Page 1

Love, Fashion and Transformation

KATALOG PRODUKTÓW


Love, Fashion and Transformation Miłość, Moda i Transformacja

Naszą misją jest dostrzeganie tego, czego potrzebują nasi klienci, zapewniając im jakość, technologię, design i awangardę. Dla każdego z nas włosy to moda, piękno i dobre samopoczucie. Włosy są wyrazem kobiet, które czynią ich osobowość stylem życia; nasza marka narodziła się z myślą o kobietach i istnieje by troszczyć się o nie.


Technologia i natura razem, by osiągać unikatowe i zwycięskie rezultaty. Koloryzacja bez granic.

A NEW PURE COLOR BEGINS FARBA DO WŁOSÓW

A NEW PURE COLOR BEGINS FARBA DO WŁOSÓW SERIA SUPERBLOND

A NEW PURE COLOR BEGINS KREM ROZJAŚNIAJĄCY DO FARBY

A NEW PURE COLOR BEGINS UTLENIACZ W KREMIE 3%, 6%, 9%, 12%

Z WODĄ TERMALNĄ, KERATYNĄ, OLEJKIEM MACADAMIA NAWILŻAJĄCA I PRZECIW STARZENIOWA 100 ml

Z WODĄ TERMALNĄ, KERATYNĄ, OLEJKIEM MACADAMIA NAWILŻAJĄCA I PRZECIW STARZENIOWA 100 ml

Z OLEJKIEM ARGANOWYM I MASŁEM KARITE

Z MASŁEM KAKAOWYM I OLEJKIEM ARGANOWYM

45 gr

1000 ml

A NEW PURE COLOR BEGINS: uwodzenie, piękno i łagodność połączone w nowej formule; technologia i natura łączą się w wyjątkowej, zwycięskiej i niezawodnej kombinacji i dająca możliwość spełnienia każdego technicznego i esteycznego wymogu; nowe horyzonty chromatyczne, unikatowe refleksy odcieni i ruch, dla doskonałego i bezpiecznego koloru; formula wzbogacona i udoskonalona. Sposób użycia: zobacz broszurę techniczną Proporcja mieszania z utleniaczami 1:1,5

A NEW PURE COLOR BEGINS ULTRA LIFT: piękno super blondów. Sposób użycia: zobacz broszurę techniczną Proporcja mieszania z utleniaczami 1:2

A NEW PURE COLOR BEGINS BLEACHING LIGHTENING CREAM: wspomaga siłę rozjaśniającą super blondów. Sposób użycia: zobacz broszurę techniczną.

A NEW PURE COLOR BEGINS: Delikatny, kremowy utleniacz, wzbogacony składnikami odżywczymi; doskonale łączy się i komponuje z farbami A NEW PURE COLOR BEGINS, gwarantując idealny efekt kolorystyczny, wydobycie głębi koloru, pokrycie siwych włosów; długotrwały kolor; ochronny i bezpieczny Sposób użycia: zobacz broszurę techniczną

3


VEGAN FRIENDLY. A NEW VISION WEGAŃSKA FORMUŁA. NOWA WIZJA.

Piękno jest stanem umysłu, nie można go poczuć przez skórę. Stosowanie wegańskich kosmetyków jest również z zaletą dla środowiska naturalnego., ponieważ składniki pochodzenia roślinnego szybciej się odtwarzają i mają mniejszy wpływ na rośliny niż składniki pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki o wegańskich formułach są relatywnie nowe na rynku i ich sektor stale się rozwija, ale już tworzą alternatywę do dobrze znanych i zasługują na dalsze badania. Spełniają potrzeby, tych którzy wybierają ekologiczny styl życia oraz tych, którym po prostu zależy na stosowaniu naturalnych produktów, które są bezpieczne dla ich skóry.

PERMANENTNA FARBA DO WŁOSÓW

ELECTA Algi koralowe, Certyfikowane organiczne: jagody goji i ekstrakt z quinoi

Czym są kosmetyki wegańskie? Fundamentalną zasadą jest, że nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani ich pochodnych takich jak: miód, wosk pszczeli, propolis, mleczko pszczele, koszenila, skwalen, lanolina, zwierzęca keratyna, kwas stearynowy (stosowany jako zagęszczacz, emolient), zwierzęca gliceryna, placenta, kolagen (oprócz roślinnego), mleko, śmietanka, serwatka, laktoza, jajka, proteiny jedwabiu czy elastyna. By dowiedzieć się czy te składniki znajdują się w danym kosmetyku, należy umieć odczytywać INCI, listy składników, które zawsze muszą być podane na opakowaniu.


Innowacyjna podwójna technologia

ELECTA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, INNOWACYJNA FARBA DO WŁOSÓW

Z CZERWONĄ ALGĄ KORALOWĄ, CERTYFIKOWANYMI ORGANICZNYMI JAGODAMI GOJI I EKSTRAKTEM Z QUINOI 100 ml ELECTA TO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FARBA DO WŁOSÓW WYPRODUKOWANA W PODWÓJNEJ TECHNOLOGII: - WPBS (WEIGHT PIGMENT BALANCING SYSTEM) SYSTEM BILANSOWANIA WAGI PIGMENTÓW Ta technologia wynika już ze złożonego algorytmu stosowanego w innych dziedzinach, takich jak medycznonaukowe i pozwala uzyskać idealną równowagę dla formułowania tak zwanych pigmentów INTERMEDIATE, zdolnych do zagwarantowania stabilnego efektu kolorystycznego. W przeciwieństwie do wielu produktów na rynku, udało nam się formułowanie koloru z prawie połową półproduktu - pigmentów, gwarantujących idealną STABILNOŚĆ i wyjątkową trwałość koloru. - SYSTEM DEPOZYTOWY To innowacyjny system dystrybucji kolorów co gwarantuje doskonały rozkład kolorystyki pigmenty po przebiciu włókna włosów, i długotrwały kolor. Ten proces (znany jako molekularne dziedzictwo pigmentu), odbywa się dzięki kolorowym "equalizerom", które równomiernie rozprowadzają pigmenty, bez zachodzenia na siebie oraz wzmacniają siłę refleksu odcienia i trwałość koloru.

5


PERMANENTNA FARBA DO WŁOSÓW BEZ AMONIAKU

CROMYA TRUE CELEBRITY COLOR


Teraz kolor zależy od Ciebie. Odkryj system mieszania farby z Olejem Poliwalentnym , by przemienić konsystencję kremową w oleistą i uzyskać nieograniczone możliwości usług.

