Page 1

MAJ 2014


www.harbest.pl


Produkcją identyfikatorów zajmujemy się od ponad 10 lat. Identyfikatory z eleganckiego aluminium, z wymienną karteczką z nazwiskiem wykonujemy z pełnokolorowym nadrukiem już od jednej sztuki. Identyfikatory są lekkie, a dzięki wielu wariantom zapięć: klipsy, agrafki lub bardzo popularne magnesy, nie sprawiają trudności w mocowaniu. W ofercie posiadamy również id. plastikowe, mosiężne i grawerowane. Realizujemy nietypowe zamówienia, tworzymy niepowtarzalne identyfikatory również z wymiennym nazwiskiem. Do naszych klientów należą banki, sieci sklepów, urzędy oraz oczywiście hotele. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz bezkonkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy! Harbest ul. Skrzetuskiego 2, 65-124 Zielona Góra tel. +48 68 451 24 28 kom: 601 07 43 43 fax.: +48 68 451 24 28

info@harbest.pl www.harbest.pl www.identyfikatory.eu

www.harbest.pl


ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ PO BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ IDENTYFIKATORA Z TWOIM LOGO

www.harbest.pl

* logotypy są własnością ich właścicieli

zostały użyte jedynie w celach prezentacji naszych realizacji


www.harbest.pl www.identyfikatory.eu


www.dmplaza.eu


www.dmplaza.eu serwis@dmplaza.eu + 48 608 826 738

PROFESJONALNE OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

DM Plaza 2014

Sprawdź funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2014. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Skorzystaj z online check-in.

Co się zmieniło?

Formatka startowa 2014

Przede wszystkim wprowadziliśmy znaną MS Office wstążkę. Jest to pożegnanie z dotychczasowym menu DM Plaza, które towarzyszy nam od początku projektu. Fakt, wyróżniało nas na tle innych programów, jednakże w miarę przyrostu funkcji jego czytelność malała. Przebudowaliśmy formularze rezerwacji i pobytów. Uprościliśmy wprowadzanie danych.

menu główne DM Plaza 2014

Duży nacisk położyliśmy na integrację z naszymi rozwiązaniami mobilnym, check in online, kioskami. W nowej wersji znajdą Państwo więcej narzędzi do wspomagania marketingu, rozbudowany moduł kadrowy, interfejsy do check-in online, zmieniony interfejs wyszukiwania i filtrowania.

Zapraszamy do współpracy!

www.dmplaza.eu


www.dmplaza.eu serwis@dmplaza.eu + 48 608 826 738

PROFESJONALNE OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

Wirtualna recepcja Samoobsługowe kioski recepcyjne, zwane są potocznie wirtualną recepcją. Terminale wyznaczają nowy trend w branży hotelarskiej, poprzez umożliwienie Klientom hotelu wykonania wielu czynności związanych z pobytem samodzielnie. Zameldowanie i wymeldowanie gościa przebiega bez udziału klasycznej recepcji. Przejrzyste wielojęzyczne menu, prosta i intuicyjna obsługa pomoże rozładować kolejki gości oczekujących przy recepcji, a także pomoże zastąpić recepcjonistę np. podczas godzin nocnych. Terminal przy współpracy z oprogramowaniem DM Plaza 2014 wydaje elektroniczny klucz do pokoju, dokonuje płatności karta płatniczą, drukuje potwierdzenie transakcji oraz wystawia fakturę za pobyt w hotelu Transakcje są szyfrowane, aby zapewnić ich bezpieczeństwo. Terminal jest oparty o budowę modułową, umożliwia stworzenie prawie dowolnej konfiguracji urządzenia i dopasowanie jest do potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy!

EKRAN DOTYKOWY

SKANER QRCODE PINPAD ZASOBNIK KART

PŁATNICZYCH I KREDYTOWYCH

WYDRUK Z DRUKARKI FISKALNEJ DYSPENSER ELEKTRONICZNYCH KART POKOJU

www.dmplaza.eu


www.dmplaza.eu serwis@dmplaza.eu + 48 608 826 738

PROFESJONALNE OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

DM Plaza Online

Podstawowa wersja programu zawiera: Grafik rezerwacji,

DM Plaza Online to propozycja dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, moteli i małych hoteli, które potrzebują skromniejszego narzędzia niż DM Plaza 2014

Terminarz (pełny kalendarz z wyróżnieniem aktualnego dnia),

Obsługa programu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Nie wymaga instalacji dodatkowych programów i może być obsługiwana z każdego miejsca gdzie jest połączenie z internetem. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, można obsługiwać program na tablecie, laptopie.

