Page 1


Vítejte v CENTURY 21® Jen firma, která poskytuje svým zákazníkům vynikající služby, může být nejlepší. Jen firma, která vytváří pro své spolupracovníky a zaměstnance výjimečné a inspirativní prostředí, může růst. A pouze firma, která má dlouhodobé a úspěšné strategické plány s neustálými inovacemi, může být lídrem v nejnáročnější konkurenci desítky let. U služeb, kde konkurenční prostředí patří k nejnáročnějším, to platí dvojnásob. Historie a celosvětový růst naší společnosti nás přesvědčují, že právě taková je naše společnost a naše služby, o čemž se ujišťují každý den tisíce našich klientů po celém světě. CENTURY 21 je největší světovou sítí nezávisle vlastněných a provozovaných realitních kanceláří. Na nejrozvinutějším a konkurenčně nejnáročnějším realitním trhu ve Spojených státech jsme jedničkou již více než 25 let. A právě zkušenosti z konkurenčního boje v USA nám umožnily expandovat do dalších zemí. Klíčové je, že záběr CENTURY 21 umožňuje kombinovat řešení a postupy s důvěrnou znalostí místního prostředí úspěšně vyzkoušené v mezinárodním měřítku v téměř 70 zemích na všech kontinentech. Díky propracovanému systému může CENTURY 21 nabídnout své služby nejen při koupi malého bytu kdekoliv v České republice, ale i při pořízení luxusní rezidence v zahraničí či zajistit kompletní služby při prodeji souborů bytů v developerských projektech. Našimi klienty po celém světě jsou nejen developerské společnosti, investoři, úspěšní podnikatelé, rodiny s dětmi, ale i mladí lidé, kteří hledají své první bydlení. Spojení globálních zkušeností s lokálními znalostmi umožňuje, aby se každý z našich makléřů mohl soustředit přímo na zákazníka, respektive jeho potřeby, plány a cíle. Ať již naši klienti nemovitosti prodávají nebo naopak je nakupují, vždy od nás dostávají servis, který je maximálně vstřícný k jejich konkrétním potřebám a požadavkům. I v České republice se klienti začínají odklánět od realitních kanceláří bez potřebných znalostí, kvalitního servisu a potřebného zázemí. Je na čase, aby i podnikání v realitách bylo na profesionální úrovni. A právě proto CENTURY 21 vstupuje do České republiky.

Aleš Mazgaj výkonný ředitel CENTURY 21 Czech Republic


CENTURY 21® v České republice Vize Poskytneme a naučíme klienty vyžadovat prvotřídní služby, jak činí miliony našich klientů po celém světě, kde CENTURY 21 působí. Chceme se stát lídrem na trhu rezidenčních nemovitostí využitím našich zkušeností a znalostí, kterými jako největší realitní společnost na světě disponujeme.

Mise Naši zaměstnanci, obchodní partneři, vedoucí kanceláří, realitní makléři a zákazníci tvoří komunitu lidí, jejichž cíle a přání bereme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jejich očekávání. Mezinárodně uznávaným školením CENTURY 21 ve spolupráci s prestižní Vysokou školou ekonomickou v Praze dodáme na český realitní trh vysoce kvalifikované profesionály a pozvedneme úroveň zprostředkování nemovitostí. Chceme, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli. Našim prvořadým úkolem je neustále hledat nová inovativní řešení, která povedou k prosperitě a kvalitě všech našich lidí a spokojenosti klientů.

Hodnoty Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké, a kterými jsme se vryli do srdcí našich zákazníků po celém světě. Již několik desítek let budujeme trvalé a transparentní vztahy a hodláme v tom pokračovat také v České republice.