TC COLOR CROMYA PERMANENTNA FARBA DO WŁOSÓW

TC COLOR CROMYA OLEJ POLIWALENTNY

BEZ AMONIAKU, PPD, REZORCYNY I PARABENÓW ORGANICZNE MASŁO KAKAOWE I OLEJ ARGANOWY 100 ml

BEZ AMONIAKU, PPD, REZORCYNY I PARABENÓW ORGANICZNY OLEJ ARGANOWY pH 9 - 10,9 500 ml

CROMYA: Nowy kosmetyczny kolor wolny od amoniaku, ppd i parabenów, sformułowany z cennych składników certyfikowanego pochodzenia organicznego, takiego jak olej arganowy i masło kakaowe. Niezwykle delikatny i wszechstronny, oferuje maksymalną wydajność, gwarantując 100% pokrycia siwizny, pozostawiając włosy błyszczące i naturalnie piękne. Sposób użycia: zobacz broszurę techniczną. Proporcja mieszania z utleniaczami 1:1, seria superblond 1:2;

CROMYA OLEJEK to wielofunkcyjny kosmetyczny olej rozjaśniający, który uzupełnia farbę - krem koloryzujący, przekształcając ją w żelowy olej. Stosować: na odrost przy koloryzacji / na długościach włosów uprzednio farbowanych / na odrost przy koloryzacji rozjaśniającej super blond / na długościach naturalnych włosów / dla efektu połysku / przy technice shatush (zobacz broszurę techniczna i wskazówki użycia). 7


NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BLONDYNEK

BLONDER Organiczne ekstrakty z limonki i olej z cibory jadalnej, guma guar, olej arganowy oraz oligosacharydy β-D fruktozy


Przeciwdziałanie niepożądanym żółtym i pomarańczowym pigmentom. System regenerujący do naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych blond włosów.

BLUE BLEACH NIEBIESKI ROZJAŚNIACZ DO WŁOSÓW

VIOLET BLEACH FIOLETOWY ROZJAŚNIACZ DO WŁOSÓW

SWEET PASTE BLEACH PASTA ROZJAŚNIAJĄCA

SILVER SZAMPON FIOLETOWY SZAMPON

SILVER BIPHASIC DWUFAZOWA ODŻYWKA W SPRAY'U

PRZECIWDZIAŁA POMARAŃCZOWYM PIGMENTOM Z OLEJEM ARGANOWYM 500 gr - 2 kg

PRZECIWDZIAŁA ŻÓŁTYM PIGMENTOM Z GUMĄ GUAR 500 gr - 2 kg

NA ODROSTY I DŁUGOŚCI WŁOSÓW Z OLEJEM ARGANOWYM 350 gr - 2,1 kg

PRZECIWDZIAŁA ŻÓŁTYM PIGMENTOM Z GUAR, EKSTRAKTEM WINA, JEDWABIEM pH 5 - 5,2 1000 ml - 250 ml - 50 ml - 10 ml

PRZECIWDZIAŁA ŻÓŁTYM PIGMENTOM Z ALOESEM, AMINOKWASAMI KERATYNY, PANTHENOLEM pH 4 - 5 / 250 ml - 50 ml

NIEBIESKI ROZJAŚNIACZ: Bezpyłowy puder rozjaśniający, odpowiedni do wszystkich technik nakładania, rozjaśnia aż do 7 tonów, respektując przy tym i dbając o dobra strukturę włosa. Wzbogacony olejkiem arganowym, który nadaje blask, elastyczność i nawilżenie włosom. Przestrzegać uwag zawartych w broszurze produktu i instrukcji użycia dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

FIOLETOWY ROZJAŚNIACZ: Kompaktowy i skuteczny. Innowacyjna formuła pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, niezależnie od sposobu i metody użycia rozjaśniacza. Idealnie nadaje się do uzyskania bardzo jasnych tonów. Nie powoduje oparzeń na skórze. Kondycjonujące i odbudowujące działanie dla łatwego zastosowania, o przyjemnym lawendowym zapachu.

Delikatna pasta - pierwszy rozjaśniacz stworzony z cukrów takich jak sacharoza, fruktoza, leukuloza, glukoza, a w szczególności fruktoza oligosacharydowa β-d, specjalnie opracowana dla bezpieczeńst wa skóry i długości włosów. Rozjaśnia do 7 tonów. Jej formuła, bogata w emolienty, gwarantuje jakość i troskę o rozjaśniane włosy, osiągając doskonale rezultaty rozjaśniania. Bez podrażnienia skóry głowy. Nie wysusza włosów. Proporcja mieszania: 1:2 (30 g Pasty i 60 ml Utleniacza)

SILVER SZAMPON: Szampon do blond, siwych i rozjaśnianych włosów oraz z pasemkami; zawiera przeciwdziałające żółtym pigmentom mikrocząsteczki, nadaje połysk i objętość. Sposób użycia: Nakładać na wilgotne włosy i delikatnie wmasować; spłukać dokładnie i powtórzyć aplikację.

SILVER ODŻYWKA W SPRAY'U - PRZECIW ŻÓŁTYM PIGMENTOM: głęboko nawilżająca odżywka bez spłukiwania, idealna do naturalnych, farbowanych i rozjaśnianych włosów blond. Nawilża i odżywia strukturę kapilarną włosów, zapobiegając utlenianiu się włosów i koloru. Wspaniały produkt pomagający w pozbyciu się niepożądanych żółtych refleksów i odcieni. Sposób użycia: Spryskać wilgotne włosy, nie spłukiwać; do codziennego użytku.

9


Pierwszy zabieg do rozjaśniania włosów, bez spłukiwania. Pasemka w 3 minuty.

10

Stosowanie Systemu Re-Filler True Celebrity to nadawanie włosom nowego życia.

TRUE CELEBRITY SPEEDY MECHES ROZJAŚNIACZ W PŁYNIE

TC RE-FILLER 1 - BLEMISH OIL

TC RE-FILLER 2 - CLEANSING P.R.

TC RE-FILLER 3 - REBUILDER

ROZJAŚNIANIE WŁOSÓW PRZY UŻYCIU PROSTOWNICY Z KERATYNĄ I KOLAGENEM 500 ml

Z KERATYNĄ, PROTEINAMI LWM, KWASEM HIALURONOWYM pH 8,8 - 9,8 500 ml - 30 ml

Z KERATYNĄ, PROTEINAMI RYŻU, KWASEM HIALURONOWYM pH 4,5 - 5,5 500 ml - 30 ml

Z KERATYNĄ, AMINOKWASAMI, KOLAGENEM, KWASEM HIALURONOWYM pH 3,5 - 4,5 500 ml - 30 ml

SPEEDY MECHES: To szybki produkt rozjaśniający, na bazie keratyny, kolagenu oraz ekstraktu z oliwy z oliwek, w wodzie termalnej. Można osiągnąć efekt rozjaśnienia włosów bez ich spłukiwania. Sposób użycia: nakładać na już ułożone włosy przy użyciu wacika lub gąbeczki, przy minimalnej odległości od nasady włosów około 3-4 cm, chroniąc skórę. Jeżeli produkt został nałożony na wybrane włosy użyć prostownicę w temperaturze 190 230 stopni (zależnie od stanu włosów) Speedy meches pozwala na rozjaśnienie włosów do 3 tonów i może być nakładane zarówno na naturalne i farbowane włosy.

OCHRONA I REGENERACJA: Produkt fazy alkalicznej - zasadowej, do mieszania bezpośrednio z produktami technicznymi jak: farby, rozjaśniacze czy płyny do trwalej. Stworzony by chronić strukturę włosów podczas zabiegów chemicznych, nadawać im piękno i blask. Sposób użycia; Zobacz broszurę informacyjną. TYLKO DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU.

