Page 1

WÄ…ska, zwrotna, wydajna.

SprzÄ…tanie kontraktowe


Hakomatic B910 Kompaktowa, szybka i bezpieczna Szorowarka osuszająca zapewniająca bez kompromisów intensywne czyszczenie gruntowne i konserwacyjne, zapewnienia przy tym wysoki komfort pracy.

Centralne umieszczenie siedzenia kierowcy zapewnia optymalną widoczność czyszczonej powierzchni (3).

Do 50% oszczędności wody i środka czyszczącego po zastosowaniu Hako Aqua Stop System.

Mocne, efektywne zamiatanie wstępne pozwala na zebranie luźnych śmieci z suchej posadzki przed szczotką szorującą (opcja) (1).

Bardzo łatwa obsługa: zielony przycisk Hakomatic po naciśnięciu uruchamia wszystkie funkcje robocze (4).

Elektroniczny system diagnostyczny zapewnia oszczędności na serwisie.

Dzięki wąskiej, zwartej budowie maszyna przechodzi przez praktycznie wszystkie otwory drzwiowe. Szerokość do przejazdu wynosi 70 cm (2).

Paraboliczna ssawa umożliwia uzyskanie wspaniałych wyników osuszania nawet przy pokonywaniu zakrętów i na trudnych nawierzchniach.

W standardzie jest przyłącze do ręcznego narzędzia szorującego i odsysającego (tool) umożliwiającego dokładne czyszczenie w narożnikach i przy krawężnikach.

Mocny, o dużej sprawności silnik napędu jazdy pozwala na pokonywanie pochyłości o nachyleniu do 10%.

Dalsze zalety: Hako Control System”: maszyna jest przez nas programowana zgodnie z wymaganiami klienta. Np. szczotki i dopływ wody zatrzymują się gdy zatrzymuje się maszyna.

3


Do 40% oszczędności kosztów po zastosowaniu zamiatania wstępnego; nie ma potrzeby używania dodatkowej zamiatarki (5). Wsiadanie z obydwu stron (3). Wszystkie elementy sterownicze bezpośrednio widoczne i dostępne. Regulowane, komfortowe siedzenie umożliwia pracę komfortową i niemęczącą. Błyskawiczna wymiana szczotek i padów bez użycia narzędzi (6). Łatwy dostęp do baterii akumulatorowej z opcją szybkiej wymiany (7). Duży, 140-litrowy zbiornik z elastyczną ścianką (8). Węże spustowe z dozowaniem umożliwiają szybkie opróżnianie zbiornika. Szczotki są podwieszone i wystają na obydwie strony, ssawa jest zawieszona pływająco i to wszystko umożliwia pracę tuż przy krawężnikach (9). Maszyna jest wyjątkowo zwrotna. Promień zawracania wynosi tylko 120 cm co umożliwia czyszczenie w wąskich przejściach i korytarzach (10).

Hakomatic B 910 Do perfekcyjnego czyszczenia konserwacyjnego i gruntownego. Wyjątkowo zwrotna, kompaktowa, łatwa w obsłudze, mocna i wysoko sprawna.


Hakomatic B910

Dane techniczne Hakomatic B910

Hakomatic B910

Szerokość robocza

cm

88

Moc na wyjściu, silnik szczotki

W

820

Szerokość ssawy (opcja)

cm

110 (96)

Moc na wyjściu, silnik odsysania

W

550

Teoretyczna wydajność pow.

m /h

5300

Ilość szczotek

szt.

2

Prędkość robocza

km/h

6

Średnica szczotki

cm

46

2

Czas pracy, maksimum

godziny

4

Obroty szczotek

1/min

240

Napięcie znamionowe

V

24DC

Nacisk szczotek, maksimum

kg

60

III

Nacisk jednostkowy szczotek

N/cm

0,25

118

Zbiornik z elastyczną ścianką

Litry

140

Klasa ochrony (VDE 0700-72) 3

2

Przepływ powietrza, odsysanie

m /h

Ciśnienie

mbar

170

Zdolność pokonywania wzniesień

%

10

Moc na wyjściu, silnik jazdy

W

820

Nacisk jednostkowy kół, przód/tył

N/mm2

0,44/0,62

Długość ze ssawą

cm

191

Szerokość ze ssawą / zamiatarką

Wymiary

cm

93/110

Szerokość bez / ze ssawą (opcja)

cm

(96)

Wysokość powyżej siedzenia

cm

137

Ciężar pustej, bez baterii

kg

365

Ciężar maszyny gotowej do pracy

kg

760

W interesie rozwoju technicznego rezerwujemy sobie prawo zmiany danych technicznych bez uprzedzenia Maszyna na zdjęciu może zawierać specjalne wyposażenie.

Wszystko przemawia za Hako:

Czystość i bezpieczeństwo Maszyny Hako spełniają ostre wymagania przepisów i norm. Jakość gwarantowana przez Hako. Troszczymy się także o to co sprzedaliśmy, jak świat okrągły.

Sprzedaż, wypożyczenie, leasing. Hako daje klientowi możliwość indywidualnego doboru sposobu inwestowania, odpowiednio do jego wymagań i możliwości. Będziemy radzi pomóc wam w wyborze.

Jesteśmy do dyspozycji dzień i noc Niezawodny serwis po-sprzedażny i bardzo dobra logistyka gwarantują, że maszyna będzie do dyspozycji na okrągły zegar.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. , 30-392 Kraków, ul. Czerwone Maki 63, Tel +48 12 622 16 00, Fax +48 12 622 16 22, Internet: www.hako.pl , E-mail: biuro@hako.pl

Hako nigdy nie jest daleko Efektywna sieć sprzedaży i serwisu Hako oznacza, że Hako nigdy nie jest daleko od klienta. Przekonaj się.

Hakomatic B 910  

Hakomatic B 910