Page 1

CENTURY 21® Financial Services - výhodné finanční služby pod jednou střechou


Vítejte v CENTURY 21® Financial Services CENTURY 21, největší světová realitní síť, vstoupila dne 18. listopadu 2008 na realitní trh v České republice. Ve světě nás znají miliony zákazníků a klientů, jejichž přízeň jsme si získali poskytováním vysoce kvalitního servisu a neustálým zaváděním inovativních řešení. Díky profesionálnímu přístupu jsme již v roce 1992 zprostředkovali obchody s nemovitostmi za 100 miliard dolarů. Dnes společnost reprezentuje více než 150 000 makléřů, kterým vytváří potřebné zázemí 9 000 realitních kanceláří na všech kontinentech. Jsme franšízovou společností, pod jejímž obchodním konceptem dnes operují realitní kanceláře v téměř 70 zemích světa. Majitelé licencí obdrží osvědčené systémy a nástroje, jak získávat a udržovat zákazníky, jak neustále zvyšovat tržní podíl, a jak zajistit profitabilitu svých realitních kanceláří. Mohou také počítat s neustálou podporou zkušeného realitního konzultanta, který jim pomáhá identifikovat a řešit jejich slabá místa. Zároveň je však každá realitní kancelář nezávisle vlastněna a provozována. CENTURY 21 Financial Services vzniká na základě přirozeného vývoje poptávky ze strany realitních makléřů jednotlivých kanceláří CENTURY 21. Zároveň jsou Finanční služby nedílnou součástí obchodu Realitních Kanceláří CENTURY 21. Druhým a neméně významným zdrojem generování obchodu Century 21 Financial Services jsou nezávislí finanční makléři sdružující vlastní regionální sítě makléřů. Tito pracují v Klubovém uspořádání tzn. budou se přímo podílet na tvorbě strategie a taktiky Klubu Century 21 Financial Services a dále například na finálním výběru nových členů. Pracujeme na konsolidaci trhu finančního poradenství v České republice. Očekáváme změny zejména v oblasti regulace a jsme připraveni aktivně přispět ke zkvalitnění prostředí v tomto odvětví. Jsme vybaveni znalostmi, zkušenostmi, zázemím a odhodláním ke spuštění internetového a pro nás velmi významného zdroje kontaktů v oblasti mediace finančních produktů. Poskytujeme našim kolegům robustní platformu, tak abychom vytvořili důstojné aplikační, informační a komunikační zázemí pro tuto výše zmíněnou komunitu a obchodní model. Kromě nabídky financování nemovitostí prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření bude nabídka obsahovat také škálu pojistných produktů s možností automatického flexibilního vypořádání provizí a řadu služeb nebankovního charakteru.

Jan Mynář, výkonný ředitel CENTURY 21 Financial Services


CENTURY 21® Financial Services v České Republice To nejlepší z hypotečního trhu •

Známe důkladně úvěrové produkty všech hypotečních bank a stavebních spořitelen. Každodenně s nimi pracujeme.

Pokud již máte od banky nabídku, porovnáme ji s dalšími variantami. S námi získáte výhodnější podmínky.

Rychlé a jednoduché řešení •

Neztrácejte čas obíháním finančních ústavů, vše Vám nabídneme na jednom místě.

Individuální přístup •

Zjistíme, jaké jsou vaše možnosti a vytvoříme Vám vhodnou nabídku financování „ušitou na míru“ Vašemu záměru.

Vyjednáme pro Vás nejlepší podmínky úvěru včetně nejnižší úrokové sazby pro Váš záměr.

Pokud Vám banka zamítla žádost o hypotéku, pak s naší společností je Váš záměr vyjednat si úvěr stále reálný.

Snadné vyřízení •

Poskytneme Vám kompletní, rychlé vyřízení včetně jednání s bankou a úřady.

Umíme Váš záměr prezentovat bankovním institucím anonymně a jejich „slovníkem”.

Nabízíme Vám možnost porovnat nabídky z pohodlí domova.

Rychlé čerpání •

Zajistíme Vám bezproblémové, co nejrychlejší vyčerpání úvěru.

Trvalé poradenství •

Zůstaneme s Vámi od první do poslední splátky.

Pokud se blíží konec fixačního období, doporučíme, zda zůstat u stávající banky, refinancovat hypotéku nebo úvěr splatit.

Kompletní servis •

Nabízíme Vám i další služby spojené s vyřízením hypotečního úvěru.

Stejnou službu Vám poskytneme kdekoliv po celé České republice.

Neváhejte a využijte služeb profesionálních makléřů CENTURY 21 Financial Services.


Jaké existují typy hypoték? •

Hypotéka může být účelová, kdy finance musí být prokazatelně použity na financování koupě, výstavby, či rekonstrukce nemovitostí

Neúčelová, tzv. Americká hypotéka, u které bance neprokazujete účel, na který jsou finanční prostředky vynaloženy, ale úrokové sazby jsou v tomto případě vyšší

Hypoteční úvěr bez dokládání příjmů

Hypoteční úvěry pro zahraniční klienty

Hypotéky pro podnikatele

Hypotéky na koupi družstevního bytu

Úvěry na rekonstrukci a zateplení domů SVJ/BD

Refinancování a konsolidace Vašich úvěrů a půjček

Je třeba makléřských služeb? Naši profesionální makléři jsou nezávislí a spolupracují se všemi bankami a stavebními spořitelnami na trhu. Finančních produktů je mnoho a právě díky nezávislosti na určité bance jsou schopní Vám vybrat produkt banky, nebo stavební spořitelny, který se nejlépe hodí pro financování Vašeho záměru. Existuje další množství složitých témat, jako například různé dotace, poplatky spojené s úvěrem a pojištění. S těmito tématy a jejich úskalími umíme v CENTURY 21 Financial Services pracovat. Makléř je klientovi k dispozici i po získání hypotéky. CENTURY 21 Financial Services neustále sleduje trh hypotečních produktů. V době konce fixačního období Vás informujeme o možnostech, jak svou hypotéku zlevnit.