OCZYSZCZANIE PRZED REKONSTRUKCJĄ: Delikatny, regenerujący płyn oczyszczający o zakwaszającym pH, zastępujący szampon bezpośrednio po zabiegach chemicznych. Sposób użycia: zobacz broszurę informacyjną. TYLKO DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU.

REKONSTRUKCJA: Aktywna, głęboka faza rekonstrukcji, nawilżenia, nadająca objętości i miękkości włosom. Sposób użycia; Zobacz broszurę informacyjną. TYLKO DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU.


Creactivity. Nowe narzędzie do koloryzacji, wyrażania Twojej kreatywności. Łatwe, uniwersalne i wyjątkowe.

TC COLOR CREACTIVITY MASKA KOLORYZUJĄCA Z OLEJKIEM RYŻOWYM I EKSTRAKTEM Z OWOCÓW ALOESU pH 3 - 3,5 200 ml CREACTIVITY - BEZPOŚREDNIA KOLORYZACJA Maska może być nakładana bezpośrednio na podjaśnione lub zdekoloryzowane włosy, by uzyskać unikatowe i niepowtarzalne, modne efekty. Nakładać na włosy na poziomach od 8 do 11. chwilowy efekt / 5 minut - umiarkowany efekt / 10 minut - długotrwały efekt / 20 minut WZMACNIANIE KOLORU / ODCIENIA Maska może być mieszana bezpośrednio z farbą do włosów, by wzmocnić odcień lub złagodzić niepożądany kontrast. Zmieszana z Farbą do włosów NPCB może być zastosowana w proporcji do 10% ilości farby. DŁUGOTRWAŁY KOLOR Maska może być stosowana do przedłużenia trwałości koloru, zarówno w salonie jak i w domu. W SALONIE: Zastosować Szampon TCC chroniący kolor, jak w instrukcji użycia. Odmierzyć 10 do 20 ml Maski Creactivity i zmieszać z Maską TCC chroniącą kolor, zmieszać i nakładać na włosy, pozostawić na 5 do 10 minut, następnie spłukać. W DOMU: Po umyciu włosów Szamponem TCC chroniącym kolor, nałożyć Maskę Creactivity i pozostawić na włosach.

11


RETUSZ KOLORU ODROSTÓW

PRÊT-À-PORTER


Pierwszy kryjący spray do odrostów, zawsze z Tobą . Perfekcyjne i jednolite zakamuflowanie odrostów, które z łatwością usuniesz myjąc włosy szamponem.

TC COLOR PRÊT-À-PORTER SPRAY NIWELUJĄCY ODROSTY 75 ml

Pierwszy spray kryjący odrosty, zawsze z Tobą! Sposób użycia: Wybierz odpowiedni odcień, najbardziej zbliżony do koloru włosów, wstrząśnij mocno przed użyciem i aplikuj na suche włosy, spryskując dokładnie odrost z odległości około 10-15 cm. Pozostaw do wyschnięcia następnie układaj fryzurę w pożądany sposób. Perfekcyjne rezultaty krycia. Dokładne i równomierne zniwelowanie odrostu i siwych włosów, które może zostać usunięte poprzez umycie włosów szamponem.

13


RYTUAŁ PIELĘGNACJI WŁOSÓW PRZEDŁUŻANIE TRWAŁOŚCI KOLORU

TRUE CELEBRITY COLOR SAVER Organiczny olejek Nyamplung


System ochrony i przedłużania trwałości koloru dla włosów farbowanych.

TC COLOR SAVER SZAMPON CHRONIĄCY KOLOR

TC COLOR SAVER ODŻYWKA CHRONIĄCA KOLOR

TC COLOR SAVER MLECZKO CHRONIĄCE KOLOR BEZ SPŁUKIWANIA

BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ORGANICZNY OLEJEK NYAMPLUNG pH 5 - 5,5 1000 ml - 500 ml - 10 ml

BEZ PARABENÓW ORGANICZNY OLEJEK NYAMPLUNG pH 4,5 - 5 1000 ml - 500 ml - 10 ml

BEZ PARABENÓW ORGANICZNY OLEJEK NYAMPLUNG pH 3 - 4 200 ml

Delikatny dla włosów szampon dokładnie oczyszcza i nawilża włosy , pozostawiając je lśniące i jedwabiste. EKSTRA POŁYSK I DŁUGOTRWAŁY KOLOR. Sprawia, że włosy stają się błyszczące i miękkie, jednocześnie chroniąc je przed promieniami UV i wolnymi rodnikami. Sposób użycia: nakładać na wilgotne włosy, wmasować delikatnie, spłukać.

Nawilża i przedłuża blask refleksu koloru, pozostawiając włosy jedwabiste i pogrubione. Nie obciąża nawet najdelikatniejszych włosów. Sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące, jednocześnie chroniąc je przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem, nałożyć odżywkę na wilgotne włosy, wmasować delikatnie, pozostawić na 5 minut, dokładnie spłukać.

Mleczko chroniące kolor o zakwaszającym pH, gwarantuje długotrwały efekt podtrzymania koloru, jednocześnie silnie odżywiając, nawilżając i przedłużając połysk włosów. Idealnie eliminuje efekt puszenia się włosów. Sprawia, że włosy stają się miękkie i błyszczące, jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. Sposób użycia: Nakładać na wilgotne włosy, spryskując je równomiernie. Nie spłukiwać. Wymodelować i ułożyć fryzurę. 15


INTENSYWNA REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

ULTIMATE NUTRIS Organiczna Quinoa


ULTIMATE NUTRIS to naprawcza kuracja, silnie odbudowująca, stworzona na bazie organicznej, certyfikowanej Quinoi.

ULTIMATE NUTRIS ELIKSIR REGENERUJĄCY GŁĘBOKA ODBUDOWA

ULTIMATE NUTRIS SZAMPON GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY

ULTIMATE NUTRIS MASKA GŁĘBOKO REGENERUJĄCA

ULTIMATE NUTRIS DWUFAZOWA ODŻYWKA W SPRAY'U, BEZ SPŁUKIWANIA

ULTIMATE NUTRIS ELIKSIR WYGŁADZAJĄCY HIPER NAWILŻENIE

Z ORGANICZNĄ QUINOĄ pH 4 - 5 1000 ml - 250 ml - 50 ml - 10 ml

Z ORGANICZNĄ QUINOĄ pH 5 - 6 1000 ml - 250 ml - 50 ml - 10 ml

Z ORGANICZNĄ QUINOĄ pH 3,5 - 4,5 500 ml - 150 ml - 50 ml

Z KERATYNĄ, KOLAGENEM ORGANICZNA QUINOA, pH 5 - 6 500 ml

Z KASZMIREM I PROTEINAMI JEDWABNYMI, ORGANICZNA QUINOA, pH 5 - 6 500 ml

Szampon myje, nawilża i odżywia włosy. Idealny do zniszczonych, zdemineralizowanych i suchych włosów. Sposób użycia: Nakładać na wilgotne włosy, wmasować, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć czynność jeżeli jest taka potrzeba.

Maska do zniszczonych, suchych i zdemineralizowanych włosów. Wzmacnia, nawilża i odżywia dogłębnie włosy. Sposób użycia: Z uprzednio umytych włosów usunąć nadmiar wody, nałożyć maskę na długości i końce, pozostawić około 5 minut. Spłukać dokładnie.

