Page 1

P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Keratin Cream Rinse™ kreem-palsam Hellita oma jõuetuid , kahjustatud juukseid nii seest

kui

väljast

Awapuhi

palsamiga , milles sisalduvate

W ild

Ginger™

koostisainete

taastav toime on tõestatud. Awapuhi W ild Ginger™ Keratin Cream Rinse™ palsam ei sisalda parabeene ega silikoon i, sobib kõikidele juuksetüüpidele tehes juuksed hetkega

pehmeks

ja

tänu

Awapuhi

suurepärasele niisutavale toimele hooldab ning

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD w w w.p au l- m itc h e ll.c o .u k / awap u hi

harutab lahti ka suurema sasipea . Viinamarjaseemne õli sisaldab linool - ehk polüküllastumata rasvhapet, millel on juukseid niisutav toime. Täiesti looduslik, imekerge, lihtsalt ja koheselt imenduv toimeaine garanteerib tulemuse hetkega. KeraTriplex™, ainulaadne keratiini -proteiini kompleks aitab taastada iga juuksekarva ning kaitsta edasiste kahj ustuste eest jättes juuksed siidiseks, läikivaks ning hoides need tervetena.

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt , et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samut i veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja

rohkelt lipiide sisaldavat juure -ekstrakti Havai saarel

päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

KeraTriplex™: Meie ainulaadne keratiini kompleks Keratiin proteiin on kui juuksetüvi selgroog ning on tervete ja tugevate juuste eluliselt tähtis komponent. Meie ainulaadne KeraTriplex™ kompleks - mis sisaldub ainult Awapuhi W ild Ginger™ sarjas - on ainuke sellelaadne kompleks saadaval, mis on praktiliselt identne inimjuukses leiduvale keratiinile. Seda saadakse John Paul Mitchell Systems ® ’ile kuuluva Uus -Meremaa orgaanilises farmis kasvavate lammaste villast saadav keratiin on kui juuksed vedel as olekus, mis parandab kahjustused juukse juurtest otsteni muutes need kui tugevateks sammasteks.

Awapuhi Wild Ginger™ Keratin Cream Rinse™ palsam Silendab sassis juuksed – rikkalikult hooldavad toimeained niisutavad ja silendavad juukseid ning samaaegselt vähendavad staatilist elektrit ja kahupea efekti. Eriline KeraTriplex™ kompleks – Meie ainulaadne keratiin proteiini ühend on peaaegu sama struktuuriga keratiin, mis leidub inimjuukses – see aitab parandada juba tekkinud kahjustused ning moodustab juuksele kaitsva kihi , mis kaitseb nii keskkonnast tingitud kui ka mehaaniliste kahjustuste eest. Võimas niisutaja - Awapuhi ekstrakt seob niiskuse ja silub juuksekarvad, mistõttu need on pehmed, kergemini soengusse seatavad ja imelise läikega. John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.


P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Finishing Spray™ juukselakk Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest kui väljast Awapuhi W ild Ginger™ toodetega , milles sisalduvate koostisainete taastav toime on tõestatud. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Anna oma soengule loomulik lõppviimististlus Awapuhi W ild Ginger™ Finishing Spray™ juukselakiga . See

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD W w w w.p au l- m itc h e ll.c o .u k / awap u hi

kiirestikuivav, silikooni - ja parabeenidevaba juukselakk annab soengule suurepärase läike ja UV- ning niiskusekaitse säil itas juuste loomulikkuse. Looduslik Awapuhi ekstrakt tasakaalustab niiskuse ja jätab juuksed pehmeks ning elujõuliseks. “Sellel juukselakil on meeldiv koostis, annab suurepärase hoidvuse, kuid samas on kergesti väljakammitav ,” kirjeldab kuulsuste juuksur Solina Tabrizi, kelle klientideks on muuhulgas Jamie King, Luke W ilson ja Bradley Cooper.

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure ekstrakti Havai saarel päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

Awapuhi W ild Ginger™ Finishing Spray™ juukselakk Tugev hoidvus – anna soengule kindel viimane lihv. Loomulik stiil – Sisaldab koostisaineid, mille eesmärk on anda soengule just liikuv hoidvus.

UV-kaitse – Sisaldab UV-filtrit, mis kaitseb päikese kahjulike kiirte eest.