Zarządzanie pokojami i cennikiem,

Umożliwia czytelne i jasne dysponowanie pokojami, dokonywanie rejestracji, rejestrowanie zaliczek oraz zbieranie dodatkowych informacji takich jak np.: numer rejestracyjny samochodu, danych do faktury.

Rezerwacje i meldunki indywidualne oraz grupowe, Wystawianie faktur za pobyt oraz za usługi dodatkowe, Zarządzanie danymi gości, dodatkowymi uwagami, Raporty i statystyki,raporty kasowe, potwierdzenia, Notatki dla pracowników widoczne pod terminarzem i grafiku, Rozliczenie dodatkowych atrakcji organizowanych i związanych z pobytem.

Program najlepiej sprawdza się w pensjonatach i ośrodkach o niewielkiej liczbie pokoi.

Zapraszamy do współpracy!

www.dmplaza.eu


www.bibula.pl


Producent serwetek gastronomicznych Firma Artek istnieje od 1998 roku. Od samego początku działamy po to aby spełniać wszystkie potrzeby naszych odbiorców. Zajmujemy się produkcją papierowych serwetek z logo klientów. Aby móc wydrukować wszelkie pomysły naszych klientów posiadamy najnowocześniejsze maszyny do produkcji serwetek. Wszystkie serwetki z logo przygotowujemy specjalnie na indywidualne zamówienie klienta. Wysoka jakość naszych serwetek sprawia, że są one chętnie wybierane do miejsc, w których liczy się prestiż i renoma. Do grona naszych klientów należą hotele, restauracje, firmy cateringowe, bary, fast foody oraz pozostali klienci, którym serwetka z logo pozwala rozwijać własną markę posiadanego lokalu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz współpracy !

www.bibula.pl

Nasze produkty posiadają atesty PZH.

Firma ARTEK Producent serwetek gastronomicznych

ul. Kochanowskiego 75 05-074 Długa Kościelna


Oferujemy i zapewniamy: - Kompleksową obsługę gastronomii - Najszybsze terminy realizacji - Profesjonalne opracowanie logo - Niewielkie zamówienia - Przystępne ceny

Serwetki w rozmiarach: 24/24 cm, 33/33 cm, 40/40 cm 1, 2 i 3 - warstwowe

tel.: [ 22 ] 760 44 52 fax: [ 22 ] 760 44 96

www.bibula.pl


Obecnie rozszerzyliśmy nasza ofertę o: - ręczniki papierowe - papier toaletowy - czyściwa przemysłowe

ZAMÓWIENIA tel.: 691 979 677 e-mail: barbara@bibula.pl

www.bibula.pl


www.vetro.pl


www.saunabud.pl


lko y t j mu ecyzje j e d Po iwe d ona c r właśłącz do g ntów. - do ych Klie nasz Naszym celem jest dostarczanie specjalistycznego wyposażenia zarówno dla kilentów indywidualnych i prywatnych. Podejmujemy się standardowych prac (oferta) oraz nietypowych, przygotowanych indywidualnie dla Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest wieloma referencjami. Chętnie pomożemy wybrać odpowiedni, dopasowany do Panstwa potrzeb produkt, z którym wiąże się fachowa pomoc techniczna, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy sauny fińskie, łaźnie parowe, kabiny infrared nie tylko w takich miastach jak Poznań, Toruń, Wrocław, ale także na terenie całej Polski. W przypadku pytań chętnie udzielimy wszelkich informacji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

www.saunabud.pl PPHU „SAUNABUD” Mariusz Powałowski ul. Kawiary 25B/H/3, 62-200 Gniezno

tel./fax 61/ 426 59 92, kom. 695 429 912 e-mail: biuro@saunabud.pl


Oferujemy Państwu budowę saun, łaźni itp. w dowolnych rozmiarach i kształatach w zależności Oferujemy sauny różnego typu takie jak: - sauna sucha (fińska) - sauna mokra (sanarium) - sauna aromatyczna / ziołowa - biosauna - kabiny na podczerwień (Infrared) - łaźnia parowa - łaźnia błotna - łaźnia aromatyczna - łaźnia solankowa - caldarium - tepidarium - hammam Wyposażenie do schładzania i wypoczynku takie jak: - wanny SPA - leżanki z tworzywa - leżanki ceramiczne - siedziska ceramiczne z misami do moczenia stóp - natryski okrągłe i w kształcie ślimaka wyposażone w wylewki różnego typu - „natryski wrażeń”