Intensywna odżywka, bez spłukiwania dla suchych i zdemineralizowanych włosów oraz zniszczonych po zabiegach chemicznych. Nawilża i odbudowuje strukturę włosa. Sposób użycia: Spryskać wilgotne włosy, nie spłukiwać. Do codziennego użycia.

Super odżywcze i wzmacniające serum, które odbudowuje włosy, sprawia że stają się mocniejsze i zdrowsze. Używany w połączeniu z Maską Ultimate Nutris: 10 ml Serum- eliksiru zmieszane z 30 ml Maski Ultimate Nutris. Specjalnie stworzony do bardzo zniszczonych, uwrażliwionych i rozjaśnianych włosów.

Eliksir - Serum o kaszmirowym i jedwabistym efekcie. Już po pierwszym użyciu pozostawia włosy super miękkie i błyszczące. Używany w połączeniu z Maską Ultimate Nutris: 10 ml Serum-eliksiru zmieszane z 30 ml Maski Ultimate Nutris. W przypadku cienkich włosów zastosować tylko 5 ml Serumeliksiru. Idealny zabieg dla naturalnych, farbowanych i zdemineralizowanych włosów. oraz do puszących się, matowych i łamliwych włosów. 17


RYTUAŁ PIELĘGNACJI WŁOSÓW - CODZIENNE PIĘKNO

SOMNIUM D'ARGAN Olej arganowy, omega 6, keratyna i ekstrakt z miodu


Połysk, lekkość, nawilżenie, odżywienie. Przeciwdziałanie puszeniu się włosów, smogowi, promieniom UV.

SOMNIUM D'ARGAN SZAMPON ODŻYWCZONAWILŻAJĄCY

SOMNIUM D'ARGAN MASKA ODŻYWCZONAWILŻAJĄCA

SOMNIUM D'ARGAN CRYSTAL FLUID OLEJEK SERUM

Z OLEJKIEM ARGANOWYM, KERATYNĄ, KWASEM LINEOLOWYM pH 4-5 1000 ml - 500 ml - 50 ml - 10 ml

Z OLEJKIEM ARGANOWYM , KERATYNĄ, KWASEM LINEOLOWYM pH 4-5 1000 ml - 500 ml - 50 ml - 10 ml

Z OLEJKIEM ARGANOWYM , KERATYNĄ 150 ml - 50 ml - 3 ml

Myje, nawilża i odżywia. Idealny do codziennego użycia dla suchych, zdemineralizowanych lub matowych włosów. Sposób użycia: Nakładać na wilgotne włosy, wmasować delikatnie, następnie spłukać dokładnie.

Wzmacnia, wygładza i regeneruje. Idealna do codziennego użycia dla suchych, zdemineralizowanych, zniszczonych lub matowych włosów. Sposób użycia: Nakładać na umyte szamponem włosy, wmasować delikatnie, pozostawić na 5 minut, spłukać dokładnie.

Natychmiast nadaje włosom połysk i jedwabistość, nawilża i przeciwdziała puszeniu się włosów. W końcowym rezultacie włosy są wyjątkowo miękkie i nawilżone. Sposób użycia: na suche lub wilgotne włosy, przed lub po czesaniu nałożyć kilka kropli na dłoń i wmasować we włosy.

19


RYTUAŁ PIELĘGNACJI WŁOSÓW - CODZIENNE PIĘKNO

SOMNIUM D'ARGAN Olej arganowy, omega 6, keratyna i ekstrakt z miodu


Niezbędne narzędzia do układania i utrwalania włosów. Długotrwały efekt.

SOMNIUM D'ARGAN NO GRAVITY LAKIER DO WŁOSÓW ULTRA MOCNY 400 ml - 100 ml NO GRAVITY ULTRA STRONG to mocny lakier stworzony do układania i definiowania fryzury z maksymalną siłą utrwalenia, objętości i tekstury. Tworzy nowe kształty, chroniąc włosy przed wilgocią. Sposób użycia: rozpylić produkt przy nasadzie włosów by tworzyć efekt objętości i odbicia od nasady i dla większej tekstury włosów. By utrwalić fryzurę rozpylić produkt równomiernie z odpowiedniej odległości.

Objętość, odżywienie i lekkość. Specjalnie dla cienkich i delikatnych włosów.

SOMNIUM D'ARGAN VOLUMIZING ELIXIR ELIKSIR ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ

SOMNIUM D'ARGAN PIANKA UTRWALAJĄCA DODAJĄCA OBJĘTOŚCI

SOMNIUM D'ARGAN LAKIER MOCNY, BEZ GAZU DODAJĄCY OBJĘTOŚCI

Z OLEJKIEM ARGANOWYM, HYDROLIZOWANĄ KERATYNĄ, NATURALNĄ GLICERYNĄ I ARGININĄ 150 ml

Z OLEJKIEM ARGANOWYM

Z OLEJKIEM ARGANOWYM, BEZ CHLORKÓW, NATURALNY ALKOHOL Z BURAKA CUKROWEGO 300 ml

Serum wypełniające włosy od wewnątrz, o działaniu odbijającym od nasady. Dodaje włosom objętości, odżywia, bez ich obciążania. Sposób użycia: Nakładać na umyte, osuszone ręcznikiem włosy od nasady aż po końce, układać i modelować włosy w pożądany sposób.

Pianka dodająca włosom objętości, na bazie olejku arganowego, utrwala i nawilża; do każdego rodzaju włosów a szczególnie cienkich i delikatnych. Mocne utrwalenie. Sposób użycia: nakładać na czyste, wilgotne włosy przed modelowaniem.

300 ml

Ekologiczny lakier bez gazu, o mocnym utrwaleniu, na bazie naturalnych alkoholi z buraka cukrowego, szybko wysycha, wszechstronny lakier do definiowania i modelowania fryzury o mocnym utrwaleniu, z efektem dodatkowej objętości. Sposób użycia: rozpylić na suchych włosach z odległości około 20 cm, dla silniejszego utrwalenia zmniejszyć dystans. 21


VEGAN FRIENDLY

ORGANICZNA TERAPIA WYGŁADZAJĄCA

SMOOTHER Organiczne ekstrakty z dziewanny i hydrolizowanego orzecha


Organiczna Terapia Wygładzająca. Wegańska formuła. Perfekcyjna gładkość.

OMNIA THERAPY ORGANICZNA TERAPIA WYGŁADZAJĄCA WŁOSY

OMNIA THERAPY SZAMPON WYGŁADZAJĄCY ORGANICZNA TERAPIA

OMNIA THERAPY MASKA WYGŁADZAJĄCA ORGANICZNA TERAPIA

TECHNOLOGIA LUMINO ORGANICZNY EKSTRAKT Z DZIEWANNY

TECHNOLOGIA NET, Z HYDROLIZOWANYM EKSTRAKTEM Z ORZECHA WŁOSKIEGO BEZ SLS, DEA I PARABENÓW pH 5 - 6 1000 ml - 250 ml - 10 ml

TECHNOLOGIA NET, Z HYDROLIZOWANYM EKSTRAKTEM Z ORZECH WŁOSKIEGO BEZ SLS, DEA I PARABENÓW pH 4 - 5 1000 ml - 250 ml - 10 ml

Szampon OMNIA THERAPY ma progresywne działanie perfekcyjnie wygładzające włosy a dzięki kwasowi glikolowemu oraz HWOC* zwiększa efekt wygładzenia włosów oraz przedłuża jego trwałość. Sposób użycia: nakładać na wilgotne włosy, wmasować, pozostawić na 5 - 10 minut, spłukać i nałożyć Maskę OMNIA THERAPY.

