Page 20

ZAMANINIZI SİZ YÖNETİN

ZAMAN KAVRAMI VE PLANLAMANIN ÖNEMİ Akıp giden zaman içinde eldeki işlerin planı en iyi şekilde yapılmalıdır. Aksi halde yapılamayan tüm işler zaman tırpanı içinde arkanızdan sürüklenir ve birikerek bir yerde yine önünüze çıkar.

Selçuk KARA Natro Web Hosting Sosyal Medya Uzmanı Twitter: /selcuk_kara_ selcuk.kara@natro.com

Başarılı bir proje için; kaliteli ürün ya da hizmeti üretmek, en iyi pazarlama politikalarını belirlemek, hedef kitle ile sürekli iletişim halinde olmak kadar önemli olan bir diğer faktör de zaman yönetimidir. İş hayatınızda başarılı olmak için gündelik hayatın savurganlığını bir yere koymanız ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Zaman kavramı ve planlamanın çok önemsenmediği işlerde, ipin ucu mutlaka bir yerden kaçacaktır. Akıp giden zaman içinde eldeki işlerin planı en iyi şekilde yapılmalıdır. Aksi halde yapılamayan tüm işler zaman tırpanı içinde arkanızdan sürüklenir ve birikerek bir yerde yine önünüze çıkar. Planlama yapmamak için bazen; “ne yapacağımı biliyorum plana gerek yok, günüm çok bölünüyor, bu kadar işin içinde plan yapmaya vaktim yok.” gibi bahaneler üretilir. Ancak çok dikkatlice yapılacak bir planlama, zaman yönetiminin en önemli etmenidir.

20

Hosting Dergi - 8.SAYI  

Domain yatırımcılarının dikkatine ! Türkiye'nin önde gelen domain yatırımcılarından Kıvılcım İstanbulluoğlu,Domain Yatırımcılığı ile ilgili...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you