www.drewsystem.pl


www.drewsystem.pl

P.H.U. Drewsystem jest czołowym polskim producentem kształtek sklejkowych, elementów giętoklejonych oraz krzeseł wykonanych w technologii formpressingu. Jesteśmy na rynku od 1995 r. - nasz zakład systematycznie się rozwija a obecnie zatrudnia ponad 200 osób. Produkujemy wyroby trudne technologicznie stosując nowoczesne maszyny i urządzenia. Firma posiada cztery 5-osiowe centra obróbcze, dziki czemu potrafimy wytwarzać doskonałej jakości powtarzalne wyroby. W asortymencie produktów znajduje się kilka tysięcy wzorów sklejek oraz ponad 100 modeli krzeseł. Nasza oferta skierowana jest do wymagającego odbiorcy, oczekującego od mebla wysokiej wytrzymałości i estetyki wykonania. Produkt finalny to połączenie myśli twórczej projektanta, funkcjonalności, nowoczesnej technologii oraz jakości popartej wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. Wyroby firmy ,,Drewsystem” znalazły uznanie w instytucjach użyteczności publicznej, urzędach państwowych, hotelach, bankach, uczelniach, szpitalach i w gastronomii. Wyposażamy sale konferencyjne, szkoleniowe, stołówki i poczekalnie. Charakterystyczną cechą naszych krzeseł jest oryginalny design, trwałość oraz różnorodność wykończenia. Elementy drewniane krzeseł można wybarwić na 10 kolorów standardowych lub dostosować kolorystykę indywidualnie. Wykonujemy krzesła twarde (sklejkowe), z nakładkami tapicerowanymi bądź tapicerowane tradycyjnie. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów tkanin pokryciowych a realizujemy również zamówienia na produkty z tkaninami Klientów. W krzesłach Drewsystem istnieje możliwość wykonania haftu maszynowego. Haft można wykonać na każdej tapicerce ze stałej oferty, również na eko-skórze. Dzięki temu Klient ma możliwość zindywidualizowania swojego zamówienia, poprzez wykonanie określonego wzoru, logotypu itd. Sprzedaż wyrobów firmy Drewsystem prowadzona jest przez sieć wyspecjalizowanych, profesjonalnych i przeszkolonych jednostek, punktów detalicznych, salonów, biur wyposażeniowych itd, gwarantujących kompetentne doradztwo, montaż oraz późniejszy serwis gwarancyjny. Naszym wspólnym celem komfort i zadowolenie Klienta z zakupionych wyrobów przez cały okres użytkowania . Aby pomóc dopasować produkt do najbardziej różnorodnych wnętrz, oddajemy wraz z katalogiem profesjonalne narzędzia do wspomagania procesu wizualizacji wnętrz, kompletne opisy krzeseł oraz służymy fachową i terminową obsługą.

DREWSYSTEM PPU SKORUPSKI-WÓJCIK SP. JAWNA Wielopole Skrzyńskie 642 A, 39-110 Wielopole Skrzyńskie

tel.+48 (17) 22 14 444, fax +48 (17) 22 14 445, GSM: +48 695 742 100, e-mail: biuro@drewsystem.pl


www.drewsystem.pl


krzesła MAESTRO Rodzina krzeseł maestro wyróżnia się klasyczną linią wzorniczą z charakterystyczną ramką drewnianą dookoła o parcia. Wyjątkiem są modele serii 6 i 7, które nawiązują do pozostałych modeli identyczną przednią nogą bądź listwą wzmacniającą w krzesłach bez podłokietników.

krzesła NA STELAŻU DREWNIANYM Różnorodne modele, których wspólną cechą jest trwały, sklejkowy stelaż drewniany. Wyjatkiem jest krzesło leo z tylnymi nogami metalowymi.

krzesła NA STELAŻU METALOWYM Nowoczesne krzesła charakteryzujące się metalowym stelażem. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w nowoczesnych salach konferencyjnych, poczekalniach, gastronomii, salach medycznych i akademickich.