Wygładzająca Maska o głębokim działaniu, tworząca PERFEKCYJNIE GŁADKI EFEKT., zawierająca HWOC*, idealnie pielęgnuje, odżywia i nawilża włosy. Sposób użycia: nakładać na czyste, wilgotne włosy na całej ich długości. Pozostawić na 5 do 10 minut , następnie spłukać i układać fryzurę.

pH 1,5 - 2,5

1000 ml - 50 ml

OMNIA to innowacyjny produkt, który tworzy perfekcyjną gładkość. Roślinny, organiczny ekstrakt z kwiatów dziewanny zapewnia doskonały rezultat już od pierwszego użycia. Dyscyplinuje włosy, zmniejsza objętość, eliminuje efekt puszenia się włosów, definiuje loki i wygładza łuskę włosa. Sposób użycia: rozprowadzić OMNIA produkt na całej długości wilgotnych włosów, masując ruchem okrężnym by utworzyć gęstą, kremową piankę, bez nadmiernego tarcia skóry głowy. Przeczesać włosy. Nie dodawać wody. Czas działania, ilość produktu, przy konkretnym rodzaju włosów zobacz szczegółową tabelę użycia. Wstrząsnąć przed użyciem.

23


STYLIZACJA I UKŁADANIE FRYZURY

TRUE CELEBRITY BK STAGE


Czesanie, układanie i modelowanie już nigdy nie będzie takie samo. Najlepsze rezultaty dla Ciebie.

TC BKSTAGE BODIFIER CREAM KREM ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ

TC BKSTAGE LIQUID LEAVE IN FORM LOTION DO UKŁADANIA UTRWALAJĄCY

TK BKSTAGE LITTLE GENIUS EMULSJA DO UKŁADANIA WYGŁADZAJĄCA

TK BKSTAGE WIPPED CONTROLLER MOUSSE PIANKA

200 ml

200 ml

200 ml

300 ml

Uniwersalny krem dodający objętości, nadaje maksymalną objętość i utrwala fryzurę. Nakładany od nasady włosów, na całej długości, daje wsparcie i ruch. Nie obciąża włosów. Sposób użycia: nakładać na wilgotne, czyste włosy i układać włosy rękami lub przy użyciu suszarki.

Lotion do układania włosów. Elastycznie rzeźbi i utrwala fryzurę, pogrubia włosy jednocześnie zachowując ich lekkość. Idealny do błyszczących efektów. Do kształtowania fryzury przed lub po czesaniu, zarówno do kręconych jak i prostych włosów. Sposób użycia: nakładać na wilgotne, czyste włosy i układać w pożądany sposób. Perfekcyjny w użyciu z dyfuzorem.

Termoaktywny fluid, pogrubiający włosy. Wspaniały jako produkt przeciw puszeniu się włosów oraz jednocześnie dodający objętości. Zapamiętuje kształt fryzury i pozwala na jej całkowitą kontrolę. Na suchych włosach tworzy perfekcyjnie zdefiniowaną teksturę. Sposób użycia: nakładać na wilgotne i czyste włosy układając rękami lub przy użyciu suszarki, na suche włosy nakładać rękami i układać według uznania.

Unikatowa pianka do włosów , odżywia, nawilża i równocześnie wspaniale kształtuje i utrwala fryzurę. Delikatne wrażenie, pozastawia włosy miękkie, błyszczące i pełne witalności. Sposób użycia: nakładać na wilgotne i czyste włosy, modelować przy użyciu rąk lub za pomocą suszarki.

25


STYLIZACJA I UKŁADANIE FRYZURY

TRUE CELEBRITY FASHION PUNK


Narzędzia do stylizacji, które towarzyszą twoim pragnieniom i współgrają z osobowością, z całkowitą swobodą wyboru.

TC FASHION PUNK TC FASHION PUNK WAX POMADE SHAPER WOSK UTRWALAJĄCY PASTA WŁÓKNISTA

TC FASHION PUNK CURL UP KREM DO LOKÓW

TC FASHION PUNK MATT CREAM PASTA MATUJĄCA

TC FASHION PUNK HARD GROOVE ŻEL MODELUJĄCY

TC FUSHION PUNK PIXIE DUST PUDER DODAJĄCY OBJĘTOŚCI

TC FASHION PUNK PUMP THE SHINE KRYSZTAŁKI NABŁYSZCZAJĄCE

100 ml

100 ml

100 ml

100 ml

250 ml

5g

75 ml

Wosk pomada. Utrwala każdy kształt fryzury. Błyszczące wykończenie. Nie wysycha. Sposób użycia: nakładać na wilgotne lub suche włosy, nadać włosom ulubiony styl.

Pogrubiająca pasta do rzeźbienia i definiowania ostatecznego kształtu fryzury. Pogrubia, dodaje objętości i odpowiedniej struktury włosom. Sposób użycia: nałożyć odpowiednią ilość pasty pomiędzy dłonie, rozetrzeć i nałożyć na suche lub wilgotne włosy. Wystylizować fryzurę.

Krem podnosi, definiuje, oddziela poszczególne loki, dodaje objętości, tekstury i połysku. Sposób użycia: nakładać na suche lub wilgotne włosy i układać w pożądany sposób.

Gęsty i zbity krem. Nadaje włosom teksturę o niebywale matowym wykończeniu. Używaj do stylizowania najbardziej wyszukanych fryzur. Sposób użycia: nakładać na wilgotne lub suche włosy i wykończyć stylizację według swoich upodobań.

Żel modelujący o mocnym utrwaleniu. Długotrwały efekt i utrwalenie struktury. Sposób użycia: nakładać na suche włosy i układać fryzurę. Dla mocniejszego i wyraźniejszego efektu nakładać na wilgotne włosy.

Puder do stylizacji włosów. Delikatnie pudrowy, nietłusty, nadaje objętości i kontroli przy jedynie dotyku dłońmi. Utrwala fryzurę na długi czas, odporny na wilgoć. Matowe wykończenie. Sposób użycia: wysypać niewielką ilość pudru na dłonie i stworzyć pożądany styl. Dla większej objętości sypać proszek bezpośrednio na nasadę włosów.

Płynne kryształki o błyszczącym wykończeniu. Idealne do rozdwojonych końcówek, nadają połysku matowym włosom. Sposób użycia: Nałożyć kilka kropli na dłonie i zaaplikować na włosy przed lub po stylizacji.

27


MĘSKA STYLIZACJA, GOLENIE, BRODA

BARBERS. ATILLIO&Co.


Styl vintage i klasyczny. Sekret męskiej pielęgnacji i stylizacji.

