Page 1

Przeboje tygodnia 21.06.2013


Trochę magii od Red Bulla Chyba każdy chciałby spełniać swoje marzenia z dzieciństwa. Większość nie ma na to szans, ale niektórzy mogą liczyć na wsparcie znanej marki. Danny MacAllister, rowerzysta wyczynowy, żyje swoimi dziecięcymi marzeniami dzięki Red Bullowi. Jeśli chodzi o sztuczki na rowerze jest prawdziwym magikiem, a wszystko co robi, odznacza się niesamowitą gracją (przynajmniej na zmontowanym materiale). Danny zasłynął w internecie już w 2009 roku, tworząc film Inspired Bicycles, który obejrzało do dziś prawie 33mln osób. Po odkryciu przez producenta napojów został ambasadorem Red Bulla, dla którego rok później nakręcił film Way Back Home, który osiągnął 27mln odtworzeń.

Inspired Bicycles

http://youtu.be/Z19zFlPah-o

Way Back Home

http://youtu.be/Cj6ho1-G6tw


Teraz rowerowy magik powraca z nowym filmem, w którym dalej spełnia swoje dziecięce marzenie. Tym razem jeździ wśród zabawek wykonując przy tym niesamowite ewolucje. Niech nikogo nie zmyli tempo - 7minutowy film powstawał dwa lata. Ale chyba się opłacało, bo jego popularność rośnie w bardzo szybkim tempie.

http://youtu.be/Sv3xVOs7_No


Przenośne boisko Kto grał kiedyś w piłkę na podwórku i kłócił się o to gdzie są linie autu, od razu zachwyci się tym projektem. Nike w Hiszpanii przygotował super ambient, w którym rozwiązuje odwieczny problem, który był zarzewiem wielu podwórkowych sporów - „czy wyszła za linię, czy nie”. Nike przy użyciu laserowego projektora nakreślane linie boiska. http://youtu.be/67XL6A16jZA

Pomysł fajny, czekamy aż pojawi się wersja nie wymagająca sprowadzania podnośnika.


Lego jak z obrazka Lego to bezsprzecznie jedna z ulubionych marek naszego dzieciństwa. Po perturbacja z początku wieku firma powróciła na dobre tory i uderza bardzo celnie – dokładnie tam, gdzie konsumenci docenią.

http://youtu.be/UJnzJir7Klo

Po serii gier, w których graliśmy ludzikiem Lego w świecie Lego, po grach flirtujących z augmented reality w świecie Lego, po kolekcjonerskich ludzikach Lego w świecie realnym i robotach Lego sterowanych komputerem, przyszła pora na kolejny etap. Gdzie Lego jeszcze nie było? Na srebrnym ekranie! Myślicie, że szykuje się kiepski i łzawy gniot o miłości do klocków Lego? Nic bardziej mylnego. Jest masa pop-kulturowych odniesień i żartów, cała plejada bohaterów luźno z Lego związanych i gwiazdorska obsada dubingująca. Czyżby szykowało się nowe Toy Story?


Podróż za jeden like My narzekamy, że edukacja w kraju kuleje, a do technikum nikt nie chce iść, ale zachęcić jakoś nie umiemy do tego. Próby są, ale do amerykańskich pomysłów na promowanie pomysłowości i pracowitości młodych to się nie umywamy. Minddrive to amerykańska organizacja pozarządowa, która zajmuje się dokształcaniem młodzieży w miastach, poszerzaniem ich horyzontów i uczeniem kreatywnego rozwiązywania problemów, które ich otaczają.

Żeby promować idee organizacji grupa studentów postanowiła przebudować samochód. Własnymi siłami stworzyli całą mechanikę, a także specyficzny rodzaj napędu. Elektryczny silnik ma tylko tyle mocy, ile organizacja zbierze like’ów, twittów,. Młodzi wybierają się teraz do Waszyngtonu, aby promować Minddrive w Kongresie. Możecie ich wspomóc tutaj.

http://youtu.be/zHj7vusmtCQ


Za szybki Twittowi „followersi” to dla marki wartość nie do przecenienia. Czemu by więc jakakolwiek marka miała z nich na własne życzenie rezygnować?

Producenci Fiata mają bardzo dobry powód. Otóż Fiat Abarth 500 jest tak szybki, że nie można za nim podążać (follow z angielskiego). Spróbujcie, a od razu konto odrzuci Waszą próbę. Proste i genialne zarazem.


na koniec\\ Prawdziwe tweety Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i umożliwił ptakom korzystanie z serwisu, który służy przecież do ćwierkania.

http://youtu.be/juh7ZHNK7Fo


Dziękujemy za uwagę i do następnego piątku

Kontakt: Marcin Ejsmont Krzysztof Bogdalik Tadeusz Fułek

Przeboje tygodnia (21.06.2013)  
Przeboje tygodnia (21.06.2013)  

Reklama, komunikacja, technologia. (bardzo) Subiektywny przegląd tego, co wydarzyło się ostatnio.

Advertisement