krzesła VINCENT Rodzina oryginalnych krzeseł nawiazujących do stylistyki lat 50-tych ubiegłego wieku. Krzesła masywne, stacjonarne bądź obrotowe, których elementem wspólnym jest charakterystyczny kształt oparcia. Ofertę uzupetniają hokery nawiązujące stylistyką do vincentów ring.

stoły Stoły w blatach w melaminie (blat 25 mm) bądź okleinie naturalnej bukowej (blat 23 mm), barwionej pod kolor stelaży krzeseł. W ofercie jeden stół składany na stalowym chromowanym stelażu. Pozostałe wykonane na stelazu z gietej sklejki bukowej. W stołach tych istnieje możliwość modyfikowaqnia wysokości nóg.

Pełna oferta oraz szczegóły na naszej stronie:

www.drewsystem.pl


www.elkaminodom.pl


www.capitalgolf.pl


Każdy Hotel powinien go mieć! Golf – jedna z najbardziej widowiskowych i pożądanych gier na świecie, natychmiast wyróżni Was wśród wielu, pobudzi koniunkturę, przyciągnie atrakcyjnych klientów .... a to wszystko małym kosztem! Co to takiego? Doskonały wytwór techniki. Symulator gry do golfa. Cieszy się on nie tylko zainteresowaniem wśród stale powiększającego się środowiska golfowego. Zapewni on wspaniałą rozrywkę również osobom, które nigdy nie spędzały czasu na grze w golfa. Na symulatorach można przeprowadzać zawody sportowe i turnieje, imprezy integracyjne i spotkania, prowadzić szkolenia podstawowe i doszkalające. Innymi słowy znajdzie w nim coś dla siebie osoba początkująca, zbierająca pierwsze szlify w grze jak i wytrawny golfista. Ponadto można go wykorzystywać jako salę audiowizualna, telewizyjną, kinową. Inwestując w symulator w swoim hotelu, pensjonacie podnosicie państwo rangę swojego obiektu. Stanie się on znany rozpoznawalny i polecany w środowisku nie tylko golfistów. Szczególnie właśnie w sezonie jesienno-zimowym możecie dzięki niemu liczyć na zwiększone zyski. Kupno symulatora oferowanego przez firmę Capital Golf to inwestycja, która się opłaca.

Teraz wszyscy chcą grać w golfa!

Dzięki symulatorom sezon golfowy trwa cały rok !

Dzięki symulatorom golfa możesz nauczyć się podstaw techniki uderzeń golfowych w komfortowych a nawet intymnych warunkach i to przy pomocy tylko instruktora gry. Dzięki temu na prawdziwe pole golfowe wyjdziesz już przygotowany!

Zaimponuj innym wysokim poziomem gry na polu ! Capital Golf Wacław Laszkiewicz

laszkiewicz@interia.pl laszkiewicz@capitalgolf.pl tel. kom 605 634 403

www.capitalgolf.pl


Każdy Hotel powinien go mieć! Golf – jedna z najbardziej widowiskowych i pożądanych gier na świecie, natychmiast wyróżni Was wśród wielu, pobudzi koniunkturę, przyciągnie atrakcyjnych klientów .... a to wszystko małym kosztem! Co to takiego? Doskonały wytwór techniki. Symulator gry do golfa. Cieszy się on nie tylko zainteresowaniem wśród stale powiększającego się środowiska golfowego. Zapewni on wspaniałą rozrywkę również osobom, które nigdy nie spędzały czasu na grze w golfa. Na symulatorach można przeprowadzać zawody sportowe i turnieje, imprezy integracyjne i spotkania, prowadzić szkolenia podstawowe i doszkalające. Innymi słowy znajdzie w nim coś dla siebie osoba początkująca, zbierająca pierwsze szlify w grze jak i wytrawny golfista. Ponadto można go wykorzystywać jako salę audiowizualna, telewizyjną, kinową. Inwestując w symulator w swoim hotelu, pensjonacie podnosicie państwo rangę swojego obiektu. Stanie się on znany rozpoznawalny i polecany w środowisku nie tylko golfistów. Szczególnie właśnie w sezonie jesienno-zimowym możecie dzięki niemu liczyć na zwiększone zyski. Kupno symulatora oferowanego przez firmę Capital Golf to inwestycja, która się opłaca.

Teraz wszyscy chcą grać w golfa!