MOISTURIZING BEARD SHAMPOO SZAMPON DO BRODY NAWILŻAJĄCY

PRE&POST SHAVING GEL ŻEL PRZED I PO GOLENIU

MOLDING WAX WOSK DO UKŁADANIA WŁOSÓW

POMADE POMADA

MOISTRURIZING BEARD OIL OLEJEK DO BRODY NAWILŻAJĄCY

Z WYCIĄGIEM Z LIŚCI ALOESU, PANTENOLEM

Z ALOESEM, EKSTRAKTEM Z LIŚCI OCZARU WIRGINIJSKIEGO I PIEPRZU SYCZUAŃSKIEGO 150 ml - 10 ml

Z WYCIĄGIEM Z CHMIELU ZWYCZAJNEGO

Z WYCIĄGIEM Z KORZENIA ŻEŃ-SZEŃ

Z OLEJKIEM Z BRZOSKWINI, OLEJKIEM JOJOBA

100 ml

100 ml

500 gr - 2 kg

Niepieniący się, żel emolient, przygotowuje i chroni skórę przed i w trakcie golenia. Idealny do golenia konturów. O łagodzącym i odświeżającym działaniu. Do każdego typy skóry i rodzaju brody. Sposób użycia: PRZED: zwilżyć skórę, nałożyć na goloną skórę, wmasować i przystąpić do golenia. PO: nałożyć niewielką ilość na ogoloną skórę , wmasować i pozostawić do wyschnięcia.

Wosk modelujący, bez tłuszczy, stworzony na bazie wody. Idealny do kontrolowania i definiowania każdego rodzaju włosów. Stylizacja włosów o średniej mocy utrwalenia. Pozwala na re stylizację włosów w ciągu dnia. Sposób użycia: nakładać niewielką ilość produktu na wilgotne, umyte włosy i układać w pożądanym stylu.

Pomada stylizująca o mocnym utrwaleniu , definiuje i modeluje każdy rodzaj fryzury. Dodaje długotrwałego pogrubienia i objętości włosom. Sposób użycia: nakładać na wilgotne lub suche włosy. Rozetrzeć produkt w dłoniach i układać w wybranym stylu.

Niezwykle wszechstronny olejek, który powstaje z mieszaniny cennych olejów roślinnych i organicznych. Może być stosowany przed goleniem w celu zmiękczenia brody lub jako nawilżający i odżywczy olejek, który nadaje blasku skórze bez przetłuszczania. Eliminuje zapach potu, dymu i jedzenia. DO UŻYCIA: PRZED: nałóż produkt na brodę przed goleniem, jeśli używasz maszynki do golenia lub golarki elektrycznej; PO: po goleniu nałóż 3 lub 5 kropli oleju na dłonie, masuj i nakładaj produkt bezpośrednio na brodę. 29

150 ml - 10 ml Szampon do brody bez SLES i SLS, głęboko czyści i nawilża włosy. Ponadto dogłębnie oczyszcza cebulki włosów i stymuluje ich wzrost. Zalecany do codziennego mycia. Sposób użycia: nakładać produkt na wilgotną brodę, wmasować i dokładnie spłukać.


BIOLOGICZNA TRWAŁA ONDULACJA - RE-TEKSTURYZACJA WŁOSA

CURL ON Organiczny olej z siemienia lnianego


Trwała ondulacja bez kwasu tioglikolowego i bez amoniaku.

TC BIO PERM CURL ON >0 PŁYN DO TRWAŁEJ >0

TC BIO PERM CURL ON >1 PŁYN DO TRWAŁEJ >1

TC BIO PERM CURL ON >2 PŁYN DO TRWAŁEJ >2

TC BIO PERM CURL ON >N UTRWALACZ NEUTRALIZATOR >N

WŁOSY GRUBE I OPORNE BEZ AMONIAKU I KWASU TIOGLIKOLOWEGO Z SIEMIENIEM LNIANYM pH 8,5 - 9,5 260 ml

WŁOSY NORMALNE BEZ AMONIAKU I KWASU TIOGLIKOLOWEGO Z SIEMIENIEM LNIANYM pH 8 - 9 260 ml

WŁOSY DELIKATNE I UWRAŻLIWIONE BEZ AMONIAKU I KWASU TIOGLIKOLOWEGO Z SIEMIENIEM LNIANYM pH 8 - 9 260 ml

BIOLOGICZNY UTRWALACZ BEZ NADTLENKU WODORU Z SIEMIENIEM LNIANYM pH 6 - 7 500 ml

Biologiczna trwała na bazie aminokwasów, rozwija swoje działanie redukujące poprzez opracowany laboratoryjnie naturalny składnik otrzymany z modyfikacji aminokwasu "CYSTINE". Cystyna jest aminokwasem, który można znaleźć w ludzkiej keratynie. Biologiczna trwała ondulacja wykorzystuje naturalny aminokwas o zmodyfikowanym składzie chemicznym. Sposób użycia: Biologiczna trwała ondulacja CURL ON może być stosowana jak każda tradycyjna trwała alkaliczna. Jedynym zaleceniem jest: nie stosowanie źródeł ciepła.

Sposób użycia: Spłukiwać włosy wodą przez co najmniej 5 minut po zakończeniu czasu aplikacji płynu do trwałej CURL ON 0/1/2. Delikatnie odsączyć nadmiar wody ręcznikiem. Pamiętając, że ostateczny kształt pożądanej fryzury i stylu zostanie utrwalony po kontakcie włosów z utrwalaczem. Nałożyć utrwalacz na 5 minut i dokładnie spłukać. 31


TRYCHOLOGICZNA LINIA

ARTISAN OF BEAUTY CARE Naturalne i organiczne kuracje do skóry głowy i włosów


Głębokie oczyszczenie. Specjalna linia oczyszczająca do profesjonalnych zabiegów w salonie.

SCALP CLAY MUD GLINKA OCZYSZCZAJĄCA DO SKÓRY GŁOWY

SCALP OIL OLEJEK OCZYSZCZAJĄCY DO SKÓRY GŁOWY

Z MASŁEM SHEA, MENTOLEM, KWASEM SALICYLOWYM, KAOLINĄ, ZIELONĄ GLINKĄ, WITAMINĄ B6, NIKOTYNAMIDĄ, EKSTRAKTEM Z MORSZCZYNU, OLEJKIEM Z ŻEŃ-SZENIA, PERLITEM

Z WITAMINĄ E, GLICEROLEM ROŚLINNYM, D-PANTHENOLEM, ALOESEM

BEZ PARABENÓW Organiczny ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego 500 ml

BEZ SLS, SLES, DEA I PARABENÓW

Glinka oczyszczająco-peelingująca skórę głowy, o detoksykującym, czyszczącym, nawilżającym działaniu. Przywraca równowagę skórze głowy, kontroluje wydzielanie sebum, złuszcza i odmładza skórę . Sposób użycia: Nakładać na suchą skórę głowy. Wmasować delikatnie by ją złuszczyć. Spłukać dokładnie.

Niezwykle delikatny, nawilżający, olejek oczyszczający skórę głowy. Odbudowuję równowagę nawilżenia skóry. Sposób użycia: Nakładać na suchą skórę głowy, masować przez około 1 minutę. Spłukać dokładnie i powtórzyć jeżeli to konieczne.