CENTURY 21 - The Gold Standard®


Vývoj CENTURY 21® ve světě Od roku 1971, kdy založili CENTURY 21 Art Bartlett a Marsh Fisher, dva realitní makléři, kteří otevřeli svou první kancelář v Orange County v Kalifornii, vykazuje společnost neustálý růst. Již tři roky po založení firma expandovala do Kanady, v roce 1983 se poprvé představila klientům v Asii, konkrétně v Japonsku a o dalších šest let později již mohli klienti prodávat své nemovitosti prostřednictvím CENTURY 21 v Mexiku. CENTURY 21 se v průběhu deseti let stává největší realitní sítí ve Francii. Z pohledu světového růstu se rok 1998 stal průlomovým. Společnost se etabluje v Číně a získává tak jeden z největších světových trhů. Dnes se v Číně otevírají desítky poboček měsíčně a CENTURY 21 bude brzy disponovat sítí s dvěma tisíci kancelářemi. Tou dobou bylo v systému CENTURY 21 již 20 zemí a společnost má před sebou dynamickou expanzi. Během následujících osmi let si vybudovalo CENTURY 21 zastoupení v dalších 40 zemích. V současné době zahrnuje síť CENTURY 21 přes 9 000 franšízových poboček v téměř 70 zemích světa. Více než 165 000 makléřů nabízí denně po celém světě několik miliónů nemovitostí.

CENTURY 21 ve světě znamená: • • • • • • • •

Největší světová realitní síť Prestižní obchodní značka Odborníky uznávaná Tréninková akademie Spolupráce makléřů v regionech a ve světě Prvotřídní servis a služby Transparentní vztahy se zákazníky a partnery Nejnovější technologie Synonymum úspěchu


2009 přes 9 000 realitních kanceláří více než 165 000 realitních makléřů v 70 zemích světa

2008 Vstup do České republiky Expanze do Ruska 2006

2002 Expanze do Jihovýchodní Asie Expanze do Číny 1998

1989 Expanze do Mexika Expanze do Japonska 1983

1974 První zahraniční expanze do Kanady První realitní kancelář v Kalifornii 1971


Výhody franšízové licence CENTURY 21® Poskytujeme uživateli licence neustálou podporu a pomoc, která je v rámci systému CENTURY 21 prezentována řadou vzdělávacích programů, marketingových nástrojů a systémových procesů. Ty umožňují úspěšné řízení Vaší kanceláře a Vy budete vždy o krok napřed. Realitní kancelář i po zapojení do systému CENTURY 21 zůstává i nadále nezávisle vlastněna a řízena. Díky odzkoušené koncepci systému CENTURY 21 se výrazně zvyšuje pravděpodobnost Vašeho úspěchu. A navíc můžete využít celou řadu benefitů pro optimalizaci nákladů Vaší kanceláře.

Základní výhody systému CENTURY 21 • • • • • • •

silná mezinárodní značka sdílená marketingová strategie systematické vzdělávání referenční systém a spolupráce makléřů nejnovější technologie celosvětová síť kanceláří benefity


Úspěšná značka CENTURY 21® CENTURY 21 je v realitním světě úspěšnou a dlouhodobě uznávanou značkou. Dokazují to nejen rostoucí prodeje licencí na všech pěti kontinentech, ale i nezávislé průzkumy na nejvyspělejších trzích. Naši pozici největší sítě realitních kanceláří potvrzují každé dva roky vedené průzkumy společnosti Millward Brown zjišťující povědomí o obchodních značkách v realitách, kde se soustavně umisťujeme na prvním místě před všemi našimi konkurenty. Např. v USA zná naši obchodní značku téměř polovina respondentů (47 %) a ve Francii dokonce 75 % dotázaných. Jak si značka CENTURY 21 vybudovala takové postavení? Zcela jistě dobře zvolenou a výborně vedenou obchodní a marketingovou strategií, která je podporována nejmodernějšími technologiemi. CENTURY 21 usiluje o to, aby se každý nový člen franšízové sítě podílel na úspěšném rozvoji, řídil se osvědčeným obchodním konceptem a především ctil etický kodex a přísná pravidla profesionálního přístupu makléřů ke všem klientům.

CENTURY 21 Real Estate Corporation začíná s podnikáním v Orange County, CA, USA.

Kanada se stává první zemí, kde CENTURY 21 mezinárodně expandovala.

Národní reklamní fond CENTURY 21 (NAF) začíná fungovat, aby pomohl docílit vysokého stupně plošného povědomí zákazníků o značce CENTURY 21. Tenkrát se franšízanti poprvé společně sešli za účelem vytvoření společné marketingové aliance.

1971

1974

1977

Easter Seals se stávají hlavní dobročinnou akcí organizace a předpokládají dosažení $100 miliónů v příspěvcích při 30. výročí založení.