Dzięki symulatorom sezon golfowy trwa cały rok !

Dzięki symulatorom golfa możesz nauczyć się podstaw techniki uderzeń golfowych w komfortowych a nawet intymnych warunkach i to przy pomocy tylko instruktora gry. Dzięki temu na prawdziwe pole golfowe wyjdziesz już przygotowany!

Zaimponuj innym wysokim poziomem gry na polu ! Capital Golf Wacław Laszkiewicz

laszkiewicz@interia.pl laszkiewicz@capitalgolf.pl tel. kom 605 634 403

www.capitalgolf.pl


SYMULATORY GRY W GOLFA - OFERTA NA CZASIE!

symulator golfa w Hotelu Wieniewa

Golf jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportu i rekreacji na świecie. Uprawia ją obecnie około 200 mln ludzi i to już na wszystkich kontynentach. Można ją traktować rekreacyjnie, amatorsko sportowo i zawodowo. Najlepiej zarabiający sportowcy zawodowi to właśnie golfiści! Jej geniusz wynika z prostoty techniki uderzeń, który może wykonywać każdy bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną i możliwości ruchowe. Gra w golfa polega na pokonywaniu określonych tras uderzając specjalnym kijem piłkę golfową aż wtoczy się ją na końcu trasy do dołka. Takich tras potocznie zwanych „dołkami” jest 18, różnią się one długością (od kilkudziesięciu do kilkuset metrów), kształtem ( mogą być proste lub skręcające w prawo czy w lewo), nasyceniem przeszkodami ( jeziora, strumienie, bunkry z piaskiem) a także ukształtowaniem terenu. Im bardziej urozmaicony teren pola tym ciekawsza na nim gra a średnie długości wszystkich 18 tras („dołków”) wynoszą około 6-7km. W Polsce golf staje się coraz popularniejszą dyscypliną szczególnie w wydaniu rekreacyjnym. Uprawia go już kilka tysięcy osób na istniejących kilkudziesięciu polach. Staje się więc poszukiwaną formą aktywności ruchowej dostępnej dla wszystkich podobnie jak tenis, narciarstwo i inne dyscypliny o charakterze masowym. Staje się również coraz modniejszym w naszym społeczeństwie sportem a to ze względu na obowiązującą tu pewna etykietę i możliwości szybkiej integracji ze współgrającymi i środowiskiem. Staje się on już sportem poszukiwanym również na rynku turystycznym!

www.capitalgolf.pl

i Dzięk m latoro u m y y s olfow g n o sez ok ! r y ł a c tr wa

Symulatory gry w golfa znakomicie uzupełniają grę na polu. To nie tylko substytut gry ale również doskonałe uzupełnienie pragnienia gry i szkoleniowego warsztatu. Na symulatorach można rozgrywać nie mniej niż na polu emocjonujące gry czy turnieje ale można również doskonalić technikę uderzeń. A wszystko to w komfortowych warunkach niezależnych od pogody na zewnątrz. Ich konstrukcja powoduje wrażenie obecności na polu włącznie z symulowanymi warunkami pogodowymi i odbiorem obrazu pola często w formie zbliżonej do 3D. Uderzane kijami golfowymi prawdziwe piłki dzięki systemowi czujników umieszczanych w odpowiednich miejscach lecą zachowując wszystkie parametry lotu i przekazywane są na ekran, najczęściej o wymiarach powodujących wrażenie spoglądania na realny teren (3 na 4 m). Piłka na obrazie pola wyświetlanego przez wysokiej klasy projektor zachowuje się tak jak w realnym terenie tocząc się po jego pochyłościach, odbijając się od drzew, wpadając do wody, czy też lądując w końcu w dołku…! Program komputerowy odtwarza istniejące pola golfowe bardzo precyzyjnie czyniąc całą grę niezwykle realną co jest warunkiem doskonałej zabawy w czasie gry i treningu doskonalącego. Jedyna różnica polega na tym, że gracz nie musi chodzić po polu a dzięki temu intensywność gry i treningu jest o wiele większa. No i komfort gry umożliwiający jej prowadzenie nawet w późnych godzinach wieczornych z możliwością korzystania z konsumpcji i odpoczynku. Takie warunki stwarzać może otoczenie kabiny symulatora zaaranżowane jako pomieszczenie o golfowym , specyficznym klimacie. Wysokość pomieszczenia nie musi być większa niż 3,2 m a szerokość min 4m, im bardziej przestronnie tym lepiej. Znakomicie więc komponują się i wykorzystywane są w hotelach i innych miejscach czasowego pobytu klientów stanowiąc ze względu na wyżej wymieniane walory niezawodną atrakcję. Właśnie takie warunki proponują jedne z najlepszych na obecnym rynku firmy amerykańskie Foresight Sports i „ mercedes” wśród symulatorów Full Swing Golf. Warunkiem odpowiedniego wykorzystania wszystkich możliwości tych symulatorów jest ich precyzyjny sposób montażu oraz profesjonalne przygotowanie personelu obsługującego . Taką właśnie działalność i usługę proponuje firma Capital Golf, która od wielu lat promuje grę w golfa w tym między innymi projektowanie i wyposażanie atrakcyjnych miejsc w najlepsze , profesjonalne symulatory.


