Page 85

marzo    HOJA DE PEDIDO

s/IVA

978-84-9974-051-5

*HYYEZJ|740515] 978-84-9974-027-0

*HYYEZJ|740270]

s/IVA

c/IVA

978-84-9914-331-6

2411482

8,56

8,90

*HYYEZJ|143316]

24,04

25,00

*HYYEZJ|143361]

A recollir !

978-84-9914-336-1

2420003 Ciencia Loca

978-84-9914-337-8

*HYYEZJ|143378] 978-84-9914-339-2

*HYYEZJ|143392]

Xerais 978-84-9914-347-7

*HYYEZJ|143477] 978-84-9914-348-4

*HYYEZJ|143484] 978-84-9914-335-4

*HYYEZJ|143354]

978-84-9914-357-6

1345129

Xosé Fernández Ferreiro

15,53

16,15

15,53

16,15

10,91

11,35

De Xente Nova a Brais Pinto

978-84-9914-351-4

1345121

Belén Fernández Guzmán; Xosé Díaz Díaz O misterioso Dr. Saa

Vento galerno

*HYYEZJ|143514] 978-84-9914-350-7

1365138

Antonio Yáñez Casal

*HYYEZJ|143576]

*HYYEZJ|143507]

c/IVA

1343218

Charo Portela Yáñez

8,65

9,00

16,01

16,65

19,23

20,00

9,62

10,00

12,02

12,50

15,38

16,00

14,04

14,60

Valentín Paz Andrade. Biografía e antoloxía 1331314

Rexina Rodríguez Vega Dark Butterfly 1331315

Carlos González Reigosa Tras da Corda 1384042

Ramón Caride Catro amigos pillabáns 1384601

Anxo Fariña Os megatoxos e o aprendiz de druída 1322228

Xoán Abeleira Álvarez Pan de ánimas 1322227

Xabier Cordal Fustes Transmuta

Novedades Grupo Anaya marzo 2012  

Boletín de Novedades Grupo Anaya marzo 2012