Page 1

Funportation


Zabawa każdego dnia.

Co to jest funportation? fun•por•ta•tion (n.) – Przewóz osób lub towarów z jednego miejsca do drugiego w sposób, który wywołuje wybuchy radości i spontanicznego uśmiechu. Nieważne czy zabierasz dzieci na zakupy, jedziesz do pracy albo wyruszasz “dookoła świata”. My wierzymy, że podróż powinna być o wiele więcej niż tylko przemieszczaniem się z jednego miejsca do drugiego. Dlatego wymyśliliśmy funportation ... 35 lat temu. Od tamtej pory jesteśmy liderem ponieważ nigdy nie przestaliśmy szukać sposobów, aby nasze produkty były bardziej komfortowe, bardziej wytrzymałe, wygodniejsze i bardziej bezpieczne. Wszystko to sprawia, że Ty i Twoje dzieci macie więcej zabawy.

127


Poszukiwany: Dyrektor d/s Funportation Kwalifikacje: Idealny kandydat powinien posiadać silne pragnienie aby wyjść z domu i bawić się, aby być w ciągłym ruchu, śmiać się, robić różne rzeczy trochę inaczej niż większość, aby zachęcić dzieci do aktywności na świeżym powietrzu i aby zamieniać codzienną rutynę w codzienną przygodę.

Obowiązki: Zdobycie trwałego, wysokiej jakości sprzętu (tak, tego do którego możemy wsiąść). Upewnić się, że każdy w rodzinie korzysta z zalecanego dziennego spożycia aktywnej, bezpiecznej zabawy.

Pamiętaj o zalecanej dziennej dawce zabawy.


Przyczepki dla dzieci “To świetny sposób aby wyjść na rower i pozostać aktywnym gdy masz małe dziecko. Zabawne jest to, że kiedy byłam mała sama jeździłam z rodzicami w przyczepce Burley. I oni wciąż ją mają”- Jennifer, 27 l.

D’Lite

TM

D’Lite jest najbardziej komfortową i stylową przyczepką. Dzięki naszym uniwersalnym dodatkom łatwo dostosować ją na spacery czy jogging, tak aby ani Ty, ani Twoje dzieci nigdy nie straciły szansy na dobrą zabawę. Cechy wyróżniające: Miejsca na jedno lub dwoje dzieci Profilowane boki dla większej swobody i przestrzeni Regulowane i amortyzowane zawieszenie

®

Encore można łatwo dostosować do joggingu i spacerów. Posiada wiele z naszych najlepszych funkcji, takich jak regulowane siedziska i przyciemniane okna ale bez profilowanych boków i zawieszenia ma więc bardziej przystępną cenę.

Cena: 1799,130

Mniejszą wersją przyczepki D’Lite jest przyczepka Solo służąca do przewozu jednego dziecka. Posiada te same funkcje ale jest trochę węższa i lżejsza.

Miejsce na jedno dziecko Węższy i lżejszy niż D’Lite Profilowane boki dla większej swobody i przestrzeni Regulowane i amortyzowane zawieszenie

Cena: 2199,-

Encore

Miejsca na jedno lub dwoje dzieci Wyjmowane, rozkładane siedzenia Łatwy w użyciu hamulec postojowy

TM

Cechy wyróżniające: D’LITE

Cena: 2499,-

Cechy wyróżniające:

Solo

ENCORE

SOLO

Regulowane i amortyzowane zawieszenie zapewnia maksymalny komfort jazdy Twojemu dziecku Aby uzyskać więcej informacji, zobacz specyfikację, funkcje i akcesoria w tabeli na końcu katalogu

Naszą ergonomiczną kierownicę można łatwo dostosować dla rodziców o różnym wzroście

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz specyfikację, funkcje i akcesoria w tabeli na końcu katalogu


W Burley bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas priorytetem. Prowadziliśmy kampanię dla norm bezpieczeństwa przyczepek rowerowych ASTM i wciąż naciskamy aby je poprawić i podwyższać

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz specyfikację, funkcje i akcesoria w tabeli na końcu katalogu

Honey Bee

Bee

®

TM

Pracowita Honey Bee to świetny bilans wartości i wszechstronności. Jest dostarczana z przednim kółkiem - więc jesteś gotowy do przejażdżki na rowerze lub pieszej eskapady.

