Page 19

E-Güven, doğayı korumak için herkesi

E-imza kullanmaya davet ediyor

Elektronik imza altyapısı hizmetleri sunan E-Güven, iş süreçlerini kolaylaştırarak maliyetleri azaltmasıyla birlikte, kullanıcılarına zaman kazandırarak, çevrenin korunmasına katkı sağlıyor. E-fatura, e-tebligat, e-devlet, e-defter ve KEP başta olmak üzere birçok projede kurumlar ve bireyler için gerekli olan e-imza altyapısını sağlayan E-Güven, bugüne kadar 10 binden fazla ağaç kurtardı. E-Güven Genel Müdürü Can ORHUN; “Düşük kağıt tüketimi ülkeler için önemli bir gelişmişlik, şirketler içinse önemli bir modernleşme simgesi. Bir insanın yıllık ortalama oksijen ihtiyacını karşılamak için 7-8 ağaç gerekiyor. E-Güven olarak şirketlerin e-imza’lı projeler üretmesine destek olarak ve bireylerin e-imza edinmesini sağlayarak kurtardığımız 10 binden fazla ağaç ile ortalama 1500 insanın oksijen hakkını elinden almamış olduk. Bu değerli kazanımı, doğaya saygılı ve teknolojiyi yakından takip eden şirket ve bireylerin bilinçli tutumuyla elde ettik. Henüz e-imzaya geçmemiş tüm birey ve kurumları bu duyarlılığın bir parçası olmaya davet ediyoruz.” şeklinde ifade etti. Nüfus artışının doğal kaynakların üzerindeki baskıyı artırarak çevrenin doğal yapısını bozmaya yönelik tehdit oluşturduğunu belirten Orhun, “Diğer yandan yaşanan hızlı teknolojik dönüşüm ve eskiden kâğıt üzerinde yapılan işlemlerin elektronik ortama taşınması doğa üzerindeki bu tahribatı azaltmak için bize ciddi bir fırsat sunuyor” dedi.

E-Güven, 10 binden fazla ağaç kurtardı!

E-fatura, e-tebligat, e-devlet, e-defter ve KEP başta olmak üzere birçok projede kurumlar ve bireyler için gerekli olan e-imza altyapısını sağlayan E-Güven, bugüne kadar 10 binden fazla ağaç kurtardı.

19

Hosting Dergi - 8.SAYI  

Domain yatırımcılarının dikkatine ! Türkiye'nin önde gelen domain yatırımcılarından Kıvılcım İstanbulluoğlu,Domain Yatırımcılığı ile ilgili...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you