John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.


P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Keratin Intensive Treatment™ intensiivne hooldusvahend keratiiniga

Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest kui väljast Awapuhi W ild Ginger™ palsamiga, milles sisalduvate koostisainete taastav toime on tõestatud. Jõua juukse tuumani parabeenidevaba A w ap u hi W ild Ginger™ K er ati n I n t e n s i v e Treatment™ iganädalase

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD w w w.p au l- m itc h e ll.c o .u k / awap u hi

intensiivse hooldusvahendiga. Awapuhi ekstrakt täidab iga juuksekarva rikkaliku niiskuse ja säraga. KeraTriple x™, ainulaadne keratiini -proteiini kompleks parandab ja taastab tuhmid juuksed. Hüdrolüüsitud taimsed proteiinid tungivad juukse tuumani ning tugevdavad juust nii sees - kui välispidiselt .

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure -ekstrakti Havai saarel päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

KeraTriplex™: Meie ainulaadne keratiini kompleks Keratiin proteiin on kui juuksetüvi selgroog ning on tervete ja tugevate juuste eluliselt tähtis komponent. Meie ainulaadne KeraTriplex™ kompleks - mis sisaldub ainult Awapuhi W ild Ginger ™ sarjas - on ainuke sellelaadne kompleks saadaval, mis on praktiliselt identne inimjuukses leiduvale keratiinile. Seda saadakse John Paul Mitchell Sys tems ® ’ile kuuluva Uus -Meremaa orgaanilises farmis kasvavate lammaste villast saadav keratiin on kui juuksed vedelas olekus, mis parandab kahjustused juukse juurtest otsteni muutes need kui tugevateks sammasteks.

Keratin Intensive Treatment ™ Järjepidev hooldus – See luksuslik niisutaja on 2. ASTE KeraTriplex™ 2 - as tm e l is es pr o fe ss i on a a ls e s h o o ld u s es ni n g , e t s ä il i ta d a j u us te ter vi s j a el u j õ u d , o n to o d e sa a d av a l k a k aa s a m ü ü g i p ak e n di s .

Eriline Ke ra T r i p le x™ k o m p le ks – Kontsentreeritud kogus keratiin i-proteiini ühend it on peaaegu sama struktuuriga keratiin, mis leidub inimjuukses – see aitab parandada juba tekkinud kahjustused ning moodustab juuksele kaitsva kihi, mis kaitseb nii keskkonnast tingitud kui ka mehaaniliste kahjustuste eest. Int en si iv ne n ii s ku s - Aw apuhi ekst r akt t äi dab juuks ed i nt ens iiv s e nii s kus e ni ng l äi k ega. John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.


P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ KeraTriplex™ 2-Step Professional Treatment 2astmeline professionaalne hooldus Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest kui väljast Awapuhi W ild Ginger™ palsamiga, milles sisalduvate koostisainete taastav toime on tõestatud.

1.ASTE KeraTriplex™ Treatment Sulfaatide -, silikooni - ja parabeenidevaba ühekordse kasutamiskogusega ampull sisaldab kontsentreeritud kujul KeraTriple x™ keratiini -

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD www.paul-mitchell.co.uk/awapuhi

proteiini kompleksi ning see kantakse šampoonitatud juustesse. 5 minutiga imenduvad hooldavad koostisained juustesse taastavad struktuuri ja parandavad kahjustatud kohad

2.ASTE Kerat in Intensive Treatment™ Peale KeraTriplex™ ampulli kasutamist kantakse juustesse intensiivne, sulfaatide - ja parabeenidevaba, sügavale imenduv hooldav ja niisutav kreem. Lasta mõjuda 10 minutid kuumuse käes. Keratin Intensive Treatment™ kreem toidab juukseid hetkega ning parandab juuste kvaliteeti ja tekstuuri silmnähtavalt.