Bee jest najtańszą przyczepką rowerową na rynku posiadającą atest ASTM. Ta lekka przyczepka pomieści wygodnie jedno lub dwoje dzieci. Jeśli chodzi o jakość, trwałość i bezpieczeństwo nigdy nie idziemy na kompromisy.

Cechy wyróżniające:

Cechy wyróżniające:

Miejsca na jedno lub dwoje dzieci Przednie kółko w zestawie Honey Bee wyposażony jest w hamulec z systemem łatwego blokowania stosowany również w przyczepkach D’Lite i Encore.

Cena: 1499,-

HONEY BEE

BEE

Miejsca na jedno lub dwoje dzieci Do stosowania wyłącznie jako przyczepka rowerowa Nowość na rok 2014: dodaliśmy drugą kieszeń w kabinie i ulepszoną pokrywę.

Cena: 1199,-

131


Dodatki i akcesoria Nasze przyczepki można łatwo dostosować do własnych potrzeb i ulubionych zajęć.

Baby Snuggler:

2-Wheel Stroller Kit:

Specjalistyczny fotelik do zamontowania wewnątrz każdej przyczepki Burley do przewożenia dzieci od 6 miesięcy do 2 lat w bezpieczny i przytulny sposób. Można prać w pralce, nie zawiera ftalanów.

Zestaw spacerowy, dzięki którym nasza przyczepka zamienia się w komfortowy, 4 kołowy wózek. Zestaw 2 skrętnych kółek mieści się w poręcznym etui, które można przechowywać w przestrzeni bagażowej przyczepki. Montowany bez użycia narzędzi. Kompatybilny z modelami D’Lite, Solo i Encore.

Cena: 259,90

Cena: 299,90 Jogger Kit:

Standard Forged Hitch:

Konwersja przyczepki D’Lite, Solo lub Encore do trójkołowego wózka do joggingu z 16-calowym kołem przednim. Zaprojektowane do łatwego montażu.

Jeden zaczep do roweru jest dołączony do każdej przyczepki. Dodatkowy zaczep można dokupić aby zamontować przyczepkę do drugiego roweru. Pasuje do rowerów z pełnym zawieszeniem i hamulcami tarczowymi.

Roz m zło iar ż (l x oneg wx o h) c m

Roz m (ca iar k le) oła

Kol ory

We w po nętr jem zna noś ć (l itry ) Wa ga (kg )

Iloś ćd zie ci No ś (kg ność ) D'Lite

1 lub 2

45

48

12

20

86 x 79 x 97

95 x 79 x 32

Solo

1

34

38

11,5

20

86 x 70 x 97

95 x 70 x 32

Encore

1 lub 2

45

48

11

20

86 x 79 x 94

91 x 79 x 28

Honey Bee

1 lub 2

45

43

11

20

89 x 76 x 91

94 x 62 x 28

Bee

1 lub 2

45

34

8

20

89 x 76 x 91

94 x 62 x 28

Fla ga ost rze Peł gaw na cza w kla e w tka nę wz trz ma na Pła cni ski ają po ca z ł o We ż e niu wn ętr zna Prz kie est sze ład rzeń ń unk ow az Koł bar o ierą pu typu shbu tto n Prz yci em ian Sys a fo t lia do em za łatw trz skła eg askó dan o w ia Prz eci po wde kry sz wa czo wa Pię c pas iopun y b kto ezp we iec Reg zeń ulo stw wa a n yu Kom c h wy ham forto t ule wy cp ark Wy ing ście ow łan y e sz Od elk pin i ane sie Wy dze jm nia sie owa dze ne mo nia żliw z ośc ią p Reg ran ia prz ulowa eci na ws os łon łon Wo ecz a d na suw oodp aki orn e Am o i re rtyzo g w zaw ulow ane ies ane zen ie Wy pro kab filo ina wan a

Specyfikacja

Roz m roz iar łoż (l x one w x go h) c m

Cena: 69,90

Cena: 399,90

Cechy

D'Lite Solo Encore Honey Bee

Akcesoria 132

2-W h Str eel olle r Ki t

Jog ger Kit

Bab y Snu gg ler

Bee

D'Lite Solo Encore Honey Bee Bee

w zestawie 1koło

katalog Burley 2014  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you