Page 1

Hako-Jonas 980 V/E

Mocny pakiet o dużej wydajności

Sprzątanie przemysłowe


Hako-Jonas 980 V/E Wypróbuj wiele zalet jedną za drugą Prezentowana maszyna HakoJonas 980 to kompaktowa zamiatarka odpylająca o wielu zaletach : Zwiększona wydajność Hako-Jonas 980 pozwala na wybór napędu benzynowego lub napędu z akumulatora. Umożliwia to zarówno aplikacje we wnętrzach jak również aplikacje na zewnątrz. Co więcej Hako-Jonas 980 V ma także opcję napędu LPG Duży, przemysłowy silnik benzynowy robi wrażenie bo dzięki ograniczeniu obrotów pracuje bardzo cicho. Jednocześnie jednak nie następuje pogorszenie osiągów silnika. Tak więc zarówno w wersji z silnikiem benzynowym jak i w wersji z napędem elektrycznym uzyskano zdolność pokonywania pochyłości do 20%. Przy czasie pracy do 4,5 godziny uzyskuje się dobrą ekonomikę aplikacji. Łatwo dostępny filtr płytowy, o powierzchni filtracyjnej 3,0 m2 i separacji powyżej 99% pyłu gwarantuje czystość zużytego powietrza. (2) Klapa bocznikująca pozwala na ochronę filtra przed zawilgoceniem i daje możliwość użytkowania maszyny przy mokrej pogodzie i przy mokrych śmieciach.

Co więcej, maszyna jest wyposażona w szczególnie efektywne urządzenie do czyszczenia filtra – R2S (patent Hako) Polepszony komfort Hako-Jonas 980 oferuje nie tylko wydajność: Nowoczesne, ergonomicznie zoptymalizowane miejsce pracy umożliwia pracę bez zmęczenia a poza tym wymaga minimalnego szkolenia bo obsługa jest prosta. Precyzyjne prowadzenie na zakrętach. Dzięki temu, że skręcane jest przednie koło napędzające uzyskano wyjątkową zwrotność maszyny, przy minimalnym wysiłku potrzebnym do skręcania maszyny.


Komfortowo rozwiązany wysoki zrzut śmieci z pojemnika, sterowany z siedzenia operatora. Sterowanie hydrauliką wysokiego zrzutu śmieci ze 75-litrowego pojemnika jest zintegrowane w tablicy sterowniczej. Wysokość podnoszenia wynosi 135 cm co zapewnia usuwanie śmieci bezpośrednio do kontenera.

Przy koncepcji „weź to łatwo” jedna osoba może obydwa 30-litrowe pojemniki (6) ręcznie, łatwo i wygodnie, wyjmować i opróżniać. (7).

6

Więcej inteligencji Perfekcyjne wyniki zamiatania dzięki stosowaniu zaprojektowanej na nowo głównej szczotki z kompensacją jej zużycia. Specjalna dookolna ochrona z opatentowanym prowadzeniem zapobiega uszkodzeniom łożyska przy zbieraniu folii plastikowej, taśmy lub sznurka. Główną szczotkę można wymienić bez użycia narzędzi (8) Także bez użycia narzędzi i błyskawicznie można uzyskać z przodu dostęp do komory silnika z klarownie rozmieszczonymi podzespołami dla ich konserwacji. (9)

Polepszona jakość To znaczy : jakość w wykonaniu Hako. Pozyskani przez Hako klienci pozostają dalej klientami ponieważ Hako z rozmysłem inwestuje w trwałość maszyn. Dla stałego, profesjonalnego użytku: odporna konstrukcja na mocnej ramie stalowej i praktycznie niezniszczalne pokrywy i panele z polietylenu.


Hako-Jonas 980 V/E

Dane techniczne Dane robocze

980 V/VH

Szerokość zamiatania Z 1 szczotką boczną (z 2 szczotkami) Wydajność zamiatania, teoretycz. 1 szcz. Pojemnik na śmieci, zrzut standardowy Pojemnik na śmieci, zrzut wysoki Powierzchnia filtracyjna Pokonywanie wzniesień do Silnik spalinowy

mm mm m2/h litry litry 2 m 5

Moc maksymalna Prędkość zamiatania do Ciężar maszyny gotowej do pracy Szerokość Długość (ze szczotką boczną) Wysokość (z ochroną nad głowę)

kW/KM km/h kg mm mm mm

980 E/EH

700 950(1200) 5700 2x30 75 3,0 20 Kawasaki benzynowy 6,0/8,2 6,0 380 1000 1500 1300(2000)

700 950 (1200) 5700 2x30 75 3,0 1 silnik prądu stał. 2,0 6,0 550 1000 1500 1300(2000)

Dostępne opcje: Osłona nad głowę Druga szczotka boczna Zestaw oświetleniowy Zestaw LPG Odpylanie akumulatorowe Światła robocze / lampa migowa

W interesie rozwoju technicznego rezerwujemy sobie prawo zmiany danych technicznych bez uprzedzenia

Wszystko przemawia za Hako:

Czystość i bezpieczeństwo Maszyny Hako spełniają ostre wymagania przepisów i norm. Jakość gwarantowana przez Hako. Oferujemy także serwis.

Sprzedaż, wypożyczenie, leasing. Hako daje klientowi możliwość indywidualnego doboru sposobu inwestowania. Dla maszyn możliwe są porozumienia krótko- średnio lub długoterminowe.

Jesteśmy tam dzień i noc Niezawodny serwis po-sprzedażny i bardzo dobra logistyka gwarantują, że maszyna będzie do dyspozycji na okrągły zegar.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. , 30-392 Kraków, ul. Czerwone Maki 63, Tel +48 12 622 16 00, Fax +48 12 622 16 22, Internet: www.hako.pl ,

E-mail: biuro@hako.pl

Hako nigdy nie jest daleko. Efektywna sieć sprzedaży i serwisu Hako oznacza, że Hako nigdy nie jest daleko od klienta.

Hako Jonas 980 V/E  

ulotka Hako Jonas 980 V/E

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you