1979

CENTURY 21 expanduje do Japonska, první země v Asii.

Systém CENTURY 21 spouští vůbec první národní marketing zasahující mezi hispánsko-americké zákazníky s jim srozumitelnými marketingovými materiály.

Na výroční schůzi je vyhlášena expanze systému CENTURY 21 do Francie.

1983

1986

1987


Počet zemí, kde CENTURY 21 působí

59

64

69

51 41

44

46

36 28

29

10

1

2

4

5

6

7

1971 1974 1983 1987 1990 1993 1994 1996 1997 2000 2001 2003 2004 2005 2006 2007 2008

Systém CENTURY 21 dosahuje v tržbách $100 miliard.

CENTURY 21 Fine Homes & Estates a CENTURY 21 Recreational Properties jsou vytvořeny pro trh s luxusními nemovitostmi, rekreačními objekty a nemovitostmi pro investice. CENTURY 21 Real Estate Corporation a America Online spouští CENTURY 21 Communities, první online zdroj informací pro potencionální zákazníky o společnosti a sousedstvích napříč USA a Kanadou.

1992

1996

Systém CENTURY 21 zřizuje hlavní licenční dohodu platící pro celou Jižní Ameriku.

Jsou spuštěny nové webové stránky Century21.com s pokrokovým a uživatelsky příznivým prostředím včetně plánovače domu a možnosti virtuálního makléře. Otevírá CENTURY 21 v Číně.

Jupiter Media Matrix jmenuje Century21.com nejvíce navštěvovanou webovou stránkou realitní obchodní organizace.

Pátý rok v řadě je inovativní program školení makléřů CENTURY 21 Learning System jmenován do prestižního „Training Top 100“ seznamu v Training Magazine. CENTURY 21 Turkey vytváří průkopnický cenový index bydlení posilující místní realitní profesionály CENTURY 21 a informující jejich zákazníky.

1998

2000

2002

2006

CENTURY 21 vstupuje do České republiky, Srbska a Indie.

2008


Vzdělávání Vzdělávání patří mezi základní pilíře systému CENTURY 21®. Propracovaný systém školení makléřů a vedoucích kanceláří přináší trhu kvalifikované odborníky, kteří nabízí klientům vysoký standard poskytovaných služeb. Školení společnosti CENTURY 21 je posledních sedm let pravidelně řazeno prestižním časopisem Training mezi Top 100 firemních školení na světě. Školení CENTURY 21 pomáhá získat potřebné znalosti, dovednosti a schopnosti, bez kterých se kvalifikovaný realitní profesionál neobejde. Vzdělávací systém CENTURY 21 je založen na dlouhodobých mezinárodních zkušenostech a znalostech. V České republice adaptované vzdělávací a tréninkové kurzy pořádá CENTURY 21 ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Společným projektem došlo k vytvoření ojedinělého produktu v oblasti vzdělávání realitních profesionálů, který je ukončen předáním odborného certifikátu.

CREATE 21 CZ CREATE 21 CZ obsahuje základní kurz prodejních dovedností realitního makléře, který staví pevné základy pro rozjezd úspěšné kariéry v realitách. Naši zkušení lektoři pomáhají makléřům získat prodejní techniky, vyjednávací schopnosti a další dovednosti realitního makléře. CREATE 21 CZ aplikuje znalosti realitních profesionálů z vyspělých realitních trhů na podmínky českého prostředí. Učí používat jedny z nejúčinnějších nástrojů pro vyhledávání obchodních příležitostí a cíleného marketingu.

IMA (International Management Course) IMA je kurz určený pro majitele nebo manažery realitních kanceláří systému CENTURY 21. V rámci tohoto kurzu se naučíte, jak nejlépe využívat výhod systému CENTURY 21 a jak nejefektivněji řídit své podnikání v realitách. Kurz se zaměřuje zejména na klíčové oblasti náboru, vedení, motivování a retence realitních makléřů. Účastníci si také osvojují techniky plánování a řízení firmy.


