Page 42

WORDPRESS VE JOOMLA

AVANTAJ, DEZAVANTAJ KARŞILAŞTIRMASI Bu makalede oluşturulacak olan bir web sitesi için hangisi daha uygundur? Sorunun cevabını arayacağız. Gelin hep birlikte Wordpress ve Joomla’nın avantajları ve dezavantajlarını inceleyelim.

Murat UZ Natro Web Hosting Müşteri Destek Uzmanı Twitter: /muratuzcom murat.uz@natro.com

İçerik yönetim sistemi olarak çokça tercih edilen Joomla ve Wordpress internet üzerinde birçok web sitesi üzerinde kullanılmaktadır. Kullanıcılar hangi sistemi kullanacağına karar vermeden önce, hangisi daha kolay ya da hangisi daha kısa yoldan hemen hazırlanır bunu çok iyi analiz etmeleri gerekmektedir. Bu makalemizde oluşturulacak olan bir web sitesi için hangisi daha uygundur? Sorunun cevabını arayacağız. Gelin hep birlikte Wordpress ve Joomla’nın avantajları ve dezavantajlarını inceleyelim. İçerik Yönetim Sistemi Odak noktalarını ve güncel içerik uygulamalarını göz önünde bulundurursak Joomla içerik yönetme konusunda daha profesyonel duruyor. Wordpress içerisinde çeşitli eklentiler ile içerik yönetimi özellikleriniz kazanırken, hem kurulum hem de güncelleme aşamalarında çeşitli sorunlar ile karşılaşmak kaçınılmaz olabiliyor.

42

Hosting Dergi - 8.SAYI  

Domain yatırımcılarının dikkatine ! Türkiye'nin önde gelen domain yatırımcılarından Kıvılcım İstanbulluoğlu,Domain Yatırımcılığı ile ilgili...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you