Page 22

moda

Yeni Igora Royal ile

saçlarda yüksek çözünürlükteki renkler Yeni IGORA ROYAL, müşterilerine profesyonel renklendirme hizmetlerinde yeni “Yüksek Çözünürlük Teknolojisi” ile her durumda %100 güvenilir sonuçlar sunuyor. Bu yenilikçi relansman, dünyanın dört bir yanından en yeni renk trendlerini hayata taşıyarak Schwarzkopf Professional’ı bir kez daha kuaförlükte sektörün lideri olarak konumlandırıyor.

Schwarzkopf Professional’ın öncü markası Igora Royal’in relansmanı yapıldı 51 yılı aşkın profesyonel boya uzmanlığıyla, dünyanın 60’tan fazla ülkesinde günde 100.000’den fazla satılan IGORA ROYAL, Schwarzkopf Professional’ın kalıcı renklendirme grubunun öncü markası ve kuaförlük sektörünün öncüsü. En yeni teknolojik gelişmeleri keşfetmek için hiç durmadan çalışan Schwarzkopf Professional Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarları, renk uzmanlarının ihtiyaçları ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda maksimum performansı elde etmek üzere faaliyetlerini sürdürüyor ve yenilikte sınır tanımıyor.

Yeni IGORA ROYAL: Saç boyalarının standardını belirliyor… IGORA ROYAL’in renk skalasına eklenen birbirinden farklı yaratıcı tonlar sayesinde renklendirme uzmanları kendi yaratıcılıklarını sergileyebiliyor 22

Güzellik Sanatı | Haziran 2013

ve kişiye özel renklendirme tasarımları ortaya koyabiliyorlar. Mükemmel beyaz kapama ve moda tonlarda yüksek canlılıkta renkler sunan kapsamlı renk serisiyle yeni IGORA ROYAL, yorulmuş saçlarda bile mükemmel renk eşitliği sağlayarak harika renk sonuçları yaratıyor.

GÜZELLİK SANATI HAZİRAN 2013 SAYISI  

AYLIK GÜZELLİK ve YAŞAM E-DERGİSİ

GÜZELLİK SANATI HAZİRAN 2013 SAYISI  

AYLIK GÜZELLİK ve YAŞAM E-DERGİSİ

Advertisement