Marketing •

• • •

Reklamní fond “NAF“ (National Advertising Fond), do kterého přispívá franšízor s franšízanty. Z tohoto fondu jsou hrazeny například mediální a inzertní kampaně, tiskové materiály a brožury pro klienty, výroba webových stránek atd. PR a reklama v celostátní a regionálních médiích Kompletní soubor marketingových materiálů a dárkových předmětů na intranetu Možnost využití vybraných dodavatelů služeb za konkurenční ceny

Technologie •

CENTURY 21 vyvíjí a používá nejnovější technologie, které usnadňují a zefektivňují práci realitních makléřů. Náš intranet spojuje všechny členy systému CENTURY 21 v České republice. Najdete v něm on-line nástroje, které můžete využít pro posílení vztahů se zákazníky. Všichni realitní makléři mají možnost spolupracovat s kolegy z jiných zemí díky velmi jednoduché obsluze systému a propojenosti poboček. Díky CENTURY 21 světovému referenčnímu systému je ve spojení přes 9 000 realitních kanceláří spojující potenciální zákazníky s více než 165 000 realitními profesionály CENTURY 21 po celém světě


Etický kodex Po celém světě ctíme a dodržujeme jasná a pevná pravidla zaručující všem našim klientům jejich základní nárok, a to, že jednáme výhradně v jejich prospěch.

Preambule etického kodexu CENTURY 21® Obchodování s nemovitostmi, respektive jejich prodej či nákup, se stává pro podstatnou část klientů životním obchodem. Díky tomu se vztahy mezi klientem a realitním makléřem stávají daleko hlubšími, než pouze běžnými obchodními vztahy. To navozuje silnou zodpovědnost a loajalitu, kterou by si realitní makléři měli vzít za svou. Realitní makléři se proto maximálně snaží udržovat a zlepšovat standardy své profese a sdílet se svými kolegy společnou odpovědnost za bezúhonnost a čest této profese. Realitní makléři si musí být vždy vědomi svých závazků ke klientům a také jeden k druhému. Kontinuálně usilují o to, aby byli informováni o záležitostech ovlivňujících hodnotu nebo skutečný stav nemovitostí a jako dobře informovaní profesionálové se s radostí dělí o poznatky ze své praxe s ostatními. Postupují podle etického kodexu, ztotožňují se s ním a eliminují praktiky, které mohou poškodit klienty nebo které mohou diskreditovat či zneuctít realitní profesi. Realitní makléři jsou osobně obeznámeni s jednáním, které může překračovat etický kodex zahrnující zneužití prostředků nebo majetku klienta nebo zákazníka, záměrnou diskriminaci nebo podvodem mající za následek zásadní ekonomickou újmu a na takové jednání ihned upozorní své vedení nebo centrálu CENTURY 21 Czech Republic. Realitní makléři pracující v systému CENTURY 21 jsou klienty a veřejností uznáváni pro svou vysokou kvalifikovanost, poctivost a bezúhonnost vyplývající z dodržování ušlechtilého ideálu morálního chování a jednání v realitním obchodě. Žádný motiv k zisku a ani žádné instrukce od klienta nemohou nikdy ospravedlnit odchylky od tohoto ideálu.


Vaše CENTURY 21® Staňte se součástí světoznámé značky, která změnila realitní svět! Realitní společnost CENTURY 21 bez jakýchkoli pochybností změnila a pozvedla na vyšší úroveň celý realitní průmysl v průběhu 37 let nejen v USA, ale ve všech zemích, kde působí.

CENTURY 21 je pro Vás ta správná volba! Máte mimořádnou příležitost stát se součástí největší světové realitní sítě. Spojit se s naším týmem pro Vás automaticky znamená dostat se do povědomí tisíců zákazníků a možnost využívat výhody vysoce respektované a uznávané realitní společnosti. Pokud hledáte novou inspiraci pro Váš profesní život, ať už máte realitní kancelář a chcete zvýšit její image a růst nebo jednoduše hledáte nové možnosti podnikání, ve kterém uplatníte váš přehled a dosavadní zkušenosti, kontaktujte nás pro další informace. Sjednejte si schůzku telefonicky nebo na adrese: fransiza@century21-czech.cz www.century21-czech.cz tel.: 272 651 480


CENTURY 21 Czech Republic Korunní Dvůr, Korunní 104 101 00 Praha - Vinohrady Tel.: 272 651 480 Fax: 272 651 505 www.century21-czech.cz

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a provozována

Brochure of Century 21 Czech Republic  

Brochure of Century 21 Czech Republic

Advertisement