Page 1

Kompiuterinės technologijos mokymuisi ir kūrybai „Draugiškas internetas“ (http://www.draugiskasinternetas.lt/lt) Svetainės logotipas:

„Saugesnis internetas“ – tai programa, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete, susijusią su tokiais Lietuvos įstatymų numatytais pažeidimais kaip pornografija, pedofilija, rasizmas, ksenofobija. Programos tikslai – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis bei apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu. Svetainė duoda patarimus, kaip saugiai elgtis elektroninėje erdvėje. Svetainė skirta ir tėvams ir vaikams. Tėvai gali prižiūrėti vaikų veiklą internete, sužinoti kaip apsaugoti juos nuo pavojingos informacijos ir internetinių puslapių.

Grėtė Bagdonaitė 12a

2013-11-07


„Matmintinis“ (http://www.miksike.lt/) Svetainės logotipas:

„Matmintinis“ – mintino skaičiavimo varžybos, vykstančios internetu. Vaikai ir suaugusieji žaisdami mokosi greito mintino skaičiavimo, varžosi tarpusavyje, dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Svetainėje mokiniai pagal savo amžių, gebėjimus ir žinias gali treniruotis, spręsdami mintino skaičiavimo užduotis. Žaidimo forma pateikiamos užduotys yra vertinamos kompiuterio, jos po truputį sudėtingėja. Dalyvauti varžybose yra labai paprasta. Pirmiausiai, reikia užsiregistruoti ir pradėti dalyvauti treniruotėse.

Grėtė Bagdonaitė 12a

2013-11-07


Istorikas.lt (http://www.istorikas.lt) Svetainės logotipas:

Istorikas.lt - tai nuolat besiplečiantis ir tobulėjantis istorijos žinynas, siekiantis suvienyti visus Lietuvos žmones besidominčius istorija, padėti moksleiviams ir studentams perkąsti istorijos subtilybes. Žinyną sudaro: datos, sąvokos, istorijos testai, žemėlapiai, asmenybės, istorijos konspektai, foto galerija, tautų pasiekimai, video, garso įrašai ir t.t.

Grėtė Bagdonaitė 12a

2013-11-07

Skaitmeninės mokymosi priemonės  

Pdf bandymas

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you