www.domartstyl.pl


www.domartstyl.pl, www.domartstyl.com.pl

sklepy: www.domartstyl.eu, www.krzeslo.net.pl, www.hoker.com.pl,www.fotelik.net.pl, www.pufa.com.pl e-mail: biuro@domartstyl.pl, biuro@domartstyl.eu tel./fax: +48 62/ 78 104 65, tel. kom. +48 660 766 340, +48 694 766 966 Chojęcin-Szum 8H, 63-640 Bralin


www.biobakt.pl


Oferujemy biopreparaty do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, lagunach, szambach, zbiornikach gnojówki i gnojowicy BIOSAN KZ 2000, biopreparaty do neutralizacji fetorów, poprawy warunków środowiskowo sanitarnych w obejściach inwentarskich oraz w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwości i obciążeniach (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń), do poprawy parametrów fizyko-chemicznych i sanitarno-higienicznych zanieczyszczonych zbiorników oraz ujęć wodnych, (jezior, stawów, rzek), a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów, wysypiskach śmieci BIOSAN GS, BIOSAN P, BIOSAN KZ 2000. Biokomponenty dla rolnictwa, antystresor Biogen Superplon, rewitalizator Biogen Rewital. Preparaty do redukcji osadów dennych w akwenach wodnych, BIOGEN REMEDIANT, preparaty do natychmiastowego hamowania wzrostu i rozwoju sinic BIOGEN STOPSIN. BIOPREPARATY SERII BIOSAN POSIADAJĄ ZKŁADU TOKSYKOLOGII ŚRODOWISKOWEJ PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY W WARSZAWIE. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

BIOBAKT Sp. z o.o. ul. Wólczańska 155, 90-525 Łódź tel./fax. 042 / 637 04 28 , kom. 668 149 797, 600 322 797 e-mail: biuro@biobakt.pl


BIODENN K

Zadaniem jakie spełniają preparaty do szamb i oczyszczalni BIODENN K jest mikrobiologiczna obróbka nieczystości oraz ścieków. Ich podstawowym wyróżnikiem jest niezwykła koncentracja tzw. biokomponentu mikrobiologicznego (na 1 gram preparatu przypadają ponad 2 miliardy bakterii do oczyszczalni). Bakterie do oczyszczalni BIODENN K są niezwykle skuteczne oraz całkowicie bezpieczne dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na www.biobakt.pl

SANIDENN TABS SANIDENN TABS to tabletki do szamba poprawiające także warunki sanitarne i środowiskowe panujące w pomieszczeniach dla zwierząt. Wykorzystuje się je do obróbki mikrobiologicznej nieczystości, ścieków w takich obiektach jak szamba, oczyszczalnie, laguny, zbiorniki gnojówki etc. Dzięki odpowiednio wyselekcjonowanemu składowi tabletek do szamba SANIDENN TABS, działają one w każdych zastanych warunkach (tlenowych, beztlenowych, zmiennych temperaturach i pH). Więcej szczegółów na www.biobakt.pl


BIOSAN-P

Biopreparat BIOSAN-P przeznaczony jest do poprawy warunków środowiskowych i sanitarno-higienicznych w obiektach inwentarskich z płytkimi stanowiskami oraz w innych obiektach jak: przechowalnie, wybiegi i schroniska dla zwierząt, ogrody zoologiczne, klatki i kojce dla zwierząt amatorskich itp., o podobnej uciążliwości (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń) a także w ich otoczeniu. Biopreparat jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

