Page 1

Przeboje tygodnia 09.05.2014


Power Rangers wracają

Pop kultura zaczyna coraz łaskawiej spoglądać na lata 90-te. Teraz Amerykanie planują przypomnieć jedną z ikon tamtych lat – Power Rangersów.

Amerykańska wytwórnia Lionsgate, wspólnie z twórcą „Power Rangersów”, Haimem Sabanem, ogłosili przedwczoraj, że szykują się do nakręcenia kolejnego pełnometrażowego filmu poświęconego kolorowym ninja. Serial nigdy się nie skończył i nadal powstają nowe odcinki, ale pełnometrażowy film to zapewne zapowiedź drugiej młodości serialu. O ile uda im się powtórzyć sukcesTransformersów.


Najnudniejsza reklama świata Copywriterzy na całym świecie dwoją się i troją by ich reklamy zaskakiwały, zadziwiały i pochłaniały bez reszty. Czy nuda może być przekonująca? Wygląda na to, że tak. Zwłaszcza, jeśli chcemy pokazać żmudny proces ręcznej produkcji. Leica stworzyła 45 minutowy klip poświęcony polerowaniu obudowy aparatu. Cóż – internet zmieści wszystko… A sama reklama nie pozostawia złudzeń. Kawał solidnej roboty! Oby wasze zdjęcia były ciekawsze… http://youtu.be/PpSMW5H7FPQ


Tłusty ambient Dla wszystkich, którzy uważają, że Cola Diet jest cienka. Na osłodę mamy outdoor, którego twórcy z pewnością mają szerokie horyzonty. Z cienkiego jak listek mięty dystrybutora grubasy mogą pić do woli dietetyczną Colę. I choć wszyscy wiedzą, że cukier krzepi, a Cola ze słodzikiem jest jak Ferrari na LPG, kreatywności pomysłowi odmówić nie można. Umiejscowienie maszyn w zupełnie nietypowych miejscach robi dodatkowe wrażenie. http://youtu.be/wyYuXxccTWU


Interaktywne krwiodawstwo Portugalska organizacja, Fundação Pró-Sangue, stworzyła interesujące, interaktywne plakaty promujące krwiodawstwo. Plakaty są jednocześnie ładowarkami do smartfonów. Możemy się podpiąć, ładując nasz smartfon „życiodajną” energią. Jednocześnie na ekranie wyświetli się zachęta do oddania krwi.


Polub swojego wroga

Rasizm był i nadal jest problem w Niemczech. Jednak nie przestają oni walczyć z tą chorobą. Tym razem ich bronią są like’i. Fanpage niemieckiej neonazistowskiej partii http://youtu.be/U9suwowburY NDP został „zaatakowany” falą like’ów, udostępnień. W ataku NDP wzięło udział 100 000 użytkowników Facebooka a jego inicjatorem jest organizacja Laut Gegen Nazis. Popieramy takie inicjatywy, ale jakoś wątpimy w ich skuteczność.


na koniec// najdłuższa zjeżdżalnia Jakiś czas temu informowaliśmy o pomyśle, aby najdłuższą ulicę Bristolu przekształcić w zjeżdżalnie. Pomysłodawcy w końcu zrealizowali swoje marzenie.

http://vimeo.com/93914669


Dziękujemy za uwagę i do następnego piątku

Kontakt:

Marcin Ejsmont Krzysztof Bogdalik Tadeusz Fułek Adam Brzuszkiewicz

Przeboje tygodnia 09.05.2014  
Przeboje tygodnia 09.05.2014  

Reklama, komunikacja, technologia. (bardzo) Subiektywny przegląd tego, co wydarzyło się ostatnio.

Advertisement