Page 1

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Profesyonel hasta yatakları motorlu ve ortopedik özelliktedir. Tıp dünyası için özel tasarım özelliğindeki bu yataklar, tedaviyi etkiliyor. 2 motorlu, 3 ve 4 motorlu bu yataklar, kumandalı bir şekilde üretiliyor. Motorlardaki tasarımlar, yatağın hareketine göredir. Kumanda sistemi sayesinde, hasta için en iyi pozisyonları oluşturabiliyor. Özel üretim özelliğine sahip 4 motorlu hasta yatağı modelleri, şişme özelliğine sahip yatak seçenekleriyle uyumludur. Ayrıca lazımlıklı modeller de tercih ediliyor. Müşterinin isteğine göre yatak siparişi verilebilir. Nitelik bakımından farklı olan ve işlevsel bakımdan özel üretim olan bu tasarımlar, hasta yatakları kategorisinde özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Takım olarak satılan modellerde, hastaya özel tekerlekli yemek masaları, serum için özel aparatlar ve diğer malzemeler bulunmaktadır. Asansör özellikli modellerin yanı sıra, ayarlanabilir veya bölünebilir modeller de satışa sunuluyor.

Yatakların Tasarımı Özel Tıp dünyasının en önemli ögesi haline gelen bu yataklar, her zaman için tercih ediliyor. Hastanın bakım işlemini kolaylaştıran, medikal dünyasında gerekli onay işlemlerine sahip 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri, kısa zamanda en çok tercih edilen medikal malzemesi haline gelmiştir. Bakım işlemini hızlandıran bu yataklar, Sağlıklı malzemeden üretiliyor. Paslanmaz metal ve sağlıklı plastik malzemeden üretilen bu ürünlerde, her hangi bir sağlık problemi meydana gelmemektedir. Tekerlekli olması nedeniyle, odanın değişik yerlerine hasta problemsiz bir şekilde taşınabilmektedir. Ayak ve baş kısmını isteğe göre ayarlayabilen bu yataklar, otomatik kullanım özelliğine sahip ürünlerdir.

Rahat ve Pratik Kullanım Özelliği Önemlidir Ev tipi ve hastane tipi olarak değerlendirilen bu yataklar, ev tipi kategorisinde tercih ediliyor. Bakanlık tarafından onaylı 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri, belli testlerden sonra kullanıma sunuluyor. Şişme yatak ve parçalı karyola seçenekleri ile uyumlu olan bu ürünler, ortopedik özelliklere sahiptir. Bakıcıların işini kolaylaştıran bu tasarımlar, tedavi süresinin kısalmasında oldukça etkilidir. Adrese teslim edilen kiralık ve satılık özelliğe sahip bu yataklar, evlerde bakım işlemleri için tercih ediliyor. Kiralık seçenekler kısa vadeli tedavilerde, satılık seçenekler uzun vadeli kategoride tercih ediliyor. Motorlar Alman malıdır ve özel bir mekanizması vardır. Bu mekanizmalar motor sayesinde işlevsel hale gelmektedir.

https://radikalmedikal.com

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri  

Profesyonel hasta yatakları motorlu ve ortopedik özelliktedir. Tıp dünyası için özel tasarım özelliğindeki bu yataklar, tedaviyi etkiliyor....

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri  

Profesyonel hasta yatakları motorlu ve ortopedik özelliktedir. Tıp dünyası için özel tasarım özelliğindeki bu yataklar, tedaviyi etkiliyor....

Advertisement