Hypoteční slovníček Fixace doba, po kterou banky garantují sjednanou výši úrokové sazby Doba splatnosti pevně stanovená doba, po kterou probíhá splácení hypotečního úvěru Anuita pravidelná měsíční splátka úvěru obsahující úrok a jistinu


Financování nemovitostí s CENTURY 21® Financial Services Proces žádosti o hypotéku Tento proces vyžaduje čas, odborné znalosti, přehled na velmi dynamickém trhu s hypotečními produkty a také jistou zkušenost. Žádosti a vyřizování hypoték patří mezi úkony, které v CENTURY 21 Financial Services zaměstnávají množství odborníků. Naši makléři Vám pomohou oslovit banku, najít správný produkt, sehnat potřebné dokumenty a vyjednat výhodné podmínky. Nepodceňujte sílu odborníků a využijte služeb makléřů CENTURY 21 Financial Services.

Základními dokumenty pro vyřízení hypotečního úvěru jsou: •

žádost o úvěr

potvrzení příjmů

výpis z katastru nemovitostí (jinak také list vlastnictví)

snímek z katastrální mapy

kupní či budoucí kupní smlouva

nabývací tituly

stavební povolení nebo ohlášení stavebních prací (pro výstavbu, rekonstrukci)

ocenění nemovitosti.

Kolik budu měsíčně splácet? Na kolik let bude má hypotéka? Pro předběžný výpočet využijte hypoteční kalkulačky na stránkách www.century21.cz, případně pro přesnější propočet a nabídku financování nás kontaktujte na hypoteka@century21.cz.

Podle jakého kritéria se banky rozhodují při vyřizování žádostí o hypotéku? Rozhoduje takzvaná bonita klienta (schopnost splácet), hodnota nemovitosti pro zajištění úvěru a účel investice.


Pojištění CENTURY 21® Financial Services V rámci našich služeb nabízíme našim klientům celou škálu pojistných produktů, zejména pojištění nemovitosti, které je podmínkou hypotečního úvěru a pojištění hypotečního úvěru. Banky během sjednávání úvěru vyžadují po všech klientech zmíněné pojištění nemovitosti. Pojištění hypotečního úvěru je dobrovolnou, ale velmi doporučovanou, službou. Naši makléři jsou rozhodnuti poskytnout zákazníkovi kompletní a pohodlný servis, a proto Vám nabízíme možnost sjednat si pojištění s naší pomocí. Máme pro Vás připraveno několik variant od našich nejlepších pojišťovacích partnerů.

K jakým účelům můžete pojištění použít? Pojištění majetku •

Pojistěte si svůj majetek proti následkům nepředvídatelných událostí jakými může být např. voda, požár, vichřice nebo krupobití, úder blesku, zemětřesení, vloupání, vandalismus a další.

Tento druh pojištění je povinný při sjednání hypotečního úvěru

Pojištění nemovitosti – pojištění Vaší nemovitosti před škodami vzniklými působením živlů a před dalšími riziky

Pojištění domácnosti – pojištění vybavení Vaší domácnosti, které ochrání Váš domov před běžnými riziky

Pojištění hypotečního úvěru •

Pojistěte si riziko schopnosti splácet i v případě složitých životních situací

Eliminujte riziko, které by mohlo ohrozit splácení Vašeho hypotečního úvěru

Pojištění pro případ smrti nebo plné invalidity, pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání

Další druhy pojištění •

Odpovědnost za škodu, motorová vozidla, povinné ručení, finanční škody, pojištění osob


Další služby CENTURY 21® Financial Services Chcete zjistit jakou hodnotu má Vaše nemovitost? Odhadce nemovitostí - zajistíme dobré a rychlé odhadce, kteří ohodnotí Vaši nemovitost dle požadavků finančního ústavu.

Chcete se nastěhovat do krásného bytu? Zajistíme: Stavební práce - elektrikáře, instalatéra, malíře, tapetáře, natěrače, obkladače, pokladače, plynaře, topenáře, štukatéra, truhláře, zámečníka, zedníka, stěhovací firmy aj.

Dále doporučíme: Kuchyňská a koupelnová studia, prodejny nábytku, okenářská centra, bytová studia atd.

Neváhejte a využijte našich profesionálních služeb po celé ČR, které Vám ušetří čas i peníze. Kontaktujte nás: Century 21 Financial Services Korunní dvůr, Korunní 104 110 00 Praha 10 - Vinohrady 800 21 21 21 hypoteka@century21.cz


Century 21 Financial Services Korunní Dvůr, Korunní 104 101 00 Praha - Vinohrady Tel: 251 480 547 Fax: 272 651 505 www.century21-czech.cz

Century 21 Financial Services CZ  
Century 21 Financial Services CZ  

Brochure for Century 21 Financial Services CZ