūsu gatavību pārlēkt uz jaunu līmeni. Sekojot savai jaunajai devīzei, kā arī ievērojot tās pamatā esošo jauno domāšanas stilu, mēs kļūsim par uzņēmumu, kurš nenogurdināmi uzstāda sev sarežģītus uzdevumus, lai piedāvātu cilvēkiem un planētai aizvien jaunas iespējas.

Hyundai Motor Baltic Oy

www.hyundai.lv

Copyright © 2012 Hyundai Motor Company. All Rights Reserved.

New Santa Fe LV  

New Santa Fe in Latvian

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you