500 ml

33


CALMING Linia łagodząca. Specjalnie dla bolesnej, zestresowanej, uwrażliwionej i napiętej skóry głowy.

34

CALMING OLEJEK ETERYCZNY ŁAGODZĄCY

CALMING SZAMPON ŁAGODZĄCY

CALMING LOTION - AMPUŁKI ŁAGODZĄCE

Z LIMONENEM, OLEJKIEM BERGAMOTKOWYM , OLEJKIEM Z KWIATÓW POMARAŃCZY, OLEJKIEM GREJPFRUTOWYM, OLEJKIEM ZE SKÓRKI CYTRYNOWEJ

Z MENTOLEM, OLEJKIEM DRZEWA HERBACIANEGO, D-PANTHENOLEM, KWASEM OWOCOWYM, MELISĄ, MALWĄ, EKSTRAKTEM Z KORZENIA PRAWOŚLAZU;

Z MENTOLEM, OLEJKIEM DRZEWA HERBACIANEGO, ROŚLINNYM GLICEROLEM, KWASEM GLYCERRETYNY, D-PANTHENOLEM, SACHAROZĄ, MELISĄ, EKSTRAKTEM Z KORZENIA PRAWOŚLAZU;

BEZ PEG, PARABENÓW

BEZ SLES, SLS, DEA I PARABENÓW Organiczny ekstrakt z malwy 1000 ml - 250ml

BEZ PARABENÓW

50 ml OLEJEK ETERYCZNY: Bukiet esencji o działaniu przeciwbakteryjnym, antygrzybicznym , przeciwzapalnym , z efektem obkurczającym, oczyszczającym oraz pobudzającym działanie. Sposób użycia: Po dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy (po zastosowaniu Glinki oczyszczającej lub Olejku oczyszczającego) nałożyć 4-6 kropli olejku na czubek głowy i wmasować. Spłukać.

SZAMPON: Detoksyfikujący szampon do uwrażliwionych włosów, delikatnie oczyszcza, nadaje energii włosom od cebulek aż po końce, wzmacnia siłę i działanie obkurczające oraz odbudowujące skóry głowy , oczyszczając i odświeżając ją. Sposób użycia: Nakładać na mokre włosy. Myć dokładnie, wmasowując szampon w skórę. Masaż wzmacnia penetrację produktu i działanie detoksyfikujące. Spłukać dokładnie.

LOTION: Obkurczający, detoksyfikujący i głęboko oczeszczający lotion. Natlenia skórę głowy i wzmacnia mikrocyrkulację. Sposób użycia: Nakładać zawartość ampułki na wilgotne włosy, rozprowadzając równomiernie produkt na całej skórze głowy. Masować delikatnie i dokładnie przez około 5 -10 minut, by aktywować mikrocyrkulacje skóry. Nie spłukiwać. Stosować dwa razy w tygodniu przy intensywnym wypadaniu i osłabieniu lub raz w tygodniu by unormować problem.

10 ml x 8 szt.


FORTIFYING Linia wzmacniająca. Specjalnie dla osób z problemem wypadania włosów, słabymi cebulkami i atrofią.

FORTIFYING OLEJEK ETERYCZNY WZMACNIAJĄCY

FORTIFYING SZAMPON WZMACNIAJĄCY

FORTYFING LOTION - AMPUŁKI WZMACNIAJĄCE

Z OLEJKIEM MIĘTOWYM, OLEJKIEM ROZMARYNOWYM, OLEJKIEM SZAŁWIOWYM, OLEJKIEM LAWENDOWYM, OLEJKIEM CYNAMONOWYM, CYNAMALEM

Z WITAMINĄ E, MENTOLEM, WYCIĄGIEM Z BRZOZY, GINKO BILOBA, DROŻDŻAMI PIWOWARSKIMI, WYCIĄGIEM Z PAPRYKI CHILLI, NIACYDAMIDEM WIT.B3, , D-PANTHENOL, WIT.B6

Z MENTOLEM, KAMFORĄ, OLEJKIEM EUKALIPTUSOWYM I ROZMARYNOWYM, KOFEINĄ, NIACYDAMIDEM WIT.B3, WIT. B6, WYCIĄG Z PAPRYKI CHILLI, GINKO BILOBA

BEZ PEG, PARABENÓW

BEZ SLES, SLS, DEA I PARABENÓW Organiczny ekstrakt z brzozy 1000 ml - 250ml

BEZ PARABENÓW

50 ml OLEJEK ETERYCZNY: Bukiet esencji o działaniu przeciw bakteryjnym, antygrzybicznym , przeciwzapalnym. Efektywnie przeciwdziała wypadaniu włosów. Sposób użycia: Po dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy (po zastosowaniu Glinki oczyszczającej lub Olejku oczyszczającego) nałożyć 4-6 kropli olejku na czubek głowy i wmasować. Spłukać.

SZAMPON: myje, oczyszcza i wzmacnia skórę głowy, pozostawiając uczucie świeżości. Dzięki cennym, naturalnym składnikom efektywnie zapobiega osłabieniu kapilarnemu. Sposób użycia: Nakładać szampon na mokre włosy , wmasować dokładnie by wzmocnić penetrację produktu i stymulować mikro cyrkulacje w skórze. Powtórzyć jeżeli to konieczne. Spłukać.

LOTION: Lotion wodno-alkoholowy, bez parabenów. Zapobiega osłabieniu cebulek włosów i trofizmowi. Natlenia skórę głowy, wzmacnia mikrocyrkulację, Sposób użycia: Nakładać zawartość ampułki na wilgotne włosy, rozprowadzając równomiernie produkt na całej skórze głowy. Masować delikatnie i dokładnie przez około 5 -10 minut, by aktywować mikrocyrkulacje skóry. Nie spłukiwać. Stosować dwa razy w tygodniu przy intensywnym wypadaniu i osłabieniu lub raz w tygodniu by unormować problem.

10 ml x 8 szt.

35


DETOX ANTI-GREASY Linia regulująca wydzielanie sebum. Specjalnie do przetłuszczającej się, łojotokowej, łuszczącej się i napiętej skóry głowy.

DETOX ANTI -GREASY OLEJEK ETERYCZNY REGULUJĄCY NADMIAR SEBUM

DETOX ANTI-GREASY LOTION - AMPUŁKI REGULUJĄCE NADMIAR SEBUM

Z OLEJKIEM EUKALIPTUSOWYM, OLEJKIEM MIĘTOWYM, OLEJKIEM LAWENDOWYM, OLEJKIEM ZE SKÓRKI POMARAŃCZOWEJ

Z PIROKTONEM OLAMINY, KLIMBAZOLEM, KWASEM SALICYLOWYM, WIT. E-H, EKSTRAKTEM Z WIERZBY I ŁOPIANU WIĘKSZEGO

BEZ PEG, PARABENÓW

BEZ SLES, SLS, DEA I PARABENÓW Organiczny ekstrakt z kory wierzby 1000 ml - 250ml

BEZ PARABENÓW Organiczny ekstrakt z łopianu większego 10 ml x 8 szt.

