Page 1

MF Sims

Mladรก Fronta Sims


MF Sims

Obsah: Co najdeme v Hrátkách osudu? .................................... 3 Exkluzivně: Víme, kdy vyjde The Sims 4! ……………… 4

19.3.2011

Stránka 2


MF Sims

Co najdeme v Hrátkách Osudu?? Kolegové z německé stránky SimFans.de publikovali zajímavý článek, který shrnuje všechny věci, kterých se dočkáme v nadcházejícím dodatku Hrátky osudu. Takže, čeho všeho se dočkáme v tomto dodatku? Nové aktivity Můžete házet vejce na dveře Házení zapáchajících bomb Dalším simíkům můžete dát papírové pytlíky s jedem Vyřádit se můžete v šampusové sprše Nové objekty Točité schodiště, videokamery, kočárky, dům na stromě, dalekohledy pro děti, svatební oblouk, svatební dort, sportovní auta, tobogán a pro staré simíky také hole. Dále jsou zde i normální předměty jako jsou hračky, nový nábytek a dekorativní předměty. Nové funkce CAS Ochlupení, kostýmy (princezna, dinosaurus,…) pro děti. Když si to tak vezmete, jsou to mnohá fanouškovská přání!

19.3.2011

Stránka 3


MF Sims

Exkluzivně: Víme, kdy vyjde The Sims 4! Tak tu máme novou rubriku - Exkluzivně. Dnešní novinka v této rubrice je velmi speciální – máme informace o všech nastávajících dodatcích a kolekcích, včetně nejočekávanějšího titulu blízké budoucnosti – The Sims 4. Pokud v roce 2012 nebude konec světa (blbost), dočkáme se čtvrté generace této skvělé hry již v roce 2014. Jak jsme se k tomu dopracovali? Díky The Sims 3 Hrátky osudu víme, jak najít všechny dodatky a kolekce pro The Sims 3 přímo na oficiálních stránkách. Můžeme s radostí oznámit, že v plánu je hned 10 dodatků a 10 kolekcí! Pokud zadáte do svého prohlížeče správnou adresu, otevře se vám na oficiálních stránkách nová stránka, kde uvidíte "The Sims 3 Expansion Pack #Číslo", nebo "The Sims 3 Stuff Pack #Číslo". Podle předchozích vydání dodatků se dá usoudit, kdy výjdou ty budoucí a kdy výjde nová generace základní hry.

19.3.2011

Stránka 4


MF Sims

V následujících letech se tak setkáme s dalšími 6 dodatky (už počítáme i Hrátky osudu) a 7 kolekcí. A ještě jedna exkluzivní informace – The Sims 4 je naplánováno okolo data 16. září 2014. To jste opravdu nečekali, že?

Máme pro vás také tabulku, kde se můžete na celé pořadí dodatků podívat. Teď nás už nic nepřekvapí!

19.3.2011

Stránka 5


MF Sims The sims 3 Základní hra

Dodatek - Cestovní horečka Kolekce – Luxusní bydlení

Dodatek – Povolání snů Kolekce – Na plný plyn Dodatek – Po setmění Kolekce – Zahradní mejdan Dodatek – Hrátky osudu 4.kolekce 5.dodatek (Očekáváno TS 3 : Unleashed (zvířátka)) 5.Kolekce 6.Dodatek

6.Kolekce 7.Dodatek 7.Kolekce 8.Dodatek

8.Kolekce 9.Datadisk 9.Kolekce 10.Datadisk 10.Kolekce The Sims 4 19.3.2011

Stránka 6


MF Sims

Toto je konec mého prvního čísla Mladé fronty Sims Díky za přečtení

Další číslo vyjde : 2.4.2011 v Sobotu.

19.3.2011

Stránka 7

MF Sims  

Mladá Fronta Sims 1. Vydání

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you