Page 8

WooThemes, WordPress tarafından satın alındı Automattics’in tarihinin en geniş satın alma harcamasını yaparak WooThemes için 30 Milyon $’a yakın bir ücret ödeyeceği konuşuluyor.

08

Wordpress.com’a bağlı şirketlerden Automattic, popular Wordpress e-ticaret eklentisi WooCommerce’in yaratıcısı WooThemes’I satın aldı. Finansal detaylar hakkında şirketten herhangi bir açıklama gelmemesine rağmen, Automattics’in tarihinin en geniş satın alma harcamasını yaparak WooThemes için 30 Milyon $’a yakın bir ücret ödeyeceği konuşuluyor.WooCommerce eklentisi dünya üzerinde 7,5 milyona yakın indirilme rakamı ile e-ticaret sitesini WordPress platform üzerinde açan web sitesi sahipleri için vazgeçilmez olmuş durumda. Konu ile ilgili açıklama yapan Automattic’in CEO’SU Matt Mullenweg; WooCommerc’in satın alınması ile çok daha geniş kitlelere ulaşılacağını ve fonksiyonellik açısından WordPress kullanıcılarına çok daha iyi bir e-ticaret deneyimi sunulacağını söyledi.

Hosting Dergi - 8.SAYI  

Domain yatırımcılarının dikkatine ! Türkiye'nin önde gelen domain yatırımcılarından Kıvılcım İstanbulluoğlu,Domain Yatırımcılığı ile ilgili...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you