SZAMPON: myje, oczyszcza i wzmacnia skórę głowy, pozostawiając uczucie świeżości. Dzięki cennym, naturalnym składnikom usuwa łupież oraz przywraca równowagę wydzielania sebum. Sposób użycia: Nakładać szampon na mokre włosy , wmasować dokładnie by wzmocnić penetrację produktu i stymulować mikro cyrkulacje skóry. Powtórzyć jeżeli to konieczne. Spłukać.

LOTION: Specyficzny lotion do przetłuszczającej się i łojotokowej skóry głowy. Działa na skórę głowy, eliminując nadmiar tłuszczu i przywracając równowagę wydzielania sebum. Sposób użycia: Nakładać zawartość ampułki na wilgotne włosy, rozprowadzając równomiernie produkt na całej skórze głowy. Masować delikatnie i dokładnie przez około 5 -10 minut, by aktywować mikrocyrkulacje skóry. Nie spłukiwać. Stosować dwa razy w tygodniu przy intensywnym wypadaniu i osłabieniu lub raz w tygodniu by unormować problem.

50 ml OLEJEK ETERYCZNY: Bukiet esencji o działaniu przeciw bakteryjnym, antygrzybicznym , przeciwzapalnym , by walczyć z łupieżem i nadmiernym wydzielaniem sebum. Sposób użycia: Po dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy (po zastosowaniu Glinki oczyszczającej lub Olejku oczyszczającego) nałożyć 4-6 kropli olejku na czubek głowy i wmasować. Spłukać. 36

DETOX SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

Z MENTOLEM, KWASEM SALICYLOWYM, WIT. B6, WIT. H, RAKTYFIKOWANYM OLEJKIEM MIĘTY PIEPRZOWEJ, CHLORKIEM MAGNEZU, EKSTRAKTEM Z ŁOPIANU WIĘKSZEGO, BLUSZCZU I BRZOZY


DETOX ANTI-DANDRUFF Linia przeciwłupieżowa. Specjalnie do skóry z problemem łupieżu oraz zestresowanej, suchej i napiętej.

DETOX ANTI-DANDRUFF OLEJEK ETERYCZNY PRZECIWŁUPIEŻOWY

DETOX SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

DETOX ANTI-DANDRUFF LOTION - AMPUŁKI PRZECIWŁUPIEŻOWE

Z OLEJKIEM TYMIANKOWY, OLEJKIEM Z IGIEŁ SOSNOWYCH, OLEJKIEM JAŁOWCOWYM, OLEJKIEM OREGANO, OLEJKIEM MIĘTOWYM

Z PIROKTONEM OLAMINY, KLIMBAZOLEM, KWASEM SALICYLOWYM, WIT. E-H, EKSTRAKTEM Z WIERZBY I ŁOPIANU WIĘKSZEGO

Z MENTOLEM, WIT, B6, NIACYDAMIDEM, DPANTHENOLEM, EKSTRAKTEM Z WIERZBY, ROZMARYNU, KOFEINĄ, PIROKTONEM OLAMINY, KLIMBAZOLEM, KWASEM SALICYLOWYM

BEZ PEG, PARABENÓW

BEZ SLES, SLS, DEA I PARABENÓW Organiczny ekstrakt z kory wierzby białej 1000 ml - 250ml

BEZ PARABENÓW Organiczny ekstrakt z kory wierzby 10 ml x 8 szt.

SZAMPON: myje, oczyszcza i wzmacnia skórę głowy, pozostawiając uczucie świeżości. Dzięki cennym, naturalnym składnikom usuwa łupież oraz przywraca równowagę wydzielania sebum. Sposób użycia: Nakładać szampon na mokre włosy , wmasować dokładnie by wzmocnić penetrację produktu i stymulować mikro cyrkulacje skóry. Powtórzyć jeżeli to konieczne. Spłukać.

LOTION: Specyficzny lotion do skóry z łupieżem i łojotokiem. Działa na skórę głowy, eliminując łupież i przywracając równowagę wydzielania sebum. Sposób użycia: Nakładać zawartość ampułki na wilgotne włosy, rozprowadzając równomiernie produkt na całej skórze głowy. Masować delikatnie i dokładnie przez około 5 -10 minut, by aktywować mikrocyrkulacje skóry. Nie spłukiwać. Stosować dwa razy w tygodniu przy intensywnym wypadaniu i osłabieniu lub raz w tygodniu by unormować problem.

50 ml OLEJEK ETERYCZNY: Bukiet esencji o działaniu przeciw bakteryjnym, antygrzybicznym , przeciwzapalnym , by walczyć z łupieżem i nadmiarem wydzielanego sebum. Sposób użycia: Po dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy (po zastosowaniu Glinki oczyszczającej lub Olejku oczyszczającego) nałożyć 4-6 kropli olejku na czubek głowy i wmasować. Spłukać.

37


ARTISAN OF BEAUTY CARE Naturalne i organiczne kuracje do skóry głowy i włosów


Prosty krok, który odbudowuje siłę włosów i intensywnie odżywia od pierwszego zastosowania.

SUBLIMATING MASK MASKA INTENSYWNIE ODŻYWCZA

OIL ELIXIER OLEJEK ELIKSIR ODŻYWCZY

Z OLEJEM SŁONECZNIKOWYM*, Z EKSTRAKTEM Z MALWY*, EKSTRAKTEM Z KORZENIA PRAWOŚLAZU*, WYCIĄGIEM Z KWIATÓW NAGIETKA*, OLEJKIEM JOJOBA, PANTHENOLEM, MLECZKIEM PSZCZELIM,

Z KOZIERADKĄ POSPOLITĄ*, ZIELONĄ HERBATĄ

BEZ PARABENÓW * Organiczne certyfikowane składniki

BEZ PARABENÓW * Organiczne certyfikowane składniki

250 - 500 ml

150 ml

Maska idealna do uwrażliwionych, dekoloryzowanych, po trwałej ondulacji czy trwałym prostowaniu włosów. Przeznaczona do nawilżania i odbudowy włókna włosa, wzmocnienia jego budowy i głębokiego nawodnienia. Sposób użycia: Po użyciu wybranego szamponu ARTISAN, nakładać maskę na wilgotne włosy, pozostawić na 5-10 minut, przeczesać i następnie spłukać. Przystąpić do suszenia.

Koncentracja olejków, bez dodatku wody. Idealny do cienkich, delikatnych, po zabiegach chemicznych i mocno uwrażliwionych włosów, które wymagają nawilżenia i zarazem lekkości. Nadaje włosom połysku, miękkości, głębokiego odżywienia i ochrony. Sposób użycia: spryskać jednolicie umyte i wilgotne włosy, podzielić na sekcje i rozpylić 2-3 razy na każdej sekcji, przeczesać, nie spłukiwać. Przystąpić do suszenia. Do stosowania po każdym myciu. 39


@roverhairpl

@roverhairpl

www.roverhair.pl

@roverhairpolska

ROVERHAIR Katalog produktów 2018/19 polski  

ROVERHAIR Katalog

ROVERHAIR Katalog produktów 2018/19 polski  

ROVERHAIR Katalog

Advertisement