VÄHENDAB JUUSTE KATKEMIST*

%

80

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure -ekstrakti Havai saarel

LISAB LÄIGET*

35%

päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

KeraTriplex™: Meie ainulaadne keratiini kompleks Keratiin proteiin on kui juuksetüvi selgroog ning on tervete ja tugevate juuste eluliselt tähtis komponent. Meie ainulaadne KeraTriple x™ kompleks - mis sisaldub ainult Awapuhi Wild Ginger™ sarjas - on ainuke sellelaadne kompleks saadaval, mis on praktiliselt identne inimjuukses leiduvale keratiinile. Seda saadakse John Paul Mitchell Systems® ’ile kuuluva Uus -Meremaa orgaanilises farmis kasvavate lammaste villast saadav keratiin on kui juuksed vedelas olekus, mis parandab kahjustused juukse juurtest otsteni muutes need kui tugevateks sammasteks.

Awapuhi W ild Ginger™ KeraTriplex™ 2 -Step Professional Treatment Vähendab juuste katkemist kuni 80 %* – intensiivne, sügavale tungiv kreem tugevdab juukseid seespidiselt Lisab läiget kuni 35%* – Parim vahend, et muuta kuivad, kahjustatud juuksed säravateks ja tervisest pakatavateks lokkideks. Hoiab ära juuksevärvi tuhmumise kuni 67%* – Vajalik hooldusvahend, et säilitada värvitud juuste sära. *Võrreldes töötlemata juustega, tulemused võivad varieeruda. John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.

HOIAB ÄRA JUUKSEVÄRVI TUHMUMISE*

67%


PRESSITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Moisturizing Lather Shampoo™ Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest

kui

väljast

shampooniga,

Awa puhi milles

W ild

Ginger™

sisalduvate

koostisainete taastav toime on tõestatud . Awapuhi W ild Ginger™ Moisturizing Lather Shampoo™ on esimene Paul Mitchell ® niisutav shampoo n, mis ei sisalda sulf aate ning sobib kõigile juuksetüüpidele, suurepäraselt ka

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD www.paul-mitchell.co.uk/awapuhi

värvitud või keemiliselt töödeldud juustele. See rikkalik shampoon peseb õrnalt, pehmendab ja kaitseb juukseid ning ei sisalda ei parabeene ega ka silikooni. Looduslik Awapuhi e kstrak t tasakaalustab niiskuse , mis tagab juuste kammitavuse ning läike. Ainulaadne keratiini -proteiini kompleks KeraTriplex™ taastab ning silub juuksed andes neile terve välimuse .

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure ekstrakti Havai saarel päikesepaneelidega var ustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

KeraTriplex™: Meie ainulaadne keratiini kompleks Keratiin proteiin on kui juuksetüvi selgroog ning on tervete ja tugevate juu ste eluliselt tähtis komponent. Meie ainulaadne KeraTriplex™ kompleks - mis sisaldub ainult Awapuhi W ild Ginger™ sarjas - on ainuke sellelaadne kompleks saadaval, mis on praktiliselt identne inimjuukses leiduvale keratiinile. Seda saadakse John Paul Mitchell Systems ® ’ile kuuluva Uus -Meremaa orgaanilises farmis kasvavate lammaste villast saadav keratiin on kui juuksed vedelas olekus, mis parandab kahjustused juukse juurtest otsteni muutes need kui tugevateks sammasteks.

Awapuhi W ild Ginger™ Moisturiz ing Lather Shampoo ™ 100 % sulfaatidevaba – õrn, kreemjas vaht hoolitseb iga juuksesalgu eest tasakaalustades niiskuse, kaitstes juukse värvi ning teeb juuksed pehmeks ning luksuslikult terveteks.

Eriline KeraTriplex™ kompleks – Meie ainulaadne keratiini -proteiini ühend on peaaegu sama struktuuriga keratiin, mis leidub inimjuukses – see aitab parandada juba tekkinud kahjustused ning moodustab juuksele kaitsva kihi, mis kaitseb nii keskkonnast tingitud kui ka mehaaniliste kahjustuste eest.

Niisutaja - Awapuhi ekstrakt seob niiskuse ja silub juuksekarvad, mistõttu need on pehmed, kergemini soengusse seatavad ja imelise läikega. John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.