BIOSAN-GS

Biopreparat BIOSAN-GS przeznaczony do poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w obiektach inwentarskich z tzw. głębokimi ściółkami (kurniki, owczarnie, chlewnie, stajnie) i innych obiektach jak: hałdy i wysypiska śmieci, śmietniki, kompostowniki itp., o podobnej uciążliwości (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń) oraz w ich otoczeniu. Biopreparat jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

BIOSAN KZ 2000

Biopreparat BIOSAN KZ 2000 przeznaczony do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości woczyszczalniach, lagunach, szambach, zbiornikach gnojówki i gnojowicy, w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwości i obciążeniach (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń), do poprawy parametrów fizyko-chemicznych i sanitarno-higienicznych zanieczyszczonych zbiorników oraz ujęć wodnych, (jezior, stawów, rzek), a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów. Więcej o preparatach na naszej stronie.


www.hotele-dekoria.pl


Dekoria to marka firmy Franc-Textil Sp. z o.o., jednego z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych i hotelowych w Polsce. Największy nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych produktów, terminowe dostawy i fachową obsługę Klienta. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w produkcji tekstyliów domowych jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Dysponujemy szerokim zestawem maszyn produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanym personelem (ok. 250 osób). Produkcja odbywa się w naszym nowoczesnym budynku produkcyjnym o powierzchni ponad 7.300 m2. . Dekoria to marka wysokiej jakości tkanin i tekstylnych produktów dekoracyjnych. Szeroki wybór, ponad 40 000 produktów i 500 tkanin, pozwala zadowolić wymagania każdego Klienta oraz tworzyć niepowtarzalne wnętrza. Ponad 20-letnie doświadczenie w dekoracji hoteli, obiektów i domów w całej Europie gwarantuje zaś Państwu wysoką jakość naszych usług.

www.hotele.dekoria.pl dekoria ul. Przemysłowa 10, 58-130 Żarów

tel. 74 851 87 72, 74 851 87 51. e-mail: hotele@dekoria.pl


Oferujemy: - wyposażanie wnętrz hoteli, pensjonatów, restauracji, biur i domów w tekstylia dekoracyjne (zasłony, rolety rzymskie, narzuty, lambrekiny, obrusy, serwety, itp.) na wymiar, - sprzedaż kuponową i hurtową ponad 500 tkanin dekoracyjnych i obiciowych, - szybki czas realizacji zamówień - 7 dni roboczych, - wysyłkę na czas na terenie całej Polski.

Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim hotelu? Potrzebujesz szybkiego odświeżenia i re-designu obiektu? Z nami szybko i efektownie odmienisz swój hotel, pensjonat i restaurację! Skontaktuj się z nami koniecznie! * DORADZIMY i PRZYGOTUJEMY WYCENĘ - GRATIS * WYŚLEMY BEZPŁATNE PRÓBKI NASZYCH TKANIN

www.hotele.dekoria.pl


OFERTA SPECJALNA Zasłony zaciemniające z blackout’u trudnopalnego z atestem M1, 140x260 cm

jedynie

137,40 zł netto !

Oferta ważna do 31.05.2014r. Potrzebujesz innego wymiaru? Uszyjemy jaki tylko chcesz! Skontaktuj się z nami: tel. 74 851 87 72, 74 851 87 51. e-mail: hotele@dekoria.pl

www.hotele.dekoria.pl


www.barilla.pl


HORECA Prawdziwy, dobry makaron przeznaczony dla restauracji powinien nie tylko odznaczać się wyjątkowym smakiem, ale również wzmacniać walory smakowe podawanych do niego dodatków. Makaron dla profesjonalistów musi być dodatkowo dostosowany do wymogów kuchni restauracyjnej, czyli dawać się odgrzewać i utrzymywać w odpowiedniej temperaturze bez utraty sprężystości, koloru, zachowując ważną właściwość al dente.

Taki właśnie jest makaron Barilla. Taki sam od ponad 135 lat. Makaron Barilla można odgrzewać i utrzymywać w odpowiedniej temperaturze bez utraty sprężystości, koloru, zachowując ważną właściwość «al dente»

Mezze Penne Tricolore: pióra nacinane trójkolorowe.

Spaghetti

Penne Rigate: pióra nacinane.

Ditaloni Rigati: obrączki nacinane.

Tagliatelle: jajeczne gniazda wstążki.