P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Texturizing Sea Spray™ vormiandev juuksesprei Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest kui väljast Awapuhi W ild Ginger™ palsamiga, milles sisalduvate koostisainete taastav toime on tõestatud. Loo endale sasine, otse -rannast soeng millal iganes soovid kasutades silikoonivaba Awapuhi W ild Ginger™ Te xturizing Sea Spray™ vormiandvat juuksespreid . See

WHER E TR ADITIO N MEETS TEC HNO LO GY w w w.p au l- m itc h e ll.c o .u k / awap u hi

surfikultuurist inspiratsiooni saanud toode annab rikkaliku tekstuuri ning volüümi nii sirgetele kui ka laineis juustele. Awapuhi ekstrakt tasakaalustab niiskuse, et juuksed näiksid elujõulised , pantenool annab kauakestva niiskuse, aitab väheneda hargnevaid juukseotsi, tihendab juukseid, silub juuksekarva s truktuuri ning lisab juustele sära. “Te xturizing Sea Spray on vaimustav! Lõhnab meeldivalt ja annab soengule täiusliku ran nalokkide tekstuuri. Lisaks ka rikkalikult volüümi. Mis saab olla parem, kui et 1 toode võimaldab kõike seda? ” imetleb Gossip Girl sarja tähtede juuksur Betsy Reyes.

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes, mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure ekstrakti Havai saarel päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

Awapuhi Wild Ginger™ Texturizing Sea Spray™ Sasine rannasoeng – paindlikud viimistluskomponendid tagavad kaunid lained ning tuulest sasitud soengu. Volüüm ja paindlikkus – Võimaldab su soengul sinuga graatsiliselt sammu pidada. Kaitse – Hooldavad komponendid ja UV -kaitse molekulid hoolitsevad sinu juuste eest, kui sina muretult rannas aega veedad.

John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.


P R E S SITEADE

Awapuhi Wild Ginger™ Styling Treatment Oil™ hooldav viimistlusõli Hellita oma jõuetuid, kahjustatud juukseid nii seest kui väljast Awapuhi W ild Ginger™ palsamiga, milles sisalduvate koostisainete taastav toime on tõestatud. Silenda ja niisuta rabedaid juukseid looduslike õlisid ja niisutavat Awapuhi ekstrakti sisaldava Awapuhi W ild Ginger™ Styling Treatment Oil™ hooldava viimistlusõliga . See parabeeni devaba

KUI TRADITSIOON JA TEHNOLOOGIA KOHTUVAD w w w.p au l- m itc h e ll.c o .u k / awap u hi

kuiv-õli imendub kergesti juuksekarva, andes pehme, siidise tulemuse ning rikkalikku läike. “Styling Treatment Oil hooldab juukseid enne nende soengusse seadmist. Koostis ei ole rasvane ning selle õrn aroom on väga meeldiv. Kui viimistlusvahend, annab juustele silutud ilme ning need on pehmed katsuda, ” kirjeldab kuulsuste juuksur Michael W hite, kelle klientideks on muuhulgas Rachel McAdams, Reese W itherspoon ja Tom Cruise.

Awapuhi: Muistne ilu abinõu Juba iidsed Havai pärismaalased kasutasid Awapuhi ehk metsiku ingveri juurt, et hooldada ja niisutada oma nahka ning ka juba 30 aastat on Paul Mitchell® samuti veendunud Awapuhi imelises toimes , mis muudab igat tüüpi juuksed pehmeks, siidiseks ning rikkalikult niisutatuks. John Paul Mitchell Systems ® kasvatab seda suurepärase niisutava mõju ja rohkelt lipiide sisaldavat juure ekstrakti Havai saarel päikesepaneelidega varustatud orgaanilises farmis. Awapuhi kinnitub juuksetüvesse, muutes selle pehmeks, kergesti käsitsetavaks ning säravalt läikivaks.

Awapuhi W ild Ginger™ Styling Treatment Oil™ Looduslikud õlid – Hooldav kuiv -õli imendub hetkega ja muudab juuksed pehmeks, siidise tekstuuriga ja annab rikkaliku läike. Imekerge – Viimistlusõli ei ole liigselt rasvane ega raske ning sobib kasutamiseks niisketel juustel enne föönitamist või ka kuivadel juustel, et saada kahupea kontrolli alla ning kaitsta kahjustuste eest. Hooldav - A wapuhi ekstrakt niisutab, silub juukseid ja aitab ära hoida niiskusekadu.

John Paul Mitchell Systems® tooteid ei ole loomade peal testitud. Alati lugeda läbi toote sildil olev kasutamisjuhend.

Awapuhi w.g.  
Awapuhi w.g.  

Awapuhi Wild Ginger est