Pappardelle: jajeczne gniazda wstęgi.

Farfalle: kokardki.

Fusilli: świderki.

Lasagne


NA CZYM POLEGA JAKOŚĆ Barilla ? Barilla jest włoskim przedsiębiorstwem rodzinnym z Parmy, powstałym w 1877 roku. Najwyższa jakość produktów i związana z nią renoma spowodowały dynamiczny rozwój firmy w pierwszym okresie jej działalności. Dziś Barilla jest już koncernem i nadal należy do rodziny Barilla, która zachowuje bezkompromisowe standardy jakości i wykorzystuje doświadczenia najlepszych kucharzy włoskich. Nieprzypadkowo Barilla jest numerem 1 we Włoszech, a także największym producentem makaronu na świecie.

NIEZMIENNE ZASADY PRODUKCJI MAKARONÓW BARILLA 100% twardej pszenicy – zawsze z licencjonowanych upraw. Przemiał pszenicy – zawsze we własnych młynach. Woda – podgrzana woda źródlana wysokiej jakości. Ciasto – zawsze starannie wyrobione. Suszenie – od 8 do 12 godzin podczas gdy u tańszych producentów suszenie czasami trwa tylko 20 minut. Dłużej suszony makaron wchłania później więcej wody. Makaron Barilla podczas gotowania przybiera na wadze o 20% więcej niż wyroby konkurencji. Kontrola – proces produkcji makaronu Barilla jest co roku sprawdzany przez 100 specjalistów około 1 000 000 razy.

MAKARON ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ W CZASIE GOTOWANIA Makaron jest surowcem tanim i ma przy tym inne zalety, które czynią z potraw bardzo rentowne dania restauracyjne. Jak wiemy, większość surowców w czasie gotowania traci na wadze. W przypadku makaronu jest odwrotnie – makarony Barilla zwiększają w czasie gotowania swoją objętość o 100%, a niektóre jej rodzaje nawet o 120%. Dzieje się tak dlatego, że wchłaniają one podczas gotowania odpowiednią ilość wody.

JAKOŚĆ SIĘ OPŁACA Wybierając najlepszy gatunek makaronu, wybierasz większy zysk, mniejsze straty, wyższy przyrost masy i szersze możliwości wykorzystania. Makaron wysokiej jakości ma też oczywiście lepszy smak, a to z kolei przywiązuje klientów do Twojej restauracji i potraw opartych na makaronach.

Jakość to najlepsza forma marketingu!

Barilla Poland Sp. z o.o. ul. Poleczki 23 02-822 Warszawa

www.barilla.pl

tel. +48 22/ 335 21 50 - 59 fax +48 22/ 335 21 51 e-mail: info@barilla.pl


www.metro-catering-system.pl


Kabina-palarnia przeznaczona jest do oczyszczania powietrza z toksycznych składników dymu tytoniowego, wydychanego przez palaczy. Palarnia może być stosowana wszędzie tam, gdzie przepisy nakazują wydzielenie dla osób palących specjalnego miejsca, chroniąc jednocześnie osoby niepalące przed tzw. „biernym paleniem”. Konstrukcja kabiny wykonana jest z profili aluminiowych o dowolnym kolorze. Standardowe wymiary kabin to : 2m * 2m, 2m * 3m, 3m * 3m. Wysokość-2,55m. Zarówno wielkość jak i kolor są do uzgodnienia z klientem. Kabiny posiadają opatentowany układ filtrów oczyszczających CLEAR AIR 1000 oraz aprobatę Państwowego Zakładu Higieny nr HK/B/1743/01/2010 z 11.02.2010 r. Kabiny posiadają również świadectwo rejestracji wzoru przemysłowego w Urzędzie Patentowym RP. Kabiny nie wymagają podłączania do wentylacji, klimatyzacji, czy wyciągów mechanicznych. Montaż i uruchomienie kabiny – 1 dzień. Nasze kabiny pracują już od ponad 10-ciu lat!


PRODUCENT LAMP - pomagamy dobrać oświetlenie - lampy według projektu klienta - zapewniamy montaż i serwis Na życzenie przesyłamy katalog

Zapraszamy do współpracy!

www.jumalampy.pl

Juma Lampy ul. Ozimska 181, 45-310 Opole, tel. 77 441 04 58, kom. 693 302 612

Hp sezon wiosenny 2014 v iks  
Advertisement